4 Dodaj opinię
4 169 213 5 1

Opinie o REGESS

Adam

Zdecydowałem się pracować z Regresem jako firma-firma. Nigdy wcześniej nie miałęm działalności, więc sobie taką założyłem. Samo zakładanie spoko, pomogły mi kobiety z biura gdzie mam iść i co wypełnić. Potem musiałem skołować sobie księgową, ale jest ok, bo bierze ode mnie tylko 50 zł miesięcznie za rozliczenie. Stawki są różne. Na budowie raczej nikt się nie chwali kto ile zarabia, bo to naprawdę zależy od doświadczenia. Sama robota ok, fajni ludzie, dobrze zgrany zespół. Mieszkam w chacie załatwionej przez firmę, warunki jak na kolonii, ale nie jestem tam po to aby wypoczywać w kurortach tylko zarabiać kasę. Z firmą da się jako tako ułożyć jeśli chodzi o wolne. Tyle plusów. Z minusów: wyciąganie godzin od kiera, 15 km dojazd, praca w weekendy (ale to wina Belgów).

Tak5Nie1
Denon

Chce tu robic do emerytury lub tyle ile sie da. Jestem z Regessem od ponad 2 lat i ciesze się ze w koncu dorwałem pozadna robotę. Wcześniej w innej firmie miałem taką sytuacje że podpisalem umowe i czekalem dwa miesiące na wyjazd. Tutaj takie rzeczy się nie dzieja. No i faktory placa zawsze na czas.

Tak19Nie8
Koni

Bardzo dobre warunki, fajna atmosfera i serio polecam.

Tak3Nie2
Nicram

Jest ok. Warunki pracy są więcej niż w porządku, na pieniądze nie mogę narzekać.

Sebastian Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Witam czy istniała by możliwość pracy że swoimi ludźmi w sensie takim iż byłem brygadzista mam doświadczenie i kilku dobrych ludzi znających się na ciesielce

Jarosław Nowy wpis
@Sebastian

Czy robiłeś coś w tej sprawie? Na forum niestety nikt nie odpowiedział, dlatego chciałbym wiedzieć, czy kierowałeś to pytanie bezpośrednio do pracodawcy.

Fredi Nowy wpis

@Sebastian Takie pytanie trzeba skierować do szefa a nie na forum pracowników.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy często w firmie REGESS zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

TakNie

(usunięte przez administratora) Pieniądze jeszcze nigdy nie były na czas,mówią że zostały wysłane i przez następne 3 dni pieniędzy nie widać.

Barbara
@anonim

Wypłata w terminie to obecnie niejako podstawa, dlatego martwi mnie to, że według Ciebie w REGESS występuje z tym problem. A rozmawialiście na ten temat, jako pracownicy, z Dyrektorem firmy? Jestem ciekawa, jak on wytłumaczył Wam tę sytuację.

MJ
@Barbara

Ja - na przykład - nie wiem o czym miałbym rozmawiać z Dyrektorem firmy. Znam KAŻDEGO pracownika w Regessie i jeszcze nigdy w życiu się nie zdarzyło, aby nastąpiło jakieś (nawet drobne) przesunięcie terminu w związku z wypłatą. Nigdy. Panu anonimowi pomyliły się firmy - ewentualnie jest to pracownik konkurencji, który chce w jakiś sposób zaszkodzić Regessowi, co jest kpiną, bo tak zgranej i kompetentnej załogi ze świecą szukać. Regess to nie jest bezduszna maszyna, gdzie chodzi się do pracy za karę, tylko grupa kilkudziesięciu ludzi skupionych na tym, aby realizować politykę firmy przy jednoczesnym zachowaniu rodzinnej atmosfery. Obecnie nie pracuję już w Regess, bo wyprowadziłem się do Francji na półtoraroczny kontrakt. Gdy - nie daj Boże - powinie mi się noga i będę musiał wrócić to swoje kroki skieruję do Regessu (i tutaj mrugam w stronę firmy ;). MJ.

Ano Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse
@MJ

Gosciu ale sciemniasz oni tam nawet ze sobą nie rozmawiają w tych biurach bo są poobrazani siedzą obok siebie i głupi piszą do siebie meile. A ta Agnieszkę powinni (usunięte przez administratora) bo ciągle problemy z nią są a kasy to już trzeci miesiąc nie widzę wkoncu się wkurwie i pojadę do tego biura zrobię zadyme i będzie.

