Opinie o P.H.U.Gaz-Instal Anna Staszewska w Dąbrowa-górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie P.H.U.Gaz-Instal Anna Staszewska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.U.Gaz-Instal Anna Staszewska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U.Gaz-Instal Anna Staszewska w Dąbrowa-górnicza

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w P.H.U.Gaz-Instal Anna Staszewska?

naciągacze

Uwaga, firma ta wciska ludziom ogrzewacze Ariston FAST R ONM warte na rynku około 800 zł w cenie UWAGA 1600 zł z montażem plus koszty kredytu. Chodzą po domach i omamiają starszych ludzi że Ci muszą wymienić podgrzewacz. Sprzęt nowy który wstawili po roku przestał działać i firma odżegnuje sie od naprawy. Ludzie, dla waszego dobra trzymajcie sie do tego czegoś z daleka.

Gaz Instal Nowy wpis
@naciągacze

Pani komentarz jest nie prawdziwy podgrzewacz może kosztuje 800 zł ale zapomniała Pani dopisać ze drugie 800 to materiał i robocizna za przerobienie wody i gazu a co do serwisu jak sama Pani napisała jest to ariston więc serwis gwarancyjny posiada a jeżeli pani nie dokonała rocznego przeglądu a potem powstał problem i producent nie uznał reklamacji to już nie nasza wina. Nie mamy wpływu na politykę producenta w sprawie serwisu i proszę nie oczerniać Firmy pisząc pod różnymi nickami

Edward48 Nowy wpis
Inne
@naciągacze

Mam odmienne zdanie.

LECH. Nowy wpis
Inne
@Gaz Instal

Obserwuje wypowiedzi Klientów,jako były Klient,jestem zadowolonym z podgrzewacza wodnego na gaz.Pozdrawiam.

Klientka

Witajcie! Założono u mnie podgrzewacz wody Ariston, który działał rok,po tym okresie urządzenie przestało podgrzewać wodę, miałam szczęście,bo spotkałam owych fachowców,ale nie potrafili usunąć problemu, dzwoniłam prosząc o pomoc, niestety,ale pan skierował mnie do serwisu, gdzie po roku mi nie pomogą.. zostałam bez ciepłej wody, straciłam około 1600 zł!Nie polecam tej firmy nikomu, proszę zamykać drzwi przed takimi oszustami!

Marcin
Inne

Wiecie ile się tu zarabia jako kontroler lub monter gazu?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie P.H.U.Gaz-Instal Anna Staszewska? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wyślij CV
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
(62 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Warszawa
Arcus Technologie Sp. z o.o.
(20 opinii)
Wyślij CV
logo firmy ELEKTRYK
Gdynia
Promat-Woda Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Ewa

Trudno się doprosić o przegląd techniczny wg umowy:( ostatecznie przyjdzie mi wezwać inną firmę i zapłacić:(

Gaz instal
@Ewa

Trudno się doprosic ponieważ Firma nie serwisuje podgrzewaczy na gwarancji od tego jest infolinia serwisowa w książce gwarancyjnej i tam trzeba zgłaszać serwis.

Niezadowolony klient

Bardzo nie polecam tej firmy. Mieli robić u mnie centralne ogrzewanie, niestety komin był zajęty i nie było możliwości zrobienia. Wpłaciłam Panu zaliczkę 3500zl w listopadzie, przez 3msc musiałam się upominać o zwrot pieniędzy, Pan mnie ciągle zbywał i okłamywał że pieniądze przelał a ja ich nie dostałam, w końcu przestał odbierać telefon i odpisywać na smsy. W końcu doczekałam się zwrotu ale niestety nie wszystkich pieniędzy.

Gaz instal
@Niezadowolony klient

Witam w odpowiedzi na Pani klamliwą opinie, którą przypadkiem natrafiłem dzisiaj. Po pierwsze kocioł zakupiony dla Pani był na specjalne zamówienie gdyż "śmieciuchow"się już nie produkuje i nie instaluje gdy kominiarz stwierdził że można zrobić centralne tylko trzeba zbudować komin przy ścianie szczytowej Państwo się rozmyslili gdyż koszty przerosły inwestycje to rozumiem, sama Pani prosiła zeby Firma sprzedała kocioł bo Pani już go nie potrzebuje a że to trwało trzy miesiące bo ciężko Znaleźć klienta na kocioł wszystkopalny to tyle Pani czekała Pieniądze zostały zwrócone pomniejszone o koszty paliwa i czterech wizyt w wysokości 300 zł.Wiec Pani opinia jest klamliwą.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U.Gaz-Instal Anna Staszewska - Dąbrowa-górnicza

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
P.H.U.Gaz-Instal Anna Staszewska
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 10
    56-400 Dąbrowa-górnicza
  • NIP: 9111789490 REGON: 022280880
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
P.H.U.Gaz-Instal Anna Staszewska
Przejdź do nowych opinii