Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o.

Opinie o Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o.

lelo

przyjmują tu ludzi jakoś na sezon, wie kto coś na ten temat?

@lelo

pewnie tak, dlatego teraz nic nie ma za bardzo

@lelo

ale to najlepiej monitorować stronki z ofertami pracy kiedy coś się będzie pojawiać

lelo
@nik

a to rozumiem, że w sezonie coś widziałeś, próbowałeś się tu dostać?

Jolanta
@nik

A gdzie się najczęściej ogłaszają? Nie wiesz czasem kiedy może pojawić się cos nowego?

@Jolanta

Sam też chce aplikować, ale nie widziałem żadnego ogłoszenia

@Jolanta

Trzeba sprawdzać te najbardziej popularne

jerry
@lelo

przyjmują, szukaja na pracuj, olx i takich innych, jak jesteś z okolic a nie przyjezdny to kiedyś widziałem ulotke, ale nie wiem czy dalej takie coś stosują

jerry
@lelo

no najlepiej w internecie szukać, teraz wszystko można tam znaleźć i tam sie głównie ogłaszają

alka

Hej, aktualnie szukam jakiegoś zatrudnienia przy czym już bardziej na stałe niż coś na chwilę stąd mam pytanko o stabilność zatrudnienia w tej firmie. Chociaż podejrzewam, że pracy nie brakuje. Ważne jest też dla mnie, wiem, że to dość przyszłościowo, ale jakie możliwości rozwoju daje firma

@alka

na ten temat to chyba każdy ma inne zdanie, zależy też jaki typ pracy lubisz robić i jakie konkretnie stanowisko cię interesuje. najlepiej popytaj w rekrutacji o rzeczy, które cię interesują i sama podejmij decyzję czy to miejsce dla ciebie

@alka

jak masz też jakieś konkretne pytania to dawaj, może coś pomogę, ale na razie to co napisałaś jest trochę zbyt ogólne, żeby odpowiedzieć

RP
@alka

O Osadzie można powiedzieć wiele złego ale również wiele dobrego. Praca jest specyficzna - można nauczyć się życia i funkcjonowania w tym środowisku. Są miejsca dużo gorsze ale jest masa lepszych. Jedno jest pewne - nie jest to praca stabilna ani przyszłościowa. Bez kontaktów, znajomości ani dziwnych układów możesz zapomnieć o jakimkolwiek awansie i rozwoju. Wiele osób próbowało, starało się i już ich nie ma...

@Minko

faktycznie pominęłam stanowisko, ale ogólnie szukam pracy w gastro, swoje doświadczenie w tym temacie mam spore, ale tak jak pisałam zależy mi na posadzie na dłużej

@Minko

wydaje mi się, że pytanie o stabilność i warunki rozwoju są wystarczająco jasne, żeby coś o tym napisać

@alka

Jak dla mnie jest stabilnie. Mogłoby być lepiej, ale wszędzie można narzekać, ja się cieszę, że jest praca którą całkiem lubię, a o to też chodzi

@Minko

ale to robisz w gastro tak?

@alka

Hej i jak tam? Udało Ci się tu znaleźć pracę?

@Anna

Na razie po prostu nie szukają najwyraźniej

Kiks

Cześć, czy można liczyć na jakieś dodatki pozapłacowe?

Kiks
@Kiks

Może są jakieś rabaty na pobyty w innych obiektach GR?

Mamy ubezpieczenie zdrowotne

@Kiks

Tak, są lepsze warunki i rabaty w restauracji

@lupilu

dostajemy też coś z reguły na święta i urodziny :)

@Kiks

moim zdaniem jest spoko pod tym względem

@lupilu

W sensie lepsze warunki pod kątem finansowym tak?

@Remmy

Tak tak, to mam na myśli, nie, że na twój przyjazd nie wiem, lepszy ręcznik dają i bardziej jakościową pościel niż dla gości xd

@lupilu

O tym nawet nie pomyślałem, chociaż pewnie i tacy by się znaleźli

Ile jest zmian w Osada Śnieżka Operator?

godz

Podbijam pytanie, tak samo jeszcze zapytam o godziny pracy?

sai
@godz

jest to zależne od działu, nie ma godzin i zmian jednakowo określonych dla wszystkich

Jolanta
@sai

A jeśli chodzi o system zmianowy to co jaki czas zmieniany jest grafik?

@Jolanta

nie bardzo rozumiem pytanie... jak zmieniany grafik?

@Jolanta

chodzi o ustalanie grafiku? bo to normalnie

@tucha

No pewnie w jakim systemie układany jest grafik - czy dostajesz co miesiąc, tydzień, czy jak.

Emilia
@Remmy

A to jaka jest ostateczna odpowiedź?