Rafał

Witam wszystkich tu obecnych. Przeczytalem wiekszosc komentazy na temat tej Firmy i moje odczucia sa jak najbardziej pozytywne a mam pytanie .... bo chcialbym sie dowiedziec czy ktos z Was pracowal na Prefabrykacji w Belgii tzn Jak tam wyglada ta praca ?Czy jest bardzo ciezko? Warunki ? Ile godzin sie pracuje? Czy cos od siebie mozna dodac po prostu. Dzieki i Pozdrawiam Rafi.

Tak3Nie
Andrzej
@Rafał

Na prefabrykacji praca ciezka, meczy ciagla powtarzalność tego, co się robi, jak na produkcji Plus taki, że pod dachem nic Ci na głowę nie pada zawsze ciepło.

Łuki
@Rafał

wiesz, ja sir przenioslem na prefabrykacje wlasnie dlatego, aby miec normalne warunki pracy. jesli chodzi o to czy jest ciezko to ci nie odpowiem bo dla mnie nie jest ale ja w budowlance jestem juz ponad 15 lat. robilem o wiele ciezsze rzeczy. co do godzin to ja robie po 8 i 5 dni w tygodniu ale to na moje wlasne zycznie. dogadaj sie z nimi to ci dadza zarobic.

Janek
@Rafał

idzie sie dogadac z kazdym. akurat w belgii (gdzie jestem) i niemczech jest naprawde dobrze. tylko pamietaj ze tutaj nie ma nic niesamowitego w tej robocie. nudna jak flaki z olejem ale sobie wszyscy radza gadaja i jest naprawde spoksik. no i hajs zawsze na czas a regres to nie jest taka firma co powstala miesiac temu i nie wie na czym to polega.

@Andrzej

Dzieki piekne za odpowiedz jestem teraz juz w 100 % zdecydowany. Wazne ze pod dachem i stala praca.

@Łuki

Dzieki za odpowiedz jestem zdecydowany wspołpracowac z nimi jak najbardziej. Firma jest porzadna wyplacalna wiekszosc pracownikow jest zadowolona chodz sa i tacy co potrafia tylko narzekac ale zawsze sie tacy znajda.a pracowac trzeba jak wszedzie. Pozdrawiam

@Janek

Zgadza sie tak jak piszecie Regess to jak juz wspomnialem porzadna Firma ktora nie powastala miesiac temu .Pomagaja w wielu sprawach przed wyjazdem daja zakwaterowanie wiadomo moze nie w palacach ale jezdzi sie do pracy a nie na wczasy .Pieniadze tez wporzadku z wyplacalnoscia tez nie ma problemow. Tak wiec nic tylko pracowac i zarabiac. Pozdrawiam wszystkich.

Maciej
@Rafi

Jak zapatrują się na wyjazdy grupowe? Chodzi mi o to, czy jadąc z kilkoma znajomymi można liczyć na przydzielenie do tego samego miejsca zamieszkania? Czy potrzebna jest bardzo dobra znajomość języków obcych, czy wystarczy tylko komunikatywna? Liczę na odpowiedzi, ciekawią mnie te kwestie.

@Maciej

To zalezy czy chlopaki jada do tej samej pracy co Ty na to samo stanowisko a moze byc i tak ze nie bedzie miejsc dla Was tam 2 czy 3 na jednym lokum to kogos tam gdzies indziej daja. Ale takie sprawy zawsze sa omawiane przed wyjazdem wiec pytajcie a napewno Wam powiedza. Z jezykiem jest i tak ze wystarczy kilka slow po angielsku czy francusku zeby sie porozumiec bo jesli masz wporzadku przelozonego do zawsze sie dogadasz ale wiadomo ze jedziesz do obcego Panstwa i wypadalo by cos tam rozumiec i rozmawiac chociaz komunikatywnie wtedy jestes naprawde w dobrym polozeniu. Zreszta czlowiek uczy sie cale zycie.Powodzenia.

