Opinie o Adrian Grabarczyk Dor-Bud w Matyniów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Adrian Grabarczyk Dor-Bud. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Adrian Grabarczyk Dor-Bud na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adrian Grabarczyk Dor-Bud w Matyniów

Miłosz

porażka montaż drzwi Metalowych Firmy Setto wycinają szlifierką na zamki zero pojęcia i to brat szefa firmy nie ma pojęcia a sią bierze za taki montaż z takimi umiejętnościami może montować drzwi u GIENKA i ANDRZEJA z PODLASIA sprawa do sądu a fakturze zapomni kilka telefonów i nic żadne gwaranci porażka nie polecam

Adrian
@Miłosz

Do sądu od razu? Nie dało się dogadać żeby to jakoś poprawili ewentualnie?

Marko

Ostrzegam!!! Przestrzegam przed tymi paprakami!! Wydać kasę na te drzwi, to tak jakby ją wyrzucić albo zgubić. Wszystko nie tak. Porażka...

Agata

Nie polecam firmy, drzwi zamówione na OLX, montaż w Krakowie. Drzwi zamontowane niechlujnie, nieestetycznie z pominięciem jakichkolwiek standardów budowlanych. W ościeżnicach na miejscu wycinane krzywe otwory na zamki, w wyniku czego zostały uszkodzone płytki. Obróbka wokół ościeżnic bez dojechania do rogów , na okrągło. Niestety mój błąd, podpisałam protokół odbioru, nie sprawdzając jak są zamontowane i czy nie powstały w wyniku montażu uszkodzenia. Firma nie przyjęła reklamacji. Ostrzegam przed firmą DOR BUD , szczególnie przed montażystami w Krakowie.

rakarna
@Agata

Szkoda, że nie mogę wstawić zdjęć... Niechlujnie to jest po tym jak panowie z fochem przyjechali poprawić... Kontakt z firmą się jakby urwał mimo obietnicy kontaktu i poprawienia fuszerki.

Aga
@Agata

Zgadzam sié w 100 %. u mnie tak samo niechlujnie.

@Agata

Bo też mam takie zdanie o tej firmie

Xman

Odradzam!!! (usunięte przez administratora) i malaria, takich paproków jeszcze nie widzieliśmy. Szkoda pieniędzy i nerwów!!!

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Stacja Paliw w firmie Adrian Grabarczyk Dor-Bud? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Tommy

Drzwi nie warte tych pieniędzy. A montaż cóż...Pat i Mat albo Jaś Fasola zrobiliby to lepiej.

Adrian
@Tommy

Co ci tam zepsuli? Jak coś było zrobione nie tak to poprawili to za darmo bez problemu czy trzeba się było prosić?

Django
@Adrian

Prosisz i prosisz

Busko

Drzwi lipa klamki lipa na zdjęciu zupełnie inne szybka miała być przyciemniona jest zwykła zamek górny nie chce się przekręcać masakra za te pieniądze porażka!!!!!!!

Widz

Hmmm.. ciekawe czy panie przyjmujące zlecenia mają płacone za wystawianie pozytywów.. mało profesjonalnie to wygląda..

Asia

Zdecydowanie odradzam! Dzwi zamontowanie krzywo, dołem na ok 20 cm podklejone dwiema uszczelkami jedna na drugiej żeby zamaskować i uszczelnić szparę, niestety zauważyłam to zbyt późno. Panowie futrynę malują już po montażu puszką ze sprayem i tym samym brudzą lakierem ściany. Uzupełniając zaprawą ubytek w podłodze koło progu, zaprawę nałożyli na wykładzinę!!!! Nie chciało się odwinąć i zrobić jak należy. Teraz nie dość, że wszystko popękane, to jeszcze wykładzina do wymiany. Skrzydło jak się przyłoży ucho sprawia wrażenie pustego w środku, nie wiem czym faktycznie jest wypełnione. Ostatecznie mam głośne, nieszczelne i nieestetyczne drzwi i muszę robić nieplanowane prace remontowe. Zanim zamówisz drzwi w tej firmie pamiętaj, że co tanie to drogie.. tu się akurat dokładnie sprawdza.

