REGESS

counter
4 169 224 5 1

Opinie o REGESS

Koni

Bardzo dobre warunki, fajna atmosfera i serio polecam.

Tak4Nie4
Denon

Chce tu robic do emerytury lub tyle ile sie da. Jestem z Regessem od ponad 2 lat i ciesze się ze w koncu dorwałem pozadna robotę. Wcześniej w innej firmie miałem taką sytuacje że podpisalem umowe i czekalem dwa miesiące na wyjazd. Tutaj takie rzeczy się nie dzieja. No i faktory placa zawsze na czas.

Tak21Nie10
Adam

Zdecydowałem się pracować z Regresem jako firma-firma. Nigdy wcześniej nie miałęm działalności, więc sobie taką założyłem. Samo zakładanie spoko, pomogły mi kobiety z biura gdzie mam iść i co wypełnić. Potem musiałem skołować sobie księgową, ale jest ok, bo bierze ode mnie tylko 50 zł miesięcznie za rozliczenie. Stawki są różne. Na budowie raczej nikt się nie chwali kto ile zarabia, bo to naprawdę zależy od doświadczenia. Sama robota ok, fajni ludzie, dobrze zgrany zespół. Mieszkam w chacie załatwionej przez firmę, warunki jak na kolonii, ale nie jestem tam po to aby wypoczywać w kurortach tylko zarabiać kasę. Z firmą da się jako tako ułożyć jeśli chodzi o wolne. Tyle plusów. Z minusów: wyciąganie godzin od kiera, 15 km dojazd, praca w weekendy (ale to wina Belgów).

Tak6Nie3
Nicram

Jest ok. Warunki pracy są więcej niż w porządku, na pieniądze nie mogę narzekać.

Tak4Nie1
Tomek Nowy wpis

Nie jest tak pięknie. Na początku było spoko ale w czasach pandemii pobrali czynsz za 2 mc. Po powrocie z kwarantanny zostaliśmy zamknięte pokoje i 6 osób miało spać w salonie na podłodze. Polak potrafi więc zrobiliśmy wyrtrych i dostaliśmy się do pokojów bo gdzie spać jak rano do pracy. (usunięte przez administratora)Od tego czasu moje nastawienie do tej firmy obróciło się o 180 stopni. Wysłałem wypowiedzenie i otrzymałem odp. że kategorycznie nie mogę wrócić do Polski bo mam zlecenie wykonawcze do końca br. roku. Dopiero się pokapowali że takiego zlecenia im nie podpisałem. (usunięte przez administratora)Myślą że człowiek który ma pojęcie na robocie to ich własność. Obecnie zmieniłem kierunek i pracuje w Norwegii i tu dobrego pracownika doceniają. (usunięte przez administratora)

Tak1Nie1
Tomek Nowy wpis

Nie jest tak pięknie. Do pewnego momentu było spoko ale w czasach pandemii pobrali czynsz za 2 mc. (usunięte przez administratora)euro po powrocie z kwarantanny mieliśmy zamknię pokoje

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 63 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia REGESS? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

daniel30jg Nowy wpis

Polecam tą firmę. Przelewy zawsze na czas i dobre stawki. Właśnie podpisuję nową umowę

Aktualność
Generalny wykonawca Regess poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko managera budowy. Szczegóły na naszej stronie:

#managerbudowy #praca #generalnywykonawca #JeleniaGóra #budownictwo #projectmanager
Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 164 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w REGESS?

Gosc

Ciekawe czemu wpisy nagatywne sa usuwane?

Wojtek

Jadę przez tą firmę do hasselt chciałbym uzyskać więcej informacji

TakNie1
Janek
@Wojtek

Nie ma nic prostszego. Nie wiem jakich informacji potrzebujesz bo ja wsiadam i jadę (i robię tak od kilku lat). Najważniejsza tylko sprawa, abyś nie ściemniał z umiejętnościami. Czasami trafiają się na projekcie barany, co w CV wpisały doświadczenie w peri a potem okazuje się, że gość nie wie od czego zacząć. Ludzie czasami w ogóle nie myślą.

Jarosław
@Janek

A czy są przyjmowane osoby bez doświadczenia na staże lub praktyki?

TakNie

Jaka atmosfera panuje w firmie REGESS? Widziałam kolejne ogłoszenia na http://GoWork.pl jakie umieścili 26 grudnia. Duża jest tam rotacja?

Hmmmm
@Pytanie

Tak rotacja jest spora pracowalem od marca do grudnia multum ludzi sie przewinelo przez jedna budowe...ogolnie ok...ale patrzcie na nowe kontrakty czytac dokladnie w nowych kontraktach brak okresu wypowiedzenia i same kary dla podwykonawcow.dodatkowo ostatnio zaczeli brac ludzi na sztuke czyli 5 fachowcow na budowie i 15 spod sklepu...aha i jeszcze firma wpisala sobie w kontrakt mozliwosc opoznienia platnosci faktury bez podania przyczyny....takze czytamy i uwazamy

TakNie

(usunięte przez administratora) Pieniądze jeszcze nigdy nie były na czas,mówią że zostały wysłane i przez następne 3 dni pieniędzy nie widać.