Marcin
@Rafi

Napisałeś o tym, że wypadałoby znać kilka zwrotów w języku obcym, aby móc z powodzeniem pracować za pośrednictwem firmy REGESS. Jestem ciekaw, czy osoby, które nigdy wcześniej nie pracowały za granicą, również mogą dać sobie radę? W przypadku takich osób ważne jest wsparcie w pierwszych dniach zatrudnienia, dlatego chętnie się dowiem, czy na takowe można liczyć.

@Marcin

Marcin . Na pewno nikt Cie nie wygoni do domu zato ze jezyka obcego nie znasz .Mysle ze nasi rodacy sa pomocni w tych sprawach choc napewno sa tez czarne owce i patrza zeby tylko z kogos sie wysmiac i doniesc kierownikowi to i tamto ale jak muwie to naprawde wyjatki. Jesli to Twoj 1 wyjazd to tym bardziej osoba z ktora bedziesz na miejscu pracowal powinna okazac Ci wsparcie zreszta najwazniejsze zebys sie do roboty przykladal , a na miejscu jakies slowka w obcym jezyku bedziesz przyswajal po woli .Powodzenia .

Aktualność
Podejmiemy współpracę z wykwalifikowanymi cieślami budowlanymi z własną działalnością do prac betoniarsko-ciesielskich przy wznoszeniu obiektów budowlanych na terenie Polski lub Belgii.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt pod nr. tel. 756442073 lub przesłanie CV na adres rekrutacja@regess.eu
Marysia

Nie polecam

Agnieszka

REGESS do swoich struktur poszukuje Specjalisty ds. Kadr i Płac. Wymagane jest minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku, wykształcenie średnie, dobra znajomość przepisów prawa pracy oraz bardzo dobra znajomość i umiejętność obsługi pakietu Office zwłaszcza Excel. Po więcej informacji zasięgnijcie na stronę firmy: https://regess.eu/praca-specjalista-kadry-place Czy jest to atrakcyjna oferta?

Aktualność
Uwaga: mamy pracę dla elektryków!

Tak3Nie
Adam

Sprawa aktualna?

@Adam

Jak najbardziej! Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

budowlaniec
Nazwa działu: Produkcja

Niezła kasa, na początek dostaje się raczej standardowe stawki, ale z czasem można dostać fajną powyzkę.

Agnieszka
@budowlaniec

Twój post niewątpliwie świadczy o tym, że REGESS dba o swoim pracowników, oferując im atrakcyjne stawki. Czy podwyżki dotyczą wszystkich pracowników, bez względu na zajmowane przez daną osobę stanowisko? Czytałam na stronie tej firmy, iż u kandydatów cenią sobie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym. A czy sami organizują później jakieś kursy podnoszące kwalifikacje w tym zakresie? Jak to wygląda?

TakNie2

Elektryka prąd nie tyka

Praca dość ciężka na budowach, wszystko zależy jeszcze od zawodu, ja jako, że miałem już spore dośwadczenie, to na stawki nie narzekam. Przede wszystkim zachowana jest ciągłość zleceń, więc jestem zadowolony.

Cieśla
Nazwa działu: Produkcja

Stawki są na średnim poziomie, jeśli startujecie z Regessem, dopiero po paru miesiącach jak zostaniecie sprawdzeni, to możecie liczyć na naprawdę dobre pieniądze.

Grzegorz Śmigiel
Nazwa działu: Produkcja

Niestety ja się zawiodłem poziomem kierownictwa kontraktu na którym pracuje. Kierownik budowy to jakiś gbur, nie potrafi nikomu spojrzeć w oczy ani normalnie rozmawiać. Przez jego postawę coraz więcej osób chce odejść...

TakNie2

@Grzegorz Śmigiel

Jest nam przykro, że nie jest Pan zadowolony z charakteru swojego kierownika. Warto jednak zaznaczyć, że kierowanie pracami budowlanymi wiąże się z przyjęciem potężnej dawki stresu i wspomniana przez Pana „gburowatość” może być jego wynikiem. Ważniejsze są jednak profesjonalizm i konsekwencja, bo to właśnie od pracy kierownika budowy zależy sukces całego projektu.

Koni

Bardzo dobre warunki, fajna atmosfera i serio polecam.

Tak3Nie2

Aktualność
Startujemy z nową promocją kierowaną do naszych Podwykonawców! Szczegóły na plakacie:

Aktualność
Bardzo dziękujemy, że odwiedziliście Państwo nasz profil na portalu GoWork.pl.

