Opinie o Duda Piotr Pless-Bram w Pszczyna

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Duda Piotr Pless-Bram. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Duda Piotr Pless-Bram o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Duda Piotr Pless-Bram w Pszczyna

Lolek Nowy wpis
Inne

Siemka jak oceniacie stawki jakie macie teraz? jak na razie patrzę tylko po rejonie za lepsza kasa a tu komentarze lata temu sie urwały

Marek
Inne

@anonim opiszesz dokładnie co się tam działo?

Serbram Nowy wpis
@Marek

To za dużo pisać mianowicie potola uwaga na baran yyy w tej firmie!!!!!!!! konfident !!!!!!opłacani z najniższej reszta do koperty uwaga 1800na l4 reszta do koperty tylko baby nie wysyłać do (usunięte przez administratora)po kase bo już jedną skrzywdzony siedzi ba dole!

Rafał Nowy wpis
@Serbram

Pensja w kopercie, a na konto najniższa krajowa to dla pracownika słabe rozwiązanie. Ani odprowadzanych składek od właściwej pensji, ani kasy jak pracodawcy się odmieni, bo przecież na umowie jest najniższa krajowa, a nie więcej. Ja bym się na to nie zgodził. Dziwie ci się, że na to przystałeś.

Tomek Nowy wpis
@Rafał

Nikt z własnej woli na to się nie zgadza. Ale pracować i zarabiać trzeba.

Byłem widziałem skosztowałem odradzam współpracy z tą Ala Firmą spirala niezgodności

on

Pracowałem i ciesze się, że już mnie tam nie ma. Zaczynając na kasie pod stołem a konczac na totalnym chaosie na robotach . W dodatku szef burak co go chyba stanowisko przeroslo. praca na chwile zeby sie zaczepić.

Rozmowa kwalifikacyjna
Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Duda Piotr Pless-Bram? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
Krzysztof Liberadzki Axel
(2 opinie)
Aplikuj na wiele ofert
Rafał

To chyba najgorsza firma której zleciłem montaż bramy.

Zostaw merytoryczną opinię o Duda Piotr Pless-Bram - Pszczyna

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Duda Piotr Pless-Bram?

Zobacz opinie na temat firmy Duda Piotr Pless-Bram tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Duda Piotr Pless-Bram
0/5 Na podstawie 0 ocen.