Dandi

Nie polecam zakupu drzwi z montażem w tej firmie. Montaż rodem z PRL-U. Ościeżnica metalowa malowana sprayem po zamontowaniu, w dodatku zupełnie innym kolorem niż skrzydło. Kontrasty są modne, ale nie w takim wydaniu XD. Obróbka na szybko, po godzinie wszystko zaczęło pękać. Samo skrzydło poprawne, aczkolwiek zakup drzwi na własną rękę i wynajęcie ekipy do montażu wyjdzie minimalnie drożej, a jakość będzie lepsza. Pracują na akord, demontaż, montaż i obróbka niecałe 2 h. Żałuję, że zdecydowałem się akurat na tą firmę. Trzeba po nich poprawiać i kombinować żeby to jakoś wyglądało. Jak komuś zależy tylko na zasłonięciu się przed sąsiadami to spoko, jednak jak ktoś chce mieć estetyczne oraz ciche drzwi, to odradzam.

Anna Loczek

Dziś Panowie u mnie montowali. Polecam. Wszystko było w porządku.

Mirek

dokładnie takie same drzwi w markecie za 500 zł w tej firmie 1550 (usunięte przez administratora)

właściciel
@Mirek

1500 zł najdroższe drzwi, ale zapomniał Pan dodać że w pakiecie ze wszystkim oraz montażem. W żadnym sklepie nie znajdzie PAN tak niskiej cen. Dlatego proszę celowo nie wprowadzać ludzi w błąd. Pozdrawiam serdecznie

Joanna P montaż Kraków

Polecam firmę pana Adriana, miła i szybka współpraca. Ceny najniższe jakie znalazłam na rynku - wybrałam ich i nie sugerowałam się opiniami, ale nie żałuje bo warto było zaryzykować pomimo tylu negatywów na ich temat. Polecam

Absolutnie nie polecam firmy- drzwi zamontowane z inna klamką!!!!!!! Podczas rozmowy z przedstawicielem/ właścicielem z katalogu producenta MAR-DOM został wybrany konkretny model, kolor, rodzaj klamki oraz wymiary dotyczące drzwi Fabio Uno 68. Dla potwierdzenia ustaleń słownych- został wysłany SMS oraz MMS potwierdzający zamówienie na nurem telefonu 665-765-754 . W treści smsa została podana strona w katalogu wybranych drzwi, nazwę modelu oraz informacja aby klamka była taka jak na załączonej fotografii. W żadnym punkcie umowy niebyło informacji o montażu innej klamki. Po montaż wyżej opisanych drzwi, dobył się niestety z inną klamką, która wyglądem wizualnym odbiega znacząco od wybranej przeze mnie. Nie uważam żebym była informowana o tym, iż będzie zamontowana inna klamka aniżeli tak o która prosiłam i swój wybór potwierdzałam w przesłanym mms. Dzwoniłam kilkakrotnie do własciciela za każdym razem musiałam sprawę tłumaczyć od nowa, wysłałam też reklamacje- bez odzewu. Nie polecam szkoda nerwów.

Niko

(usunięte przez administratora) tak jak oni montują drzwi to 10 lat temu się robiło!!! Omijać szerokim łukiem te firmę!

Jolka

Nie polecam tej firmy. Od dnia 11 sierpnia do dzisiaj czekamy na panów aby zakończyli pracę przy futrynach niestety chyba się nie doczekamy .Pani w biurze ma to gdzieś każe nam się kontaktować z Panem monterem a Pan nie odbiera telefonu. Porażka

Jacek

nie polecam firmy Adriana Grabarczyka dorbud montowali u mnie drzwi metalowe miało być wszystko na wymiar przy montażu drzwi zostały przycięte Pan Adrian był na pomiarach monterzy na moje pytanie czemu skracają drzwi odpowiedzieli szef to nie zna się na niczym i nie ma pojęcia zmierzyć otworu i musimy skrócić a jak nie pasuje to nie montujemy bo nam nie zależy na tym montażu i zaliczka panu przepada . zamontowali , zapłaciłem .dziś zgłosiłem sprawę do rzecznika gdyż to co zrobili to jakieś żarty pozdrawiam

Norbert

nie polecam to zwykli (usunięte przez administratora) przedstawicielka opowiada jakie to nie drzwi są a przywieżlj z dykty porażka nie polecam nikomu w markecie są 100 razy lepsze i 10 razy tańsze

