Opinie o www.osmo.pl Krystyna Zawidniak w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy www.osmo.pl Krystyna Zawidniak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie www.osmo.pl Krystyna Zawidniak o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o www.osmo.pl Krystyna Zawidniak w Bytom

xDXD

TRAGEDIA! Umówiłam się na rozmowę z Panią Justyna, która kazała mi wypełnić ankietę na której było czy mam jakieś doświadczenie w sprzątaniu? XD w ogłoszeniu o prace na stanowisko pracownika biurowego potrzebne jest doświadczenie w sprzątaniu? . Po 10 min rozmowy umówiłam się na rozmowe z "prezesem" aczkolwiek wcześniej miała mi to potwierdzić, nie zrobiła tego po czym dzwoni w dniu spotkania dlaczego się nie zjawiłam. Ostatecznie tego samego dnia przyszłam do biura na co "PAN PREZES" zero rozmowy z łaską opowiedział o systemach jakie są w komputerze i coś tam o pracy, zrobił test asertywności i miałam się zjawić na następny dzień na podpisanie umowy, trochę za gładko poszło. Zaczełam pracę od nowego tygodnia polegało to na słuchanią i na ostatnie dwie godziny sprzątanie klatki schodowej. Śmieszne, że taki biznesman a postanawia zatrudnić jedną osobę na kilka stanowisk za najniższą krajową. W 3 dniu mojej pracy już byłam z niecierpliwiona nic nie robieniem wiec za zgodą wykonałam pierwszy telefon. Naturalną rzeczą jest, że każdy popełnia błędy a Prezes Kubuś zaczął rozmawiać ze mną jakbym była totalnym dnem po słowach "przepraszam, wstyd mi" na co prezes odpowiedział "no mi też wstyd, że takich podstaw muszę kogoś uczyć". Na następny dzień po przyjściu do pracy dalej miałam czytać ulotki po 1,5h w pracy dostaje telefon o rozwiązaniu umowy. Prezesik rzekomo nie mógł akurat w tym dniu przyjechać do magazyno-biura i postanowił zwolnić po 3 dniach w pracy przez telefon. Szacunek do drugiego czlowieka i szansa dla wykazania się bardzo na wysokim poziomie XD. Straciłam tylko czas i inne oferty pracy, które odrzuciłam a teraz z dnia na dzień zostałam bezrobotna.

Klient
@były pracownik

Zapytam gdzie ta firma się znajduje na jakiej ulicy w krakowie ?

xDXD

@xDXD

jej, jakie to prawdziwe i trafione w punkt, Prezes Kubuś myśli, że jest jedynym pracodawcą w całym Krakowie, na szczęście grubo się myli, szkoda czasu na prace u wariatów i pozwalanie na obrażanie przez właściciela.

Klient Nowy wpis
@były pracownik

Zapytam gdzie ta firma się znajduje na jakiej ulicy w krakowie ?

Czy firma www.osmo.pl Krystyna Zawidniak udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Andrzej Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie no praca jak praca trzeba pracować, nie ma lekko i powie szczerze że nie narzekam na szefostwo, są wymagający , pracował mi się bardzo miło.

Czy firma www.osmo.pl Krystyna Zawidniak w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Czy po rozmowie w www.osmo.pl Krystyna Zawidniak rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Ant

Pojechałem do Krakowa na szkolenie i powiem ze od wejścia do firmy miałem negatywne odczucia. Szkolenie przy stole w magazynie w formie czytania ulotek reklsmowych a potem rozmowa z szefem który traktował mnie jakby mi łaskę robił, że w ogóle że mną rozmawia. Próbuję udowodnić ze nic nie wiem o sprzedaży, że doświadczenie w pracy mam żadne i teraz on pokaze mi wysokie standardy w pracy. Mówi jakąś pseudo filozoficzną gadkę, niewiele tłumaczy omówi mało konkretnie. Potem przyniósł filtr i kazał go rozmontować. Raz że nie dostałem kluczy do filtrów a dwa że całe stanowisko po chwili pływało bo uciekała woda z urządzenia. Tutaj również wykazywał wyższość mając do mnie pretensje ze nie składam sprzętu płynnie tylko patrzr co do czego bo pierwszy raz widzę ten filtr na oczy. Podłoga mokra, ja mokry, szef stoi i daje "dobre" rady. Po pierwszym dniu szkolenia spakowałem się i wróciłem do siebie, bo szkoda mi było czasu na pracę u kogoś komu się wydaje że chętny do pracy na początek powinien być sprowadzony do zera żeby za dużo nie chciał tylko dawał się wykorzystywać.

