Opinie o P.H.U.Gaz-Instal Anna Staszewska w Dąbrowa-górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie P.H.U.Gaz-Instal Anna Staszewska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.U.Gaz-Instal Anna Staszewska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U.Gaz-Instal Anna Staszewska w Dąbrowa-górnicza

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak szefostwo w P.H.U.Gaz-Instal Anna Staszewska traktuje ludzi?

Lidia Nowy wpis

Rozwiniesz? Potrafią docenić dobra wypłatą albo premią? Z braniem wolnego nie ma problemów?

naciągacze

Uwaga, firma ta wciska ludziom ogrzewacze Ariston FAST R ONM warte na rynku około 800 zł w cenie UWAGA 1600 zł z montażem plus koszty kredytu. Chodzą po domach i omamiają starszych ludzi że Ci muszą wymienić podgrzewacz. Sprzęt nowy który wstawili po roku przestał działać i firma odżegnuje sie od naprawy. Ludzie, dla waszego dobra trzymajcie sie do tego czegoś z daleka.

Gaz Instal
@naciągacze

Pani komentarz jest nie prawdziwy podgrzewacz może kosztuje 800 zł ale zapomniała Pani dopisać ze drugie 800 to materiał i robocizna za przerobienie wody i gazu a co do serwisu jak sama Pani napisała jest to ariston więc serwis gwarancyjny posiada a jeżeli pani nie dokonała rocznego przeglądu a potem powstał problem i producent nie uznał reklamacji to już nie nasza wina. Nie mamy wpływu na politykę producenta w sprawie serwisu i proszę nie oczerniać Firmy pisząc pod różnymi nickami

Edward48 Nowy wpis
Klient
@naciągacze

Mam odmienne zdanie.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy jest możliwość pracy w P.H.U.Gaz-Instal Anna Staszewska na część etatu?

Klientka

Witajcie! Założono u mnie podgrzewacz wody Ariston, który działał rok,po tym okresie urządzenie przestało podgrzewać wodę, miałam szczęście,bo spotkałam owych fachowców,ale nie potrafili usunąć problemu, dzwoniłam prosząc o pomoc, niestety,ale pan skierował mnie do serwisu, gdzie po roku mi nie pomogą.. zostałam bez ciepłej wody, straciłam około 1600 zł!Nie polecam tej firmy nikomu, proszę zamykać drzwi przed takimi oszustami!

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie P.H.U.Gaz-Instal Anna Staszewska? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Marcin

Wiecie ile się tu zarabia jako kontroler lub monter gazu?

Ewa

Trudno się doprosić o przegląd techniczny wg umowy:( ostatecznie przyjdzie mi wezwać inną firmę i zapłacić:(

Gaz instal
@Ewa

Trudno się doprosic ponieważ Firma nie serwisuje podgrzewaczy na gwarancji od tego jest infolinia serwisowa w książce gwarancyjnej i tam trzeba zgłaszać serwis.

Niezadowolony klient

Bardzo nie polecam tej firmy. Mieli robić u mnie centralne ogrzewanie, niestety komin był zajęty i nie było możliwości zrobienia. Wpłaciłam Panu zaliczkę 3500zl w listopadzie, przez 3msc musiałam się upominać o zwrot pieniędzy, Pan mnie ciągle zbywał i okłamywał że pieniądze przelał a ja ich nie dostałam, w końcu przestał odbierać telefon i odpisywać na smsy. W końcu doczekałam się zwrotu ale niestety nie wszystkich pieniędzy.

Gaz instal
@Niezadowolony klient

Witam w odpowiedzi na Pani klamliwą opinie, którą przypadkiem natrafiłem dzisiaj. Po pierwsze kocioł zakupiony dla Pani był na specjalne zamówienie gdyż "śmieciuchow"się już nie produkuje i nie instaluje gdy kominiarz stwierdził że można zrobić centralne tylko trzeba zbudować komin przy ścianie szczytowej Państwo się rozmyslili gdyż koszty przerosły inwestycje to rozumiem, sama Pani prosiła zeby Firma sprzedała kocioł bo Pani już go nie potrzebuje a że to trwało trzy miesiące bo ciężko Znaleźć klienta na kocioł wszystkopalny to tyle Pani czekała Pieniądze zostały zwrócone pomniejszone o koszty paliwa i czterech wizyt w wysokości 300 zł.Wiec Pani opinia jest klamliwą.

Administrator

Macie jakieś newsy jeśli chodzi o firmę P.H.U.Gaz-Instal Anna Staszewska w miejscowości Dąbrowa-górnicza? Może ktoś z obecnych pracowników podzieli się informacjami na temat pracy w firmie?

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U.Gaz-Instal Anna Staszewska - Dąbrowa-górnicza

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

P.H.U.Gaz-Instal Anna Staszewska
3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 10
    56-400 Dąbrowa-górnicza
  • NIP: 9111789490 REGON: 022280880
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
P.H.U.Gaz-Instal Anna Staszewska
Przejdź do nowych opinii