Opinie o Operator Blue Mountain Resort Sp. z o.o. w Warszawa Aleja Jana Chrystiana Szucha 8

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Operator Blue Mountain Resort Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Operator Blue Mountain Resort Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Operator Blue Mountain Resort Sp. z o.o. w Warszawa Aleja Jana Chrystiana Szucha 8

Jak oceniacie pracę w resorcie w Szklarskiej Porębie ? Warto ?

Paulina

Balet? A takie umiejętności to na którym stanowisku byłyby wskazane? I z tym gotowaniem to w czym problem tak w sumie? Na bieżąco jesteś, bo pracujesz, tak? Jako kto skoro nie przy gastro? I co ze szkoleniami skoro podważasz jakieś umiejętności u co niektórych?

MU

Pracuję w Blue Mountain Resort od czerwca 2019 roku . W hotelarstwie pracuje już ogólnie 10 lat i takiego pracodawcy nigdy w życiu nie miałam . Bardzo przyjazna atmosfera , stały ten sam zespół bez zmian kadrowych. W okresie lockdownu nikt nie został zwolniony - utrzymano etaty - daliśmy rade. Świetny kontakt pomiędzy przełożonymi ,a zespołami. Nie ma terroru jeżeli czegoś nie rozumiesz każdy poświęci swój czas ,aby Ci wszystko wytłumaczyć i pokazać. Fantastyczny system motywacyjny, premie i co najważniejsze pensje zawsze na czas. Wspaniała współpraca pomiędzy działami-wzajemny szacunek. Pracodawca inwestuje w pracownika. Ciesze się ,że tu jestem.

Nie zgodzę się
@MU

W trakcie lock (usunięte przez administratora) zostało zwolnionych kilkunastu pracowników. W tym ja. Miałem umowę na czas określony.

Cześć, po pierwsze to czy dalej przyjmowani są F&B Managerowie? Nawiązuje do takiego dawniejszego ogłoszenia w sieci. po prostu w opisie wskazane było w wymogach ze trzeba mieć podobne doświadczenie z pracy na tym stanowisku ale nie podają mniej więcej ile. Ktoś wie?

MU

Nie zgodzę się Nowy wpis
@MU

Jak oceniacie pracę w resorcie w Szklarskiej Porębie ? Warto ?

Warto zdecydowanie, stabilne zatrudnienie na dobrych warunkach

Paulina

A były obiecywane? Jak tak to w jakiej wysokości i za co?

Paulina Nowy wpis

nick

W Szklarskie Porębie ogłoszenia wiszą cyklicznie. Nikt długo tam miejsca nie grzeje ;p Korzyść z obiektu taka, że dziury w drodze, nic więcej!

Krzysiek
@nick

Bylem kiedy na rozmowie. Nie polecam. Sam sposob jej prowadzenie to porazka.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Operator Blue Mountain Resort Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
Ruta Sp. z o.o.
Klaudia Ziobrowska Nowy wpis

Super miejsce

xIZ

(usunięte przez administratora) Ogólnie to róbcie tak dalej, a góra 1 rok max hotel pociągnie. Powoli ludzie uciekają, bo to jak traktuje się pracownika jest niesamowite. Awanse dostają ziomki "uchole", którzy nie potrafią wymyślić nic mądrego. Pracowałam w wielu hotelach, ale w takim beznadziejnym miejscu nigdy wcześniej. Omijać szerokim łukiem póki się nie zmienia dyrektorstwa.

@xIZ

W tym wszystkim jedynie o strefę finansową Ci chodzi? Bo co innego tu takiego beznadziejnego według Ciebie jeszcze jest?

@Olki
@Paulina

Tu jest duży rozwój pracowników i samego miejsca, ja jestem zadowolony.

@@Olki

No popatrz. A na dyrekcję mógłbyś narzekać?

Joanna
@xIZ

W firmie Blue Mountain Resort nigdy nie pracował rządem Radek na stanowisku kierowniczym. Opinia ma charakter osobisty skierowany do bliżej nieokreślonego Pana Radka

J.J.

Opinia nie dotyczy obiektu Blue Mountain Resort

@Joanna

do teraz jakby nie patrzeć nie zostało to zdanie podważone czyli jeśli chodzi o awanse itp., to są one przyznawane w formie wypracowania ich sobie jak należy? Na kierownika też można awansować, tak? A tak z ciekawości to jakie warunki zatrudnienia się wtedy ma? Jaki zakres obowiązków oraz ewentualna stawka za nie?

Czy firma Operator Blue Mountain Resort Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

odpowiedź

Zdecydowanie nie! wystarczy zobaczyć kto zajmuje stanowiska "dyrektorskie". Masz odpowiedź. Może gdyby nie zatrudniali tylu Dyrektorów byłaby kasa na premie... Rączka rączkę myje. Szkoda gadać.

Artur
@odpowiedź

Dobra, ale tu jest pytanie chyba o niższe stanowiska. Jak to tam wygląda?

BB

Widziałam, jak ten hotel niszczy inteligentnych fajnych ludzi. Jak ktoś jest mądrzejszy to zaraz go(usunięte przez administratora). Normalne osoby trzymają się z boku... (usunięte przez administratora), jest codziennością. Nie szanują tutaj pracowników... Ludzie z ukrainy są lepiej traktowani od Polaków i daje to ogólny niechętny obraz pracowacy. Przykład: gdy wybuchła wojna ukiancy chodzili jeść za darmo. A Polak musiał płacić! Nie wiem kto wpadł na taki pomysł, ,ale inteligencja nie jest jego mocną stroną. Managerowie nie robią kompletnie niczego, bo po co skoro wypłata i tak wpada. Ogólnie to nowym pracownikom radzę, żeby trzymali się z boku i nie otwierali gęby do nikogo, oraz udawali (usunięte przez administratora) , uśmiechali się i nawet na obiadach siedzieli z boku, żeby nikomu nie zawadzic z kadry "wielkich".

@BB

Tzn no odnośnie tej całej wojny to bardzo drażliwy temat i może lepiej tego nie mieszać z pracą? Widocznie miało to być ku pokrzepieniu serc, chociaż tyle mogli zrobić wobec tego jak rozwalają im dosłownie cały kraj... Ale pomijając różnice w narodowości to piszesz o złym traktowaniu pracowników tutaj. Na czym konkretnie według Ciebie to polega? :(

AnnPe

To jest dramat. Sukcesywnie zastępuje się pracowników innymi z Ukrainy lub... Bydgoszczy i Poznania - bo miejscowi nie chcą już tu pracować (dla przyjezdnych są oczywiscie godne płace i zakwaterowanie) paranoja ! Tylko trzymając się odpowiedniej spódnicy kosztem wlasnego honoru masz tu jakieś szanse. Pieniędzy nie dostajemy na czas. Nie docenia się pracownika ni ciut, mimo sporych wymagań. Jest stresująco. Zero systemu motywacyjnego. Pełen monitoring pracy bez ewaluacji. Brak choćby nikłego poczucia stabilizacji. Nawet dyrektorów zmienia się z dnia na dzień. Otwierane są wciąż nowe obiekty, bez zainteresowania jak wygląda atmosfera i warunki pracy w już istniejących.

Ljalka
@AnnPe

На работниках из Украины зарабатывают координаторы.Если 13.50 злотых в час это много,то я не знаю,что сказать.И Украину работают по 17 часов,а местные не хотят так пахать

Jj
@AnnPe

Jedynie z czym się nie zgodzę to, że pieniędzy nie dostajemy na czas. Dostajemy zawsze 10 każdego miesiąca, a reszta to niestety prawda

M.l

Bardzo miła atmosfera ,wypłata na czas ,śniadania oraz obiadokolacje bardzo smaczne. Pracuje tutaj od pażdziernika zeszłego roku i powiem tak naprawdę warto wspołpraca między działami na wysokim poziomie pomoc z każdej strony dla pracownka a dyrektor bomba naprawdę ludzi na takim poziomie i z taką wiedzą oraz podejściem do drugiego człowieka ciężko znaleść zawsze można na nim polegać .Zarobki godziwe na czas wypłacane ,jeszcze nie zdarzyło się abym czekał na wypłatę.Praca motywująca do działania w zgranym zespole serdecznie polecam tą prace w Blue Mountain dla każdego . Pozdrawiam caly zespół.,

Nikola
@M.l

Jakie są zarobki?

Saan

Rozmowa rekrutacyjna w tej firmie to porażka. Zaczęła się 20 min po czasie, a przeprowadzający rozmowę nie są w stanie wcześniej spojrzeć na CV kandydata. Nie powiedzieli ani słowa na temat firmy i stanowiska. Podczas rozmowy po kilku minutach zarzucają, że nie posiada się wystarczającego doświadczenia. Podczas rozmowy znudzeni, nie patrzący na kandydata. Pan dyrektor "radzący" żeby najpierw zdobyć doświadczenie a potem aplikować do nich. Zupełnie stracony czas, można było tego uniknąć gdyby Państwo chociaż zerknęli na CV i wówczas stwierdzili, ze doświadczenie im nie odpowiada. Zdecydowanie NIE POLECAM!

Nowy pracownik

Pracuję w BMR lekko ponad miesiąca. Nigdy w życiu nie miałam do czynienia z tak ludzkim dyrektorem stawiającym pracowników i zespół na 1 miejscu. Każdy dział jest miły i uprzejmy. Wszędzie z każdym można wszystko załatwić. Każdy pomoże. Organizowanych jest dużo szkoleń dla pracowników. Grafiki są elastyczne. Można zjeść śniadanie pracownicze, są zniżki na dania z karty, więc można zamówić sobie również obiad. Nie wiem jak jest z obiado-kolacją, bo nie pracuję do tych godzin, ale chyba działa na tych samych zasadach co śniadanie. Wiem, że starsi stażem pracownicy dostają sukcesywnie podwyżki za wykonywaną pracę. Cieszę się, że tu trafiłam.

Wypłata na czas, pyszne śniadania pracownicze, elastyczny grafik pracy - najlepszy pracodawca!!

Najlepszy pracodawca, świetne warunki pracy, polecam serdecznie!!

...MS.....

Taka praca to marzenie każdego. Polecam pracodawcę

BB

Przyjazna atmosfera ,zgrany zespół, stabilne zatrudnienie, wypłaty zawsze na czas . Praca w tym miejscu to czysta przyjemność :)

Ann

Pracodawca na wysokim poziomie. Stała grupa pracowników, dobry kontakt z przełożonymi i najlepsza atmosfera. Do takiej pracy chce się przychodzić!

JJ

Stabilne zatrudnienie w zespole dzięki któremu, aż chce się przyjść do pracy.

MC

Praca w hotelu super.Miła atmosfera,pracownicy od dłuższego ci sami, więc zespół jest zgrany. Polecam.

~juska

Od trzech lat z Blue - praca stabilna i w przyjaznej atmosferze, od dłuższego już czasu w tym samym gronie współpracowników, na których można liczyć. Pandemicznie też daliśmy radę. Zarobki okej - polecam pracodawcę.

Zostaw merytoryczną opinię o Operator Blue Mountain Resort Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Operator Blue Mountain Resort Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Operator Blue Mountain Resort Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Operator Blue Mountain Resort Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Operator Blue Mountain Resort Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 9 ocen.

Operator Blue Mountain Resort Sp. z o.o.