REGESS

3.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o REGESS

Pracodawca

Aktualność
Uczestniczymy w akcji 1000 zł za polecenie pracownika budowlanego. Szczegóły akcji możecie znaleźć na stronie zatrudniamy.eu

Denon

Chce tu robic do emerytury lub tyle ile sie da. Jestem z Regessem od ponad 2 lat i ciesze się ze w koncu dorwałem pozadna robotę. Wcześniej w innej firmie miałem taką sytuacje że podpisalem umowe i czekalem dwa miesiące na wyjazd. Tutaj takie rzeczy się nie dzieja. No i faktory placa zawsze na czas.

Koni

Bardzo dobre warunki, fajna atmosfera i serio polecam.

Adam

Zdecydowałem się pracować z Regresem jako firma-firma. Nigdy wcześniej nie miałęm działalności, więc sobie taką założyłem. Samo zakładanie spoko, pomogły mi kobiety z biura gdzie mam iść i co wypełnić. Potem musiałem skołować sobie księgową, ale jest ok, bo bierze ode mnie tylko 50 zł miesięcznie za rozliczenie. Stawki są różne. Na budowie raczej nikt się nie chwali kto ile zarabia, bo to naprawdę zależy od doświadczenia. Sama robota ok, fajni ludzie, dobrze zgrany zespół. Mieszkam w chacie załatwionej przez firmę, warunki jak na kolonii, ale nie jestem tam po to aby wypoczywać w kurortach tylko zarabiać kasę. Z firmą da się jako tako ułożyć jeśli chodzi o wolne. Tyle plusów. Z minusów: wyciąganie godzin od kiera, 15 km dojazd, praca w weekendy (ale to wina Belgów).

Nicram

Jest ok. Warunki pracy są więcej niż w porządku, na pieniądze nie mogę narzekać.

Pawel

Jedyne co się zgadza, to przelewy na czas:) trzeba dodać, że mocno okrojone przez kosmiczne stawki za "apartamenty". Nie polecam!

Marzena Nowy wpis
@Pawel

A o co chodzi z tymi apartamentami i tymi stawkami? Obcinają za to z pensji, dlaczego?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.
Kandydat

Gdzie znajduje się biuro firmy? Na stronie internetowej firmy pojawia się adres w Mysłakowicach, tutaj widzę ul. Bankową w Jeleniej Górze.

ziomek Nowy wpis

Lipa firma nie polecam..... łysy dowodzi i wszystkich w balona robi,dużo obiecuje a nic z tego nie ma ....

Ewelina Nowy wpis
@ziomek

Ale co masz dokładnie na mysli?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie REGESS na stanowisku Pracownik Administracyjny? 17 lipca pojawiły się ich ogłoszenia na GoWork.pl.

Pawel

Dobry kontakt tylko na początku, potem jego brak, żadnych merytorycznych odpowiedzi tzn radź sobie sam! DNO

Ewelina

A czemu niby ich wyoutowali z rynku belgijskiego?

Justyna

A po co? Wiesz może? No bo w sumie takie nagadywanie psuje mocno atmosferę.

Pracodawca

Aktualność

Misiek xd

Nie polecam. Mało rzetelnie podejście do ludzi pracujących na budowach

Lidia
@Misiek xd

pracowales na budowie ze wiesz ze tak sie dzieje ? co rozumiesz przez malo rzetelne, czego firma nie robi?

Łucja

"Hamlet" czy "Romeo i Julia"? ;p A tak serio to do czego ty=u konkretnie pijesz? W czym rzecz?

Lidia

teraz jest na tej stronie aż 29 ofert pracy w tym miejscu, mam rozumieć ze jest tak źle jak piszesz i jest ciągła rotacja na każdym stanowisku ? czy jak ktoś sie zwolni i nie ma szybkiego zastępstwa to ktoś inny musi wykonywać nie tylko swoją ale i cudzą pracę?

Czy urlop w REGESS jest płatny 100%?

Denon

Faktory
@Denon

Widać po pisowni z jakim poziomem inteligencji zatrudniacie ludzi do pracy

Dawid
@Faktory

Myślisz że ortografia jest taka ważna żeby aż kogoś obrażać? Chyba najważniejsza jest to ze ktoś dobrze pracuje i przykłada się do swoich obowiązków. Jak masz coś konstruktywnego do powiedzenia o firmie to czekam.

Czy zdarzają się nadgodziny w REGESS?

Kandydat

Czy ktoś pracuje aktualnie przez tą firmę za granicą i może się szczerze wypowiedzieć? W umowie na podwykonawstwo pełno kar i wychodzi na to, że za wszystko odpowiada pracownik. Strach się bać

Michał
@Kandydat

zgadza się za wszystko odpowiada pracownik / firma założona -wykonawca, . ich regesu nie interesuje że musisz z dnia na dzień zjechać do Polski, albo nawet zrezygnować z dnia na dzień ,wtedy cię będą karać. dają 18e na h ale to wciąż mało , po 2-3 latach dadzą 20... atmosfera w pracy też, każdy kładzie kłody pod nogi , zazdrość,

Jak wygląda kwestia awansu w REGESS? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Pracownik Administracyjny?

Kandydat

Firma zatrudnia osoby na działalności jak Wykonawców robót, czy ktoś może szczerze napisać jak to wygląda? Jak się przeczyta aneks do umowy można się wystraszyć, wszystkim obarczony jest Wykonawca, a sama firma regess umywa ręce. Jak to wygląda w praktyce? Nie ma materiału na budowie = nie mogę pracować, wg nich to moja wina?

Kandydat

Witam powie mi ktoś o firmie regress?

Tomek

Nie jest tak pięknie. Na początku było spoko ale w czasach pandemii pobrali czynsz za 2 mc. Po powrocie z kwarantanny zostaliśmy zamknięte pokoje i 6 osób miało spać w salonie na podłodze. Polak potrafi więc zrobiliśmy wyrtrych i dostaliśmy się do pokojów bo gdzie spać jak rano do pracy. (usunięte przez administratora)Od tego czasu moje nastawienie do tej firmy obróciło się o 180 stopni. Wysłałem wypowiedzenie i otrzymałem odp. że kategorycznie nie mogę wrócić do Polski bo mam zlecenie wykonawcze do końca br. roku. Dopiero się pokapowali że takiego zlecenia im nie podpisałem. (usunięte przez administratora)Myślą że człowiek który ma pojęcie na robocie to ich własność. Obecnie zmieniłem kierunek i pracuje w Norwegii i tu dobrego pracownika doceniają. (usunięte przez administratora)

Tomek

Nie jest tak pięknie. Do pewnego momentu było spoko ale w czasach pandemii pobrali czynsz za 2 mc. (usunięte przez administratora)euro po powrocie z kwarantanny mieliśmy zamknię pokoje

Zostaw merytoryczną opinię o REGESS - Mysłakowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w REGESS?

Zobacz opinie na temat firmy REGESS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REGESS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REGESS?

Kandydaci do pracy w REGESS napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.