Opinie o Tandem w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tandem. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tandem o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tandem w Częstochowa

Milena
Inne

@Rygor co to znaczy ze rekrutacja trwa miesiącami? To znaczy ze zanim dostaniesz się do tej firmy, jest dużo etapow rekrutacji?

Rygor Nowy wpis
@Milena

Choć każda zrozum wygląda tak samo i składa się z kilku stałych elementów takich jak: - Udowadnianie że kandydat się nie nadaje - Przekonywanie że ta praca to szczyt marzeń każdego człowieka - Szczegółowa analiza wcześniejszy jest zakładów pracy i wykonywanych obowiązków - Ponowne przekonywanie jak wspaniała jest to praca - Ponowne udowadnianie braku wiedzy i kompetencji kandydata Po czym następuje zaproszenie na następną rozmowę, jeśli będzie się nadal chętny podjąć tą pracę. Po przejściu na następną rozmowę scenariusz się powtarza, powtarza, powtarza i ...powtarza. Słyszałem że najbardziej wytrwali chodzili tak pół roku.

Mirek Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Rygor

Który teraz tam dyrektoruje?

Agata Nowy wpis
Inne
@Mirek

Uważasz, że to od prezesa zależy? Moim zdaniem każdy następny wpada między "wrony i kracze jak one".

Cynek Nowy wpis
Kandydat
@Rygor

Potwierdzam :) Miałem marzenie żeby zostać handlowcem w salonie samochodowym. Renault TANDEM był moim pierwszym salonem do którego aplikowałem. Rozmowy według powyższego schematu odbywały się przez 4 miesiące. Miałem na szczęście inną pracę, która chciałem zmienić, ale ostatecznie Dyrektor salonu w Częstochowie utwierdził mnie w przekonaniu, że "nie jestem godzien" pracować w tym przybytku. Reasumując jest to miejsce gdzie można iść żeby przećwiczyć wszystkie metody psychomanipulacji i asertywności przed poważnymi pracodawcami. Rotacja jest tu taka, że ogłoszenie jest co pół roku :) jak kandydat odpuści i odpadnie to ukazuje się nowe ogłoszenie. Ja się mega ubawiłem, to było bardzo ciekawe doświadczenie. Jeśli szukasz pracy stałej i na poważnie to omijaj to miejsce bo tracisz tu swój cenny czas.

Rygor

Ostatnia opinia o pracy w Tandem w Częstochowie pochodzi sprzed ponad 6 lat. Gdyż od 6 lat nic tam się nie zmieniło. Praca za marne grosze, wymagania OGROMNE, rekrutacja trwa miesiącami. A prowizja od sprzedaży jest żałosna. Ogłoszenia o pracę to stek bzdur i kłamstw. Ale o tym można się przekonać dopiero na 6 lub 8 rozmowie rekrutacyjnej. Gdyby ktoś zarzucał mi, że kłamię, to ciągle odświeżane oferty pracy dla mechaników i sprzedawców handlowych samochodów nowych i używanych mówią wszystko... A na koniec mam tylko jedno pytanie: Czy właściciel wie jak traktowani są pracownicy w salonie w Częstochowie? Jeśli wie to jest to... SMUTNE!! A jak nie wie to już przekazuję do informacji : Są traktowani jak ŚMIECIE!! I teraz już wie, więc... JEST TO SMUTNE SERDECZNIE NIE POLECAM

Honorata
Inne

Ostatnia opinia o pracy w Tandem w Częstochowie pochodzi sprzed ponad 6 lat. Czy możecie powiedzieć, jak aktualnie przedstawia się sytuacja w firmie? Czy firma rekrutuje aktualnie jakichś nowych pracowników? Jakie są plusy i minusy pracy w tym miejscu? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Wiki

No to już przechodzi ludzkie pojęcie ! [usunięte przez moderatora]To mało powiedziane, chyba właściciel; ta firma to rozpacz - zmuszają do pracy od 8 do 20.00, soboty pracujące, mnóstwo nadgodzin, zero pieniędzy (wszystko skrupulatnie wyliczone co do grosika, bo rzeczywiście są to grosze za tyle godzin pracy) do tego postać nijakiego prezesa S[usunięte przez moderatora]; ten Pan ma problemy emocjonalne i jego misja to jest obrażanie pracowników oraz ustawiczne wyżywanie się na nich. Ogólnie szkoda czasu, kadra rotuje niczym diabelskie koło, a w salonach kręcą się jakieś młode dziewczyny po studiach, które pracują za 1200 netto i robią takie błędy w ubezpieczeniach, dokumentach pojazdów etc. że strach się bać. Jak to możliwe że ten [usunięte przez moderatora] się jeszcze kręci to ja sam nie wiem. NIE POLECAM

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do firmy Tandem? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Rozbieracz
Ostrołęka
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
(31 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Ustawiacz, pracownik wypożyczalni narzędzi
Wiązowna
Mera Bellows Sp. z o.o.
(44 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
(450 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Elektromechanik
Wykroty
Logiserv Group Sp. z o.o. sp.j.
(47 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Tandem - Częstochowa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Tandem
3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Czeladzka 67
    42-500 Częstochowa
  • NIP: 6252030759 KRS: 0000151875
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Tandem
Przejdź do nowych opinii