REGESS

Opinie o REGESS

Pawel

Kierownicy na budwie rozni, czasem to, ze nie rozmwaia sei w ocbym języku sprawia ze nie da rady sie porozumiec. Z sma firma nie jest xle, wszystko funkcjonuje na dobrym pzimie Stawki nie sa najwyzsze, ale sa dobre, prznajmniej dla tkiej osoby jak ja, jsli ktoś uważa ze jest lepszy, to prcziez moze poszukac lepiej płtnej pracy, wszystko zalezy od dswiadczenia, na pewno nie jednemu fachurze placa wiecej.

majsterowicz

ja tm nie narzkam, mieszkanie pracownicze, do ktrgeo trafiłem nie jest zle mogloby być lepiej, problem jest z kumplami na budowie, ktorzy jednego dnia maja 2 tys euro astepnego nicbo wszystko przepja a nastepny przelew za tydzien i głodowanie....

Marian

Jedyna taka firma ktora placi kase bez przypominamia sie i wydzwaniania.Po prostu przychodzi termin i pieniadze mam na kacie.Tak samo warunki sa bardzo dobre-ci co piszom ze nie to nigdy nigdzie nie pracowali!Nie zmienie Regesa na inna firme nigdy.

Gumek
@Marian

DOkladnie mam tak samo. Ale moze dlatego ze potrafimy sie podpisac na fakturze a nie jak niektorzy debile wypisuja faktury na papierze toaletowym i sa w szoku ze baby w regesie nie moga sie doczytac co tam nabazgral.

Majster
@Marian

Dla mnie to oczywista oczywistosc. I to widac na samej budowie. Zatrudniaja dziesiatki albo setki ludzi, wszyscy normalnie pracuja, normalnie zarabiaja, normalnie dostaja pieniadze. Ale jest kilku kretynow, ktorzy nie potrafia napisac poprawnie faktury, chleja, uciekaja z roboty, obijaja sie i potem to wlasnie oni najwiecej placza w internecie. To widac zreszta po komentarzach. Glab jeden z drugiem nawet komentarza nie potrafi poprawnie napisac.

Konon
@Majster

To ja ci więcej powiem. Trochę się po budowach przeturlałem nie tylko tutaj w belgii al tez i w niemczech bylem i w holandi. No i sytuacja jest teraz coraz gorsza jesli chodzi o ludzi i nie mowie tutaj o tym że oni nic nie potrafiom. Wiesz co tam potrafiom ale przyjezdżają do nas jak paniska i od progu chcą stawki jak z kosmosu i mają wymagania niewiadomo jakie. Jak tylko wchodzi do mnie taki jeden i krzyczy że jego kolega ma 29e na godzinę to ja już wiem że kolega widział 29e ja staremu spod ogona spadał.

Witam. Nie polecam firmy; znajac staz i stopien wykfalifikowania pracownika obiecuja stawke ktora w umowie okazuje sie byc inna. 350€ za pokoj w ktorym nie ma krzesla, piec cieknie w pokoju zimno przed przyjazdem ludzie moeszkajacy w mieszkaniu kazali mi zabrac lodowke z domu bo oni sie nie mieszcza i farelke do hrzania bo zimno, ale za czynsz zgarniaja kase. Kiedy z czyms jest problem nagle nikt nie odbiera telefonu badz jedna Pani odsyla Cie do innej i nastepnej itd. Pracownicy niewykwalifikowani w wiekszosci jeden drugiego w lyzce wody by utopil. Kolejny wyzyskiwacz na rynku pracy. Tragedia.

Cieśla

Obiecują złote góry. A ni jak ma to się do zastanej rzeczywistości. Pani Marysia miła i uprzejma póki nie podpiszesz umowy, potem zero kontaktu.

