Opinie o Tandem w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tandem. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tandem o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tandem w Częstochowa

Milena

@Rygor co to znaczy ze rekrutacja trwa miesiącami? To znaczy ze zanim dostaniesz się do tej firmy, jest dużo etapow rekrutacji?

Rygor Nowy wpis
@Milena

Choć każda zrozum wygląda tak samo i składa się z kilku stałych elementów takich jak: - Udowadnianie że kandydat się nie nadaje - Przekonywanie że ta praca to szczyt marzeń każdego człowieka - Szczegółowa analiza wcześniejszy jest zakładów pracy i wykonywanych obowiązków - Ponowne przekonywanie jak wspaniała jest to praca - Ponowne udowadnianie braku wiedzy i kompetencji kandydata Po czym następuje zaproszenie na następną rozmowę, jeśli będzie się nadal chętny podjąć tą pracę. Po przejściu na następną rozmowę scenariusz się powtarza, powtarza, powtarza i ...powtarza. Słyszałem że najbardziej wytrwali chodzili tak pół roku.

Mirek Nowy wpis
@Rygor

Który teraz tam dyrektoruje?

Agata Nowy wpis
@Mirek

Uważasz, że to od prezesa zależy? Moim zdaniem każdy następny wpada między "wrony i kracze jak one".

Cynek Nowy wpis
@Rygor

Potwierdzam :) Miałem marzenie żeby zostać handlowcem w salonie samochodowym. Renault TANDEM był moim pierwszym salonem do którego aplikowałem. Rozmowy według powyższego schematu odbywały się przez 4 miesiące. Miałem na szczęście inną pracę, która chciałem zmienić, ale ostatecznie Dyrektor salonu w Częstochowie utwierdził mnie w przekonaniu, że "nie jestem godzien" pracować w tym przybytku. Reasumując jest to miejsce gdzie można iść żeby przećwiczyć wszystkie metody psychomanipulacji i asertywności przed poważnymi pracodawcami. Rotacja jest tu taka, że ogłoszenie jest co pół roku :) jak kandydat odpuści i odpadnie to ukazuje się nowe ogłoszenie. Ja się mega ubawiłem, to było bardzo ciekawe doświadczenie. Jeśli szukasz pracy stałej i na poważnie to omijaj to miejsce bo tracisz tu swój cenny czas.

Rygor

Ostatnia opinia o pracy w Tandem w Częstochowie pochodzi sprzed ponad 6 lat. Gdyż od 6 lat nic tam się nie zmieniło. Praca za marne grosze, wymagania OGROMNE, rekrutacja trwa miesiącami. A prowizja od sprzedaży jest żałosna. Ogłoszenia o pracę to stek bzdur i kłamstw. Ale o tym można się przekonać dopiero na 6 lub 8 rozmowie rekrutacyjnej. Gdyby ktoś zarzucał mi, że kłamię, to ciągle odświeżane oferty pracy dla mechaników i sprzedawców handlowych samochodów nowych i używanych mówią wszystko... A na koniec mam tylko jedno pytanie: Czy właściciel wie jak traktowani są pracownicy w salonie w Częstochowie? Jeśli wie to jest to... SMUTNE!! A jak nie wie to już przekazuję do informacji : Są traktowani jak ŚMIECIE!! I teraz już wie, więc... JEST TO SMUTNE SERDECZNIE NIE POLECAM

Honorata

Ostatnia opinia o pracy w Tandem w Częstochowie pochodzi sprzed ponad 6 lat. Czy możecie powiedzieć, jak aktualnie przedstawia się sytuacja w firmie? Czy firma rekrutuje aktualnie jakichś nowych pracowników? Jakie są plusy i minusy pracy w tym miejscu? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Wiki

No to już przechodzi ludzkie pojęcie ! [usunięte przez moderatora]To mało powiedziane, chyba właściciel; ta firma to rozpacz - zmuszają do pracy od 8 do 20.00, soboty pracujące, mnóstwo nadgodzin, zero pieniędzy (wszystko skrupulatnie wyliczone co do grosika, bo rzeczywiście są to grosze za tyle godzin pracy) do tego postać nijakiego prezesa S[usunięte przez moderatora]; ten Pan ma problemy emocjonalne i jego misja to jest obrażanie pracowników oraz ustawiczne wyżywanie się na nich. Ogólnie szkoda czasu, kadra rotuje niczym diabelskie koło, a w salonach kręcą się jakieś młode dziewczyny po studiach, które pracują za 1200 netto i robią takie błędy w ubezpieczeniach, dokumentach pojazdów etc. że strach się bać. Jak to możliwe że ten [usunięte przez moderatora] się jeszcze kręci to ja sam nie wiem. NIE POLECAM

Aplikowałeś do firmy Tandem? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.