Opinie o Gancarczyk Józef Usługi Ogólnobudowlane w Siekierczyna

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gancarczyk Józef Usługi Ogólnobudowlane. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Gancarczyk Józef Usługi Ogólnobudowlane o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gancarczyk Józef Usługi Ogólnobudowlane w Siekierczyna

Nie polecam. Uszkadza materiał i nie wywiązuje się w terminie.

Bronisław
@Adam

Jak uszkadza? Celowo? Przecież to nie miałoby sensu ... Co do terminów, to może było dużo zleceń - klientów i się nie wyrobili? Kontaktowałeś się w tej sprawie?

Alicja Nowy wpis
@Adam

To ile w terminie się te roboty przeciągają??

Adam Nowy wpis
@Alicja

2 miesiące przy każdym kolejnym etapie, czyli po fundamentach, po parterze, po piętrze, po dachu itd.

Adam Nowy wpis
@Bronisław

Z pewnością nie celowo ale np uszkodzą dachówkę to nie chce im się wymienić póki tego sam nie sprawdzisz.

Franz

Józek Gancarczyk z Limanowej weź juz nie buduj.

Bronisław
@Franz

Skąd taka opinia? Co wg. Ciebie było nie tak? Może podaj jakieś szczegóły, żeby i inni mogli się dowiedzieć? Z czym był problem? Jakieś opóźnienia, brak kontaktu, wyższa kwota niż się umawialiście czy jak?

Franz Nowy wpis
@Bronisław

Baaardzo duże opóźnienia między kolejnymi etapami budowy, przez to musiałem odwoływać innych wykonawców, ściany na piętrze krzywe, dach tzn membrana na nim źle położona. Nie polecam.

Józef Gancarczyk z Limanowej i jego firma to (usunięte przez administratora) Nie polecam.

Marcin N.

Nie polecam współpracę z Józkiem Gancarczykiem z Limanowej. Przedłużają czas budowy, uszkadzają materiał.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Gancarczyk Józef Usługi Ogólnobudowlane? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Bogdan

Nie polecam firmy józefa gancarczyk. Nie są slowni i dokladni. Nie oczekune cudów ale mogliby robic dokładniej i wyrabiać się w terminie.

@michal a nie wiesz jaka w tej firmie panuje atmosfera między pracownikami?

michal
@Marek

Pracownicy szybko się zmieniają i nie mają okazji sie dobrze poznać.

Kamila
@michal

Bardzo zainteresował mnie Twój komentarz. Dlaczego pracownicy tak szybko się zmieniają, że nie mają nawet okazji się dobrze poznać i co jest tego przyczyną? Zastanawiam się, czy to pracownicy odchodzą czy są zwalniani? Napisz proszę coś więcej na ten temat.

Michal
@Kamila

Mają obiecane wieksze wynagrodzenie gdy zaczynają pracować. Po wypłacie okazuje się inaczej. Brakuje tylko kapo z batem nad pracownikami tzn nad (usunięte przez administratora).

góralka

nie polecam tej firmy, robią krzywe ściany

Kk

Firma Józef Gancarczyk Siekierczyna to porażka nie mają pojęcia o robocie właściciel firmy to bardzo nie uczciwy człowiek.

Michal

Bardzo niedokładnie pracują, wykonanie katastrofa co wychodzi w późniejszych etapach. Unikać tej (usunięte przez administratora) firmy Józefa Gancarczyka z daleka.

Ula

Po tygodniu miał przyjechać poprawić dach, minął miesiąc do dziś go nie ma, nie odbiera ode mnie telefonu. Zadzwoniłam z innego nr, odebrał ale jak już wiedział że to ja to rozłączył się. Nie ładnie gancarczyk nie ładnie.

Jonecek

ściany krzywe przez to że piją na robocie

Benek

Firma jak i właściciel to tragedia. Lepiej omijać z daleka.

Karol

Radzę unikać firmy z Siekierczyny powiat Limanowski, firma jozefa gancarczyka jest nie uczciwa.

Nie jest to dobra firma. Szef nie uczciwy.

Filip

To nie jest właściwe miejsce na uwagi klientów gdyż to forum pracownicze!!

Hwd filipowi
@Filip

Mało placi, stawki głodowe, bez umowy.

Jerzy

Firma Gancarczyka nie wyrabia się w terminach, przez to nie można zgrać innych firm na budowie. Lepiej wziąć droższą firme i nie martwić się o dostawców, wykonawców przy dalszej realizacji budowy domu.

Kamil

Firma tragedia, nie polecam.

Maciej
@Kamil

Łatwo napisać kilka niepochlebnych słów, ale zawsze warto je uzasadnić, żeby osoby zainteresowane zatrudnieniem mogły same zdecydować, czy chcą aplikować. Dodaj co chciałbyś zmienić lub poprawić w firmie, tak, żeby pracowało Ci się lepiej?

Kamil
@Maciej

Mało płaci, dużo roboty, wręcz za dużo, bierze kilka zleceń i nie ogarnia budowy, później jeździ się na poprawki.

Kowalski

Firma gancarczyka jest tragiczna.

Stefan

Mieli przyjechać za 2 dni poprawić niedoróbki,.mija 2 miesiące i dalej nie mają czasu przyjechać, nie polecam.

Basia

Firma Gancarczyka nie powinna już istnieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Gancarczyk Józef Usługi Ogólnobudowlane - Siekierczyna

Gancarczyk Józef Usługi Ogólnobudowlane
  • 69