Problemem firmy regess jest brak wykfalifikowanych pracowników Jest kilku ludzi których można nazwać fachowcami a taki człowiek jest cenny reszta to bardzo często ludzie którzy nie wiele mieli wspólnego z budownictwem a w CV wypisali głupoty i tak naprawdę nie rokują ze chcą pracować dłużej przyjadą może jakoś im się uda na budowie prześciemniać zarobią i wyjadą jestem pracownikem tej firmy i widzę co się dzieje zadbajcie lepiej o ludzi dobrych w swoim fachu których macie i pracują dla was

koti

Ja uważam, że jak ktoś czegoś nie umie to powinno dać mu się szansę podniesienia kwalifikacji, np w zamian za okresowe obniżenie pensji, powtarzam okresowe, budownictwo to nie loty w kosmos. Powinno być więcej współpracy miedzy ludzmi. Pozdrawim.

Gumek
@koti

A ja nie. Ja uwazam, ze jak chcesz sie szkolic to sobie idziesz na dowolna budowe w PL i tam sie bawisz w nauke. Jak wyjezdzasz do belgii to musisz umiec juz duzo, bo tam sie w tancu nie pi....a i jak nie umiesz to belg dzwoni do firmy i mowi, ze jestes jakis niedotegowany. Nie mowie ze musisz byc najlepszy i miec nie wiadomo jaka wiedze. Po prostu trzeba cos juz miec w glowie. No i nie pic.

Are

Mi obcięli godziny na jednej budowie .na drugiej metry .już nie będę tego komentował bo szkoda czasu.a na koniec moje 200 euro wysłali na inne Konto niż na fakturze i tyle kasę widziałem.reszte sami sobie dodajcie.wspulczuje tym co muszą w Belgii w polskiej firmie pracować.jak teraz w Polsce mam tyle samo co tam tylko że tu nikt mnie nie okrada!!!!!

Maryja

Tak kolego ale na chwilę obecną nie ma dobrych ludzi na haselt (brygada Łukasza pomijam) przychodzą teraz ciesle mają po 19euro A z młotkiem 3kg I na 4 ludzi....Majster od murazy kradnie jawnie metry i wyprowadza je na swoich ludzi zpoza firmy.hmm A tak co do wyciskania tej cytryny to idealne porównanie.jedna brygada w deszcz może jechać do domu A u tego oberleutnant zapierdzielasz w deszcz.na plecach ciągle czujesz jego oddech i nigdy nie wiesz z której strony zrobi ci zdjęcie jak żekomo stoisz i obetnie pół dniowki....(usunięte przez administratora)NP: TAK PANIE KOWALSKI POSZLY PRZELEWY WLASNIE.... DZWONISZ ZA TYDZIEN GDZIE KASA A ONE ZE BEDZIE ZA TYDZIEN BO FAKTURA ZLE WYPISANA BO WZOROW MAJA WIECEJ JAK WLOSOW NA GLOWIE.....Ale tak naprawdę to i tak to wszystko nic co napisałem bo to co tu się dzieje to jest miedoopisania.

Grześ
@Maryja

Maryja to złota kobieta daje dobre stawki ale tylko ludzią co nic nie umieją fachowcą tak zwanym A sprawdzonym to ledwo euracza podniesie dobrze by było jak by ta pani podniosła swoje kwalifikacje tylko niestety czy fachowiec czy nie liczy się sztuka i na tym ta firma traci

Paw
@Maryja

A ja powiem tak regess już wyłuskał dobrych fachowców i pracowitych ludzi pozbył się ludzi nierobów są budowy mniejsze gdzie ludzie dają sobie doskonale radę są to mniejsze projekty ale robota tam idzie i klient jest zadowolony bez żadnych problemów także powiem tak jak ktoś myśli że zarobi łatwą kasę w regeesie to niech sobie to wybije z głowy później taki jeden z drugim opowiada jaka to zła firma itp

Jos

Ciekawe kto im teraz będzie robił w haselt jak brygada Łukasza odejdzie...