Mareeee
@Ant

Dostałeś do podpisania umowę szkoleniwa za która trzeba zapłacić 1000 zł ?

marek

pracowałem tam, sprawa jest w sądzie,odradzam

Marc
@marek

Co to znaczy w sądzie bo ja za szkolenie pseudo mam zapłacić 1000 zł

Ewelina
@Marc

To moze lepiej nic nie wpłacać?

Marc
@Ewelina

Tzn nic, no jakaś pseudo umowa i kara 1000 zł za nie wykonanie szkolenia xd

Kris Berg

Witam, czytam opinie o tej firmie. Żałuje, że kupiłem od nich filtr RO. Zero kontaktu, odpowiedzi na maile. Bzdurne opowiesci, że instrukcja, której szukam do filtra u nich zakupionego jest na ich stronie www. Najlepszy tekst, że nie świadczą takich porad przez internet. Takich czyli jakich, że odpowiedzą na pytanie i np nie wskarzą, która to instrukcja. Na maile teŻ nikt nie odpisał w których pytam sie o tej instrukcji. Żenada!!!! kUPUJ I SPADAJ takie hasło powino wyswietlać się na ich stronie www.

Az
@Kris Berg

Mam podobne zdanie o firmie zawsze nie na czas serwis to klient musi na nich czekac bo ini sa po drodze z fakturami zawsze problem p.Krystyna pisze zenujace pisma przez 20 lat bral serwisant gotowke i nagle faktura nie zaplacona upominaja sie po kilku miesiącach a sprzataczka twierdzi ze dała gotowkę wszyscy w firmie nie pamietaja a kto płaci ? Wlaściciel filtra a moze tak pół na pół z serwisantem? Żenada kupuj i płać albo trzeba firmie powiedzieć spadaj …..

Helena
@Az

Firma ponoć zawsze nie na czas... Bardzo długie opóźnienia w takim razie tutaj mają?

Tymek

Dobry pracodawca więc i wymagający. Z całą pewnością przy dobrej pracy można liczyć na dużo od firmy.

Comando
@Tymek

(usunięte przez administratora) też sprzedajesz dziadkom rzeczy które są jeszcze dobre wymieniacie żeby miec 18 tys mies sprzedaży

@Comando

Najlepszą rzeczą jaką można zrobić w tej firmie to się zwolnić, pracodawca uczy swoich pracowników że trzeba umieć kłamać, jest gościem który ma jakieś problemy ze sobą i próbuje się podbudować na pracownikach, że co on to nie jest, za wszelką cenę każe wciskać ludziom ścieme na temat jego najlepszych filtrów, które ściąga z chin i każe przeklejać naklejki.. dla mnie to jest wykorzystywanie starszych ludzi, który wyśmiewa, a napewno nie dba o klientów tylko ich olewa. Najgorsza firma na jaką można trafić...

Comando

Firma która (usunięte przez administratora) starszych ludzi wymieniają dobre rzeczy, pracownik musi sprzedać towar za 18 tys mies żeby zarobić wymieniają dobre rzeczy za 1000% więcej niż się należy ,membrama w sklepie 46zł w Osmo.pl 420zł adres firmy Karola Miarki 3 Bytom dom do rozbiórki ,nie dają żadnej umowy ,tym sie powinien zajać prokurator mają siedzibę na Zawiła 69 Kraków zamawiają z Chin i nalepiają Angielskie nalepki!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w www.osmo.pl Krystyna Zawidniak?

Kam

Tragicznie, tam nie ma atmosfery, ale jak szukasz pracy w której chcesz się użerac z szefem to idealnie trafiłeś, gość myśli że zjadł wszystkie rozumy.

Przed

(usunięte przez administratora) Firma chce a nie daje...

Adrian Kreft

Rozmowa o pracę w Bytomiu na godzinę 17:00 w czwartek 25.01.2020. Wszystko ładnie, zostałem umówiony na szkolenie i mam czekać na telefon, bo będzie się ze mną kontaktował HR i odbędę pierwszy dzień szkolenia. W poniedziałek tj. .01.02.2020 dzwoni Pani Justyna. Przedstawiła się, że pracuje w firmie OSMO i żebym przyjechał jutro, tj. 02.02.2020 do KRAKOWA, firma mieści się na ulicy Zawiła 69, na godzinę 10:00. Tak więc zrobiłem i wybrałem się pociągiem do Krakowa z Katowic. W trakcie podróży o godzinie 8:51 dostałem sms od Pani Justyny o treści: "Dzień dobry Niestety z przyczyn od nas niezależnych muszę odwołać dzisiejszy dzień próbny u Pana. Proszę o potwierdzenie otrzymania wiadomości. Pozdrawiam." Odpisałem oczywiście, że dostałem wiadomość i spytałem czy dzień próbny zostaje przeniesiony, na co Pani Justyna napisała "Tak, będę dzwonić popołudniu. Telefonu oczywiście się nie doczekałem, napisałem SMS, na którego nie dostałem odpowiedzi, tylko wiadomość została "wyświetlona". 03.02.2020 Wykonałem telefon do Pani Justyny z pytaniem co z moim szkoleniem, w odpowiedzi usłyszałem, że oferta jest już nieaktualna. Totalny brak szacunku ze strony przyszłego potencjalnego pracodawcy. Warunki na papierze super, jak w bajce, ale ostatecznie zostałem oszukany. Totalnie nie polecam firmy RegiusAqua/OSMO, proszę unikać szerokim łukiem. Nie pozdrawiam serdecznie, Adrian Kreft.

