Opinie o Małgorzata Biały Margos Sklep Spożywczy w Strzegom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Małgorzata Biały Margos Sklep Spożywczy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Małgorzata Biały Margos Sklep Spożywczy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małgorzata Biały Margos Sklep Spożywczy w Strzegom

Barbara Zwolańska Nowy wpis

Nie marzcie o podwyżce u tej kobiety-ostatnia znana mi informacja 10 zł za godinę, plus sprzatanie przeterminowanego syfu po niej!!!!

Ala jak talala Nowy wpis

Spoko. Polecam

Barbara Nowy wpis
@Ala jak talala

Heeej, czy polecasz jako pracownik czy jako klient sklepu? Chciałabym uzyskać jakieś w miarę świeże informacje odnośnie zatrudnienia w tym miejscu i zastanawiam się czy Ty coś wiesz na ten temat :) Interesuje mnie kwestia umowy oraz zarobków. Na co można liczyć u pani Małgorzaty?

Karol Nowy wpis

Macie multisporta?

Kabum

Miła obsługa, lubię ten sklep

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Małgorzata Biały Margos Sklep Spożywczy? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
Klient

Mila obsługa, spoko sklepik. Nie zgadzam się z tymi negatywnymi komentarzami.

Mikael

Polecam

Klient

Sprzedaje stary towar, jest miła tylko dla klientów płci męskiej. Źle traktuje kobiety i dzieci, co powoduje niechęć w robieniu zakupów, w dodatku śmierdzi i jest brudno. sprzedaż papierosów i alkoholu nieletnim jest zabroniona a właścicielka niestety nie pracuje zgodnie z prawem. Papierosy kiedyś kupiłem bez akcyzy, kiedy zapytałem dlaczego nie mają akcyzy odp byla: Ja nie wiem ja się na tym nie znam co dostaje od dostawców. W głowie się nie mieści.

@Klient

Kłamstwa i oszczerstwa, nieszczęśliwie zakochanej sąsiadki we właścicielce sklepu, tak sąsiadki, dodam ze chorej psyhicznie... urażony zaczęła mścić się na właścicielce.. każdy zna Pania Małgosie I wie ze jest mila, dobra kobiet. Komentarze wiemy ktoś napisał negatywne i jaki miala w tym cen ta osoba

Dagmara

Czy sklep zatrudnia ekspedientów ?

Stały bywalec

Otworzyła okna w końcu więc już tak nie śmierdzi!

Byli klienci.

Występuje segregacja klientów, tzn dyskryminacja ze względu na płeć ,wygląd, orientację seksualną, pochodzenie, również dyskryminacja osób przewlekle chorych. W znaczeniu Ty wyjdź Ty możesz zostać.Nie można przyjść z reklamacją pomimo iż właścicielka sprzedaje przeterminowane produkty, zgniłe warzywa, uszkodzone paczki papierosów dziurawe puszki z piwem itd itp. Za każdym razem reaguje agresywnie i każe ze sklepu wyjść. Mało tego swoim klientom pozwala na spożywanie alkoholu w obrębie sklepu a nie postawi tam nawet kosza na puszki i butelki po alkoholu, więc te rzeczy walają się wszędzie; w trawie, pod drzwiami, na podjeździe...Obsługuje również pijane osoby,sprzedająć im alkohol, jak również sprzedaje alkohol i papierosy osobom nieletnim! A co z przestrzenią publiczną?(usunięte przez administratora)Ponadto w sklepie panuje niemiłosierny smród pleśni pomieszany z alkoholem i czymś zgniłym, aż w nosie kręci. (usunięte przez administratora) Pozdrawiamy serdecznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Małgorzata Biały Margos Sklep Spożywczy - Strzegom

• Jak się pracuje w Małgorzata Biały Margos Sklep Spożywczy?

Zobacz opinie na temat firmy Małgorzata Biały Margos Sklep Spożywczy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Małgorzata Biały Margos Sklep Spożywczy
  • Aleja Wojska Polskiego 74