Opinie o M-Cars Autohandel i Usługi Transportowe Barbara Kornacka-Szczygieł w Kamionka (lubartów, lublin)

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie M-Cars Autohandel i Usługi Transportowe Barbara Kornacka-Szczygieł. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie M-Cars Autohandel i Usługi Transportowe Barbara Kornacka-Szczygieł o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M-Cars Autohandel i Usługi Transportowe Barbara Kornacka-Szczygieł w Kamionka (lubartów, lublin)

Kontrahent Nowy wpis

Nie polecam tej firmy. Składają zamówienie a następnie nie opłacają FV. Po upomnieniach nagle rezygnują. Tak nie robi się w dzisiejszych czasach interesu.

Czy firma M-Cars Autohandel i Usługi Transportowe Barbara Kornacka-Szczygieł kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

blek Nowy wpis

PRZEGRAŁA SPRAWĘ W SĄDZIE PIERWSZĄ I DRUGĄ APELACJĘ TEŻ Wzięła adwokatów i nic jej to nie dało bo przegrała obie sprawy. Radzę z nią nie współpracować bo nie płaci i nie oddaje zaliczki nie odróżnia jaka jest różnica zaliczki od zadatku dałam zaliczkę którą sama wpisała i podpisała się własnoręcznie. Komornik już się zajął szukaniem majątku a ona samochodów na siebie już nie ma niebawem odwiedzi ją w mieszkaniu zobaczymy co tam ma dla komornika

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w M-Cars Autohandel i Usługi Transportowe Barbara Kornacka-Szczygieł?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie M-Cars Autohandel i Usługi Transportowe Barbara Kornacka-Szczygieł? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
ble

Radzę nie dawać Barbarze zaliczki na auto bo jak leasing odmówi to Barbara jej nie oddaje a zaliczka powinna być zwrócona osobie która ją wpłaciła jeżeli nie dojdzie do zawarcia umowy. Nie ma wstydu przywłaszczać cudze pieniądze.

Adwokat
@ble

Jak się nie ma miedzi to się na (usunięte przez administratora) siedzi to był zadatek który działa w dwie strony jak kupujący nie dostał finansowania i się wycofuje zakupy przepada na rzecz sprzedawcy a jak sprzedawca się wycofuje ze sprzedaży to zwraca zadatek razy dwa kupującemu sam prowadziłem to sprawę sprzedający wygrał i jeszcze pani dołożyła kosztów następnym razem proszę przemyśleć dobrze zakup jak pani będzie komuś zostawiać zadatek

Dafunio

Szoferów cały sztab, podobno starosta lubartowski wydał zakaz przelotów nad BP bo jest tam tak silne pole magnetyczne od tych kamionów że mogło by ściągnąć samolot na ziemię. Poza tym nic się nie zmieniło , jeżdżą od nocy do nocy .

Grażyna
@Dafunio

od nocy do nocy w sensie, że insynuujesz 24 h jazdy? kto to nadzoruje w takim razie i jakim cudem to jeszcze nie wyszło?

Dafunio
@Grażyna

Przenośnia Grażynko. Teraz trzeba odbić uszkodzonego Prosiaka w Chlewiskach pod mostem.

Grażyna
@Dafunio

Niestety dalej nie rozumiem. :( Dalej kandydujesz, bo jeszcze na rozmowie nie byłeś czy się nie dostałeś? Jak ona tak właściwie może tutaj przebiegać? Jest jeden etap?

Uwaga na firmę. Pani Barbara i Pan Łukasz nie płacą faktur pod pretekstem wymyślonych nieprawidłowości. Nie odbierają telefonów. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o M-Cars Autohandel i Usługi Transportowe Barbara Kornacka-Szczygieł - Kamionka (lubartów, lublin)

M-Cars Autohandel i Usługi Transportowe Barbara Kornacka-Szczygieł