Firma to jedna wielka porażka, nie polecam nikomu. Zero możliwości rozwoju, katastrofa dogadać się z właścicielami. Zmiana nazwy firmy to u nich norma oraz kombinacje prawne.

Czym www.osmo.pl Krystyna Zawidniak zachęcają? Jakie mają dodatki?

Defi

Dodatki... 800zł do wynagrodzenia, czyli 3200brutto plus 800 nieokreślony dodatek jak się wyrobi normę. Niby ok, tylko jaka jest ta norma? Serwisant ma serwisować ich pseudo angielskie produkty a dodatkowo naciągać przeważnie starszych ludzi na zakup dodatkowego badziewia na przykład filtra do pralki który u nich kosztuje 149 zł a ten sam na alegro jest za 18zł....Jeśli nie zrobisz 18 tyśięcy obrotu miesięcznie dla narcyza jakubka nie licz na 800zł dodatku czy premii... Dodatkowo pancia z Bytomia sprawdza jak pracujesz i może się zdarzyć, że jedzie z tobą na serwis. Praca ją nie interesuje tylko ważne jest czy potrafisz coś wcisnąć klientowi. Rada : uświadomić klientów przy panci o prawdziwych cenach i w tak miłym nastroju zakończyć współpracę z osmo a sorry regius aqua. Stale zmieniający się serwisanci to nie świadczy dobrze o firmie - nawet klienci się dziwią, że ciągle ktoś nowy... Nie polecam tego niby pracodawcy

ritka0

Racja a8n3i1a. Osobiście chciałam dodać dziwną sytuację - aby przedłużyć umowę o pracę trzeba się zameldować w bytomiu w prywatnym mieszkaniu, inaczej nie dostaniecie przedłużenia umowy o pracę. Nie podjęłam się czegoś takiego dlatego umowa nie została mi przedłużenia.

@ritka0

Naprawdę ?

@ritkaO

Zdziwiony opublikowaną prawdą?

a8n3i1a

Z całego serca nie polecam tej firmy. Pracowałam tam krótki okres czasu ale zdążyłam poznać jej politykę i .... szefa. Na początku fajnie, szkolenia, pomoc przy wyznaczonych zadaniach, miła atmosfera - szczerze polubiłam tą pracę. Z czasem Szef zaczął traktować mnie jak osobę której poziom intelektualny wynosi 0. Przez jego zachowanie nie jednokrotnie poczułam się upokorzona. Przy sprawdzaniu czystości mieszkania Pan potrafił pokazując na toaletę zapytać się co to jest ? później na prysznic i pytanie - co rozumiem przez słuchawka prysznicowa ?. Następnie nie wolno było mi się odezwać w biurze, a jeśli miałam pytanie to tylko i wyłącznie mogłam napisać na czacie. Dostałam propozycję nawet żeby udać się do lekarza skoro mam problemy z wykonaniem prostych poleceń. Dla mnie jest to po prostu żal i kpina. Zachowanie właściciela brak szacunku i pogarda w stosunku do mnie spowodowało moje odejście z pracy. Pragnę zaznaczyć, że prawie każda osoba która przychodzi na dni próbne rezygnuje / bądź wychodzi z płaczem. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to jest ono śmieszne, dlatego że jeśli ktoś podpadnie szefowi to może sobie swoją premię narysować na kartce papieru - po prostu nie dostanie premii . Pracuje się jako sprzątaczka, administrator biurowy, księgowa, dostawca produktów spożywczych do ich prywatnego domu za najniższą krajową. Oczywiście każdą trasę pokonuję się swoim samochodem, bez zwrotu za paliwo :) Pozdrawiam !

@a8n3i1a

Ciężko zarobić więcej po paru dniach pracy nie umiejac nic, auta firmowe dla pracowników zawsze dostępne, czytanie ze zrozumieniem się kłania jeśli chodzi o umowę. Dobrze naciągana historyjka.

@Xxx

Umowa nijak się ma do rzeczywistości, umowa zlecenie a powinna być umowę o pracę, XXX to pracownik albo właściciel.