Tod
@Jos

Dziwię się pracowałem kilka miesięcy z Łukaszem i innymi dobrymi fachowcami że dalej trwajcie w tej firmie ja poszukałem w tak zwanej konkurencyjnej firmie pracy stawkę dostałem dobrą myślę że można by było znaleźć również bezpośrednio w firmie belgijskiej bez pośredników i za konkretne pieniądze Budowa w hasselt odbiega od jakich kolwiek standardów polacy są tam dyskryminowani praca w ciągłym stresie i jeszcze ten cały jakiś Jos krzyki na ludzi wyciskanie ich jak cytryne jak nie ten to inny ludzie zacznijcie się szanować zdrowie macie jedno ja zmieniłem pracę zaryzykowalem i nie żałuję

Sokół

W końcu jakaś normalna firma. Od lat tak dobrze mi się nie współpracowało z kimkolwiek.

Zyczliwy

Witam.pracuje tutaj już 2lata.te wszystkie pozytywne komentarze pisze biuro!mieszkania tragedia za 350e. sprzątaczka przychodzi okrada ale to i tak jest Pikuś.w pokojach po 14stopni w nocy.... A co do pracy na budowie atmosfera nieprzyjemna.jesli jesteś kumaty to masz tylko gorzej bo pracujesz z ludźmi co niemaja mlotkow ołówka miary itp.musisz na takich zarobić i to ty się uszarpiesz bo oni pojęcia niemaja... teraz są tacy co mają po 19e brygada specjalnej troski nawet nie jest wstanie uciąć kantowki...

seba

a ja po raz kolejny pytam, po co wyjeżdżacie z Polski- ja chętnie dam fachowcowi 8 /9 euro na godzinę i jesteście na miejscu w Polsce ,bez stresu i kasa na godziny co tydzień !!!do tego ubranie robocze,napoje ,rękawice i sprzęt po mojej stronie!!! i dając to wszystko i za godziny i tak dobrze zarobie !!!

Holz
@seba

Haha, tak jak już ktoś napisał wyżej, KONKURENCJA i tyle. Jestem już na 6 budowie, od zawsze pieniądze na czas, warunki rewelacja a czytam tutaj jakieś historie niestworzone i od razu śmierdzi mi konkurencją. Sebuś sam się wpakował na minę. A dlaczego nie pójdę do ciebie? Skoro u ciebie tak dobrze to powinieneś mieć armię pracowników. Jednak ty wolisz pisać takie rzeczy na profilach konkurencji, bo... ? No właśnie.

Wrublefsko
@Holz

Jako lider działu pseudo hr wiem, że nie macie nic na czas. A jak już to cud i nie przyzwyczajaj się.

FACHOWIEC
@seba

Witam, a w jakim mieście jest Twoja firma?

Zdecydowałem się pracować z Regresem jako firma-firma. Nigdy wcześniej nie miałęm działalności, więc sobie taką założyłem. Samo zakładanie spoko, pomogły mi kobiety z biura gdzie mam iść i co wypełnić. Potem musiałem skołować sobie księgową, ale jest ok, bo bierze ode mnie tylko 50 zł miesięcznie za rozliczenie. Stawki są różne. Na budowie raczej nikt się nie chwali kto ile zarabia, bo to naprawdę zależy od doświadczenia. Sama robota ok, fajni ludzie, dobrze zgrany zespół. Mieszkam w chacie załatwionej przez firmę, warunki jak na kolonii, ale nie jestem tam po to aby wypoczywać w kurortach tylko zarabiać kasę. Z firmą da się jako tako ułożyć jeśli chodzi o wolne. Tyle plusów. Z minusów: wyciąganie godzin od kiera, 15 km dojazd, praca w weekendy (ale to wina Belgów).

Belk
@Adam

Ja tez jestem firma firma i bardzo sobie chwale.

Nicram

Jest ok. Warunki pracy są więcej niż w porządku, na pieniądze nie mogę narzekać.

To ja

Zapomniałem dodać że (usunięte przez administratora) perfidnie, co za problem powiedzieć komuś żeby np rozglądał się za czymś innym? Kiedy pytałem czy mam się martwić o pracę to usłyszałem że nie absolutnie a za kilka dni że mam sobie zrobić tydzień wolnego, to ja natychmiast skreślam kogoś takiego czy to osoba czy firma, wykreślam z książki telefonicznej i tyle, nie można dać sobą pomiatać, jak człowiek zna swoją wartość to trzaska drzwiami i wychodzi nie oglądając się za siebie.