@Emilia

Sam jestem kandydatem więc nie wiem wszystkiego przecież

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Osada Śnieżka Operator rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kierownik Działu Aplikacji IT SAP?
Osadnik

Mnie dziwi fakt że kazdy narzeka jak to ciężko i że marne pensje etc. A dalej pracujecie. Chyba jak by było tak źle byście tyle tam nie pracowali. Te ciągle narzekania już mnie męczą.

harnold
@Osadnik

Komentarz sprzed roku, a jaki aktualny :) Tyle tutaj negatywnych opinii, a jakoś dalej ludzie pracują

Dexter

Jak wygląda proces rekrutacji do firmy?

Weronika
@Dexter

A jest w ogóle teraz jakaś rekrutacja do nich ze takie pytanie zadajesz?

Dexter
@Weronika

A to pytania zadać nie można?

lux
@Dexter

spokojnie, można, ale sam jestem ciekaw czy coś znalazłeś do nich

Fire
@Dexter

Proces uzależniony jest od stanowiska, nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, dopóki nie powiesz jakie masz na myśli.

Pizzer

Chyba komuś nie wyszły życiowe interesy i chcę wrócić do gastronomii ???? Miał być prywaciarza ,a został bankrut .

Tomasz
@Pizzer

Co jest złego w tym, że ktoś chce dorobić? Czemu od razu musisz go wyzywać?

Tomasz
@Pizzer

Bankrut? Mówisz że firma słabo sobie radzi?

Momi
@Pizzer

przecież sam sobie odpowiada i sieje zamęt, a wy to łykacie

Ptyś

Nie dziw się, że dziewczyny dają się tak traktować - po prostu boją się stracić pracę. Te, które sobie nie pozwalały na takie traktowanie już nie pracują - zostały zwolnione.

Szukający pracy

Jak wygląda praca w Osada Śnieżka opinie nie są za ciekawe a są dostępne nowe oferty pracy?? Warto aplikować?

Nie polecam
@Szukający pracy

Moja opinia jest całkowicie szczera - nie warto. Zastanów się poważnie czy chcesz pracować za takie pieniądze. Tutaj 90% pracowników szuka nowej pracy i odejdzie przy pierwszej lepszej okazji. Atmosfera jest świetna ale mimo wszystko nie polecam tego miejsca pracy... chociażby ze względu na beznadziejną organizację czasu pracy i to co się działo podczas covida... szkoda słów.. naprawdę +Tak jak pisano wcześniej, po sezonie brak gwarancji pracy.

Poszukujący

Dzięki za opinie. Odezwali się do mnie. Obiecują dobre wynagrodzenie, stałą pracę i fajby zgrany zespół. Nie będę marnować czasu . Dzięki ludzie

Mała
@Szukający pracy

Jeżeli ktokolwiek lubi sporty ekstremalne to proponuję aplikować na kierownictwo do Jak.Pozderki

@Szukający pracy

Praca w porządku, atmosfera jest przyjazna, płacą na czas. Poszukiwani są pracownicy recepcji, gastronomii i obsługa techniczna. Warto aplikować i negocjować warunki indywidualnie.

Jakie 1800? Tylko Polskie pokojówki tyle zarabiają. Po prostu dyrektor chce się ich pozbyć a że dają się tak traktować.. Ich sprawa. My w innych działach mamy normalne pensje ????

KANDYDAT

Jak wygląda praca w administracji? Pracownik ds. księgowości i gosp. magazynowej.

Czy Osada Śnieżka Operator oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Odpowiedź

Jest kilka umów o pracę. Jednak bardziej wolą zadowolić Cie zleceniem bądź żadnej umowy.

Spa

spa to firma zewnetrzna ale szukając opinii o pracy w tym miejscu poszukiwałam ich najpierw tutaj wiec zdecydowanie nie polecam co chwile ktoś odchodzi (usunięte przez administratora) płacone poniżej najniższej krajowej nie docenianie pracownika

M

Praca w Osadzie to kiedyś było coś. Teraz robisz za najniższą krajową, mają Cie za nic i wykorzystują na każdym możliwym kroku. Tam nawet nie ma już z kim pogadać - każdy tylko donosi, jakby miał za to dostać jakąś premie. (usunięte przez administratora)

Lala

Wątpię aby ktoś za to beknął. Robią co chcą nikogo nie szanują. Następny sezon po 4 fali to będzie porażka. Nawet Ukraina się zwinie. Goście sobie sami będą sprzątać. I tego całemu kierownictwu i prezesom życzę.

Saan

Rozmowa rekrutacyjna w tej firmie to porażka. Zaczęła się 20 min po czasie, a przeprowadzający rozmowę nie są w stanie wcześniej spojrzeć na CV kandydata. Nie powiedzieli ani słowa na temat firmy i stanowiska. Podczas rozmowy po kilku minutach zarzucają, że nie posiada się wystarczającego doświadczenia. Podczas rozmowy znudzeni, nie patrzący na kandydata. Pan dyrektor "radzący" żeby najpierw zdobyć doświadczenie a potem aplikować do nich. Zupełnie stracony czas, można było tego uniknąć gdyby Państwo chociaż zerknęli na CV i wówczas stwierdzili, ze doświadczenie im nie odpowiada. Zdecydowanie NIE POLECAM!

