Opinie o Adrian Grabarczyk Dor-Bud w Matyniów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Adrian Grabarczyk Dor-Bud. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Adrian Grabarczyk Dor-Bud na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adrian Grabarczyk Dor-Bud w Matyniów

Jurek

to jest po prostu masakra nikomu nie polecam jutro piszę pismo do firmy z reklamację jakości drzwi oraz wykonanej usługi montażu futryna jak za komuny maluję sprejem na klatce tragedia w ogłoszeniu maję całkiem inne drzwi niż przywożę szkoda że nie byłem od początku montażu bo by wygonił ale dam radę z tym towarzystwem

Dominik

po prostu (usunięte przez administratora) założyli drzwi z płyty ogłaszają się ż antywłamaniowe teraz nie odbierają telefonu zgłaszam sprawę do rzecznika jak nie pomoże do sądu nie popuszczę tym oszustom

Jan sobiech

Polecam firma sztos rewelacyjne drzwi w takiej cenie. Wszystko lux

Magdalena Twardowska

Polecam dziś odbył się u mnie montaż drzwi w Bytomiu. Termin realizacji krótki. Drzwi jakościowo bardzo dobre. A monterzy to przemili panowie nawet po sobie posprzątali byłam bardzo zaskoczona że nie został balagan. Pozdrawiam Pana Grabarczyka

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Stacja Paliw w firmie Adrian Grabarczyk Dor-Bud? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
OSOBA POKRZYWDZONA

STANOWCZO ODRADZAM FIRMA NIC NIE WARTA KTORA KLNIE OBRAZA GROZI NIE ODDANIEM ZALICZKI W DODATKU NIE POTRAFIA CZYTAC ZE ZROZUMIENIEM TEKSTY TYPU "NARA" TA FIRMA POWINNA ZOSTAC ZAMKNIETA

@OSOBA POKRZYWDZONA

Witam, Pani nawet nie została naszą klientką, w dodatku z powodu braku Pani zorganizowania transakcja i zamówienie nie zostały zrealizowane. Ponadto, na podstawie jakich informacji wyraża Pani opinię skoro nie mieliśmy nawet możliwości wykonać zamówienia. Teksty, które rzekomo napisał ktoś z moich pracowników niestety też nie są rzetelną informacją, gdyż takie zdarzenie nie miało miejsca. Pozdrawiam i proszę o ta, aby Pani nie obrażała mojej firmy i pracowników zamieszczając nieprawdziwe informacje.

Katarzyna Malk

Montowaliśmy dziś drzwi metalowe z tej firmy. Polecam, pełen profesjonalizm - monterzy wszystko sprawnie załatwili. Fajnie bo czekałam naprawdę krótko.

Agnieszka

Niezwocznie prosze o wymiane zamontowanych drzwi. Drzwi nie sa wygluszone (podobno 43 decybeli) tak jak obiecywano. Zostalam przez Panstwa oszukana. Kontaktowalam sie wiele razy z szefem (Adrian B) ktory w zaden sposob nie chce sie do tego ustosunkowac. Nie polecam nikomu!!!

@Agnieszka

Witam, każdy dostaje drzwi takiej samej jakości jak Pani i mamy grono zadowolonych klientów. Drzwi spełnią wszystkie funkcje i parametry zawarte w umowie. Przyczyną Pani problemu z docierającymi z zewnątrz odgłosami mogą być niewygłuszone ściany - proszę to sprawdzić, gdyż same drzwi nie wygłuszą całego pomieszczenia z kartonowych ścian . Pozdrawiam serdecznie.

Jak długo czekaliście na odzew z Adrian Grabarczyk Dor-Bud? Oddzwaniają zawsze?

oddzwaniamy zawsze - kontakt max 24 h/ terminy realizacji krótkie

Ulka

Nie poleceń tej firmy firma (usunięte przez administratora)miały być drzwi 43 DC a zostały zamontowane zwykle drzwi przez które wszystko słychać .

Teresa Wasik

Drzwi rewelacja wszystko poszło sprawnie. Piękny montaż i obróbka. Polecam

Teresa

Irena ceny też mają ok 1150zl komplet z montażem także ja polecam. Pozdrawiam

Michał Gostyński

Polecam wszystko ok

Jarosław - Radom

Polecam, szybko, tanio i solidnie. Drzwi na czas w pakiecie z montażem, obróbką i sprzątaniem. Super.

