REGESS

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o REGESS

Aktualność
Uczestniczymy w akcji 1000 zł za polecenie pracownika budowlanego. Szczegóły akcji możecie znaleźć na stronie zatrudniamy.eu

Denon

Chce tu robic do emerytury lub tyle ile sie da. Jestem z Regessem od ponad 2 lat i ciesze się ze w koncu dorwałem pozadna robotę. Wcześniej w innej firmie miałem taką sytuacje że podpisalem umowe i czekalem dwa miesiące na wyjazd. Tutaj takie rzeczy się nie dzieja. No i faktory placa zawsze na czas.

@Faktory

Myślisz że ortografia jest taka ważna żeby aż kogoś obrażać? Chyba najważniejsza jest to ze ktoś dobrze pracuje i przykłada się do swoich obowiązków. Jak masz coś konstruktywnego do powiedzenia o firmie to czekam.

Koni

Bardzo dobre warunki, fajna atmosfera i serio polecam.

Zdecydowałem się pracować z Regresem jako firma-firma. Nigdy wcześniej nie miałęm działalności, więc sobie taką założyłem. Samo zakładanie spoko, pomogły mi kobiety z biura gdzie mam iść i co wypełnić. Potem musiałem skołować sobie księgową, ale jest ok, bo bierze ode mnie tylko 50 zł miesięcznie za rozliczenie. Stawki są różne. Na budowie raczej nikt się nie chwali kto ile zarabia, bo to naprawdę zależy od doświadczenia. Sama robota ok, fajni ludzie, dobrze zgrany zespół. Mieszkam w chacie załatwionej przez firmę, warunki jak na kolonii, ale nie jestem tam po to aby wypoczywać w kurortach tylko zarabiać kasę. Z firmą da się jako tako ułożyć jeśli chodzi o wolne. Tyle plusów. Z minusów: wyciąganie godzin od kiera, 15 km dojazd, praca w weekendy (ale to wina Belgów).

Belk
@Adam

Ja tez jestem firma firma i bardzo sobie chwale.

Nicram

Jest ok. Warunki pracy są więcej niż w porządku, na pieniądze nie mogę narzekać.

Martyna Ż Nowy wpis

Polecam. Fajna firma można dużo się nauczyć. Bardzo miłe osoby w biurze. Menadżerka jak również szefostwo bardzo sympatyczne i miłe. Zawsze pamiętające o pracowniku. Nawet lekcje angielskiego są organizowane w celu nauki języka.

RH Nowy wpis
@Martyna Ż

Firma organizuje jakieś kursy/szkolenia, dzięki którym można się dużo nauczyć? Czy po prostu podczas pracy pracownik się uczy? Co do języka angielskiego, to na jakim poziomie jest on wymagany skoro organizowane są nawet jego lekcje?

OB Nowy wpis

Czy jest tutaj ktoś, kto wyjeżdżał, aby pracować jako brygadzista? Przywykłem, nie ukrywam, do jawności stawek przy pracy za granicą. Tutaj nie są one podane, więc z wdzięcznością przyjmę podpowiedzi. Jaki stopień niemieckiego jest niezbędny, aby bez przeszkód pracować i jak jest on sprawdzany w czasie naboru? Dziękuję.

Administrator Nowy wpis

REGESS ma teraz aktualne oferty pracy w Florennes. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

andrzejchelstowski787@gmail.co

Pracuje już pòł roku i nie mogę narzekać.Normalna praca.Fajne warunki mieszkaniowe i pieniądze na czas.Polecam

Cieśla

Obiecują złote góry. A ni jak ma to się do zastanej rzeczywistości. Pani Marysia miła i uprzejma póki nie podpiszesz umowy, potem zero kontaktu.

Dawid

Jest praca dla cieśli w różnych lokalizacjach. Jest możliwość zakwaterowania ale widziałem że wymagają własnej działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia. Nie dają normalnej umowy o pracę bo na takiej bardziej by mi zależało. Można to negocjować? Ktoś wie?

