Media Markt Legnica

Legnica

Opinie o Media Markt Legnica

@@@

Ten sklep to jakieś nieporozumienie a w szczególności dział DUŻE AGD jedna osoba która powinna tam pracować to Pan z BEKO który naprawdę się stara o klienta a reszta do odstrzału włącznie z panią małą okrągłą blondyną ostrzyżoną na pędzel która chyba za karę przychodzi do pracy bo gdy człowiek chce kupić towar to tak olewatorskiego podejścia jakim ta pani dysponuje nie widziałem w żadnym sklepie.

Pracowałem tutaj około 2 lat. Nie będę pisał długo, poprostu napiszę - jedna wielka masakra ! Nie życzę wrogowi pracy w tym miejscu ! Ci, którzy znają dyrekotra tego marketu, czyli [usunięte przez moderatora]., wiedzą o czym piszę... Nigdy nie nawidziłem tych jego kłamliwych oczek i sposobu bycia co to nie ja...

Zostaw opinię o Media Markt Legnica - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Markt Legnica