Kim jesteśmy?
Regess Sp. z o.o. od ponad 12 lat prowadzi budowy i inwestycje na europejskim rynku. Tradycje budowlane i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam konkurować z międzynarodowymi firmami pod względem jakości i terminowości usług w segmentach budownictwa:
- ogólnego,
- przemysłowego,
- mieszkaniowego,
- prefabrykowanego oraz
- ekologicznego.

Budujemy zgodnie z międzynarodowymi standardami. Nasi partnerzy to eksperci z wielu zakątków Europy, którzy wspólnie wykorzystują fachową wiedzę w trakcie realizacji zleceń. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej szczegółów.
Realista

Nie ma to jak wrócić do domu na Święta i z nudów otworzyć internety. Moi drodzy co tutaj zaglądacie, aby sprawdzić opinię o firmie: moim zdaniem ten bełkot to są posty na zlecenie konkurencji. A wiem co mówię, bo pracowałem z Regesem na kilku budowach. Po pierwsze zarobki: są całkowicie normalne. Gdybym miał gdzieś wrzucić zarobki w Regesie to bym powiedział średnia i powyżej średniej. Dodatkowo, jak pracujesz długo, zawsze możesz liczyć na podwyżkę. Po drugie: mieszkania. U nas też pojawiali się tacy narzekacze, że brudno, że za daleko, że za blisko, że kolor ścian w odcieniu który kojarzył mu się z kolorem włosów teściowej, że kuchenka gazowa a on ma garnki do indukcji - można tak wymieniać bez końca. Człowieku, to nie jest obowiązek czy więzienie! Nie podoba się? To idź se wynajmij apartament z widokiem na morze i góry. Nie wiem ile trzeba tłuc do łbów, że jak sobie pościelesz tak się wyśpisz. Ja pracuję dla pieniędzy i traktuję to co robię jako formę szybkiego zarobku. To nie są wakacje. Niektórzy przyjeżdżają i myślą, że graniem w pingponga z rękoma w kieszeni coś zarobią. Ludzie, to nie jest komuna i fucha państwowa. Tutaj się (usunięte przez administratora) ale i nieźle zarabia. Trzecia sprawa to narzekanie, że robota jest ciężka. No, serio, szok, na budowie jest ciężka robota. Wiecie, jak mamusia za was nosi zakupy, to może faktycznie nie idźcie do pracy fizycznej? Chyba, że mamusia pojedzie z wami, ale wtedy kasa na pół. Zawsze możecie odnaleźć inne zajęcie, które da wam dychę na łapę po skończonych 6 klasach podstawówki. Ostatnia sprawa to właśnie te poniższe komentarze. Popłakaliśmy się dzisiaj z żoną ze śmiechu czytając te popłuczyny pisane na kolanie przez konkurencję lub gości co mieszają bigos łokciem. Najbardziej mnie rozwalili goście, gdzie jeden stwierdził, że hydraulicy i murarze mają zakaz wypowiadania się. I drugi, co jest w szoku, że sprzątaczce trzeba płacić pieniądze - chyba myślał, że kobieta z powołania będzie odrywać breszką jego majtki od parkietu. No i na koniec: ja mam czas dopiero w święta wejść sobie do internetu i pogrzebać. Nie wiem jakim cudem wy, wielcy budowlańcy, specjaliści i profesjonaliści znajdujecie czas, aby o 11:00 czy 13:00 wrzucać gdziekolwiek komentarz. Gdybym wpadł na pomysł o 13 wyciągnąć smartfona, aby wylać swój żal gdzieś w necie, to po pracy musiałbym jechać kupić sobie nowy telefon... Szanujcie się, ludzie.

Tak27Nie2
Adi
@Realista

W koncu jakis glos rozsadku.Tez czytajac te placze mialem dobry ubaw.A to nie pasi im robota,a to im za ciezko,a to chcieli by mieszkac w palacach.Regres to moja 3 firma u ktorej robie,kasa ZAWSZE na czas,dobre warunki na budowach,spoko mieszkanko.Pol roku temu ziomek chcial abym przeszedl do konkurencji bo dawali 2 euro wiecej za godzine.Na poczatku sie podpalilem,ale pomyslalem,ze zostane i zobacze jak on tam popracuje ze 2 miesiace co bedzie mowil.Wytrzymal 3 miechy,tylko,ze bez kasy.Typ pracowal w jakies firmie wloskiej co robi budowy w europie,mialobyc tak super i wogule a wyszlo jak zawsze z firmami kogucikami.Ostatnio cos tam gadal,ze poszedl do polaka do roboty za gorsza kase niz w regesie to narzucili mu taki akord,ze od pachwiny mogl odpalic zapalke.Wczoraj dzwonilismy do siebie na swieta to powiedzial ze bedzie dzwonil w styczniu do regesu i szukal roboty.

