Iwona Piecuch-Dzbańska

NIP: 8840001508 REGON: 890251891

Iwona Piecuch-Dzbańska

Opinie o Iwona Piecuch-Dzbańska

Kaśka

Potwierdzam było u [usunięte przez moderatora] ok.juz tam niestety nie pracuje wybrałam anglie dają niezle w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .Tam sobie popracujcie -czuje sie jak bialy murzyn.Mam wiecej kasy ale widze ze to nie wszystko .Szefowa była ostra ale sprawiedliwa.Elegancka zafsze dobre perfumy ubrana z klasą konkretna słowna wyplaty ok. mozesz zawsze tam wrócic jesli nie byleś [usunięte przez moderatora].Wszyscy o tym wiedza i wiem ze niektórzy wrocili

Zostaw opinię o Iwona Piecuch-Dzbańska - Karpacz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iwona Piecuch-Dzbańska