Opinie o Media Markt Legnica w Legnica Roberta Schumana 17

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Media Markt Legnica, oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Media Markt Legnica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Markt Legnica w Legnica Roberta Schumana 17

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 minuty.

Jakie są warunki zatrudnienia w Media Markt Legnica?

Klient Nowy wpis

Beznadziejna obsługa. Poprosiłam o pomoc w wyborze sprzętu w dniu dzisiejszym i mimo że sklep był pusty i mnóstwo pracowników nikt do mnie nie podszedł. Po 10 minutach wyszłam. Nigdy już tam nie zrobię zakupów. Beznadziejna obsługa!!

Pytanie Nowy wpis

Czy istnieje możliwość rozwoju w Media Markt Legnica?

Michał Nowy wpis

To firma ma duża konkurencje na rynku?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wezyr
Klient

Proszę Pani, sugeruje Pani że to konkurencja? cyt" Od kilku lat korzystamy z usług tego sklepu, ale z roku na rok jest coraz gorzej." Konkurencja proszę Pani to napisałaby o obsłudze jak również o funkcjonowaniu tego sklepu o wiele ostrzej. cyt." Jeśli klienci mają swoje uwagi to dlaczego zostawiają je na forum pracowniczym?" - podzielam Pani opinie, a dlaczego?- spieszę wyjaśnić, ponieważ tego typy forum jest inwigilowane przez Kierownictwo wyższego szczebla tej firmy i może jednak zainteresuje to w końcu kogoś, kogo interesuje funkcjonowanie sklepu Media Markt przy ulicy Szumana w Legnicy.

Wezyr

Fatalna obsługa, klienci czekają na to aby ktokolwiek ich obsłużył, poczynając od AGD a kończąc na Telewizorach. Pracownicy stoją w grupkach czteroosobowych i zero reakcji na klienta. Gdzie jest Kierownictwo tego sklepu?skoro jest mało ludzi do pracy to może czas zakasać rękawy i pomóc? Od kilku lat korzystamy z usług tego sklepu, ale z roku na rok jest coraz gorzej. Odradzam i nie polecam sklepu Media Markt w Legnicy.

@@@

Ten sklep to jakieś nieporozumienie a w szczególności dział DUŻE AGD jedna osoba która powinna tam pracować to Pan z BEKO który naprawdę się stara o klienta a reszta do odstrzału włącznie z panią małą okrągłą blondyną ostrzyżoną na pędzel która chyba za karę przychodzi do pracy bo gdy człowiek chce kupić towar to tak olewatorskiego podejścia jakim ta pani dysponuje nie widziałem w żadnym sklepie.

Klient
@@@@

Potwierdzam, ta kobieta mnie obsługiwała .... tzn wyżebrałem jej uwagę po długim czasie oczekiwania aż skończy plotkować z kolegami przy komputerze, wredna, opryskliwa, mina jakby chciała Cię zabić- bo musiała podejść do klienta. Chodząca antyreklama Media Markt ! Pracujesz tam za karę kobieto??? Żałosne odechciało mi się zakupów w tym markecie . Czy kierownik marketu tego nie widzi?Ostrzegam przed tą panią.

Pracowałem tutaj około 2 lat. Nie będę pisał długo, poprostu napiszę - jedna wielka masakra ! Nie życzę wrogowi pracy w tym miejscu ! Ci, którzy znają dyrekotra tego marketu, czyli [usunięte przez moderatora]., wiedzą o czym piszę... Nigdy nie nawidziłem tych jego kłamliwych oczek i sposobu bycia co to nie ja...

Zostaw merytoryczną opinię o Media Markt Legnica - Legnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Media Markt Legnica