ETIS Sp. z o.o.

Siedlce

Opinie o ETIS Sp. z o.o.

Podwykonawca

Do"Marta " Na Takim statku, Tytanic muzyka tez grała do końca ... i ?

Marta

@podwykonawca, to było notoryczne zachowanie ze strony ETIS Sp. z o.o. czy jednorazowe? Warto precyzować takie rzeczy ze względu na to, że takie opóźnienia zdarzają się przecież w tej branży często. A na sich stronie są teraz ogłoszenia o pracę, więc warto dać znać zainteresowanym.

Podwykonawca

Nie polecam ... problem z odzyskaniem kasy po skończonej pracy brak koordynacji na budowach

e

popieram, a to że są jednym z liderów branży niech świadczy fakt że przecież są dystrybutorem LG a takio globalny koncern byle kogo by nie wybrał raczej

Młody

Co wy za bzdury sami o własnej firmie piszecie ETIS to padaka ... Nie pałaci na czas wszyscy klną . Na budowach praca głównie na wyjazdach teraz siedzą w Warszawie na WS klimatyzacje robią dzien i noc . Wieczne skargi i pretensje do pracowników. Szef nie odbiera telefonów . W biurze kobieta którą spokojnie można by było zatrudnić w Amber Gold . Nie polecam ty dodają pracownicy do tego przymuszani .

Pracownik Podwykonawca

Nie wierzyć w to co wam obiecuje nie płaci podwykonawcom

romek

no właśnie, niektóre oferty pracy po prostu ulegają przedawnieniu już i nie ma na co liczyc, że się znowu pojawią, chyba, ze faktycznie firma nie znajdzie nikogo i jeszcze rz będzie prowadziła rekrutacje, no ale nie wiem. A co do tej firmy to nie wiem czy mają teaz jakieś oferty do pracy fizycznej, wiecie coś?

niowy

Wczoraj składałem do tamtej firmy CV.No i trzeba czekać.Mam nadzieje że ktoś się odezwie...

pracownik10

Zastanawiam sie nad złożeniem tam CV ,jaka daja tam umowe?No i jakie zarobki tzn.w jakich granicach?

arek

Nie wiecie co w ogóle proponują na stanowisku instalatora klimatyzacji i wentylacji? Bo ogłoszenie o pracę zawiera tylko maila do aplikacji... Jaka umowa?

arek

Mówi się, że nie ma nic gorszego od bezrobocia, ale co jeśli ktoś już gdzieś pracuje i mysli nad zmiana firmy, wtedy polecicie Etis?

kuzyn

jak masz wybór pomiędzy bezczynnym siedzeniem w domu i gapieniem się w sufit a złożeniem CV to wybór jest prosty

sandro

No faktycznie, Etis szuka ludzi do pracy, może ktoś napisac, czy warto do nich składac CV, czy lepiej szukać czegoś innego?

Edward

Etis w związku ze swoim dynamicznym rozwojem poszukuje hydraulików oraz instalatorów klimatyzacji i wentylacji, brzmi ciekawie.

$@#$!@!^@

Też mam zamiar złożyć podanie o pracę do Etisu, jak Ci poszło, udało Ci się załapać do pracy, jak Ci się pracuje ?

byly pracownik4

wyzyskiwacze duzo obiecuja malo placa i robia pracuje sie nie raz po 16godzin a soboty i niedziele nie sa platne trzeba zapieprzac za przeproszeniem jak glupi za marny grosz z nadzieja ze przy wyplacie dadza wiecej gdy przychodzi miesiac czesto slyszy sie slowa "przykro nam ale w tym miesiacu jest kryzys"

Panie Adamie , dlaczego podszywa się Pan pod pracownika i zachwala swoją firmę. Pisze Pan ,że auto za darmo i telefonik. Gdyby Pan nie widział w tym własnego interesu, to żaden pracownik nie miałby tych rzeczy. Ponieważ pracujemy po 14 godzin a nawet dłużej - to w jaki sposób po pracy wrócimy do domu. Za parking w Siedlcach trzeba zapłacić ponad 300 zł za miesiąc.Telefonik jest po to aby mieć pracownika pod kontrolą. Na drugi raz proszę nie pisać '' miejta' - ponieważ robi Pan z nas głupoli - kto nim jest wszyscy wiemy.

