Opinie o Adrian Grabarczyk Dor-Bud w Matyniów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Adrian Grabarczyk Dor-Bud. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Adrian Grabarczyk Dor-Bud na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adrian Grabarczyk Dor-Bud w Matyniów

YYYYY Nowy wpis

Na stronie firmy jest napisane, że mają oni również sklepy stacjonarne, więc chciałem zapytać o etat sprzedawcy. Jedyne moje doświadczenie to praca w markecie budowlanym, będzie to wystarczające? Szukałem aktywnych ogłoszeń i nie ma ich w sieci, więc dajcie znać czy przyjmują także bez aktywnych ofert.

Grażyna S Nowy wpis

Firma Dor-Bud montowała u mnie w mieszkaniu 5 szt. drzwi, w tym 1 wejściowe (z futrynami). Drzwi super. Panowie bardzo kompetentni i dokładni. Drzwi zostały szybko i sprawnie zamontowane . Jestem bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że drzwi się sprawdzą i długo posłużą...

Nowy wpis

Ja zapytam o etat montera drzwi. Na swoje stronie piszą, że mają wykwalifikowaną kadrę, wiec proszę o info co wymagacie od potencjalnych pracowników na etat montera. Widomo, ze kasa najważniejsza, więc byłoby spoko jak ktoś napisze ile mniej więcej tutaj da się wyciągnąć miesięcznie.

Sklep stacjonarny, jak wyświetla się na stronie internetowej firmy, czynny w tygodniu przez 7 godzin, bo od 9 do 17, a w soboty od 10 do 14. Tyle, że nie wiadomo, ile sobót jest pracujących dla sprzedawców. I czy zatrudniając się tutaj przy takim układzie godzin, dają umowę zlecenie?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Stacja Paliw w firmie Adrian Grabarczyk Dor-Bud? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Nooo jak tak można

Drzwi krzywo ,nieestetycznie ,na pewno nie mają zamków Gerda i super jakości...drzwi przepuszczają każdy odgłos,, tragedia !!!! Ościeżnica najtańsza z możliwych.....po zepsutej robocie nienodbieraja telefonów...szkoda czasu zkasy i nerwów na nich

Nieeee

Te opinie to fake...te drzwi są tragiczne ,obsługa tragiczna ,, telefonów nie odbierają po zepsutej robocie ...biorą kasę i znikają...masakra ...jak tak można.....

Przemysław

Jak zadaję pytanie o warunki pracy, jak w lutym, to zero odpowiedzi. Za to regularnie dodawane opinie zadowolonych klientów, zupełnie, jakby to miejsce do tego było przeznaczone. A mam inne na ten temat zdanie. Chcę też wiedzieć, jakie umiejętności mogą pomóc, by tu pracować przy montażu i ile firma płaci? Zakładając, że właściciel sam nie wstawia tych drzwi i okien i że kogoś potrzebują.

@Przemysław

Witaj, na ten moment posiadam pełną obsadę stanowisk pracy. Nie mam wolnych etatów, ale polecam śledzić ogłoszenia w sieci.

@SZEF

Oooo szkoda, bo ja też myślałem nad wysłaniem cv. No ja śledzę ogłoszenia, a czy jak wyślę ccv do biura bez ogłoszenia, to firma odezwie się, jak właśnie będzie jakiś wakat? Jest tu stosowana taka rekrutacja otwarta bez oferty?

katalog

Pan Adam Grabarczyk nie szanuje klientow,nie wywiazuje sie z danej umowy,lekcewazzy ludzi...stanowczo nie polecam Jego uslug!!!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Adrian Grabarczyk Dor-Bud?

Honorata

Ten pan Adrian to sam pracuje? Czy są jacyś pracownicy zatrudnieni? Może firma szuka jakichś pomocników do montażu? Pytam, bo brat szuka pracy w okolicy.

@Honorata

W sieci wyszukałam od nich ofertę do pracy na stacji paliw. Ale nie widziałam już treści ogłoszenia, bo wygasło. No i dlatego mam pytane, czy jak jestem studentką, to mogę tu pracować na część etatu, albo brać głównie weekendy, aby w tygodniu studiować? I czy studentom oferują UoP czy tylko zlecenie?

SZEF

Witaj, nie oferujemy pracy na stacji paliw, więc to jakaś pomyłka.

Klientka z Radomia

Solidne drzwi nie jakieś z marketu jak u mojej sąsiadki. Polecam

Grażyna W
@Klientka z Radomia

Polecam drzwi metalowe od firmy DORBUD. Cała wymiana odbyła się w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia. Wszystko zgodne z umową.

Jaka umowa obowiązuje w Adrian Grabarczyk Dor-Bud podczas okresu próbnego?

Ilona

Pani z biura bardzo nie przyjemna jak przyjmowała zamówienie była miła obiecywał 5 lat gwarancji jak za dwa dni zgłosiłam że jest problem z drzwiami to się rozłączyła i nie odbiera do dziś do dziś czekam na fakturę której nie otrzymał. Nie polecam zwykli (usunięte przez administratora).

Klientka z Łodzi

Polecam firmę - fachowe wykonanie i dobry kontakt do końca realizacji. Pozdrawiam

Klientka z Kielc

Bardzo szybka realizacja , świetny kontakt z Panem Adrianem. Można liczyć na fachową poradę z czystym sercem polecam.

Krzysztof Bachniak

DOR-BUD Solidna i rzetelna firma, drzwi dostarczono w terminie a montaż zrealizowano bardzo profesjonalnie. Więcej takich firm. Tak trzymać. Krzysztof Bachniak

Polecam Firmę Pana Adriana. Zlecenie wykonano zgodnie z umową, a materiały zgodne ze specyfikacją zamówienia. Monterzy nacechowani profesjonalizmem i wyrozumiałością wobec klienta, a Pan Adrian jest błyskotliwym i skłonnym do negocjacji właścicielem przydatnego zakładu. Gratulacje!!!.

Przemysław

Jak dalekie zdarzają się wyjazdy w przypadku pracy w ekipie montażowej? Czy rozliczają nadgodziny, jak się takie zdarzą i ile płacą za robotę? Większość tu zachwala i drzwi i montaż, więc dobrze, jakbym poznał, jakie są wymagania wobec kandydata?

Tomasz Tymosiński

Polecam. Fajne drzwi i lux cena.

Zostaw merytoryczną opinię o Adrian Grabarczyk Dor-Bud - Matyniów

• Jak się pracuje w Adrian Grabarczyk Dor-Bud?

Zobacz opinie na temat firmy Adrian Grabarczyk Dor-Bud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adrian Grabarczyk Dor-Bud?

Adrian Grabarczyk Dor-Bud
2.9/5 Na podstawie 42 ocen.
  • 59A
    26-212 Matyniów