Opinie o Studio Meblowe 7 X Ładniej Dariusz Gos w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Studio Meblowe 7 X Ładniej Dariusz Gos. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Studio Meblowe 7 X Ładniej Dariusz Gos na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Meblowe 7 X Ładniej Dariusz Gos w Kielce

ZIbi

Hejo wie ktoś jaką dają umowę?

Obiektywny
@ZIbi

Najniższa krajowa i to po okresie próbnym (czyt. Pół roku) reszta wypłaty na czarno i to się trzeba jeszcze upominać. Rządzi tam kobieta co nic się nie zna a ma najwięcej do powiedzenia. Praca w szopie ogrzewanej stara koza stoi na środku, pala płyta meblowa więc smród jest na całym 'zakładzie' aż głową boli. Nie mają nawet małej piły formatowej, narzędzia to generalnie partyzantka, jakieś dziwne patenty wymyślane przez brata 'szefostwa' - buraki ze wsi. Jeżeli chodzi o meble to wszystko jest robione po najniższej Lini oporu, najpierw ściemniają i obiecują klienta złote góry a później przywożą kupę gów....skręconą na czarne wkręty - kretyn szef chwali się że to jego patent i że trzymają lepiej niż konfirmaty czy assy a tak naprawdę chodzi o kasę. OSZCZĘDZAJĄ NAWET NA WKRETACH nie mówiąc o wypłatach czy narzędziach. Szczerze odradzam pracodawcę, dziwię się że są jeszcze tacy niekompetentni partyzanci na rynku.

Obrktywny2 Nowy wpis
@Obiektywny

Zachęcamy do weryfikowania takich kwestii bezpośrednio u przedstawicieli pracodawcy. Często negatywne komentarze zostawiane są np. przez nieuczciwą konkurencję :)

Alicja Nowy wpis
@Obrktywny2

A tak tylko z ciekawości to czy firma faktycznie ma jakiegoś istotnego, głównego konkurenta? ;)

Mario Nowy wpis
@ZIbi

Umowa zlecenie pierwszy rok, potam umowa o prace. Wyplata w terminie. Pracodawca wymagajacy. Meble mają być złożone wg rysunków i ich technologii. Nie ma ściemy jakość musi być.

Damian

Praca tu jak najbardziej ok. Wypłata na czas Właściciele mili, wymagający, ale nie stwarzają problemów. Na montażach trzeba się napocić.

Miki Nowy wpis
@Damian

Dzięki za info. Akurat trwa rekrutacja.

Maja

czy ktoś może wie czy ten okres próbny to jest na umowę zlecenie czy jednak na umowę o pracę, bo to ważna rzecz jest ? czy nadal trwa az pól roku ?

Anatol

Ale to jest forum pracownicze a uwagi klientów powinny trafić do firmy!!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Studio Meblowe 7 X Ładniej Dariusz Gos.
Zadowolony

Jakieś dziwne opinie tu czytam? Jakosc jak najbardzej ok. Możesz zamowić na blumie tylko trzeba za to zaplacić. Ja mam lakierowane wysokiej jakosci fronty i wszystko gra.

Lili

Meble kuchenne jeśli chodzi o jakość przeciętne, płyty mimo zapewnień tandetne, okucia firmy no name niby równie dobre jak Bloom - niestety jakość kiepska. Ogólnie przeciętne meble za wysoką cenę, moim zdaniem za tę jakość mebli zdecydowanie za drogo. Za tę cenę nie polecam

Bhahaha

Ładniej mogłem to ująć. Ale powiem tak (usunięte przez administratora) le was wraz z Tym babochłopem

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Meblowe 7 X Ładniej Dariusz Gos - Kielce

• Jak się pracuje w Studio Meblowe 7 X Ładniej Dariusz Gos?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Meblowe 7 X Ładniej Dariusz Gos tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Studio Meblowe 7 X Ładniej Dariusz Gos
  • Zagnańska 71