Opinie o Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Ludwiczek w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Ludwiczek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Ludwiczek o rekrutacji.


Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Ludwiczek w Katowice

baner wywiady
KY Nowy wpis
Inne

Zapytam prosto z mostu — ofert pracy do kancelarii nie ma, ale może potrzebują kogoś do pomocy? Dały mi do myślenia opinie pozytywne, wzmianki o dużej ilości klientów i ostatni negatyw o braku zaangażowania i kontaktu. Może potrzeba dodatkowych rak do pracy? Skończyłam prawo, ale aplikacji nie mam. Praca w zawodzie okazała się nie być dla mnie, ale szukam czegoś związanego z prawem, np. stanowiska w administracji czy jako asystentka :) Co uważacie? Ktoś zaktualizuje, na jakie warunki teraz można liczyć pracując tu?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.
 Pytanie

Czy w Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Ludwiczek zatrudniani są obcokrajowcy?

Klient Nowy wpis
Inne

Nie polecam Pięknie było na początku do momentu zapłaty ,a potem czar prysł ….. zero zaangażowania , brak kontaktu zwrotnego , totalne lekceważenie ustaleń i wywiązywanie się z nich Wypowiedziałem pełnomocnictwo przed Sprawą i na to wszystko zostałem na końcu (usunięte przez administratora) z rozliczeniem - zainteresowanym prześle plik rozmowy jak Pan adwokat potrafi pięknie kłamać Najlepsze w tym wszystkim że został polecony przez Osobę z branży która nie może w to uwierzyć jak się zachował Jeśli masz szacunek do swojego czasu i pieniędzy to omijaj Pana adwokata szerokim łukiem

Antoni Nowy wpis
Inne

Ktoś wspomniał w zeszłym roku że przyjmowali tu aplikantów. Teraz też jest taka szansa? Czytałem dużo pozytywnych opinii że można się tu dużo nauczyć. A zarobić też można?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji do Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Ludwiczek. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy B2B Sales Engineer
Oleśnica
debesto.com
(91 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Export Manager z językiem niemieckim
Źródła
Pro-Inżynier sp. z o.o.
(10 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Koordynator projektów reklamowych
Piekary Śląskie
Redeye Group Sp. z o.o.
(13 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Szymon
Inne

Widzę pozytywną opinie, że można się dużo nauczyć, szef doradza, przekazuje dużo wiedzy, ma dużo klientów, a to się wiąże z pracą po godzinach? Czy wszystko da się "zmieścić" w ustalonym czasie pracy.

MA87
Kandydat
@Szymon

Dużo doradza. Tłumaczy, można spokojne się wyrobić z obowiązkami, nie ma przymusu żeby zabierać do domu pracę. Pan Mecenas ma dużo cierpliwości i do klientów i do aplikantów. Bardzo to doceniam, dzięki niemu wiem jakim adwokatem chcę być. Takim jak on.

AM
Pracownik

Doskonały adwokat.Jeśli szukacie Państwo, kogoś kto jest najlepszym karnistą to dobrze trafiliście. Znam kancelarie, bo miałam okazje odbyć tam praktyki. Bardzo dobra atmosfera pracy, wielu klientów, napięty grafik ale mecenas dla wszystkich ma czas.Na pierwszym miejscu stawia człowieka. Osoba z mojej rodziny nawet miała z doktorem kiedyś zajęcia na uczelni i ma dokładnie te same odczucia. Adwokat z powołania.

Aleksandra
Inne
@AM

A można wiedzieć, czego dotyczyła sprawa? Jest coś w czym się sprawdza, to znaczy szczególnie? Czy ze wszystkim sobie radzi, bardzo chciałabym wiedzieć.

Marta
Inne

Macie pracownicze laptopy ?

Były pracownik
Były pracownik
@Marta

Tak.Polecam tego pracodawcę jak nikogo innego na Śląsku.Prawnikiem jest świetnym,przekazuje bardzo dużo wiedzy,doradza.Ma bardzo dużo kieltów wiec można się nauczyć naprawdę bardzo dużo,szczególnie karnie.No i łatwiej później na swoim,ja to doceniam.

Klara
Inne

Może mi ktoś podpowie czy są teraz szanse na prace w kancelarii na stanowisku administracyjnym

Były pracownik
Były pracownik
 Rekomendacja
@Klara

Z tego co wiem pan mecenas poszukiwał kogoś jeszcze do sekretariatu ale najlepiej zadzwonić.Bardzo polecam tego pracodawcę,bo jest wyjątkowo jak na te czasu uczciwy i po prostu daje zarobić normalnie.Nie ma też problemu jeśli potrzebujesz wolnego.Jest wyrozumiały.Ogólnie bardzo komfortowa atmosfera pracy,tylko trzeba się liczyć z tym że mecenas ma bardzo dużo klientów wiec tej pracy jest dużo.