TakNie2
Barbara
@anonim

Wypłata w terminie to obecnie niejako podstawa, dlatego martwi mnie to, że według Ciebie w REGESS występuje z tym problem. A rozmawialiście na ten temat, jako pracownicy, z Dyrektorem firmy? Jestem ciekawa, jak on wytłumaczył Wam tę sytuację.

MJ
@Barbara

Ja - na przykład - nie wiem o czym miałbym rozmawiać z Dyrektorem firmy. Znam KAŻDEGO pracownika w Regessie i jeszcze nigdy w życiu się nie zdarzyło, aby nastąpiło jakieś (nawet drobne) przesunięcie terminu w związku z wypłatą. Nigdy. Panu anonimowi pomyliły się firmy - ewentualnie jest to pracownik konkurencji, który chce w jakiś sposób zaszkodzić Regessowi, co jest kpiną, bo tak zgranej i kompetentnej załogi ze świecą szukać. Regess to nie jest bezduszna maszyna, gdzie chodzi się do pracy za karę, tylko grupa kilkudziesięciu ludzi skupionych na tym, aby realizować politykę firmy przy jednoczesnym zachowaniu rodzinnej atmosfery. Obecnie nie pracuję już w Regess, bo wyprowadziłem się do Francji na półtoraroczny kontrakt. Gdy - nie daj Boże - powinie mi się noga i będę musiał wrócić to swoje kroki skieruję do Regessu (i tutaj mrugam w stronę firmy ;). MJ.

Tak1Nie2
Ano
@MJ

Gosciu ale sciemniasz oni tam nawet ze sobą nie rozmawiają w tych biurach bo są poobrazani siedzą obok siebie i głupi piszą do siebie meile. A ta Agnieszkę powinni (usunięte przez administratora) bo ciągle problemy z nią są a kasy to już trzeci miesiąc nie widzę wkoncu się wkurwie i pojadę do tego biura zrobię zadyme i będzie.

Sebastian

Witam czy istniała by możliwość pracy że swoimi ludźmi w sensie takim iż byłem brygadzista mam doświadczenie i kilku dobrych ludzi znających się na ciesielce

Jarosław
@Sebastian

Czy robiłeś coś w tej sprawie? Na forum niestety nikt nie odpowiedział, dlatego chciałbym wiedzieć, czy kierowałeś to pytanie bezpośrednio do pracodawcy.

Fredi

@Sebastian Takie pytanie trzeba skierować do szefa a nie na forum pracowników.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 365 dni.

Czy często w firmie REGESS zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Rafał

Witam wszystkich tu obecnych. Przeczytalem wiekszosc komentazy na temat tej Firmy i moje odczucia sa jak najbardziej pozytywne a mam pytanie .... bo chcialbym sie dowiedziec czy ktos z Was pracowal na Prefabrykacji w Belgii tzn Jak tam wyglada ta praca ?Czy jest bardzo ciezko? Warunki ? Ile godzin sie pracuje? Czy cos od siebie mozna dodac po prostu. Dzieki i Pozdrawiam Rafi.

Andrzej
@Rafał

Na prefabrykacji praca ciezka, meczy ciagla powtarzalność tego, co się robi, jak na produkcji Plus taki, że pod dachem nic Ci na głowę nie pada zawsze ciepło.

Łuki
@Rafał

wiesz, ja sir przenioslem na prefabrykacje wlasnie dlatego, aby miec normalne warunki pracy. jesli chodzi o to czy jest ciezko to ci nie odpowiem bo dla mnie nie jest ale ja w budowlance jestem juz ponad 15 lat. robilem o wiele ciezsze rzeczy. co do godzin to ja robie po 8 i 5 dni w tygodniu ale to na moje wlasne zycznie. dogadaj sie z nimi to ci dadza zarobic.

Janek
@Rafał

idzie sie dogadac z kazdym. akurat w belgii (gdzie jestem) i niemczech jest naprawde dobrze. tylko pamietaj ze tutaj nie ma nic niesamowitego w tej robocie. nudna jak flaki z olejem ale sobie wszyscy radza gadaja i jest naprawde spoksik. no i hajs zawsze na czas a regres to nie jest taka firma co powstala miesiac temu i nie wie na czym to polega.

@Andrzej

Dzieki piekne za odpowiedz jestem teraz juz w 100 % zdecydowany. Wazne ze pod dachem i stala praca.

