Opinie o Polybag Marta Hadała w Stalowa Wola

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polybag Marta Hadała. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polybag Marta Hadała o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polybag Marta Hadała w Stalowa Wola

Elżbieta

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła w miłej atmosferze, właścicielka jasno przekazała swoje oczekiwania wobec przyszłego pracownika, extra warunki pracy - nowo wybudowana hala produkcyjna. Mam nadzieję, że dostanę tę pracę.

Paulina z
@Elżbieta

Widzę że Elżbieta przyjaciółka Pani Marty ratuje sytuację na forum pozdrawiam i gratuluję kumoterstwa a może jeszcze kawka w ośrodku w Łańcucie??

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła w miłej atmosferze. Bardzo miła właścicielka, jasno określa oczekiwania w stosunku do pracownika, extra warunki pracy, nowa hala produkcyjna, wysoki standard. Jestem pod wrażeniem.

AnnaW
@Kandydat

Wlascielka pozycza pieniądze na wypłaty dla pracowników od osób prywatnych a w firmie ogłasza że firma dobrze prosperuje

Elżbieta

Paulina z Nowy wpis
@Elżbieta

Pracowałam ponad rok. Zmieniłam pracę ze względu na dużą odległość od miejsca zamieszkania. Byłam zadowolona. Obowiązki sprecyzowane, czasem dużo pracy że względu na ilość zleceń a w innym okresie mniej. Możliwość dodatkowego zarobku pracując w soboty. Urlop bez problemu, premie miesięczne dla uczciwie pracujących. Polecam pracę w tej firmie.

Piotr Nowy wpis

To nie prawda pani M myśli że pracownicy to jej własność każdy weekend to walka o wolne zła kobieta

X666 Nowy wpis
@Kandydat

Nic nie wiesz to potwór w ludzkiej skórze pracujesz? Czy nie? Jak tak to jak długo ? Bo ona pokazuje swoje prawdziwe oblicze dopiero po jakimś czasie

AnnaW Nowy wpis
@Kandydat

Nie polecam tam pracy, zarobki to tajemnica, na pytanie o ich wysokość po okresie próbnym pokazują drzwi. Brak wychowania i (usunięte przez administratora) Szukają jeleni.

Byznesłuman
@.

Potwierdzam, 3 miechy i następny i tak się kręci, omijać z daleka tą garażowo- chałupniczą produkcje

Burys
@Byznesłuman

Czyli nic nowego jeśli chodzi o Januszexowy rynek pracy w powiecie Łańcuckim.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polybag Marta Hadała, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno

Te pozytywne opinie to pisały osoby które chyba próbują uratowac dobre imię firmy. Właścicielka bardzo nie miła kobieta, odpowiada pytaniem na pytanie, odsyla z kwitkiem skreslalac pracownika bez doświadczenia na samym starcie, mówiąc że nie masz szans - krzycząc przy tym. Traktowanie ludzi z pogardą bo człowiek się na czymś nie zna to już jest brak profesjonalizmu i cieszę się że nie będę tam pracować. Jeśli ktoś pozwala sobie na coś takiego to będzie tam zadowolony.

Mariola
@Kandydat

Nie rozumiem pani podejścia do zaistniałej sytuacji. Dziś akurat miałam okazję spotkać panią Magdę podczas rozmowy rekrutacyjnej na którą zostałam skierowana przez UP.Rozmowa przebiegła w profesjonalnej,miłej atmosferze. Wymagania i kwalifikacje potrzebne na stanowisko zostały jasno objaśnione tak samo jak i warunki samego zatrudnienia. To jest całkowicie zrozumiałe,że jako właściciel prężnie rozwijającej się firmy pani Magdzie zależy na znalezieniu właściwego kandydata do zespołu. Przykro jest jednak czytać żal osoby,która po 15-20min spotkania w taki sposób oczernia drugą stronę. Sądzę,że z takim podejściem potencjalni pracodawcy powinni się pani obawiać. Nie dostałam oferty pracy,jednak wyszłam ż z spotkania w bardzo pozytywnym nastroju,ponieważ poczułam się wysłuchana,zauważona zarażona poczuciem supermocy. Nie pozdrawiam,życzę jednak więcej ludzkiej życzliwości i mniej zawiści w sobie.

Stały klient

Bardzo indywidualne podejście do klienta, ponad dziesięcioletnia współpraca bez zarzutów, fachowe doradztwo Pani Marty, bardzo miły kontakt. ZDECYDOWANIE polecam.

Klient

Rzetelna firma, realizacja zamówień bez opóźnień. Bardzo konkurencyjne ceny!!! Zdecydowanie POLECAM!!

Klient z Poznania
@Klient

Dokładnie tak, ekspresowa realizacja zamówień, konkurencyjne ceny, bardzo miła Właścicielka.

Justyna

Uczciwy Pracodawca, bardzo dobre zarobki, wypłata zawsze na czas, na Szefową zawsze można liczyć, życzę każdemu takiej Szefowej!!!

Właścicielka wymagająca, ale sprawiedliwa. Można liczyć na jej pomoc, zdecydowanie zna się na tej robocie. Wypłata zawsze jest na czas.

E-betha

Pełen profesjonalizm w realizacji zamówień, rzetelna firma, terminowość, jakość zamawianych produktów na bardzo wysokim poziomie. Pani Marta od początku naszej współpracy nigdy nie zawiodła, zawsze rzetelnie podchodzi do zamówień klienta. Gorąco polecam!

Witam! Czy ktoś ma jakieś nowe info na temat przedsiębiorstwa Polybag Marta Hadała w miejscowości Stalowa Wola. Czekamy na newsy od użytkowników.

Bartek

Firma mieści się w Łańcucie

@Bartek

Na ul. Polnej w takim garażyku gdzie walają się folie, woreczki, śmiecie itp

Iwona

Masakra jak ta firma jeszcze prosperuje, przecież tam jest taki (usunięte przez administratora) folie leżą pod dachem na zewnątrz, śnieg w to pada wieje wiatr, zimno na hali, w biurze to pali się kominkiem bo nie ma ogrzewania, ścisk między maszynami, a szefowa to taka gwiazda, ciężko ją zadowolić, nic się jej nie podoba, tylko się drze non stop na pracowników.

Łucja
@Iwona

Rozumiem, że aktualnie tu pracujesz, skoro to wszystko tak dokładnie wiesz? A o co niby drze się jak już? Raczej kwestie takie typowo o pracę czy zdarza się, żeby jechała też po ludziach jakoś osobiście?

Przechodzień
@Łucja

Wystarczy, przejść obok firmy i zobaczyć jakie są warunki pracy, wszystko się niesie po za firmę.

Łucja

Ktoś niedawno w komentarzu opisał okropne warunki, w których aktualnie tu trzeba pracować. Serio dogrzewacie tutaj kominkiem, bo nie ma grzania? :o I o co chodzi z tymi foliami pod dachem, po co one tam wgl są?

Kamil
@Łucja

Serio, bo jest brak ogrzewania na hali. Po to folie leżą pod dachem że brak wgl magazynu gdzie trzymać materiał do produkcji ????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Polybag Marta Hadała - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Polybag Marta Hadała?

Zobacz opinie na temat firmy Polybag Marta Hadała tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polybag Marta Hadała?

Polybag Marta Hadała
  • 117