Aleksandra
Inne
@Były pracownik

Widzę, że polecasz pracę w tej kancelarii adwokackiej, głównie ze względu na dobre zarobki, uczciwość kierownictwa i pozytywną atmosferę pracy. Wspominasz jednak o tym, że trzeba liczyć się z faktem, że pracy jest dużo. W jakich godzinach pracujecie w takim razie?

J29
Pracownik
@Klara

Bardzo dobra kancelaria polecam

Współpracownik
Pracownik

Żadnych opóźnieni w wypłacie wynagrodzenia.Najlepsza atmosfera pracy ze wszystkich śląskich kancelarii z jakimi współpracuje.

Nie Kasta

Profesjonalna kancelaria, zdecydowanie godna polecenia.Dba się o pracownika i dba się o klienta.

Marek
Inne
@Nie Kasta

Rozumiem że piszesz tę opinię jako pracownik firmy? Jakie wymagania są stawiane przed kandydatami na rozmowie kwalifikacyjnej, powiesz mi coś więcej na ten temat?

M.
 Rekomendacja

Etat Lub połówka etatu, są też aplikanci,którzy współpracują jedynie

M.

Wspaniały pracodawca,uczciwy jak żaden inny oraz wybitny adwokat, od którego można się bardzo wiele nauczyć. Doskonale podejście do człowieka czyli i do pracownika , i do klienta.Polecam również jaki Patrona.

Adam
Inne
@M.

Czy zechcesz doprecyzować, co oprócz uczciwego podejścia do pracownika sprawia, że poleciłbyś to miejsce do podjęcia pracy? Czy osoby zaraz po studiach mają szansę zatrudnienia w tej kancelarii? A jak z możliwością rozwoju? Chętnie dowiem się więcej.

M.
@Adam

Mecenas Ludwiczek słynie z bardzo dobrego podejścia do aplikantów.Jest wyrozumiały i naprawdę stara się przekazać wiedzę.Jeśli ktoś ma chęci do pracy,może się bardzo rozwinąć zawodowo.Kancelaria z tego co wiem będzie poszukiwała aplikantów.

Aleksandra
Inne
@M.

@M. To świetnie. A na jaką formę zatrudnienia może liczyć aplikant w Kancelarii Adwokackiej?

Edyta
Inne

@Lila, napisz coś więcej na temat zatrudnienia. Czy jesteś w tej kancelarii na aplikacji, czy już pracujesz jako adwokat? Czy firma zapewnia Ci szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe lub premie? Przyjmują osoby studiujące prawo na płatny staż? Uważasz, że firma zapewnia stabilne zatrudnienie?

M.
@Edyta

Bylam na stażu i mogę polecić z czystym sumieniem. Bardzo wiele można się nauczyć.Staż był płatny,w innej kancelarii stażystów nie traktuje się poważnie, a tutaj i pan mecenas i współpracownicy traktowali mnie z szacunkiem.

Grzegorz
Inne

Czy kancelaria normalnie działa? Tak spokój na forum a interesuje mnie praca.

magdalena

nie polecam!!! nie warto!!!! szkoda pieniedzy i czasu!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Cc
@magdalena

Doktor Ludwiczek to marka sama w sobie.Lubi ludzi i rozumie ich potrzeby

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Cc

empatyczny,uczciwy z bezkresną wiedzą w swojej dziedzinie Lubię atmosferę w Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Ludwiczek za: Uczciwość

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kazimierz
Inne

Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Ludwiczek zajmuje się sprawami z zakresu prawa karnego, gospodarczego, pracy i autorskiego. Zajmują się także sprawami cywilnymi, spadkowymi, rodzinnymi i administracyjnymi. Oferują szeroki wachlarz możliwości prawnych. Szukam informacji od osób tam pracujących o aktualnych rekrutacjach. Czy firma szuka prawników lub aplikantów? Do tej pory w większości wypowiadali się tu klienci kancelarii. Ważne, żeby pracownicy także dodali swoje opinie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ludo

bardzo słaby adwokat, wszystko przegrywa, kasę to potrafi brać, nic więcej...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Klient z Żor

Doktor Ludwiczek =Wygrana sprawa karna!!!!!!!!!!!!!!! Dziekuje!!!!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Edyta
Inne

@Zasłużona Posiadasz wiedzę na temat aktualnych ofert pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Ludwiczek? Jak wygląda sytuacja z pozapłacowymi benefitami w tej firmie? Chętnie się dowiemy co wiecie na ten temat, bez względu na to czy Wasze odczucia będą pozytywne bądź negatywne.

Lila
@Edyta

Bardzo dobry pracodawca, mnóstwo się tu nauczyłam, wynagrodzenie na odpowiednim poziomie. Polecam pracodawcę

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Ludwiczek - Katowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Ludwiczek?

    Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Ludwiczek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Ludwiczek?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Ludwiczek
4.3/5 Na podstawie 24 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Ludwiczek
Przejdź do nowych opinii