Opinie o C+P Systemy Meblowe Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie C+P Systemy Meblowe Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w C+P Systemy Meblowe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C+P Systemy Meblowe Sp. z o.o. w Legnica

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 godzin.

Czy C+P Systemy Meblowe Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Ar89 Nowy wpis

Pracowałem tam kiedyś i zwolnili mnie za to że po 3 dniach zrobiłem kilka bubli pod nadzorem doświadczonego pracownika gdzie jest to normalne u swierzakow uczących się nowych rzeczy.kilka bubli nie stos tak mnie pilnował doświadczony pracownik Moneta była słaba i z tego co widzę dalej jest nie warto iść do tego typu zakładu pracy. Kiedyś wisiowali bo ciężko było z pracą a teraz chodź nikomu źle nie rzycze to tej firmie życzę samych nierobow ukraińskich którzy stali się modrzejsi od Polaków.. Dlaczego mądrzejsi od Polaków bo sami uciekają ze strefy.. Robią kursy na przykład spawacza bo spawacz z doświadczeniem nie będzie robił za trzy tysiące netto ale Ukrainiec tak polak żuci papier i pujdzie tam gdzie dadzą mu więcej na łapę. na produkcji niecenia ludzi i nie dostaniesz więcej . Ukraina cwana robi kursy i spycha młodych ludzi pomału. W tym są modrzejsi że nie będzie robił tego tamtego bo agencja mu znajdzie co innego... Pozdrawiam c plus p zwalnialiscie nas to teraz macie takich pracowników. Apeluje do młodych ludzi róbcie kursy inwestujcie w siebie na produkcjach zawsze buble idą szły i będą chodź teraz tak nie zwalniają bo niema komu pracować.. Dlatego nakreślam młodym kursy do pasować do swojej osoby jeden niechce spawac niech idzie na kat c oferty są i bez Doświadczenia praca na miejscu jeszcze hufce i urzędy pracy finansują mnóstwo kursów jest leprza kasa i wasza przyszłość... Moja opinia jest negatywna bo śmieszne jest to że zwalniali wtedy za naukę pracy na produkcji mnie i kilku moich kolegów ale obiecałem że dam opinie negatywna. Młodzi ludzie pamiętajcie macie czasy gdzie praca szuka pracownika a pracownik monety żeby to osiągnąć jakiś zawód po kursie można zrobić szkolić się a na pewno będzie wam lżej..

Nikt Nowy wpis
Klient

Raczej nie za bardzo

Jacek Nowy wpis
@Nikt

Nie za bardzo, ale co? Mówisz o szkoleniach czy o czymś innym? Skoro pracujesz w C+P, to daj znać co sądzisz o wysokości wynagrodzenia w tej firmie i ile tu można zarobić.

Czy C+P Systemy Meblowe Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie C+P Systemy Meblowe Sp. z o.o. kandydat na stanowisko OPERATOR MASZYN-MONTER ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jaka atmosfera jest między działami w C+P Systemy Meblowe Sp. z o.o.?

jojo
@Pytanie

zależy gdzie bo na montażu i lince robi prawie sama ukraina , polaków mozna policzyc na palcach jednej dłoni , w sumie niema co się dziwić kto normalny będzie robić za 2800 brutto

Facet
@jojo

Może taki nierób jak ty i ma 2800 brutto ;)

Sew
@Facet

Każdy nowo przyjęty dostaje prawie najniższą krajową więc nie pisz bzdur a to wystarczająco zniechęca do dalszej współpracy

Roman

C+P Systemy Meblowe szuka kogoś do pracy w biurze i podaje swoje wymagania: Wsparcie w realizacji procesów zakupowych, weryfikacja i opracowywanie faktur, wprowadzanie faktur do systemu, potwierdzanie zamówień, generowanie prostych zamówień. Czy to wszystkie wymagania czy z biegiem czasu pojawiają się kolejne? Jest może tutaj ktoś kto wykonywał to stanowisko w tej firmie i opowie coś więcej o tej pracy?

Patryk

@maniek czyli zadzwonili tego samego dnia ?

Zainteresowany

Witam czysa przyjecia do waszej firmy?

Maniek
Klient

Odrazu po rozmowie kwalifikacyjnej dostałem odpowiedzieć że zostane zatrudniony wszytsko jasno wyjaśnione są benefity itp także polecam

Paolo

Ile jest etapów rekrutacji?

Zainteresowany

Czy firma robi rekrutacje I na jakie stanowiska?

