Iwona piecuch-dzbańska

Karpacz

Opinie o Iwona piecuch-dzbańska

Kaśka

Potwierdzam było u [usunięte przez moderatora] ok.juz tam niestety nie pracuje wybrałam anglie dają niezle w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .Tam sobie popracujcie -czuje sie jak bialy murzyn.Mam wiecej kasy ale widze ze to nie wszystko .Szefowa była ostra ale sprawiedliwa.Elegancka zafsze dobre perfumy ubrana z klasą konkretna słowna wyplaty ok. mozesz zawsze tam wrócic jesli nie byleś [usunięte przez moderatora].Wszyscy o tym wiedza i wiem ze niektórzy wrocili

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Iwona piecuch-dzbańska - Karpacz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iwona piecuch-dzbańska