Prawda boli
@To ja

Stary, przeczytałem ten twój wylew i pojęcia nie mam o co ci chodzi. Zapytałeś się ich czy masz się martwić o pracę, powiedzieli ci, że nie, tylko potrzebują dać ci tydzień przerwy (pewnie przestój u belga, co jest normalne i się zdarza) to ty narobiłeś pod siebie na miętowo i odszedłeś z pracy? Nie wiem kim jesteś i skąd się urwałeś, ale jak widzę to masz czas sapać o 9 rano w dzień pracujący, wiec albo jesteś bezrobotnym imbecylem co się uniósł honorem a teraz żre rosół u mamusi, albo pracownikiem roku, co zamiast robić to naciąga nowego pracodawcę bawiąc się telefonem.

Holz
@Prawda boli

No, albo to kolejny pracownik konkurencji. Nigdy nie pójdę do roboty do Polaka. Nie na budowę. Niby dają sprzęt, niby dają ubrania, a potem przychodzi co do czego i (usunięte przez administratora) nie da ci kasy, bo ubrudziłeś, bo zgubiłeś, bo niby dawał a nie dawał, bo źle traktowałeś sprzęt. Zawsze znajdzie się powód, aby nie wypłacić kasy.

@Prawda boli

Zwyczajnie zmieniłem miejsce pracy i kraj a pisać mam zawsze czas, taki zawód. Przemyślałem również sprawę związaną z działalnością i wyszło mi na lepsze, bo po 3 latach pracy w Szwecji mam gwarantowaną emeryturę 780euro plus lata wypracowane na terenie unii europejskiej a po całym życiu na działalności np w tej firmie dostaniesz 800zł emerytury. A że nie muszę zapylać z młotkiem to tylko dla mnie na plus ty zaś będziesz walczył na froncie robót do usranej śmierci albo na starość zostaniesz o chlebie i wodzie, takie są realia, firma jest ok według mnie, jedną z najlepszych na rynku ale brak odpowiedniej osoby na miejscu menadżera i wszystkiego co się z tym wiąże a więc można śmiało szukałem dalej. Zbyt pochopnie wyciągasz wnioski i nie czytasz że zrozumieniem, mi nie pasowało to i owo to idę w inne miejsce, że ty się uczepiłeś i lubisz pracować w stresie szczuty przez belgusów to twoja brocha, jedni dbają o spokój wewnętrzny i lepszą przyszłość a inni patrzą aby dziś, zarobki są na dobrym poziomie to jest się czego trzymać, tak więc trzymać się i daj żyć innym.

To ja

Firma działa na ślepo, tzn tracą dobrych fachowców bo jakiś belgus powie cokolwiek bez względu czy prawda czy nie i od razu odsyłają ludzi do domu, brak obycia i zero wsparcia, każdy kto to wyczuje i ma jakąkolwiek siłę przebicia może manipulować jak mu się tylko podoba i tak właśnie robią. Stąd absolutny negatyw dla pani menager która nie ma o niczym pojęcia i zupełnie się nie nadaje do tej pracy, po za tym gdyby ten aspekt byłby na jakimś poziomie to firma ok i zarobki ok mieszkania różne, lepsze i gorsze, tu nie ma się co czepiać, ja trochę mieszkałem w firmowym trochę w wynajętym na własną rękę i nie widzę powodu do narzekania bo zawsze coś może być lepiej czy gorzej, najważniejsze to aby zadbać o odpowiednią osobę na stanowisko menadżera i upewnić się że ma odpowiednie doświadczenie i że potrafi odbierać telefon :) wszyscy wiedzą o co chodzi. Świat jest pełen niewłaściwe usadowionych ludzi gdyby ich poprzestawiać byłoby o wiele lepiej.

