Opinie o Usługi Budowlane Tomasz Foltynowicz w Potarzyca

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Usługi Budowlane Tomasz Foltynowicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Usługi Budowlane Tomasz Foltynowicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Budowlane Tomasz Foltynowicz w Potarzyca

Bogdan

Współpracuje z tą firmą i nie mam zastrzeżeń.jezeli bynajmniej taki ktoś jak pan "Kacperek "uzgadnia z kolegą grubość 10cm w garażu a jest uszykowane na 15-20cm to proszę nie pisać głupot że że ma pan obiekcje,ponieważ to jest podwójna grubość i powinno uregulowac się za taką grubość.a znam ten temat .a niestety pan Kacperek stwierdził że nie dopłaci złotówki więcej więc pracownicy zrobili mu na złość bo kto z państwa pracowałby 2 razy tyle za jedną stawkę?ale taki człowiek niestety nie myśli a później ma pretensje.niestety zawsze wystawi ktoś opinie komu coś się nie podoba.szkoda że nie ma opinię tych ludzi ktòrzy są zadowoleni z usług.

@Bogdan

Słuchaj gościu zapłacone co do złotówki a paprok zawsze będzie paprokiem. Jeżeli jesteś taki sumienny jak piszesz to dlaczego nie przyjedziesz zobaczyć coś zrobił. Mija trzy lata posadzka nadaje się do zerwania spękana w chol.... Grubość była ustalona cena również przypomnę Ci paproku ze nie miałeś czym wymierzyć poziomu więc zrobiła to profesjonalna firma za ciebie. Tak się spieszyłes z zakończeniem roboty żebym nie zdążył wrócić i żona Ci zapłaciła co do złotówki a gdybyś miał honor i godność to byś poprawił. Masz tylko szczęście że mnie nie było bo faktycznie nie dostałbyś ani złotówki co najwyżej kopa. Wiec6 się nie tłumacz przed nikim no jesteś paprok i (usunięte przez administratora) Więc jak ktoś chce sprawdzić jego możliwości to czemu nie będzie podwójny wydatek PAPROK!!!

@Bogdan

Ponieważ nie ma zadowolonych klientów!!! Wiedziałeś paproku co będziesz robił i za ile,ja się z umowy wywiązałem a ty paproku nie

Mikołaj

Pamiętajmy jednak że tutaj przychodzą pracownicy dowiedzieć się czegoś o firmie

Dick

Też się przekonałem że nic nie warta ta ekipa przez tel uzgodnił tanio a okazało się się trzeba poprawiać i koszty wzrosły dwa razy tyle. Więc jeśli ktoś czyta opinie to ludzie piszą prawdę niestety przekonałem się sam . (usunięte przez administratora) Absolutnie odradzam!!!

Kacperek

Ten człowiek powinien iść do kogoś by go nauczył sztuki budowlanej bo na sztukę to on robi. Robił mi posadzki miał towaru pod dostatkiem ale nie chciało się sypać cementu dać siatki której stwierdził że nie trzeba miała być o grubości 14 cm jest 8 może 10 w niektórych miejscach krzywo jak ch.... no i cała się kruszy i pęka więc człowieku nie mów o sztuce budowlanej bo krzywdzisz uczciwych wykonawców. Idź się ucz u kogoś i nie rób ludziom problemów swoim wykonaniem o ile można tak nazwać tą prymitywną robotę i zarejestruj tych pomagierow. LUDZIE Z DALEKA OD TEGO PSEUDOFACHOWCA

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Usługi Budowlane Tomasz Foltynowicz? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Halko

Wystawiają ponieważ są to ludzie którzy sami do końca nie wiedzą o co chodzi.nie rozumieją sztuki budowlanej.te same osoby wystawiają po parę złych opinii byle zrobic komuś za wszelką cenę na złość.przewaznie wystawiają opinie Ci i u ktòrych do końca lub po części nie wykonano po myśli usługi jak miała być zrobiona według ich załozenia

Rob
@Halko

Sztuką jest zrobić dobrze(usunięte przez administratora) a nie 10 cm spadu na 8 metrach co miało być w poziomie. Więc dowiedz się ci to sztuka a nie piszesz (usunięte przez administratora)

Benek

Ale przecież to nie jest forum dla klientów lecz dla pracowników więc dlaczego akurat tu zostawiacie swoje uwagi?

Tomasz

Fuszerant jak cholera. Nie polecam i OSTRZEGAM by nie korzystać z jego prymitywnych usług!!! Cała robota do poprawy

Diana

Widzę że sam sobie pozytywne opinie wystawia ponieważ robi takie same błędy w pisowni co w ogłoszeniu. O błędach w wykonywanej usługi nie wspomnę bo szkoda nerwów

Jochan

Również mam firmę ale w innym kierunku i na temat e poprzedniej opinii jeżeli robota była uzgodniona bez faktura to tak przypuszczalnie było sam nieraz mam niestety takie niedogadania a później głupio ktoś opisuje na forum firmy.nigdy nie będzie się w stanie dogodzić każdej osobie bo każdy tzw. swoje.u mnie usługa wykonana jest przez firmę pozytywnie.polecam

Kostka ułożona bardzo fajnie.wyciete wzory i łuki tak jak chcieliśmy.prezentuje się bardzo ładnie.posadzki też mieliśmy robione przez nich i jesteśmy zadowoleni nie było rządnych problemòw.konkurencyjna cena i jakosc

Diana

Żaden fachowiec z tego kogoś brak poziomu brak wymaganej grubości posadzki po roku popękała całkiem pomimo że cementu było pod dostatkiem nie wygładzona. Ostrzegam przed tym pseudo fachowcem.!!!!!!!!!! Byle zrobić i wsiąść kase

Tom

Brak umiejętności brak sprzętu brak wiedzy nie wspomnę o dokładności bo totalna masakra tzw fachowiec spod sklepu

Walker

Wszystko wytłumaczone jak będzie zrobione ,miłe doradztwo jeżeli chodzi o materiał ,fachowo i szybko zrobiona usługa.polecam !

Paulo

Usługa wykonana szybko i terminowo

Kris

Człowiek który nie powinien brać się za usługi budowlane. Nie wystawia faktury no i jego robota w skali 1:10 to 0

Ptyś

Firma rzetelną Usługa wykonana zgodnie z tym co było izgpdnipne

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Budowlane Tomasz Foltynowicz - Potarzyca

• Jak się pracuje w Usługi Budowlane Tomasz Foltynowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Budowlane Tomasz Foltynowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Budowlane Tomasz Foltynowicz?

Usługi Budowlane Tomasz Foltynowicz
4.1/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Wyzwolenia 15
    63-200 Potarzyca