Kostek

Czy w trakcie pandemii macie jakieś ograniczenia w pracy? Czy warto aplikować są szanse na pracę?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w C+P Systemy Meblowe Sp. z o.o.?

Odp

Całe

Marcin

Jacy tutaj ludzie pracują. Kierownikiem jest facet po niepełnym średnim. Jerzy ( Jurek ) bez matury po dwuletnim liceum dla dorosłych. I mistrz Tomasz , który również dostał się na stanowisko dzięki swojemu protektorowi i przynależności do sekty. To ludzie, którzy nie powinni zajmować stanowiska kierowniczego !!! A zajmują ? Dlaczego, ponieważ są świadkami Jehowa tak jak sam dyrektor. Ich protegowany. Czy naprawdę z całym szacunkiem w całym zborze, nie ma ludzi wykształconych. Czyli odpowiednich do zajmowanego stanowiska . W tym zakładzie w znacznej większości, to świadkowie Jehowa. Ludzie którzy powinni być etyczni. Są zwykłymi kanaliami. A dzięki zajmowanemu stanowisku, powinni stać również na straży porządku. A są to ludzie niekompetentni, którzy są pozbawieni moralności. Jest przyzwolenie na mobbing , poniżanie i zniewolenie. Ponieważ wielu pracuje tutaj po prawomocnych wyrokach. Czy uczy was tego do diabła wasza organizacja religijna. Jeżeli tak, to cieszę się , że nie muszę służyć w waszych szeregach.

Barbara
@Marcin

Szukam informacji o warunkach pracy w C+P. Pracujesz w tym zakładzie fizycznie, czy w biurze? Wiesz, jakie są godziny pracy na produkcji i jak są rozliczane?

Cp
@Barbara

Zarobki nie są największe ale zakres obowiązków i atmosfera na plus. 2/3 zmiany zależy od działu ????

Ja
@Marcin

Czytając te brednie nie wiem co mam powiedzieć i myśleć o autorze. To jest jakiś kompletny zart, każdy z mistrzów czy przełożonych posiada tytuł inżyniera i magistra i nie należą do ‚sekty’, to ze jedna czy dwie osoby z firmy są świadkami jehowymi to nie oznacza ze inni także, a nawet gdyby to co to zmienia? A to ze dyrektor jest świadkiem jehowym to tez ciekawe.. Jeśli praca w tej firmie Ci uwłacza to po co dalej siedzisz w tym bagnie? Nigdy mnie nie doszły słuchy o mobingu i tym podobne, ale jeśli tak jest w rzeczywistości to chyba lepiej udać się do władz firmy nizli anonimowo pisać negatywne opinie tutaj? Bardzo mnie śmieszy fakt ze ludzie wymyślają takie rzeczy i je upubliczniają a jednocześnie nie ujawniają się i codziennie przychodzą uśmiechnięci do pracy ????????

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy C+P Systemy Meblowe Sp. z o.o.?

Xx

Tak

Pedro

Cieszmy się, że są ludzie z zagranicy bo jeszcze trochę a nie będzie komu pracować.

Вася

Не плохо , хуже всего на монтаже . Премии маленькие, пока норму не сделаешь домой не пойдешь, полякам дают то что легче, а если им и дадут сложные шкафы то ходят косят на украинцев . Moje sugestie dla C+P Systemy Meblowe Sp. z o.o.: менять подход к работе

ogólnie praca dobra, zarobki najlepsze nie są, socjalu prawie w ogóle, ale na nockach spać nawet można. Najgorzej na pierwszych zmianach, gdzie dyrektor chodzi, ale bałagan duży, przydupas pali na hali, a niby nie wolno, żona dyrektora tam pracuje i się panoszy trochę. Ale dla tych co nie chcą się napracować super.

Teri
@anonim

Obecnie na plus, atmosfera pracy, stawki

Sew
@Teri

Pracy coraz więcej, zarobki marne. Social słaby, układy. Dużo osób za wschodniej granicy, gdzie Polak za niego i za siebie robi. Chaos i bałagan. Większośc pracuje jakby za karę, aby od siebie.

Co powiecie o wynagrodzeniu w C+P Systemy Meblowe Sp. z o.o.? Czy w ostatnim czasie jego poziom uległ zmianie?

Zachęcam do publikowania opinii na temat pracodawcy C+P Systemy Meblowe Sp. z o.o., będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o C+P Systemy Meblowe Sp. z o.o. - Legnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

C+P Systemy Meblowe Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jaworzyńska 293
    59-220 Legnica
  • NIP: 8981905778 REGON: 932169482 KRS: 0000025760
C+P Systemy Meblowe Sp. z o.o.