@Xxx

Śmieszne. Jak pracowałam słyszałam zupełnie inne słowa z ust właściciela z którym jak się domyślam mam okazje dyskutować na takim a nie innym poziomie w Internecie :). Wszystkich przestrzegam i szczerze odradzam pracy w tej "firmie" ze względu na własciciela który pozjadał wszystkie rozumy i nie szanuje swoich pracowników.

@a8n3i1a

Życzę szczęścia oraz pomyślności w Nowym roku :)

Elisabetta

Firma Regius Aqua zapraszam Panią na rozmowę kwalifikacyjną, która odbędzie się w dniu jutrzejszym 12.09 o godz. 10:15 w Krakowie przy ul. Zawiłej 69. ZMIANA NAZWY FIRMY I ADRESU! I tak tez się stało, weszłam opryskliwy pan kazał wypełnić ankietę( panie jaka ankieta RODO MAMY) Cv chyba dostał! Może drukarki nie ma. Zapadło pytanie czy pani wie na jakie stanowisko była aplikacja? Odpowiedz ze nie zbyt pamietam ponieważ aplikuje na dużo ofert w rym okresie. Ale praca biurowa odpadłam! Wiec tak ;praca biurowa ( tu mi się spodobało) lecz nie tylko to. Sprzątanie hostelu. Opieka odnośnie wynajmu. SŁUCHAM! Moja rozmowa o prace trwała 2 min. Pan myślał ze znajdzie sekretarkę; księgowość; kadry; nieruchomości oraz panią sprzątająca w jednym. No to panie grubo się pomyliłeś. NIE POLECAM BARDZO ZŁA ATMOSFERA JUŻ OD SAMEGO PROGU ZGROZA WIEJE.

Wenndy
@Elisabetta

Byłam tam dzisiaj. Potwierdzam w 100%.

@Elisabetta

Zła atmosfera? Po 5 min da się to stwierdzic ? RODO poczytaj na czym polega bo nie masz pojecia. Przychodząc na rozmowę kwalifikacyjną pasuje się przygotować, a chyba logiczne jest pytanie czy wiadomo na jakie stanowisko się aplikuje. Po czym stwierdzasz że pan był opryskliwy? Pani od progu stwierdziła że "zgroza wieje" cokolwiek to znaczy. Właściciel po 2 min rozmowy.

@Xxx

Ogłoszenie jest enigmatyczne, w ogóle nie wiadomo o co w nim chodzi, a po czasie dopiero wychodzi, że masz być sprzątaczką, pracownic call center, księgową i generalnie przynieś, podaj, pozamiataj. Elisabetta ma 100% racji.

Praca: pracownik biurowy. Obowiązki: m.in. sprzątanie mieszkań na wynajem, mycie klatki schodowej, zamiatanie liści - koszmar. Pracodawca przekonany o swojej wspaniałości i nieomylności; kompletnie nie zna przepisów pracy, ciężki w kontakcie. Monitoring w biurze, o którym pracodawca nie informuje w pierwszym dniu. Do rozwiązania daje test osobowości, ale wyników już nie bierze pod uwagę. Szumne szkolenia, za które w razie rezygnacji każe zwracać pieniądze to filozoficzne dywagacje czym jest dobro i zło i dlaczego ludzie kłamią. Poza tym zwykły call center, czyli namawianie ludzi do założenia filtrów do wody, nawet jak byli klienci krzyczą i rzucają słuchawką; wystawianie rzeczy pracodawcy na allegro i inne bzdurne zajęcia. Atmosfer mało przyjemna.

x

Jezeli chcesz pracowac w nieprzyzwoitych warunkach pracy w jakims prywatnym mieszkaniu, gdzie pracownicy "siedza sobie na glowie" to jet to pracodawca idealny dla Ciebie. Telefon nie przestawal dzwonic, niezadowoleni klienci, ktorym musielismy mowic przez telefon wyuczony tekst a tak naprawde trzeba bylo tylko wysluchac narzekania i nic nie robic. Z czasem szlo na psychike. Nie polecam tego kurnika. Nie bez powodu firma dziala teraz pod nowa nazwa Regius Aqua z nowym pseudo prezesem i adresem, ale rowniez Bytom i rowniez ten sam numer telefonu. Pozdrawiam Byly Pracownik

Iwona
@x

Skąd masz informacje, że działają pod inną nazwą? Co do samych warunków - czy możesz napisać jeszcze o wynagrodzeniu i czy to wszystko o czym napisałeś odbija się na atmosferze między pracownikami?

Hm

Porazka!

Zostaw merytoryczną opinię o www.osmo.pl Krystyna Zawidniak - Bytom

• Jak się pracuje w www.osmo.pl Krystyna Zawidniak?

Zobacz opinie na temat firmy www.osmo.pl Krystyna Zawidniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w www.osmo.pl Krystyna Zawidniak?

www.osmo.pl Krystyna Zawidniak
  • ul. Karola Miarki 3 lok. 1