@Dawid

Część Dawid i jak pojechałeś tam?możesz coś powiedzieć?bo ja też nie wiem czy warto.pozdrawiam

Anka

Ojej, ile złości, skoro napisane aż wielkimi literami? :p Rozumiem, że nie dostałeś wypłaty? A powiesz ile Ci zalegają i dlaczego nie wypłacili? Mają jakieś problemy z płynnością finansową? Pytam, bo mój mąż chciałby do nich aplikować jako hydraulik, bo mają taką ofertę na stronie, a jednak nie chcielibyśmy wejść na minę...

Dekarz

Możecie się wypowiedźiec jak wygląda praca dla dekarza w tej firmie na własnej działalności?

Gdzie znajduje się biuro firmy? Na stronie internetowej firmy pojawia się adres w Mysłakowicach, tutaj widzę ul. Bankową w Jeleniej Górze.

ziomek

Lipa firma nie polecam..... łysy dowodzi i wszystkich w balona robi,dużo obiecuje a nic z tego nie ma ....

Ewelina
@ziomek

Ale co masz dokładnie na mysli?

Pawel

Dobry kontakt tylko na początku, potem jego brak, żadnych merytorycznych odpowiedzi tzn radź sobie sam! DNO

Pawel

Jedyne co się zgadza, to przelewy na czas:) trzeba dodać, że mocno okrojone przez kosmiczne stawki za "apartamenty". Nie polecam!

Ewelina

A czemu niby ich wyoutowali z rynku belgijskiego?

Justyna

A po co? Wiesz może? No bo w sumie takie nagadywanie psuje mocno atmosferę.

Aktualność

Misiek xd

Nie polecam. Mało rzetelnie podejście do ludzi pracujących na budowach

Lidia
@Misiek xd

pracowales na budowie ze wiesz ze tak sie dzieje ? co rozumiesz przez malo rzetelne, czego firma nie robi?

Łucja

"Hamlet" czy "Romeo i Julia"? ;p A tak serio to do czego ty=u konkretnie pijesz? W czym rzecz?

Lidia

teraz jest na tej stronie aż 29 ofert pracy w tym miejscu, mam rozumieć ze jest tak źle jak piszesz i jest ciągła rotacja na każdym stanowisku ? czy jak ktoś sie zwolni i nie ma szybkiego zastępstwa to ktoś inny musi wykonywać nie tylko swoją ale i cudzą pracę?

Denon

Faktory
@Denon

Widać po pisowni z jakim poziomem inteligencji zatrudniacie ludzi do pracy

@Faktory

Czy ktoś pracuje aktualnie przez tą firmę za granicą i może się szczerze wypowiedzieć? W umowie na podwykonawstwo pełno kar i wychodzi na to, że za wszystko odpowiada pracownik. Strach się bać

@Kandydat

zgadza się za wszystko odpowiada pracownik / firma założona -wykonawca, . ich regesu nie interesuje że musisz z dnia na dzień zjechać do Polski, albo nawet zrezygnować z dnia na dzień ,wtedy cię będą karać. dają 18e na h ale to wciąż mało , po 2-3 latach dadzą 20... atmosfera w pracy też, każdy kładzie kłody pod nogi , zazdrość,

Firma zatrudnia osoby na działalności jak Wykonawców robót, czy ktoś może szczerze napisać jak to wygląda? Jak się przeczyta aneks do umowy można się wystraszyć, wszystkim obarczony jest Wykonawca, a sama firma regess umywa ręce. Jak to wygląda w praktyce? Nie ma materiału na budowie = nie mogę pracować, wg nich to moja wina?

Witam powie mi ktoś o firmie regress?

Zostaw merytoryczną opinię o REGESS - Mysłakowice

• Jak się pracuje w REGESS?

Zobacz opinie na temat firmy REGESS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REGESS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REGESS?

Kandydaci do pracy w REGESS napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REGESS