Tak7Nie1

pjoter
@Realista

masz racje. bo to takie teraz mlode pokolenie ze wszystko sie nalezy i ma byc podane na tacy. przychodzi taki na budowe i mysli ze jest fifa rafa a potem wychodzi ze dopiero co wypadl spod ogona i tak naprawde to co najwyzej moze byc pomoca a nie normalnym pracownikiem.

Tak5Nie1
Radeck
@Realista

Bo część z tych krzykaczy to konkurencja, która nie ma już pomysłu jak pozyskać i utrzymać pracownika.

Danuta
@Radeck

A czy Ty współpracowałeś z REGESS? Rozumiem, że podzielasz zdanie innych użytkowników o pracy w tym miejscu. Czy mógłbyś postarać się rzeczowo opisać, jakie widzisz pozytywne i negatywne aspekty pracy w REGESS? Takie zestawienia są często bardzo przydatne dla szukających pracy.

Dżorcz
@Danuta

Ja współpracowałem i współpracuję. O pozytywnych nie ma co pisać, bo wszyscy już tutaj to napisali: spoko warunki, dobra kasa, zawsze na czas. Z minusów: brak polskiego koordynatora na budowie, co na początku było dla mnie kłopotliwe, bo nie kumałem języka. Da się, bo jestem tego przykładem, ale na początku jest ciężko. No i raz musiałem dojeżdżać 7 km na teren budowy.

Ryszard
@Dżorcz

Często zdarzają się sytuacje, że należy samemu dojechać na teren budowy, czy może zależne jest to od tego, którą inwestycję aktualnie realizuje firma? Chciałbym wiedzieć, czy będąc osobą bez doświadczenia zawodowego, również można liczyć na zatrudnienie i odpowiednie przyuczenie do zawodu, aby w przyszłości stać się pełnoetatowym pracownikiem? Mam nadzieję, że będziesz umieć odpowiedzieć na te pytania.

Dżorcz
@Ryszard

Powiem Ci tak, że ja zawsze dojeżdżam sam bo mam tu auto i nie ma tematu - ale czasami można się z kimś dogadać, wszystko jest do załatwienia jak się ma mózg. Co do doświadczenia zawodowego, to jeśli nie jesteś w temacie albo dopiero się uczysz, to zostań w Polsce i tutaj ćwicz. Bo jak wyjdzie, że jesteś imbecylem, to potem poniesiesz same straty, gdy pracodawca zrezygnuje z Twoich usług. Albo - co gorsze - sam stwierdzisz, że się do tego nie nadajesz.

Zdzich
@Dżorcz

no wlasnie, auto. przeciez od razu o tym mowia, ze trzeba miec samochod. potem przyjezdza takich dwoch baranow, z czego tylko jeden ma auto i pokloca sie w pracy i potem wielki problem bo jeden nie ma jak wrocic. jak juz jestescie na kogos zdani to kontrolujcie atmosfere.

patrzał
@Realista

ja tam jestem zadowolony, nie wiem skad biora sie te placzki dookola. stawki spoko, jak na belgie to wogole dobre, atmosfera w robocie dobra. komentarze niezadowolnych to konkurencja ktora nie wie jak sobie poradzic ze zgarnianiem ludzi

eszekesze
@patrzał

nie wiesz skad sie biora? od nieudolnej konkurencji. poczytaj se komentarze, najpeirw jakis kundel szczeka a potem pojawia sie komentarz od konkurencji ze u nich lepiej. jasne, lepiej...

kadt
@eszekesze

praca w miare dobra, moze nie najlepsza, ale wciaz idzie dosc fajnie zarobic, a problem z kadra budowlana jest w kazdej firmie, gdyz brakuje budowlancow, a wszyscy wiemy jak pracuja ukraincy, tak ze sie po nich wszystko poprawia, wiec trzeba szukac polakow

