Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o.

Opinie o Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o.

MN Nowy wpis

Przyznam, że nie wiem na ile jest z tym co piszecie, że zamiast pracować można siedzieć sobie na telefonie i podobno wtedy jest wszystko ok ale skoro praca teraz jest nieco luźniejsza niż kiedyś to trudno jest się wbić do zespołu? kiedy ostatnio w ogóle ktoś był potrzebny? przyjmują tutaj?

Lulu Nowy wpis
@MN

Nie przyjmują .same Ukrainki sprzątają

RX Nowy wpis
@Lulu

Jeśli to prawda, to dlaczego tak jest? w jaki sposób do tego doszło? Kiedyś był polski skład? Pracownice same odeszły czy jednak to pracodawca zrezygnował ze współpracy?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Obecnie Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Kierownik działu. Na Justjoin.it dodano ogłoszenie 19 września.

Iza

To tak dla pełnej jasności co wchodzi w zakres zadań Pań sprzątających? Po przeczytaniu ostatnich wątków zaczynam się zastanawiać nad tym czy nadwyżka obowiązków nie powinna być jakoś lepiej wynagradzana? Lub już jest albo jest to w planach? jak teraz nadgodziny chociażby są rozliczane?

Alutka

Poważnie nikt by nie aplikował gdyby wskazywano jakie są zarobki z ofertach? Tak przynajmniej ktoś zasugerował i w tym przypadku zaczynam się zastanawiać co ostatecznie niektórych zachęca, że decydują się na prace? jakieś konkretne dodatki?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Osada Śnieżka Operator rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kierownik Działu Aplikacji IT SAP?
Aaa

Na jakie premie można liczyć w Osadzie?

Aaa
@Aaa

Czy podwyżki są co roku lub przynajmniej co jakiś czas jak w innych firmach?

@Aaa

Czy ktoś zna widełki płacowe w tej firmie?

szkopiesz
@Milena

z tego co wiem to płace są standardowe jak na rynku hotelowym

osada
@szkopiesz

na wakacje jest wiekszy ruch w hotelu? wiecej pracy jest?

buba

a na jakim stanowisku tutaj pracowałaś można spytać? sama się zastanawiam nad tą firmą i kurczę, nie wiem :/

SG

Hej, została teraz niedawno dodana oferta dla F&B Managera. Nie widzę by ostatnimi czasy ktokolwiek pisał o pracy na tym stanowisku. z czego to wynika? nieczęsto kogoś szukają? Zastanawiam się jak wynagradzana jest praca ponieważ nie podano w ofercie żadnych widełek płacowych. Dodatkowo to czy był już może ktoś na rozmowie? jak jest przeprowadzana?

DW
@SG

Nie piszą jakie wynagrodzenie, bo pewnie nikt by nie aplikował. Z tego co wiem to obecny Menager zwolnił się, - chociaż i tak długo wytrzymał (jak to piszą w ogłoszeniach) - w zespole ekspertów i pasjonatów hotelarstwa, a pogarszające się opinie na google czy socjal mediach mówią co innego.

Irmina

Mam pytanie dlaczego nie są wyciągane wnioski od kierowniczek działu sprzątającego .masa skarg ,masa niezgaszanych usterek .Słabe opinie gości mówią same za siebie .Gdzie jest dyrekcja ? Niektóre Panie sprzątające robią więcej niż one !!

Perpetum
@Irmina

Jak to dlaczego? Dlatego, że osoba, która jest odpowiedzialna za cały dział zatrudniania pracowników tzn Pań sprzątających jest "nietykalna" i może wszystko... Bo prezes "nie potrafi się na nią gniewać" - if you know what I mean

Asia

A na obsłudze MICE i sprzedaży jak się teraz zarabia? Wcześniej ktoś pisał o ofercie na stanowisko kierowniczce, ja natknęłam się na dawniejsze dla specjalisty z tym ze i tak nie podano w nim widełek, wiec nie mam punktu odniesienia. będą jeszcze takie nabory może?