Beata z Piaseczna
@Jarosław - Radom

Na początku wszystko super a teraz jak pękły nad zamkiem to moja wina bo je kopnąłam albo za mocno zamykałam a zresztą dama z biura stwierdziła że już pół roku mineło i nie ma o czym gadać! Specjalistka zza biurka! Nie polecam! Arogancka baba

Karolina Badura
@Beata z Piaseczna

Drzwi same nie mogły pęknąć przecież Pani o tym doskonale wie. Mogli przywieźć uszkodzone a nie po jakimś czasie pękły. To nierealne. Chyba chce ich Pani trochę naciągnąć. Ja też brałam drzwi z tej firmy i jestem bardzo zadowolona za tą cenę wszystko ok.

Barbara.F Kielce

Absolutnie nie polecam tej firmy.Zamawiałam białe drzwi z futryna i progiem. Przy wszystkich ofertach,niezależnie od ceny jest napisane,że futryna i progi są w kolorze drzwi.Niestety panowie monterzy przemalowali futrynę na brązowo,próg założyli też brazowy i za wąski.Zrobił się uskok.Przy zamawianiu pytałam czy ktoś przyjedzie zrobić pomiary,pani stwierdziła,że przy drzwiach 80 cm wszystko jest standardowe,choć nadmieniłam ze mam szerszy próg,nie usłyszała?Dzwoniłam zaraz po montażu,panowie już odjechali a ja podpisałam protokół odbioru(to był ogromny błąd).Przy następnej rozmowie z pracownicą,która przyjmowała zamówienie stwierdziła,że zgłosiła sprawę do biura.Przy braku odpowiedzi znów zadzwoniłam,podała mi numer do 'szefa',który ostentacyjnie powiedział,że mogłam kupić droższe drzwi,wtedy by było pod kolor.Na koniec wymiany zdań poprosił o przesłanie adresu to ktoś podjedzie i sprawdzi.Do dziś nikt się nie pojawił.Napisałam e-maila 13.04.21,cisza.Napisałam przypominajacego e-maila i cud,odpowiedziano mi,że mam zadzwonić do osoby przyjmującej zamówienie.Od annasza do kajfasza.do montażu są bardzo szybcy,następnego dnia po zamówieniu przyjechali,ale już do poprawek im nie spieszno.Kasę wzięli to co się będą przejmowali.Tu jest całkowity brak profesjonalizmu.Założyciel firmy jest młodym człowiekiem,powinno mu zależeć na rozwoju firmy i przyciągnięciu klientów,niestety jest odwrotnie.Ja się nie poddałam,mam jeszcze 'pola manewru',pozatym zrobiłam screen-y z opisami z ich stronki(potwierdzają moje racje) i fotki po montażu.Zastanówcie się sto razy zanim wybierzecie drzwi z firmy DOR-BUD,totalna porażka.

łysy

ok

Agnieszka

Polecam firme w 100% montaż poszedł sprawnie fachowcy sprytni i znający się na swojej pracy . Porzadek pozostawili po pracy

Klaudia S

Nie polecam !!! Drzwi ładne okej, ale zamek górny zepsuty już tydzień po zamontowaniu drzwi! Mąż dzwonił, prosił się kilka razy, obietnice ze się pojawią i olali sprawę! Człowiek płaci kupę pieniędzy i nie może się zamknąć w mieszkaniu, do tego klamka zamontowana nie ta co chcieliśmy, montażyści leja wodę ze nic nie wiedza....nie polecam! (Trzebinia)

Szybka fachowa obsługa .Wykonanie bardzo dobre przy wyjątkowych krzywiznach ścian .Polecam firmę

Beata

Szybka realizacja, fachowo wykonana praca, panowie bardzo mili Wojtek i Hubert. Drzwi super. P.S pozdrowienia dla szefa Kulfona

Jadwiga Zd..

Polecam firmę dor-bud super fachowcy wszystko ładnie zamontowane a drzwi meega jakość:) Krótki czas realizacji. Polecam i pozdrawiam monterów:)

Tutku

Serdecznie polecam. Monter wymienił drzwi sprawnie i profesjonalnie, cała robota zajęła 2 godziny chociaż pancerna futryna z lat 50' głęboko siedziała w betonie. Bardzo dobra robota!

Zostaw merytoryczną opinię o Adrian Grabarczyk Dor-Bud - Matyniów

• Jak się pracuje w Adrian Grabarczyk Dor-Bud?

Zobacz opinie na temat firmy Adrian Grabarczyk Dor-Bud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adrian Grabarczyk Dor-Bud?

Adrian Grabarczyk Dor-Bud
2.9/5 Na podstawie 42 ocen.
  • 59A
    26-212 Matyniów