ProCertiv Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o ProCertiv Sp. z o.o.

Pracowałem tam przez 2 lata, atmosfera w firmie bardzo dobra, umowa o pracę, wynagrodzenie zawsze na czas. Ile się zarabia zależy tylko od handlowca. Nie narzekałem na brak gotówki. Polecam!

Bubu

Firma, w której zatrudnieni są bogole ale umieją wykminić co trzeba. Zarabia się kupę rubli, na roczny zapas kaszy krupczatki wystarczy także polecam. (usunięte przez administratora) mają rację, tylko, że jej nie mają - howgh!

Bartek

Bardzo fajna firma, miła atmosfera, sympatyczni ludzie. Żałuję, że już tam nie pracuje, ale fakt faktem nie nadawałem się. Ogólnie polecam, warto!

halina

Nie polecam nikomu...stracicie tylko czas i nerwy. Praca dla desperatów. Praca na słuchawce za marne grosze....pani w sekretariacie bardzo nieuprzejma i w dodatku donosiciel. NIE POLECAM. byla pracowniczka. Aha o L4 zapomnijcie. W tej pracy sie nie choruje.

Zostaw opinię o ProCertiv Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ProCertiv Sp. z o.o.