były pracownik 3

jeżeli koś chce poświecić dla firmy swój czas ,rodzinę , zrezygnować z życie prywatnego,i to wszystko za nie oszukujmy się marne pieniądze w stosunku do wypracowanych godzin, ETIS jest firmą dla niego!! mimo diet, pseudo premii i wynagrodzenia miesięcznego mało komu wychodzi więcej niż 10zł. na godzinę panowie tyle to się daje na tace!!! do tego mnóstwo niedotrzymanych obietnic i udawanego zrozumienia! Dobra rada szanujcie ludzi to oni tworzą waszą firmę!!! pozdrawiam Były pracownik

NIK

Pracowałem w Etisie w cale nie jest tak jak piszecie, że robota na wyjeździe to prawda, że dużo pracy to prawda, ale na wyjazdach zawsze hotel i płacona dieta zgodnie z przepisami. Powiem więcej i tak właściciele maja dużo cierpliwości co do niektórych gości pracujących w tej firmie. Panowie [usunięte przez moderatora] obiektywni, samochodzikiem do domu się jeździło, telefonik i nikt niczego nie rozliczał.Sobota Płatna ekstra, a niedziele sporadycznie, miejta litośc na przyszłośc z tymi wpisami.

były

Pracodawca oszukuje , obiecuje wiele rzeczy i nic z tego,czsami dowiadujesz sie że nawet nie jesteś zarejstrowany ,brak orgnizacji pracy,za prace w soboty i niedziele dowiadujesz się że ci nie zapłacą co objecują wysokie premie ,na poczatku traktuja cie bardzo dobrze ,po jakimś czasie mają cię za nic poprostu masz robić co ci karzą i nieważne czy sobie poradzisz ,musisz to zrobić. Pracujący w ETISIE wiedza kim jest Pan [usunięte przez moderatora]

były

Myślę, że w tej firmie pracowało sporo ludzi, którzy byli dość asertywni i mieli już dość ciągłych kłamstw oraz niemiłej atmosfery w pracy. Asertywność – słowo może i modne. Ta pisana wielkimi literami asertywność wcale nie byłaby potrzebna gdyby „głowy tej firmy” dotrzymywały swoich obietnic i umów z pracownikami . Co niektórzy muszą chyba wrócić do korzeni i nie iść tak ślepo za modą. Dane słowo dla większości ludzi nadal bardzo dużo znaczy. Może wtedy historia tej firmy byłaby mniej dramatyczna.

Zgadzam się z Tobą "były pracowniku"

AK

w każdej pracy jest różnie - są tacy co są zadowoleni i tacy którym zawsze coś nie będzie pasowało. to czy się dogadujemy z szefami zależy głównie od nas samych - nikt nie ma ślubu z firmą - nie pasuje Ci, jesteś dobry w tym co robisz - poszukaj sobie innej pracy, na lepszych warunkach, w godzinach takich jak Tobie pasuje. jest takie modne teraz słowo - ASERTYWNOŚĆ - i myślę, że pomimo tego, że jest "kryzys" każdy z nas powinien mieć swoje wartości, których powinien przestrzegać, a swoich praw bronić. w każdej pracy pomiędzy szefami i pracownikami są jakieś ustalenia i jeżeli się TY będziesz tego trzymał i o swoje upominał to na pewno zawsze dojdziesz z nimi do porozumienia, bo Oni są też zwykłymi ludźmi, którzy naprawdę wiele rozumieją.

byly pracownik

Nie wierzcie w to co mówią Wam właściciele. Robią tylko ładne oczy i obiecują kokosy - jakieś premie obiektowe, których nigdy nikt nie widział a jak już mają nóż na karku to dają tyle ile uważają a nie tyle ile obiecywali. Praca głównie na wyjazdach bez wracania do domu na weekendy (czyli 3-4 i więcej tygodni poza domem) po 10 - 12 godzin dziennie. Na miejsce będziecie jeżdzić nocami a w dzień pracować (czas dojazdu nie wlicza się do czasu pracy nieważne , że budowa jest 300 km oddalona.

Zostaw opinię o ETIS Sp. z o.o. - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ETIS Sp. z o.o.