@kadt

Zastanawiam się gdzie można znaleźć te niesamowite wyższe stawki. Każdy o nich gada ale nigdzie takich nie widziałem. Zawsze gadka przez telefon zaczyna się od pytania ile płacą w regesie potem baba mówi że da więcej o 1 czy 2 euro. Przychodzi do podpisania umowy i warunki ZAWSZE są gorsze lub identyczne. Jak pytasz o to co bylo mowione przez telefon to oczywiscie żadna nic nigdy takiego nie mówiła. No i ten tekst że MOŻNA zarobic wiecej, mozna, ale nie na start, najpierw trzeba pana sprawdzic. Jak dlugo sprawdzac? A z pol roku. Smiech na sali. Dlatego nie wiem co wy tutaj pieprzycie o wyzszych stawkach i lepszych warunkach. Dlatego dla mnie reges to na razie jest najlepsza firma budowlana bo mialem kase zawsze na czas i nigdy podkreslam nigdy nie bylo zadnych problemow. Przestancie sie pograzac.

Łuki
@Gumek

Gdzie można znaleźć? Tutaj, w komentarzach i tylko w nich. Nigdy nikt nie daje więcej, wszyscy operują na podobnych stawkach. Liczy się tylko to czy firma jest wypłacalna czy nie. Reges jest. Tyle w temacie.

Cieslowski
@Łuki

Ja pracuje w Brugi i jestem bardzo zadowolony z zarobkow. Gorzej sami belgowie ktorzy chyba nas nie lubia i mozna to odczuc na kazdym kroku. Wydaje mi sie ze Belgia to bardzo dziwne panstwo. Chociaz wole tutaj niz jak wczesniej we Francji bo tutaj to sie mozna po angielsku dogadac praktycznie z kazdym a we Francji to nawet po francusku bylo ciezko bo oni udawali ze nic nie rozumieja.

Denon

Tak19Nie8
Andrzej

Praca ciężka, pieniądze dość dobre, jak za taką pracę, zdarzyło mi się raz, iż miałem wyższą stawkę, ale współpracowałem przez wiele lat z jedną firmą. Mam nadzieję, że wraz ze stażem również uda mi się dojść do tego samego poziomu, a stopniowo jestem już bardzo blisko.

Tak6Nie3

Pawel

Kierownicy na budwie rozni, czasem to, ze nie rozmwaia sei w ocbym języku sprawia ze nie da rady sie porozumiec. Z sma firma nie jest xle, wszystko funkcjonuje na dobrym pzimie Stawki nie sa najwyzsze, ale sa dobre, prznajmniej dla tkiej osoby jak ja, jsli ktoś uważa ze jest lepszy, to prcziez moze poszukac lepiej płtnej pracy, wszystko zalezy od dswiadczenia, na pewno nie jednemu fachurze placa wiecej.

Tak5Nie3

majsterowicz

ja tm nie narzkam, mieszkanie pracownicze, do ktrgeo trafiłem nie jest zle mogloby być lepiej, problem jest z kumplami na budowie, ktorzy jednego dnia maja 2 tys euro astepnego nicbo wszystko przepja a nastepny przelew za tydzien i głodowanie....

Marian

Jedyna taka firma ktora placi kase bez przypominamia sie i wydzwaniania.Po prostu przychodzi termin i pieniadze mam na kacie.Tak samo warunki sa bardzo dobre-ci co piszom ze nie to nigdy nigdzie nie pracowali!Nie zmienie Regesa na inna firme nigdy.

Tak6Nie1
@Marian

DOkladnie mam tak samo. Ale moze dlatego ze potrafimy sie podpisac na fakturze a nie jak niektorzy debile wypisuja faktury na papierze toaletowym i sa w szoku ze baby w regesie nie moga sie doczytac co tam nabazgral.

Majster
@Marian

Dla mnie to oczywista oczywistosc. I to widac na samej budowie. Zatrudniaja dziesiatki albo setki ludzi, wszyscy normalnie pracuja, normalnie zarabiaja, normalnie dostaja pieniadze. Ale jest kilku kretynow, ktorzy nie potrafia napisac poprawnie faktury, chleja, uciekaja z roboty, obijaja sie i potem to wlasnie oni najwiecej placza w internecie. To widac zreszta po komentarzach. Glab jeden z drugiem nawet komentarza nie potrafi poprawnie napisac.

