Opinie o Kancelaria Adwokacka Jan Znamiec w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Jan Znamiec. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Jan Znamiec o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Jan Znamiec w Kraków

Dzień dobry. ostatnia wzmianka dotycząca aplikacji adwokackich pojawiła się ze dwa lata temu. czy jest tu może ktoś kto był na niej niedawno i by opowiedział o bieżących warunkach? Przeglądam Kraków za nimi i liczę na odpowiedzi

Klient Nowy wpis

Zgadzam się z opiniami które zostały wydane przez poprzednich klientów tego adwokata byliśmy na spotkaniu nie był w ogóle zainteresowany nami, olewał nas całkowicie, nie słuchał tego co mówimy ,interesował się tym co stracił za wycieczkę, a nas po prostu zbył, olał i potraktował nas jak nie powiem co, tylko pieniądze wziął pieniądze i nic więcej NIE polecam proszę omijać go z daleka.

Łukasz

Witam potwierdzam opinie negatywna na temat Kancelarii Adwokata Jana Znamca.Nie polecam tego Adwokata ponieważ nic nie robi w sprawie ,nie interesuje się nie przygotowany do sprawy ,mydli oczy ,wysyła aplikantów na sprawy co nic również nie robią jest to jedna wielka SZOPKA..

Iwona
@Łukasz

To faktycznie źle to brzmi.. zapłaciłeś czy zrezygnowałeś z usługi?

Łukasz
@Iwona

Witam zapłaciłem duże pieniądze i zrezygnowałem z tego dziadostwa co robi ta Kancelaria Mec Jana Znamca.Lepiej zrezygnować i stracić niż utopić się w tym gownie Nie polecam To nie Kancelaria to Szopka.

Wanda Nowy wpis
@Łukasz

Z tymi aplikantami to tak serio? Konsultował to chociaż? Ciekawe co się działo, że był niedyspozycyjny, szkoda że zawalili sprawę. To było coś poważnego? Wybrnąłeś z tego?

Artur Nowy wpis

Polecam Pana Znamieca,jest naprawda dobry!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kancelaria Adwokacka Jan Znamiec? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Klient

Ostrzegam przed ta kancelaria, omijajcie ja szerokim łukiem, zainteresowani są tylko Waszymi pieniędzmi, podejście do klienta poniżej wszelkiej krytyki, tam pracują same snoby, prowadzą sprawy przez kilka lat, to jest niekończąca się opowieść, odradzam, odradzam, odradzam!!!!!!

Iwona
@Klient

Czemu uważasz, że podejście do klienta jest poniżej krytyki? Możesz podać jakiś przykład sytuacji?

@Iwona

Gdyby nie to że ten pan ma zbyt wygórowane mniemanie o sobie, byłaby ugoda. Ale ten pan „nie poniżył się” jak powiedział do dodzwonienia do innego mecenasa żeby dogadać ugodę. A było tak blisko. Ale ... kapelusik z głowy mecenasa by spadł.

Wanda

A czego dotyczyła ta sprawa? Ale ten drugi mecenas to ktoś z kim już miał potyczki i stąd takie nastawienie?

Klient

Witam wszystkich chciałbym powiedzieć kilka zdań na temat Kancelarii Adwokata Jana Znamca .Pan Adwokat po otrzymaniu tradycyjnie 3000 zł nic w sprawie nie robi Nie przygotowany do sprawy ,-nie obecny na sprawach ,wysyła aplikantke co również jest nie przgotowana .Czlowiek zostaje sam z problemem A Kancelaria mydli oczy .Nie polecam tej Kancelarii jest to wyrzucenie pieniędzy w błoto to Ci Oni robią jest jedną wielką szopką .Z daleka od takich ludzi . Pozdrawiam wszystkich .

Emirat
@Klient

Potwierdzam, Pan zbyt wygórowane mniemanie o sobie, brak szacunku do klienta. Ucisza klienta, nie słucha nie służy doradztwem. Nie stara się rozumieć. Mechaniczne i snobistyczne podejście. Zwleka z pisaniem pism co powoduje upływ czasu niestety więc terminy lecą a Sprawy się odwlekają. Nadto brak jakiekolwiek komunikacji. Olewa telefony, nie odbiera maili nie utrzymuje kontaktu z klientem który mu płaci mamonę. Pierwszy raz nam do czynienia z takim snobem. Nie wiem co chce pokazać ten Pan w palestrze ; powinniście tu napisać więcej opinii. Wiem że jest wiele podobnych zdań o tym panu jego aplikantach tez. Niedaleko pada jabłko ; szkoda bo wypuści w świat takich samych snobów jak on.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Jan Znamiec - Kraków

Kancelaria Adwokacka Jan Znamiec
  • Krowoderska 5 lok. 2A