@Łuki

Dzieki za odpowiedz jestem zdecydowany wspołpracowac z nimi jak najbardziej. Firma jest porzadna wyplacalna wiekszosc pracownikow jest zadowolona chodz sa i tacy co potrafia tylko narzekac ale zawsze sie tacy znajda.a pracowac trzeba jak wszedzie. Pozdrawiam

@Janek

Zgadza sie tak jak piszecie Regess to jak juz wspomnialem porzadna Firma ktora nie powastala miesiac temu .Pomagaja w wielu sprawach przed wyjazdem daja zakwaterowanie wiadomo moze nie w palacach ale jezdzi sie do pracy a nie na wczasy .Pieniadze tez wporzadku z wyplacalnoscia tez nie ma problemow. Tak wiec nic tylko pracowac i zarabiac. Pozdrawiam wszystkich.

TakNie1
Maciej
@Rafi

Jak zapatrują się na wyjazdy grupowe? Chodzi mi o to, czy jadąc z kilkoma znajomymi można liczyć na przydzielenie do tego samego miejsca zamieszkania? Czy potrzebna jest bardzo dobra znajomość języków obcych, czy wystarczy tylko komunikatywna? Liczę na odpowiedzi, ciekawią mnie te kwestie.

@Maciej

To zalezy czy chlopaki jada do tej samej pracy co Ty na to samo stanowisko a moze byc i tak ze nie bedzie miejsc dla Was tam 2 czy 3 na jednym lokum to kogos tam gdzies indziej daja. Ale takie sprawy zawsze sa omawiane przed wyjazdem wiec pytajcie a napewno Wam powiedza. Z jezykiem jest i tak ze wystarczy kilka slow po angielsku czy francusku zeby sie porozumiec bo jesli masz wporzadku przelozonego do zawsze sie dogadasz ale wiadomo ze jedziesz do obcego Panstwa i wypadalo by cos tam rozumiec i rozmawiac chociaz komunikatywnie wtedy jestes naprawde w dobrym polozeniu. Zreszta czlowiek uczy sie cale zycie.Powodzenia.

Marcin
@Rafi

Napisałeś o tym, że wypadałoby znać kilka zwrotów w języku obcym, aby móc z powodzeniem pracować za pośrednictwem firmy REGESS. Jestem ciekaw, czy osoby, które nigdy wcześniej nie pracowały za granicą, również mogą dać sobie radę? W przypadku takich osób ważne jest wsparcie w pierwszych dniach zatrudnienia, dlatego chętnie się dowiem, czy na takowe można liczyć.

@Marcin

Marcin . Na pewno nikt Cie nie wygoni do domu zato ze jezyka obcego nie znasz .Mysle ze nasi rodacy sa pomocni w tych sprawach choc napewno sa tez czarne owce i patrza zeby tylko z kogos sie wysmiac i doniesc kierownikowi to i tamto ale jak muwie to naprawde wyjatki. Jesli to Twoj 1 wyjazd to tym bardziej osoba z ktora bedziesz na miejscu pracowal powinna okazac Ci wsparcie zreszta najwazniejsze zebys sie do roboty przykladal , a na miejscu jakies slowka w obcym jezyku bedziesz przyswajal po woli .Powodzenia .

Aktualność
Podejmiemy współpracę z wykwalifikowanymi cieślami budowlanymi z własną działalnością do prac betoniarsko-ciesielskich przy wznoszeniu obiektów budowlanych na terenie Polski lub Belgii.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt pod nr. tel. 756442073 lub przesłanie CV na adres rekrutacja@regess.eu
Marysia

Nie polecam

Tak1Nie1
Agnieszka

REGESS do swoich struktur poszukuje Specjalisty ds. Kadr i Płac. Wymagane jest minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku, wykształcenie średnie, dobra znajomość przepisów prawa pracy oraz bardzo dobra znajomość i umiejętność obsługi pakietu Office zwłaszcza Excel. Po więcej informacji zasięgnijcie na stronę firmy: https://regess.eu/praca-specjalista-kadry-place Czy jest to atrakcyjna oferta?

Aktualność
Uwaga: mamy pracę dla elektryków!

Adam

Sprawa aktualna?

@Adam

Jak najbardziej! Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

budowlaniec

Niezła kasa, na początek dostaje się raczej standardowe stawki, ale z czasem można dostać fajną powyzkę.

Tak2Nie1
Agnieszka
@budowlaniec

Twój post niewątpliwie świadczy o tym, że REGESS dba o swoim pracowników, oferując im atrakcyjne stawki. Czy podwyżki dotyczą wszystkich pracowników, bez względu na zajmowane przez daną osobę stanowisko? Czytałam na stronie tej firmy, iż u kandydatów cenią sobie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym. A czy sami organizują później jakieś kursy podnoszące kwalifikacje w tym zakresie? Jak to wygląda?

TakNie2

Elektryka prąd nie tyka

Praca dość ciężka na budowach, wszystko zależy jeszcze od zawodu, ja jako, że miałem już spore dośwadczenie, to na stawki nie narzekam. Przede wszystkim zachowana jest ciągłość zleceń, więc jestem zadowolony.

Zostaw merytoryczną opinię o REGESS - Jelenia Góra