Konon
@Majster

To ja ci więcej powiem. Trochę się po budowach przeturlałem nie tylko tutaj w belgii al tez i w niemczech bylem i w holandi. No i sytuacja jest teraz coraz gorsza jesli chodzi o ludzi i nie mowie tutaj o tym że oni nic nie potrafiom. Wiesz co tam potrafiom ale przyjezdżają do nas jak paniska i od progu chcą stawki jak z kosmosu i mają wymagania niewiadomo jakie. Jak tylko wchodzi do mnie taki jeden i krzyczy że jego kolega ma 29e na godzinę to ja już wiem że kolega widział 29e ja staremu spod ogona spadał.

TakNie

Witam. Nie polecam firmy; znajac staz i stopien wykfalifikowania pracownika obiecuja stawke ktora w umowie okazuje sie byc inna. 350€ za pokoj w ktorym nie ma krzesla, piec cieknie w pokoju zimno przed przyjazdem ludzie moeszkajacy w mieszkaniu kazali mi zabrac lodowke z domu bo oni sie nie mieszcza i farelke do hrzania bo zimno, ale za czynsz zgarniaja kase. Kiedy z czyms jest problem nagle nikt nie odbiera telefonu badz jedna Pani odsyla Cie do innej i nastepnej itd. Pracownicy niewykwalifikowani w wiekszosci jeden drugiego w lyzce wody by utopil. Kolejny wyzyskiwacz na rynku pracy. Tragedia.

Tak3Nie1

Problemem firmy regess jest brak wykfalifikowanych pracowników Jest kilku ludzi których można nazwać fachowcami a taki człowiek jest cenny reszta to bardzo często ludzie którzy nie wiele mieli wspólnego z budownictwem a w CV wypisali głupoty i tak naprawdę nie rokują ze chcą pracować dłużej przyjadą może jakoś im się uda na budowie prześciemniać zarobią i wyjadą jestem pracownikem tej firmy i widzę co się dzieje zadbajcie lepiej o ludzi dobrych w swoim fachu których macie i pracują dla was

koti
@Pracownik

Ja uważam, że jak ktoś czegoś nie umie to powinno dać mu się szansę podniesienia kwalifikacji, np w zamian za okresowe obniżenie pensji, powtarzam okresowe, budownictwo to nie loty w kosmos. Powinno być więcej współpracy miedzy ludzmi. Pozdrawim.

@koti

A ja nie. Ja uwazam, ze jak chcesz sie szkolic to sobie idziesz na dowolna budowe w PL i tam sie bawisz w nauke. Jak wyjezdzasz do belgii to musisz umiec juz duzo, bo tam sie w tancu nie pi....a i jak nie umiesz to belg dzwoni do firmy i mowi, ze jestes jakis niedotegowany. Nie mowie ze musisz byc najlepszy i miec nie wiadomo jaka wiedze. Po prostu trzeba cos juz miec w glowie. No i nie pic.

Are

Mi obcięli godziny na jednej budowie .na drugiej metry .już nie będę tego komentował bo szkoda czasu.a na koniec moje 200 euro wysłali na inne Konto niż na fakturze i tyle kasę widziałem.reszte sami sobie dodajcie.wspulczuje tym co muszą w Belgii w polskiej firmie pracować.jak teraz w Polsce mam tyle samo co tam tylko że tu nikt mnie nie okrada!!!!!

Maryja

Tak kolego ale na chwilę obecną nie ma dobrych ludzi na haselt (brygada Łukasza pomijam) przychodzą teraz ciesle mają po 19euro A z młotkiem 3kg I na 4 ludzi....Majster od murazy kradnie jawnie metry i wyprowadza je na swoich ludzi zpoza firmy.hmm A tak co do wyciskania tej cytryny to idealne porównanie.jedna brygada w deszcz może jechać do domu A u tego oberleutnant zapierdzielasz w deszcz.na plecach ciągle czujesz jego oddech i nigdy nie wiesz z której strony zrobi ci zdjęcie jak żekomo stoisz i obetnie pół dniowki....(usunięte przez administratora)NP: TAK PANIE KOWALSKI POSZLY PRZELEWY WLASNIE.... DZWONISZ ZA TYDZIEN GDZIE KASA A ONE ZE BEDZIE ZA TYDZIEN BO FAKTURA ZLE WYPISANA BO WZOROW MAJA WIECEJ JAK WLOSOW NA GLOWIE.....Ale tak naprawdę to i tak to wszystko nic co napisałem bo to co tu się dzieje to jest miedoopisania.