Ikar

Czy jest szansa na dostanie umowy b2b?? Jak wygląda tutaj praca barmana, atmosfera spoko?

vibi
@Ikar

chce sie podpiac do pytania, czy jest mozliwe dostaac sie tu bez zadnego doswiadczenia? bardzo mi zalezy

vibi
@Ikar

chce zaczac prace jako kelnerka zeby sobie na razie cos dorobic i zdobyc doswiadczenie

Oskalop
@vibi

a są teraz na to jakieś oferty żeby być kelnerką? bo widziałam na ich stronie tylko możliwość aplikowania na animatora i w sumie na to niezbyt jestem stworzona ale może coś innego?

Grugel
@vibi

a próbował ktoś po prostu tam podejśc i f2f sprobowac sie dogadać? czy w ogole nie ma takiej opcji i tylko przez internet?

Grugel
@Oskalop

no ja wlasnie tez tylko to widziałem i w ogole sie zastanawiam czy sa jakies strony na ktorych ejst wiecej tych ofert?

Azel
@Grugel

raczej nie ma tutaj zresztą nie ma też aż takiej rotacji żeby potrzebowali non stop wrzucac ogloszenia do sieci

fon
@Azel

aha a jak juz wrzucaja to jakie umowy oferuja przyszlym pracownikom?

fon
@Azel

i czy sama rekrutacja trwala dlugo, czy dlugo czekales zeby sie do ciebie odezwali?

@fon

powiem ci ze to wiele zalezy od stanowiska i pewnie tez preferencji bo ja pracuje na uopie, ale wiem ze sa tez osoby ktore pracuja na zleceniu

@fon

i jeszcze dodam do komentarza wyzej, ze nie dam sobie reki uciac ale jest tez chyba opcja pracowac na b2b

@fon

w moim przypadku rekrutacja nie trwala jakos wyjatkowo dlugo ale tez nie byla nie wiadomo jak szybka. moge na pewno smialo powiedziec ze w 3-4tyg sie to zamknelo

@avatar

a to zależy od stanowiska jaką umowę ci proponują czy od czegoś innego?

@avatar

a miałeś/aś jeden etap tej rekrutacji? na jakie stanowisko to było?

@chel

a kto ich tam wie? znam osoby co prosiły i sie zgadywały o jakies konkretne formy umow no i sa stanowiska troche bardziej zewnetrzne ktore na uopach tez raczej nie robia ale rozpiski w glowie nie mam co i jak

@chel

a jakies konkretne stanowisko by cie interesowało to sie moge dopytac co tam dają normalnie

@chel

to samo co w poprzednim pisałem zależy na co chcesz im wyzej tym wiecej etapów ja miałem dwie rozmowy

fox
@Wydra

jak byles na tej rozmowie to cie wtedy pytali jaka umowe wolisz czy oni proponowali jakas w pierwszej kolejnosci?

Kongo
@fox

u mnie wyszło to po części z rozmowy, więc można w sumie powiedzieć że pytali co odpowiada

NIL
@Kongo

no to co finalnie ci dali chociaz mogles napisac, czy umowe o prace czy zlecenie???

NIL
@Kongo

prosze daj tez znac ile juz tu pracujesz i jesli dluzej to bede wdzeiczna jesli bys powiedzial czy jest jakis okres probny z poczatku i jakie sa benefity w ogole i czy polecasz

wilk
@NIL

u mnie byl od poczatku uop

wilk
@NIL

ale ogolnie zlecenie tez mozliwe jest jak cos

@wilk

a przechdzicie na nieokreślony na uopie po jakims czasie? jakie właśnie to są ewentualnie ramy czasowe?

Dice
@NIL

no właśnie, jak tutaj wygląda praca od początku? pewnie to też zależy od stanowiska, ale jest jakieś wdrożenie?

