REGESS

Jelenia Góra

Opinie o REGESS

Lidia

Już trochę czasu minęło od ostatniej Waszej opinii o REGESS. Jest jakiś temat, który warto Waszym zdaniem na tym forum poruszyć? Co sądzicie o ofertach pracy znajdujących się na stronie internetowej tej firmy? Do pracy za granicą poszukiwany jest m.in. murarz, cieśla i elektryk. Ktoś z Was już aplikował?

Mentalista

Nie rozumiem wielu osób wypowiadających sie na tym forum. Narzekają na firmę a jak trzeba pracować niestety nie dają z siebie wszystkiego. Tacy pracownicy nie będą szanowani nigdy.

Greg
@Tachionowy 07.05.2017 11:14

W jaki sposób wprowadza ludzi w błąd?

Lidia

@arek, najczęściej nie mamy wpływu na to kto staje się naszym współpracownikiem. Widać, że reszta warunków Ci odpowiada. Mógłbyś coś więcej na ich temat powiedzieć? Czy nadal współpracujesz z REGESS? Wszystkie Twoje uwagi będą cenne z perspektywy osób interesujące się tą firmą, ponieważ chcieliby się w niej zatrudnić.

arek

jeżeli chodzi o firmę to śmiało mogę polecić .pracowałem u nich i wszystko było w pozadku,pieniądze na czas albo i szybciej nic powinni wypłacali,pracy duzo i dają wybór budowy ,jedno na co trzeba uważać to nasi kochani rodacy co potrafią krwi wypić ,ale to w każdej firmie za granica tak jest .

Lidia

@petrus możesz nam więcej powiedzieć co wpływa na Twój poziom zadowolenia z pracy w firmie REGESS?

Murarz

Dlaczego na tym forum znajdują się tak skrajnie różne opinie o firmie? REGESS z tego co słyszałem ma opinię spoko firmy, troche dziwią mnie te bardzo negatywne wpisy, Rozumiem, że nie wszyscy sa zadowoleni ale bez przesady.

petrus

A ja pracuję już ponad 2 lata i jestem zadowolony.

Marian

Szukając pracy słyszałem wiele dobrego o firmie jako dobrym pracodawcy. Takie opinie nie biorą się z sufitu tylko tak oceniają Regess ludzie, którzy mieli lub mają z firmą kontakt. Taka firma zawsze ma dużo konkurencji !!

Misio

Na święta nic nie ma hyba że figa z makiem

robert

zdecydowanie nie polecam .pracowałem u nich ...

Fonzi
@robert 02.10.2017 22:45

Mało płacą nie na czas i hydraulicy to kapusie nie polecam zatrudniają starych alkoholików którzy zawiązali już zgrany kolektyw szukajcie pracy gdzie indziej a pracując tam parę lat można zapomnieć o podwyżce

Mero

REGESS to fajna firma, ważne że maja dużo robót za granicą. Wolę wyjechać i więcej zarobić. Znam ludzi, którym w głowie nie jest praca i pewnie maja problemy.

koleś

Miałem styczność z osobam, które pracowały w tej firmie. Żadna z nich nie poleciła tej firmy więc o czymś musi to świadczyć.

Gregor

Myślę, że nie ma znaczenia gdzie firma ma siedzibę a gdzie mają budowę , taka jest specyfika firm budowlanych. Generalnie można powiedzieć wiele dobrego o firmie. (usunięte przez administratora)

Michał

To jest na pewno firma budowlana. Wiem, bo trochę tu już pracuje

Jeremi

Myślę, że takie agencje to dobra alternatywa dla ludzi, którzy szukają dobrej pracy. Wyjazdy są dobrowolne więc nie rozumiem po co to narzekanie, i opluwanie firmy?

tachionowy
@Jeremi 15.04.2017 18:57

Ale to nie jest żadna agencja, która rekrutuje ludzi. To jest rzekomo firma budowlana która prężnie działa w Polsce. (usunięte przez administratora)

Gregor

REGESS daje możliwości pracy za granica ponieważ tam są lepsze zarobki. Nikogo nie zmusza , ale to nie są wycieczki tylko ciężka praca i myślę, że to jest problem

mezo
@babka z biura 21.03.2017 12:18

Nie czuję takiej potrzeby dzielenia się moim życiem, ale widzę że prawda boli ;)

Murarz

Czy coś więcej w temacie oferty pracy dla murarza / ekipy murarzy. Dobre zarobki i ciągłość zleceń w Belgii! Czy to jest jednorazowa oferta czy już dłuższy czas ją mają? Jakie są warunki mieszkaniowe no i ogólnie jak się pracuje.Słyszałem że jako agencja są dobry.

ja
@Murarz 19.03.2017 15:11

To nie jest agencja, tylko firma budowlana. Maja zlecenia, bo maja sporo kontraktow do zrealizowania w tym roku, wiec mozna z nimi spokojnie wspolpracowac. Mieszkania to tez zaleza od ludzie, ktorzy w nich mieszkaja, ale tak ogolnie to sa wporzadku. Pracuje sie dobrze, jak jedziesz pracowac i zarobic jakas kase to nie bedziesz narzekac.

Lidia

Michał, dziękujemy za Twoją odpowiedź. :)

Lidia

Czy firma pokrywa koszty związane z transportem na miejsce pracy oraz zakwaterowanie?

babka z biura

Myślę, że w najwyższy czas się pochwalić, dlaczego Ty już w biurze nie pracujesz.

Michal

Pracuję w tej firmie juz 3 lata - wszysyyko jest po prostu ok

ja

Wypłacają kasę z tym nie ma problem. Praca tez jest nie brakuje roboty

zadowolony

Polecam tę agencję bo przygotowują wyjazdy bardzo solidnie. Za granica trzeba jednak przykładać się do pracy.

Zbyszek
@zadowolony 19.02.2017 14:44

Ale Regess to nie jest agencja pracy. Mają swoje kontrakty za granicą i na nie wysyłają pracowników.

4fun

Witam otrzymałem propozycje pracy w firmie regess jako hydraulika chciałbym się dowiedzieć.czy prac dla hydraulikow jest zapewniona cały czas ? Bo.dotarły do mnie informacje ze nie zawsze jest praca i hydraulicy siedzą często w domu.

nowy

Ile zarabia elektryk w Belgii netto na godzine ? Mieszkanie opłaca pracodawca ?

Murarz

Szukam pracy dla murarza w Niemczech może ktoś orientuje się czy Regess prowadzi tam wyjazdy. Słyszałem, że to dobra firma , dobrze organizują robotę poza granicą kraju. Mam jeszcze jedno pytanie jakie zarobki wyciąga murarz na wyjeździe? A co z mieszkaniem?

gość
@Murarz 21.01.2017 19:13

Do Niemiec nie wysyłają. Chyba tylko Belgia.

Luke

Ogólnie praca poza granicami na wiele swoich plusów, bo oczywiście przede wszystkim wypłata jest dużo wyższa, a przy okazji sie zwiedza, poznaje nowa kulturę i ćwiczy język. Ja pracowałem nie raz i polecam, radzę tylko pamiętać ze to jednak nie sa wczasy :)

retgh

no pewnie ze tak uważam ze jak ktoś jest zdecydowany jechać za granice i się tego podjąć to czemu nie

baśka

na nie liczę że aż tyle, ale jak murarz w belgii chyba z 5000 wyciągnę,co?

Niedobrze to tym co by nic nie robili a po 20 tys chcieliby zarabiac tylko odklepia co swoje pija i w d..ie maja a firmie i pracownikom wstyd przynosi.

Zostaw opinię o REGESS - Jelenia Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REGESS