Pat

Bardzo dobra firma budowlana, pieniadze zawsze na czas, dobre warunki pracy.

Obecny

Firma tragedia.kasy nigdy nie ma na czas.(usunięte przez administratora)nigdy nie odbiera telefonu od ludzi zero szacunku dla pracownika.ciekawe ile ludzi wrzuci po nowym roku.

Eryk

A ja nadal nie dostałem swoich około 200 euro a niedługo będzie już dwa lata!!!!

Cartman
@Eryk

Co? Od dwóch lat nie możesz odzyskać pieniędzy i nie wniosłeś sprawy do sądu? Jesteś jakimś frajerem czy znowu konkurencja nie przemyślała komentarza?

Ferdek
@Cartman

Jak widac dal ci juz odpowiedz hahaha :D Nadszedl weekend, w biurze mieli wolne to nie wrzucil zadnego komentarza - bo przeciez nie bedzie pisal paszkwili za darmo.

murarz

Współpracuję z firmą Regess od ponad 3 lat otrzymałem ostatnio kartkę z życzeniami świątecznymi, za co bardzo dziękuję. Widzę bardzo skrajne opinie na forum jednak uważam, że piszą to osoby, które zakończyły współpracę z firmą i są po prostu niezadowolone. Co do warunków na mieszkaniach to są one dobre, nie są to oczywiście apartamenty, ale też nie śpi się po piwnicach w 10 osób. Często jednak to nie sama firma, z którą współpracujemy, ale ludzie na budowie, z którymi mieszkamy są problemem. Sprzątanie butelek po kolegach, którzy po pracy łoją do upadłego niestety się zdarza, ale to wciąż jest problem z ludźmi. Nie da się przecież sprawdzić od razu czy ktoś pije. Takie osoby później plują jadem na forum. Myślę, że zapomnieliśmy, iż zarabiamy tak naprawdę tyle, ile prezydent miasta w Polsce, który bardzo często po jednej kadencji jest już siwy. Zdarzyły mi się jakieś kilkudniowe spóźnienia z fakturami, ale wszystko ostatecznie zostało zapłacone. Nie zdarzyło mi się tak, że zostawili mnie na lodzie a przynajmniej tak jest w moim przypadku. Myślę, że najgorzej było na początku, gdzie Panie w biurze wielokrotnie mówiły mi, co trzeba poprawić na fakturze aby to przeszło. To z kolei opóźnia płatności. Krótko mówiąc, ja jestem zadowolony z współpracy z firmą Regess, która przede wszystkim ciągle dba o to, żebym miał pracę cyklicznie bez przerw, a co za tym idzie, mógł opłacić np. (usunięte przez administratora) ZUS i coś z tego jeszcze mieć i to w sumie nie mało.

Spoko firma, jestem z nimi od 14 miesięcy, zarobki ok (chociaż mogłyby być większe), kasa zawsze na czas. Jedyny problem to inni Polacy na budowie bo chyba teraz zatrudnia się każdego jak leci.

Danuta
@Piotr

Już trochę pracujesz w REGESS. Wspominasz o zarobkach, ale nie podajesz w sumie żadnych nieco bardziej szczegółowych danych - mógłbyś to zrobić? Chętnie zobaczę, o jakich przynajmniej widełkach mowa. Czy firma zapewnia zakwaterowanie?

wrublefsko
@Danuta

Tak, zapewnia zakwaterowania za 350e, gdzie 50e jest za sprzątanie. (usunięte przez administratora) Stawki? Zaczniesz od max 16-17e na własnej działalności, murarze może od 36e za m kw. Firma nie płaci na czas, bo księgowość i szefostwo jest nieudolne. Ale nie martwcie się, w biurze zarabiają jakieś 2500 netto, więc nie ma się co dziwić, że im się robić nie chce.

Zostaw merytoryczną opinię o REGESS - Mysłakowice

• Jak się pracuje w REGESS?

Zobacz opinie na temat firmy REGESS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REGESS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REGESS?

Kandydaci do pracy w REGESS napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REGESS