F
@wilk

To więcej ludzi na UoP siedzi? A jak to ze stawką wtedy wygląda? Przy podpisywaniu nowej umowy ugadujesz się na własną kwotę? Są możliwe negocjacje czy nie bardzo? zastanawiam się w jaki sposób można sobie najwięcej urwać

HH

Na ile to sprawdzone? W 100% przypadków tak się działo czy może od czegoś jeszcze to zależy? Chce się upewnić przy tym co ostatecznie na rozmowie jest teraz mówione? Czy nie wystarczy dać oferty, że na sezon kogoś szukają? Były takie wystawiane? i ile ten sezon tak na marginesie trwa?

Na stronie internetowej Justjoin.it zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Osada Śnieżka Operator. Poszukiwani są Kierownik działu. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

chel

szukają tu teraz kogoś do pracy? gdzie znajdę nowe ogłoszenia?

@chel

ja znalazłem tylko na ich stronie głównej ogłoszenia

@chel

ale jest też dopisek że uczniów i studentów zatrudniają chyba w ramach praktyk osobno, więc możesz w to celować jak się jeszcze kwalifikujesz

boron
@Muzyk

wlasnie! kojarzy ktos czy beda jakies przyjecia studentow na praktyki od pazdziernika?

boron
@boron

jesli nie na praktyki to czy chociaz przyjma studenta na zlecenie? albo na jakies pol etatu czy cos w tym stylu

@boron

wiesz co chyba zawsze tutaj można próbować i zatrdunią szczegolnie naa jakieś praktyki

@boron

ogólnie to nie ma tutaj poblemu z zatrudnieniem na jakąkolwiek umowę więc zlecenie dostaniesz jak poprosisz

@boron

ale jaki etat ci dadzą to już ich musisz pytać

@Nen

to wiesz jakie etaty sa tu mozliwe w ogole?

@Nen

jak nie ma problemu to wtedy umowe o prace tez mozna dostac?

@Nen

mACIE jakies aktualne ogloszenie na ktore mozna sie zglosic czy chodzi ci o to zeby tak po prostu sie do firmy odezwac?

Dice
@lelex

Myślisz, że takie odezwanie się do firmy to przez maila czy jak?

aqua

Szybkie pytanie, ktoś wile ile wynosi zniżka dla pracowników na noclegi/usługi w tych hotelach należących do Grupy Górskie Resorty, bo taka informacja jest w ogłoszeniu, a dobrze by było wiedzieć konkretnie jaka jest jej wysokość?

aqua
@aqua

A właśnie i czy to też obowiązuje w salonie Dr Irena Eris?

@aqua

Podpinam się pod to pytanie, czy ktoś z pracowników mógłby podzielić się odpowiedzią?

@Milena

znizki na pobyty w hotwlach Gorskich resortow to 250zł za dobe ze śniadaniem dla 2os poza sezonem w tym 50% zniżki na obiadokolację i dania z karty, zniżki równiez obowiązują na wybrane zabiegi w Eris.

Ikar
@pracownik

A od razu masz dostęp do tych dodatków, czy dopiero po przejściu jakiegoś okresu próbnego?

szkopiesz

Najważniejsze pytanie czy to prawda, że są posiłki pracownicze w ramach pracy? xd ktoś może to potwierdzić?

Emilia

Pytanie czy są na 100% darmowe? bo jeśli tak to w sumie ważny aspekt, widziałam firmy, gdzie z czegoś potrącano aby wyrównać koszty. czy tutaj w jakichś innych obszarach może się tak zdarzyć? jakie wszystkie dodatki są na dany moment dostępne i czy co roku dorzucają coś nowego?

@szkopiesz

tak są darmowe posiłki pracownicze śniadania, obiadokolacje, do tego rabaty dla pracowników w restauracji.

@Emilia

inne dodatki to ubezpieczenie zdrowotne, rabaty na pobyt w innych obiektach, premie i jakieś okazjonalne prezenty na święta czy urodziny

skarat62

Widzę, że jesteś w temacie, to wiesz może czy normalnie na zleceniu jako student mogę pracować?

Rozalie
@skarat62

Wydaje mi się, że jak najbardziej możesz, ale lepiej sprawdzać w ofertach co oferują ;)

Rozalie
@skarat62

a na jakie stanowisko chcesz aplikować?

@Rozalie

No właśnie w ofercie wspomniany jest tylko uop więc zastanawiałem się, czy da się z nimi normalnie zlecenie wynegocjowac

@Rozalie

animator czasu wolnego, to z resztą teraz jedyne na co mają rekrutację

appa
@skarat62

animator czasu wolnego? kurcze mam doswiadczenie w pracy z dziecmi, moze jako animator dalabym rade. czy opieke nad grupa dzieci mozna uznac jako doswiadczenie do takiej pracy? prosze o znac gdzie mozna znalezc to ogloszenie, moze wysle cv

sopel
@appa

Na stronie głównej firmy znajdziesz ogłoszenie w zakładce kariera :)

sopel
@appa

myślę, że jakiekolwiek doświadczenie w pracy z dziećmi będzie odebrane pozytywnie, ale sama musisz zerknąć na ofertę czy się nadajesz czy nie

Klaudia

widziałam na stronie ofertę praktyk zawodowych, ktoś wie coś więcej na ten temat albo był ktoś na takich praktykach? chodzi mi o pomoc kuchenną ;)

szysia
@Klaudia

Ja byłam na praktykach, ale jako kelnerka. Ogólnie nie miałam na co narzekać, bo nauczyłam się na tyle, że teraz jak się przeprowadziłam miałam o wiele łatwiej znaleźć pracę. Dużo się nauczysz raczej, na pomocy kuchennej z tego co zerkałam jesli cie fascynuje serio gotowanie to bym też próbowała.

szysia
@Klaudia

Zresztą dostajesz potwierdzenie odbycia takich praktyk więc tak czy siak sytuacja win-win, a moze nawet bedziesz mogla tam zostac i beda chcieli cie zatrudnić po.

lipka
@szysia

a jak się dostawałaś na tę praktykę? bezpośrednio poszłaś tam do osady czy wysyłałaś im jakoś zgłoszenie?

kosmetolog

oferta pracy na kosmetologa dotyczy pracy na cały etat? czy bardziej dorywczo? ktoś zna szczegóły?

@kosmetolog

to potrzebują jednej osoby tylko??

@ja

czemu w zasadzie tylko jednej? co konkretnie mad dana osoba już tak w praktyce wykonywać? możliwe, że później dział będzie powiększany czy nie ma pracy? jak taki przykładowy tydzień wygląda?

Wrap
@Emilia

Po pierwsze szukają jednej bo pewnie mają tylko jedno miejsce wolne i firma pewnie wreszcie będzie się rozrastać to się pojawią nowe miejsca

Wrap
@Emilia

A po drugie wszystkie informacje dotyczące stanowiska pracy powinny być opisane w ogłoszeniu, więc zerknij sobie jeszcze raz i tam powinno być

Werq

Hej, nie wiecie czy odzywają się do wszystkich kandydatów (nawet jak decyzja jest negatywna) czekam już trochę na odpowiedź od nich i nie wiem...

@Werq

pewnie zależy też od tego ile według Ciebie trwa "trochę". A jakie to stanowisko i jak rozmowa na nie mogła wyglądać? Ciekawa w sumie jestem czy mają spore obłożenie ludźmi. Myślisz, że to mógłby być powód tego, że długo należy czekać? Oni w ogóle Ci powiedzieli, że dadzą info czy tak po prostu wyszłaś?

diser
@Emilia

ale poczekaj bo nie rozumiem, to ty byłaś na rozmowie czy czekasz po wysłaniu cv?

doradca

zawsze możesz się przypomnieć

@diser

Nie, nie byłam jeszcze. Wam już się udało może? Jakie stanowiska? Oni są w ogóle skłonni do negocjacji stawek? Działał ktoś z was w tym zakresie już? Na co patrzą?

@Werq

Jak wyglądała rozmowa o pracę?

zenka
@Milena

a o jakie stanowisko w ogóle ci chodzi? bo no to pewnie od tego zależy, w sumie to weź poprawkę, że każda rozmowa może być inna, więc idź z pozytywnym nastawieniem i powinno być spoko

zenka
@Milena

Mogę ci jeszcze dorzucić, że w sumie wszystkie rozmowy są prowadzone przez kierownika działu. Tak mi przynajmniej znajomy mówił

Sisi

Na stronie są 3 ogłoszenia a jak się wejdzie. w plik to podział jest na pokojówka i połączone kelner/pomoc kuchenna o co chodzi?

anette
@Sisi

ale to się odnosi do praktyk chyba, nie?

anette
@Sisi

bo piszesz o tych ogłoszeniach z ich strony internetowej czy gdzieś indziej zamieszczonych?

@Sisi

Podejrzewam że o to ze warunki na tych praktykach są takie same.

Rafał

W ogłoszeniu jest mowa o możliwości zakwaterowania, może ktoś powiedzieć coś więcej na ten temat?

zając
@Rafał

a dotyczy to też praktykantów czy tylko pracowników?

@zając

pytasz o praktykantów i się teraz zastanawiam czy faktycznie mają aż na tyle różne warunki, jaką formę umowy mają, o praktykę? nie będzie to wszystko tak czy siak w niej zawarte przypadkiem? każdy ma taką samą czy warunki możesz dostosować na rozmowie?

hari
@Emilia

po szczegóły to pasuje już osobiście się dopytać, ale z ogólnodostępnej wiedzy to jest to, że masz opiekuna praktyk i możliwość zakwaterowania i wyżywienia, ale na jakich konkretnie zasadach to nie wiem

@Rafał

Ktoś wie ile wynoszą zniżki na usługi o których mowa w ogłoszeniu?

Milena

Pojawiła się oferta na Key Account Manager ds. MICE. Piszą o działalności na rzecz kilku hoteli m.in Osady Śnieżka. Pod jaką spółkę się jest zatrudnionym, z jakiej firmy otrzymuje się umowę i jaką?

Wika

W jakim stopniu pokojówki muszą znać angielski?

lua
@Wika

Zgaduję, że podstawowym, wydaje mi się, że pokojówki nie mają jakiegoś ogromnego kontaktu z gośćmi

jowisz
@lua

To prawda, z tego co wiem raczej nie mają dużego kontaktu więc języka praktycznie nie trzeba znać (tak mi się wydaje.)

@jowisz

A Ty z którego stanowiska możesz zdać bieżącą relację odnośnie warunków pracy? co do pokojówek w takim razie jakichś szczególnych wymogów to nie ma? Wystarczą chęci do pracy?

HA
@Emilia

pracowałaś wcześniej jako pokojówka? to raczej nic nie powinno cię zaskoczyć, w tym fachu nastawienie, chęci do pracy i dokładność są ważne, a wiem co mówię

HA
@Emilia

a co do języka czasem się przydaje, ale to raczej rzadkość

vvvv
@HA

a ogólnie to oprócz ang. jaki język obcy warto znać pracując u Was? goście są raczej anglojęzyczni czy np. niemiecki by był też potrzebny? pytam ogólnie, nie na pokojówkę tylko, ale do bardziej bezpośredniej obsługi gości..

@vvvv

tak z ciekawości pytasz czy warto w kontekście lepszego wynagrodzenia? tu cokolwiek może faktycznie wpłynąć na to, żeby stawka była większa? ciekawa jestem tych języków teraz, myślicie, że ogarnialiby jakieś kursy dla pracowników?

pytanieX
@Emilia

Emilia pracując jako pokojówka raczej nie oczekujesz kursów językowych :) co do języków to akurat ciekawa kwestia, jakie języki poza angielskim byłyby najlepiej widziane?

K
@pytanieX

Ukraiński

@K

Jego znajomość na cokolwiek wpływa w kontekście zyskania czegoś więcej za pracę czy to stritce dobrowolna sprawa? Z atmosferą i samą pracą wszystko jest w porządku? Na ile lat Panie zazwyczaj się zatrzymują?

Zostaw merytoryczną opinię o Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o. - Łomnica

• Jak się pracuje w Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o.