Opinie o Nano Serwis Dawid Stępień w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Nano Serwis Dawid Stępień. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Nano Serwis Dawid Stępień o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nano Serwis Dawid Stępień w Legnica

Irena Nowy wpis

Widziałam, że jeden Pan deklarował 12 lat zatrudnienia w firmie a obecnie kogoś do siebie szukają. Oferują stałą podstawę i premię za wyniki. Czy ta różnica w widełkach w postaci 4 tys to właśnie ta premia? Piszą też o możliwości rozwoju. Jak mój narzeczony się tu w takim razie rozwinie?

Grad Nowy wpis
@Irena

Byłem na rozmowie w tej firmie i jeśli chodzi o wynagrodzenie to możesz liczyć na dolna granice z tego co jest w ogłoszeniu a wysokość premii jest uzależniona od wyników więc raczej średnio jak na naprawę elektroniki przemysłowej, ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.

Polecam ten serwis, pracowałem tam 12 lat i było to 12 najlepszych lat mojej kariery. Można się dużo nauczyć od kolegów pofachu a szef cyklicznie szkoli swoich pracowników. Kasa jest dobra ale nastał czas na zmiany.

Zostaw merytoryczną opinię o Nano Serwis Dawid Stępień - Legnica

Firma Nano Serwis Dawid Stępień prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Elektronik - Serwisant, Wrocław - Kwiecień 2023
  • Elektromechanik, Wrocław - Kwiecień 2023
  • Pracownik administracyjno-biurowy, Wrocław - Wrzesień 2022
  • SERWISANT SPRZETU ELEKTRONICZNEGO, Wrocław - Wrzesień 2021

Czy pracujesz w firmie Nano Serwis Dawid Stępień lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Nano Serwis Dawid Stępień?

Zobacz opinie na temat firmy Nano Serwis Dawid Stępień tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Nano Serwis Dawid Stępień
  • Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 14 lok. 3