Tak4Nie

Grześ
@Maryja

Maryja to złota kobieta daje dobre stawki ale tylko ludzią co nic nie umieją fachowcą tak zwanym A sprawdzonym to ledwo euracza podniesie dobrze by było jak by ta pani podniosła swoje kwalifikacje tylko niestety czy fachowiec czy nie liczy się sztuka i na tym ta firma traci

Paw
@Maryja

A ja powiem tak regess już wyłuskał dobrych fachowców i pracowitych ludzi pozbył się ludzi nierobów są budowy mniejsze gdzie ludzie dają sobie doskonale radę są to mniejsze projekty ale robota tam idzie i klient jest zadowolony bez żadnych problemów także powiem tak jak ktoś myśli że zarobi łatwą kasę w regeesie to niech sobie to wybije z głowy później taki jeden z drugim opowiada jaka to zła firma itp

Jos
Nazwa działu: Produkcja

Ciekawe kto im teraz będzie robił w haselt jak brygada Łukasza odejdzie...

Tod
@Jos

Dziwię się pracowałem kilka miesięcy z Łukaszem i innymi dobrymi fachowcami że dalej trwajcie w tej firmie ja poszukałem w tak zwanej konkurencyjnej firmie pracy stawkę dostałem dobrą myślę że można by było znaleźć również bezpośrednio w firmie belgijskiej bez pośredników i za konkretne pieniądze Budowa w hasselt odbiega od jakich kolwiek standardów polacy są tam dyskryminowani praca w ciągłym stresie i jeszcze ten cały jakiś Jos krzyki na ludzi wyciskanie ich jak cytryne jak nie ten to inny ludzie zacznijcie się szanować zdrowie macie jedno ja zmieniłem pracę zaryzykowalem i nie żałuję

Sokół

W końcu jakaś normalna firma. Od lat tak dobrze mi się nie współpracowało z kimkolwiek.

Tak9Nie1

Zyczliwy

Witam.pracuje tutaj już 2lata.te wszystkie pozytywne komentarze pisze biuro!mieszkania tragedia za 350e. sprzątaczka przychodzi okrada ale to i tak jest Pikuś.w pokojach po 14stopni w nocy.... A co do pracy na budowie atmosfera nieprzyjemna.jesli jesteś kumaty to masz tylko gorzej bo pracujesz z ludźmi co niemaja mlotkow ołówka miary itp.musisz na takich zarobić i to ty się uszarpiesz bo oni pojęcia niemaja... teraz są tacy co mają po 19e brygada specjalnej troski nawet nie jest wstanie uciąć kantowki...

seba

a ja po raz kolejny pytam, po co wyjeżdżacie z Polski- ja chętnie dam fachowcowi 8 /9 euro na godzinę i jesteście na miejscu w Polsce ,bez stresu i kasa na godziny co tydzień !!!do tego ubranie robocze,napoje ,rękawice i sprzęt po mojej stronie!!! i dając to wszystko i za godziny i tak dobrze zarobie !!!

Holz
@seba

Haha, tak jak już ktoś napisał wyżej, KONKURENCJA i tyle. Jestem już na 6 budowie, od zawsze pieniądze na czas, warunki rewelacja a czytam tutaj jakieś historie niestworzone i od razu śmierdzi mi konkurencją. Sebuś sam się wpakował na minę. A dlaczego nie pójdę do ciebie? Skoro u ciebie tak dobrze to powinieneś mieć armię pracowników. Jednak ty wolisz pisać takie rzeczy na profilach konkurencji, bo... ? No właśnie.

Wrublefsko
@Holz

Jako lider działu pseudo hr wiem, że nie macie nic na czas. A jak już to cud i nie przyzwyczajaj się.

FACHOWIEC
@seba

Witam, a w jakim mieście jest Twoja firma?

Zostaw opinię o REGESS - Jelenia Góra

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie