Opinie o Adrian Grabarczyk Dor-Bud w Matyniów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Adrian Grabarczyk Dor-Bud. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Adrian Grabarczyk Dor-Bud na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adrian Grabarczyk Dor-Bud w Matyniów

Artur

Nie polecam tej Firmy za wszystko dopłata a w ofercie wszystko w cenie . Przy montażu całkiem co innego nic się nie zgadza .. Po zgłoszeniu reklamacji cisza . NIE POLECAM

Mariusz
@Artur

Za co dokładnie musiałeś dopłacić?

Fabian Tomaszewski

Lux robota. Polecam i pozdrawiam

Jan Ciepło

Produkt spełnił nasze oczekiwania, ciepłe i ciche drzwi. Robota sprawnie poszła. Polecam

Karol

Szybko, profesjonalnie i z należytą starannością. Dokładnie tak jak oczekiwałem. Z czystym sercem mogę polecić firmę Dor - Bud

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Stacja Paliw w firmie Adrian Grabarczyk Dor-Bud? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
KLIJENT Z WARSZAWY

SKORZYSTAŁEM Z USŁUGI IJESTEM ZADOWOLONY. SZYBKO I ŁADNIE WYKONANY MONTAŻ. CENA Z MONTAŻEM 1500 ZŁ ZAPŁACIŁAM GOTÓWKĄ.

Patrcyja

Polecam. Fajne drzwi w super cenie. Pozdrawiam

Montaż wczoraj drzwi gładkie w kolorze orzech za 1400 zł do bloku. Wszystko szybko i sprawnie. Polecam

Klient

Polecam formę dor-bud. Drzwi w super cenach. Estetyczny montaż i miła Pani sprzedawczyni

Klient

Polecam drzwi piękne i solidne. Montaż na plus

Klient

Polecam. Drzwi super jakość i estetyczny montaż

Artur

Pracownicy w tej firmie mają tak dużo zleceń, że niektóre z nich robią tak niedokładnie? Jak przeczytałem o tych problemach, które tu macie to mnie to zaciekawiło. Jesteście tak bardzo obłożeni pracą, że robicie niedokładnie i potrzeba poprawek? Pytam bo szukam pracy teraz w branży a może macie tak dużo zleceń, że Wam się para dodatkowych rąk przyda?

Kuba

(usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem. Najpierw jaśnie państwo tak spartoliło glif przy drzwiach wejściowych, że aż ciężko było w to uwierzyć. Dobrze, że inną ekipę miałem niedługo później, to poprawili. Natomiast prawdziwy cyrk zaczął się, gdy się zrobiło zimniej i okazało się, że drzwi są po prostu krzywo i ciągnie przez nie lodowate powietrze. Jaśnie państwo miało przyjechać poprawić miesiąc temu. Potem tydzień temu. Potem dziś. Dziś powiedzieli, że będą 30-go listopada. 30 oczywiście powiedzą, że 15 grudnia i tak dalej, aż sobie dam spokój i zapłacę komuś za regulację. Partactwo i (usunięte przez administratora)

Zygmunt

Nie rozumiem jak taka firma istnieje w tych czasach , to co zobaczyłem zapiera dech . Ludzie oni maluję futryny sprayem na klatce to jest taki smród że tragedia . Oczywiście nic się nie zgadza z ofertą gdzie pisze że futryna jest w kolorze drzwi porażka . Człowiek Który malował futrynę pomalował nam w gratis ściany klatki nie zabezpieczył to jest po prostu dramat tych ludzi . Oni narzekają na szefa a szef na nich że ni znają się na robocie zapłaciłem i nigdy więcej nie skorzystam NIE POLECAM TRAGEDIA O FAKTURZE ZAPOMNIJ NIE ODBIERAJŻĄ TELEFONÓW MUSZĄ WYNAJĄC JNĄ FIRMĄ DO POPRAWK

ExPracownik

Czy ktoś z państwa sądził się z tą firmą? Zamontowali mi drzwi w taki sposób i tak mnie zbywają, że nie pozostaje mi nic innego niz sąd.

Paulina
@ExPracownik

Czekam na kontakt, również zamierzamy się z nimi sądzić, bo spartaczyli drzwi i migają się od naprawy!!! Maxim.marcin83@gmail.com

Waldemar

zamówiłem drzwi w tej firmie BOR BUD zamontowali przy montażu były nie zgodności z ofertę , poinformowałem o tym montera . Monter na to proszę dzwonić do firmy ja nic nie wiem Firma obiecywała Poprawki . Brak Faktury lub Paragonu . Firma Kogucik z daleka od nich musiałem wynająć inną firmę do poprawki nie mam czasu na sądy nie poleca ocena - 100

Jacek

Nie polecam nic się nie zgadza z ofertą . Prosiłem o fakturę do dziś jej nie dostałem a miną już miesiąc od montażu.

Sylwia
@Jacek

co dokładnie wg ciebie nie zgadza się z ofertą ? czy po montażu nie miałeś mozliwosci powiedzenia tego monterom lub BOK ?

@Jacek

fv zawsze jest wysyłana pocztą po skończonej pracy. Wszelkie niezgodności z zamówieniem prosimy, aby zgłaszać przy montażu

@Sylwia

Klienci mają zawsze możliwość sprawdzenia towaru przed montażem jak i po skończonej pracy, wszelkie zastrzeżenia można zgłaszać od razu do maturzystów lub telefonicznie/ e-mail (dane kontaktowe na naszej stronie internetowej ).

Urszula
@właściciel

I wszyscy ją dostają? Czy tylko ci, którzy poproszą?

Beata z Łodzi

Katastrofalna firma ludzie nie dawajcie pieniędzy puki nie sprawdzicie czy wszystko dobrze zrobione (usunięte przez administratora) nie odbierają tel obiecują wszystko a tak naprawdę lipa. Udają profesjonalna firmę a tak naprawdę to zwykle chłopki z pod budki z piwem TRAGEDIA

Elżbieta
@Beata z Łodzi

Ale jak to? Nie podpisywałeś z nimi żadnej umowy?

@Elżbieta

Oczywiście jest umowa, protokół odbioru pracy oraz fv. Płatność za wszystkie usługi odbywa się po zakończonej pracy oraz po podpisaniu przez klienta protokołu odbioru naszej pracy.

@Beata z Łodzi

Szanowna Pani - płatność za usługę oraz produkt odbywa się po zakończonej pracy. W gestii klienta jest, aby sprawdzić czy wszystko się zgadza z umową oraz czy praca jest wykonana wg wymagań klienta. Nasi Pracownicy to osoby z doświadczeniem oraz latami praktyki, także stwierdzenie "chłopki z pod budki z piwem" jest zdecydowanie nie ma miejscu. Telefon biurowy czynny w godzinach 9-16 jeżeli ma Pani jakieś kwestie do ustalenia lub wyjaśnienia zapraszamy do rozmowy, a nie do wylewania hejtu w Internecie.

Niezadowolony klient

ODRADZAM! Do momentu zapłaty wszystko jest piękne, mówią jakie to wspaniałe drzwi, niestety po montażu i problemach (drzwi miały mieć rzekomo 45mm a wstawili 40mm i dźwiękoszczelność 42db) już nie odbierają telefonów i wysyłają SMS że szanowna Pani jest na urlopie - coś tu się nie zgadza bo odbiera jak się zadzwoni z innego numeru :) Sprawa zgłoszona do rzecznika praw konsumenta bo niestety firma powiedziała wprost - nie mamy zamiaru się zajmować reklamacją i pana "wymysłami"...

Danuta
@Niezadowolony klient

To jest taka mała firma, że jak pani od obsługi klienta idzie na urlop (rzekomo), to nie byłoby komu odebrać telefonu? Czyli też pewnie jedna ekipa montująca tu jest? Mąż szuka pracy przy montażu drzwi lub okien, temu się interesuję. A zapytać nie ma kogo, tylko Was, kliejntów...

Rafał

Tragedia jeśli chodzi o montaż zero profesjonalizmu "niby fachowcy" niestety brak dystansu od ściany drzwi nie mogę w pełni otworzyć monterzy nie zainteresowali się możliwością poszerzenia otworu pod ściernicę nawet tego nie zaproponowano (pewnie jak bym zamówił droższe i szersze nie byłoby problemu) jak coś mam zdjęcia , będą na social media dostępne , w remontowanym mieszkaniu nawet nie podwyższyli progu pod czystą posadzkę gotową na płytki masakra !!!! niechlujnie zaciągnięta zaprawa po obróbce , drzwi ładne ale zdjęto folie nie wiem po jaki .... szef zaproponował mi ponowne ich wstawienie niestety z dodatkowymi kosztami chyba Żart powinni informować wcześniej o dodatkowych kosztach tymczasem w ogłoszeniu jest cena z montażem ,wiec o co chodzi ??? będę często i gęsto zamieszczał tą opinie bo sam wykonuję usługi wykończeniowe i nie wyobrażam sobie by tak potraktować klienta mam nadzieje że pomogłem potencjalnym klientom podjąć decyzję pozdrawiam

@Rafał

Czyli ogólnie słabo? Montaż drzwi powinien faktycznie być w cenie z ogłoszenia. Dużo wyszło tych dodatkowych kosztów?

Rafał
@Artur

Słabo to mało powiedziane (usunięte przez administratora) a dodatkowo szef zaproponował ponowne wstawienie nowej futryny i poszerzenie otworu za 400 pln nie uwzględniając błędów monterów co jest absurdalne żałuje że nie byłem podczas montażu bo nie zapłaciłbym ani grosza !!!!

Klient z Katowic

Polecam formę dor-bud za ich profesjonalizm. Drzwi dobre jakościowo i w super cenie. Monterzy również bardzo dokładni. Oby więcej takich firm. Pozdrawiam

Femina
@Klient z Katowic

Polecam!szybki,czysty montaż.Mila obsluga

Elżbieta
@Femina

To w ile się uwinęli z robotą? :D

Zostaw merytoryczną opinię o Adrian Grabarczyk Dor-Bud - Matyniów

• Jak się pracuje w Adrian Grabarczyk Dor-Bud?

Zobacz opinie na temat firmy Adrian Grabarczyk Dor-Bud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adrian Grabarczyk Dor-Bud?

Adrian Grabarczyk Dor-Bud
2.9/5 Na podstawie 42 ocen.
  • 59A
    26-212 Matyniów