Opinie o Adrian Grabarczyk Dor-Bud w Matyniów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Adrian Grabarczyk Dor-Bud. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Adrian Grabarczyk Dor-Bud na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adrian Grabarczyk Dor-Bud w Matyniów

MARIAN.

SZEROKIM KOŁEM OMIJAĆ TĄ FIRMĘ.PARTACTWO POD KAŻDYM WZGLĘDEM,NAJPIERW NIEZGODNE Z ZAMÓ- WIENIEM DRZWI,KILKAKROTNE WEZWANIA O WYMIANĘ,KTÓRE ZAKOŃCZYŁO SIĘ RÓWNIEŻ Z NIEZGODNOŚCIĄ DO UMOWY Z KOLOREM,OBCIĘTO O 3 CM.WYŻEJ OD PODŁOGI,NIE OPISUJE JUŻ O WYKOŃCZENIU BO TO CAŁKOWITA FUSZERKA.ODRZUCANIE POŁĄCZEŃ TELEFONICZNYCH.OSTRZEGAM PRZED PŁATNOŚCIĄ KIEDY USŁUGA NIE ZOSTAŁA W PEŁNI ZAKOŃCZONA BO REKLAMACJE JUŻ PO PRZYSŁOWIOWYM" FILIPKU"

Basia

Czytając Państwa negatywne komentarze, nie mogę się z nimi zgodzić. Przedstawicielka bardzo miła, a montaż wykonany bez zarzutu. Widać, że profesjonalna ekipa. Wszystko czysto i szybko zrealizowane. Polecam !

@Basia

Szkoda że nie widziała Pani moich zamontowanych drzwi jedna wielka porażka

janina

Z DALEKA OD TEJ PARTACKIEJ FIRMY GBUROWACI PRACOWNICY ODWALILI FUSZERKĘ PO MONTAŻU DRZWI NA WSZELKIE TELEFONY I REKLAMACJE TOTALNA IGNORANCJA NIE ZOSTAWIĘ YRGO TAK IDĘ DO RZECZNIKA PIENIĄDZE WYRZUCONE W BŁOTO OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.....

Marcin Obiegly

Trzymajcie sie z daleka od tej pseudo firmy. Tragedia do kwadratu. Drzwi zamontowane w zlym miejscu (pomimo szzczegolowego opisu w mailu), futryny uszkodzone, jakosc ponizej wszelkiej krytyki. Po wszystkim zbywa i nie odbiera telefonow

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Stacja Paliw w firmie Adrian Grabarczyk Dor-Bud? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Zdzisiek

Przestrzegam wszystkich przed firmą DOR-BUD!!!! Firma ta montuje drzwi i ogłasza się również na Olx skąd miałem ich namiar. Firma ta wstawila mi drzwi a raczej to spartoliła!!!! Reklamacja???zapomnijcie już nawet telefonu nie odbiera właściciel firmy!!! W poniedziałek idę do radcy prawnego a was przestrzegam przed (usunięte przez administratora) naciągaczem itp"

Krzysztof

Jestem bardzo niezadowolony . Drzwi źle wstawione widać prześwit na korytarz , źle osadzone na zawiasach jeden prawie w powietrzu wisi , miały zostać zamontowane maskownice na zewnątrz czekam już ponad pół roku . Powtarzam nie polecam na montaż przyjechał chłopak może z 24 lata i jego nie wiem może brat z 15 lat masakra .

Darek.

Ta firma..3 lata temu..drzwi do mego mieszkania zakładała.W bloku..na klatce schodowej.Kilka dni wcześniej..była przedstawicielka Wymiary pobrała.O moje oczekiwania względem tej usługi zapytała.Wybrałem odpowiedni model.I jeden warunek dałem.Aby nie rozwalano futryny.Tylko dopasowali nowe drzwi.Bałaganu mieć..nie chciałem.Ekipa robotę wykonała szybko i porządnie.Tak jak trzeba.Drzwi funkcjonują bez zarzutu.Problemu z nimi... nie mam.Nie jestem nikim z rodziny..ani znajomym.Po prostu jednym z klientów.Z tych..zadowolonych.

Artur
@Darek.

Jesteś zadowolony z usługi, którą wykonała dla Ciebie firma i przekłada się to na Twoją opinię. Dor-Bud zajmuje się montażem stolarki budowlanej takiej jak okna i drzwi. Przyjmuje też zlecania wykończeniowe mieszkań - kładzenie tapet i układanie posadzek. Czy prócz zakładania drzwi korzystałeś też z innych usług firmy?

niezadowolony

Nie polecam tej firmy. Najpierw dwa razy się ze mną umawiali. Za drugim razem miało być pewne więc wziąłem urlop i nie przyjechali. Za trzecim razem przyjechali o innej porze niż było umówione i musiałem zwalniać się z pracy. Nie mogłem dopilnować montażu. Drzwi co prawda zamontowane, ale obróbka jak do chlewu. Są to najgorzej obsadzone drzwi w całej klatce schodowej. Drzwi na wysokości klamki poobdrapywane. Nadproże do połowy obrobione profilem i to byle jak. Dopiero inny fachowiec musiał mi to poprawiać. Kiedy chciałem porozmawiać z właścicielem to przestał odbierać telefon. Oczywiście Pani Ewelina jest bardzo miła i zachwala tego wykonawcę, ale fuszera mówi sama za siebie. Na stronie forum w świętokrzyskim są prawie same negatywne opinie o tym wykonawcy http://www.ostrowiecnr1.pl/forum/watek/dor-bud-wymiana-drzwi-opinie-o-firmie/ Pozytywne to chyba ktoś z rodziny.

Gość z Katowic
@niezadowolony

Witaj mam to samo czekam ponad miesiąc na drzwi.... zmierzyli zabrali zaliczkę 300 zł i ta sama historia samochód im się zepsuł... w końcu odpisali będziemy jutro na 12 nikogo nie było.... Oraz telefony nie odebrane i smsy głucho.

IRENA

NIE POLECAM ,TEGO PANA , NIEGRZECZNY , SPARTACZYL ROBOTE , ZLE MI WPRAWIL DRZWI NIE CHCE POPRAWIC NIE ODBIERA TELEFONU

Magda
@IRENA

Witam. Ja również mam ten sam problem ..dwa dni po montażu zauważyłam " szparę" u dołu drzwi i widxilaam światło z klatki . Przyjechala inna ekipa .. poprawili ale ewidentnie mówili że tamta poprzednia ekipa (usunięte przez administratora) robotę. Po chwiliili zaś zauważyłam ten sam problem gdzie po tel do tych panów którzy poprawiali dowiedziałam się że mówili owemu szefowi że skrzydło było krzywe i jest do wymiany ... dzwoniłam i się dowiedziałam od szefa że nie ma gwarancji na drzwi klatkowe i się wykrzywiają ... do tej pory (usunięte przez administratora) mnie. Idę do UOKiK bo stare drzwi miałam z taką samą szpara jka nowe..

IRENA

NIE POLECAM TEJ FIRMY , WSTAWIAL MI DRZWI, SPARTACZYŁ ROBOTE, NIE CHE PRZYJSC POPRAWIC , LEKCEWAZY KLIENTA, ODRZUCA POLACZENIA- OPINIA NEGATYWNA

Zostaw merytoryczną opinię o Adrian Grabarczyk Dor-Bud - Matyniów

• Jak się pracuje w Adrian Grabarczyk Dor-Bud?

Zobacz opinie na temat firmy Adrian Grabarczyk Dor-Bud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adrian Grabarczyk Dor-Bud?

Adrian Grabarczyk Dor-Bud
2.9/5 Na podstawie 42 ocen.
  • 59A
    26-212 Matyniów