Opinie o Tandem w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Tandem, oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tandem o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tandem w Częstochowa

Milena Nowy wpis

@Rygor co to znaczy ze rekrutacja trwa miesiącami? To znaczy ze zanim dostaniesz się do tej firmy, jest dużo etapow rekrutacji?

Rygor Nowy wpis
@Milena

Choć każda zrozum wygląda tak samo i składa się z kilku stałych elementów takich jak: - Udowadnianie że kandydat się nie nadaje - Przekonywanie że ta praca to szczyt marzeń każdego człowieka - Szczegółowa analiza wcześniejszy jest zakładów pracy i wykonywanych obowiązków - Ponowne przekonywanie jak wspaniała jest to praca - Ponowne udowadnianie braku wiedzy i kompetencji kandydata Po czym następuje zaproszenie na następną rozmowę, jeśli będzie się nadal chętny podjąć tą pracę. Po przejściu na następną rozmowę scenariusz się powtarza, powtarza, powtarza i ...powtarza. Słyszałem że najbardziej wytrwali chodzili tak pół roku.

Mirek Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Rygor

Który teraz tam dyrektoruje?

Agata Nowy wpis
@Mirek

Uważasz, że to od prezesa zależy? Moim zdaniem każdy następny wpada między "wrony i kracze jak one".

Rygor

Ostatnia opinia o pracy w Tandem w Częstochowie pochodzi sprzed ponad 6 lat. Gdyż od 6 lat nic tam się nie zmieniło. Praca za marne grosze, wymagania OGROMNE, rekrutacja trwa miesiącami. A prowizja od sprzedaży jest żałosna. Ogłoszenia o pracę to stek bzdur i kłamstw. Ale o tym można się przekonać dopiero na 6 lub 8 rozmowie rekrutacyjnej. Gdyby ktoś zarzucał mi, że kłamię, to ciągle odświeżane oferty pracy dla mechaników i sprzedawców handlowych samochodów nowych i używanych mówią wszystko... A na koniec mam tylko jedno pytanie: Czy właściciel wie jak traktowani są pracownicy w salonie w Częstochowie? Jeśli wie to jest to... SMUTNE!! A jak nie wie to już przekazuję do informacji : Są traktowani jak ŚMIECIE!! I teraz już wie, więc... JEST TO SMUTNE SERDECZNIE NIE POLECAM

Honorata

Ostatnia opinia o pracy w Tandem w Częstochowie pochodzi sprzed ponad 6 lat. Czy możecie powiedzieć, jak aktualnie przedstawia się sytuacja w firmie? Czy firma rekrutuje aktualnie jakichś nowych pracowników? Jakie są plusy i minusy pracy w tym miejscu? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Wiki

No to już przechodzi ludzkie pojęcie ! [usunięte przez moderatora]To mało powiedziane, chyba właściciel; ta firma to rozpacz - zmuszają do pracy od 8 do 20.00, soboty pracujące, mnóstwo nadgodzin, zero pieniędzy (wszystko skrupulatnie wyliczone co do grosika, bo rzeczywiście są to grosze za tyle godzin pracy) do tego postać nijakiego prezesa S[usunięte przez moderatora]; ten Pan ma problemy emocjonalne i jego misja to jest obrażanie pracowników oraz ustawiczne wyżywanie się na nich. Ogólnie szkoda czasu, kadra rotuje niczym diabelskie koło, a w salonach kręcą się jakieś młode dziewczyny po studiach, które pracują za 1200 netto i robią takie błędy w ubezpieczeniach, dokumentach pojazdów etc. że strach się bać. Jak to możliwe że ten [usunięte przez moderatora] się jeszcze kręci to ja sam nie wiem. NIE POLECAM

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do firmy Tandem? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista utrzymania ruchu
Częstochowa
TORA Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Częstochowa
Teknika Industry Technologies S.A.
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy IT Administrator
Częstochowa
Muscle Power Marcin Szczepanik
(71 opinii)
Wyślij CV
logo firmy SZLIFIERZ - POLERNIK
Częstochowa
Enckel Sp. z o.o.
(131 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Tandem - Częstochowa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Tandem
3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Czeladzka 67
    42-500 Częstochowa
  • NIP: 6252030759 KRS: 0000151875
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024