Beata

Ostrzegam przed zakupem drzwi z montażem w tej firmie. Bardzo żałuję że akurat niefortunnie trafiliśmy na tą firmę. Firma ogłaszała się na lubelskiej stronie, podając że ma oddział w Lublinie. W chwili wyceny nie było mowy że firma nie działa w naszym rejonie, sporządzona została wycena. Składając zamówienie również nie było żadnych uwag odnośnie za dalekiego dojazdu do nas i zamówienie było przyjęte. Po odczekaniu czasu na dostępność(czy wykonanie) drzwi, zadzwoniła Pani z informacją że do nas jest jednak za daleko i trzeba dodatkowo dopłacić za dojazd. Nie było o tym mowy przy zamówieniu, ale z uwagi na długi czas który odciągnął się od zamówienia zgodziliśmy się dopłacić za dojazd. Niestety bardzo żałujemy nie tylko nie kompetencji "pracowników", ale również obsługi klienta. Po zamontowaniu drzwi czasem zamykały się czasem trzeba było kłapnąć aby drzwi się zamknęły. Oprócz tego jest szczelina między uszczelką a drzwiami w rogu drzwi uszczelki wogóle brak, nie zauważyliśmy tego dopiero po tym jak słońce mocniej przyświeciło zobaczyliśmy prześwit. Ponadto z czasem drzwi za każdym razem trzeba kłapnąć aby się zamknęły. Myśląc że firma działa na zasadach chociaż podstawowych i zgodnie z prawem konsumenta, skontaktowaliśmy się z biurem w celu zgłoszenia reklamacji i z prośbą aby ktoś przyjechał i poprawił zamontowane drzwi. Reklamacja złożona była również mailowo jak i pisane były wielokrotne prośby aby kto ktoś chociaż skontaktował się z nami w celu uzgodnienia dogodnego terminu i dla montera jak również i dla nas. Wielokrotnie słyszeliśmy że w reklamacja jest przyjęta i w dniu jutrzejszym ktos się z nami skontaktuje. Niestety żadnego kontaktu nie było, ani jutro ani pojutrze ani a tydzień.... Zadzwoniliśmy do głównego oddziału gdzie usłyszeliśmy że reklamacja jest przyjęta i że na pewno ktoś do nas się odezwie. Dzwoniliśmy znowu za jakiś czas, ustalane były terminy przyjazdu do nas, ale nikt nie przyjeżdżał. Przy kolejnym kontakcie telefonicznym zostaliśmy powiadomieni przez Panią, że nikt do nas nie będzie jechał bo jest za daleko a na pytanie odnośnie gwarancji, Pani mi odpowiedziała że my zrzekliśmy się z gwarancji na poczet szanownego dojazdu do nas. Słyszeliście Państwo takie rzeczy!!!! Proszę mi powiedzieć w którym miejscu podpisaliśmy zrzeczenia się gwarancji na poczet "bardzo dalekiego" dojazdu? To jest jakaś kpina! Mało tego po tym jak nie odpuściłam i drążyłam temat Pani przyznała mi rację że gwarancja nadal nas obowiązuje, został ustalony termin dokładna data i godzina, gdzie poinformowałam Panią że mąż będzie musiał wziąć urlop żeby być w domu na przyjazd montera i ze bardzo proszę o informację gdyby monter miał się nie pojawić. Żadnych informacji nie było, oczywiście monter się nie pojawił. Całe szczęście zadzwoniłam dzień wcześniej dopytać czy na pewno ktoś będzie jutro u nas, Pani potwierdziła że oczywiście tak ale domagałam się kontaktu telefonicznego do montera. Zadzwoniłam do montera a monter powiedział że jego nic nie interesuje urlop męża i termin, on nie przyjedzie bo jest za daleko. Moje pytanie czy sprzedać drzwi i zamontować nie było za daleko??? Przykro wystawiać mi tą opinię, bardzo długo czekałam na jakąś poprawę ze strony Państwa firmy ale nie doczekałam się i pewnie się nie doczekam. Dziwi mnie to że w dzisiejszych czasach są jeszcze "firmy" które działają w ten sposób. Nie zostawię tej sprawy , udam się do Rzecznika Praw Konsumenta!

Aneta

Monter Radek bardzo sprawny szybki montaż porządne wykonanie i fantastyczna obsługa polecam w 100% firme

Zagnansk

Grabarczyk to (usunięte przez administratora) zamontowali drzwi juz na miejscu wylapalem ze sa zagniecione a 20min wczesniej ten co montowal oparl je o slup betonowy ale zglosil sam ze dotarly uszkodzone napisali na umowie ze 14 dni i zmienia grabarczyk zapewnial ze tak zmienia zeby tylko zaplacic minelo dwa miesiace 12wrzesnia i nic wiec zglaszam dalej szkoda dadac z (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Adrian Grabarczyk Dor-Bud - Matyniów

• Jak się pracuje w Adrian Grabarczyk Dor-Bud?

Zobacz opinie na temat firmy Adrian Grabarczyk Dor-Bud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adrian Grabarczyk Dor-Bud?

Adrian Grabarczyk Dor-Bud
2.9/5 Na podstawie 42 ocen.
  • 59A
    26-212 Matyniów