Opinie o Media Markt Legnica w Legnica Roberta Schumana 17

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Media Markt Legnica. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Media Markt Legnica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Markt Legnica w Legnica Roberta Schumana 17

Czy Media Markt Legnica zapewnia kartę multisportu?

Marek Marecki Nowy wpis

Laptop zakupiony w 2018 roku jako nowy, popsuł się po 3 latach użytkowania. Po otwarciu okazało się że był już wcześniej rozbierany mało profesjonalne ( połamane zaczaski, braki śrubek). Wcześniejsza ingercja doprowadziła do jego uszkodzenia. Nigdy już nie zrobimy zakupów w tym gniocie

Gabriela Nowy wpis
@Marek Marecki

A na ile lat była gwarancja? 2? Jeśli serio tak wyszło, to poszliście do nich z tym? Bo może od swojego dostawcy takiego dostali? Wypadałoby to zbadać

Marek Marecki Nowy wpis
@Gabriela

gwarancja była standartowo na 2 lata. sklep ten jest całkowicie skreślony dla mnie i mojej rodziny, dla innych klientów mam radę by dokładnie sprawdzali co kupują pod kątem ingerencji nieprofesjonalnej ( coś nie skrzypi, obudowy są dobrze spasowane, śrubki zastosowane do skręcenia obudowy są takie same: kształt i kolor) można w tym sklepie kupić "gniota". tego ja nie sprawdziłem nie spodziewałem się "nowe" to "nowe" ale to jest niestety polska

Ona81

Mimo, ze pracownicy sa "widoczni" to nikt nie raczy podejsc do kobiety kompletnie nie znajacej sie na drukarkach...musialam podchodzic i sie wrecz prosic zeby Pan podszedl i mi wytlumaczyl co i jak...Ale jak juz sie przyjdzie z przystojnym bratem( sprawdzone trzy krotnie) to pewna Pani az lata za nami po wszystkich dzialach- zna sie na wszystkim co w sklepie mozliwe. Wczesniej przy drukarkach odsylala do "kolegi" żałosne!!!!

Zofia
@Ona81

Haha, może ta pani szuka męża :D Mam nadzieję że zakupy zawsze kończyły się powodzeniem mimo tej kiepskiej obsługi?

Adamus

Beznadziejna obsługa, brak reakcji na problem klienta, dyrekcja lekceważy kontakt z infolinią, nie chce słyszeć o problemach tych co kupują, brak możliwości skontaktowania się, przez co nie chcą wiedzieć o problemach MASAKRA!!!!!MEGA NIE POLECAM!!!!!!!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Media Markt Legnica? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Klient

Beznadziejna obsługa. Poprosiłam o pomoc w wyborze sprzętu w dniu dzisiejszym i mimo że sklep był pusty i mnóstwo pracowników nikt do mnie nie podszedł. Po 10 minutach wyszłam. Nigdy już tam nie zrobię zakupów. Beznadziejna obsługa!!

To firma ma duża konkurencje na rynku?

Wezyr

Proszę Pani, sugeruje Pani że to konkurencja? cyt" Od kilku lat korzystamy z usług tego sklepu, ale z roku na rok jest coraz gorzej." Konkurencja proszę Pani to napisałaby o obsłudze jak również o funkcjonowaniu tego sklepu o wiele ostrzej. cyt." Jeśli klienci mają swoje uwagi to dlaczego zostawiają je na forum pracowniczym?" - podzielam Pani opinie, a dlaczego?- spieszę wyjaśnić, ponieważ tego typy forum jest inwigilowane przez Kierownictwo wyższego szczebla tej firmy i może jednak zainteresuje to w końcu kogoś, kogo interesuje funkcjonowanie sklepu Media Markt przy ulicy Szumana w Legnicy.

Wezyr

Fatalna obsługa, klienci czekają na to aby ktokolwiek ich obsłużył, poczynając od AGD a kończąc na Telewizorach. Pracownicy stoją w grupkach czteroosobowych i zero reakcji na klienta. Gdzie jest Kierownictwo tego sklepu?skoro jest mało ludzi do pracy to może czas zakasać rękawy i pomóc? Od kilku lat korzystamy z usług tego sklepu, ale z roku na rok jest coraz gorzej. Odradzam i nie polecam sklepu Media Markt w Legnicy.

@@@

Ten sklep to jakieś nieporozumienie a w szczególności dział DUŻE AGD jedna osoba która powinna tam pracować to Pan z BEKO który naprawdę się stara o klienta a reszta do odstrzału włącznie z panią małą okrągłą blondyną ostrzyżoną na pędzel która chyba za karę przychodzi do pracy bo gdy człowiek chce kupić towar to tak olewatorskiego podejścia jakim ta pani dysponuje nie widziałem w żadnym sklepie.

Klient
@@@@

Potwierdzam, ta kobieta mnie obsługiwała .... tzn wyżebrałem jej uwagę po długim czasie oczekiwania aż skończy plotkować z kolegami przy komputerze, wredna, opryskliwa, mina jakby chciała Cię zabić- bo musiała podejść do klienta. Chodząca antyreklama Media Markt ! Pracujesz tam za karę kobieto??? Żałosne odechciało mi się zakupów w tym markecie . Czy kierownik marketu tego nie widzi?Ostrzegam przed tą panią.

Pracowałem tutaj około 2 lat. Nie będę pisał długo, poprostu napiszę - jedna wielka masakra ! Nie życzę wrogowi pracy w tym miejscu ! Ci, którzy znają dyrekotra tego marketu, czyli [usunięte przez moderatora]., wiedzą o czym piszę... Nigdy nie nawidziłem tych jego kłamliwych oczek i sposobu bycia co to nie ja...

Zostaw merytoryczną opinię o Media Markt Legnica - Legnica

• Jak się pracuje w Media Markt Legnica?

Zobacz opinie na temat firmy Media Markt Legnica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media Markt Legnica?

Media Markt Legnica