XX
@Saan

Możesz napisać na jakie stanowisko aplikowałeś i w jakim dziale? W Osadzie raczej nie ma dużych wymagań co do doświadczenia z tego co wiem. Daj znać

Budowa RFN

Właśnie widziałem ogłoszenie na jelonce na recepcje, ale dziękuję za wasze komentarze bo bym się wpakował na minę. Jednak wole jechać na budowę do Niemiec, budowa w RFNie daje lepsze perspektywy(2000 euro) jak tutaj odwalanie jakiegoś szajsu w koszuli za 500 euro i niby prestiż XD(to spłaćcie hipotekę za ten prestiż, ja po budowie kupie mieszkanie za gorsze i sam wyremontuję) I mówi to wam wykształcony młody człowiek :) A i najśmieszniejsze jest to, że byle dresiarz o IQ kartofla. Pracując na budowie gasi was wszystkich zarobkami po tych waszych polskich (usunięte przez administratora) studiach typu zarządzanie polem namiotowym XD

R
@Budowa RFN

Sero tam szkoda marnować czasu, nikt do nikogo nie ma szacunku. Pracujesz za najniższą krajową. A nawet słowa dziękuję nie usłyszysz. Zostały tam sale osoby, które nie mają większych perspektyw. Ja też wolę ciężko (usunięte przez administratora) ale chociaż wiem za co.

Lala

Pieniędzy nie ma i nie będzie!!!

MdK
@Lala

Lala a skąd wiesz że nie będzie, trzeba mocno wierzyć

@MdK

No to powodzenia z tą wiarą.

Jak obecnie wygląda sytuacja w Osadzie Śnieżka ? Widzę, że są dostępne oferty pracy w różnych serwisach. Czy warto aplikować? Jakim pracodawcą jest Osada ? Bo obiekt wygląda świetnie i na pewno można się tam w jakiś sposób realizować zawodowo. Czy atmosfera w pracy jest dobra ?

Wiewiót

Przecież są pracownicy Ukraina dojeżdża. Co Ty za głupoty piszesz....

R

Stały tekst

@R

Na to jest tylko jedna recepta. Zmiana pracy, nic więcej. Wypisywanie niedojrzałych opinii nic nie zmieni. Na prawdę polecam :) Na tego goworka wchodzę tylko w celach rozrywkowych. Pozdrawiam

Lala

To prawda zdecydowanie zmiana pracy nic mnie tak nie cieszy jak to ,że już tam nie pracuje. Długi weekend to jest to w końcu jestem gościem w hotelu a nie personelem.

Załamany
@Lala

A ja dalej tam pracuje atmosfera nie fajna ale sam się nie zwolnię bo szkoda mi odprawy, za tyle lat niewoli coś bym chciał . Z drugiej strony... Ciągłe nerwy upokorzenia z każdej możliwej strony. Mówią że po sezonie będa zwilnienic

Mdk
@Załamany

Na jaką ty liczysz odprawę???, odprawy są wtedy gdy są zwolnienia grupowe lub jest ogłoszenie upadłości więc nie licz na odprawę tylko licz na siebie!!!!

You
@Mdk

Jeżeli rozwiązanie umowy o pracę nastąpiło z winy pracodawcy np. zmniejszenie stanu zatrudnienia, likwidacja stanowiska, itp..., to oczywiście odprawa się należy.

Mdk
@You

Kodeks pracy nie reguluje odprawy pieniężnej dla zwalnianego pracownika. Ustawa o zwolnieniach grupowych przewiduje, że warunkiem nabycia odprawy pieniężnej jest posiadanie statusu pracownika u pracodawcy, który zatrudnia co najmniej 20 pracowników oraz utracenie zatrudnienia z winy pracodawcy. Prawo do odprawy w związku ze zwolnieniem pracownika reguluje ustawa z 13 marca 2003 roku o szczególnych zasadach rozwiązywania z pracownikami stosunków pracy z przyczyn niedotyczących pracowników, zwana dalej ustawą o zwolnieniach grupowych. Odprawa przy zwolnieniach grupowych W myśl przepisów ustawy o zwolnieniach grupowych, odprawy pieniężne przysługują, gdy zwolnienia następują z przyczyn niedotyczących pracowników w drodze wypowiedzenia dokonanego przez pracodawcę lub na mocy porozumienia stron z określoną liczbą pracowników w okresie nieprzekraczającym 30 dni. Do zwolnień grupowych zaliczamy sytuację, w której pracodawca zatrudniający co najmniej 20 pracowników zwalnia w wymienionym okresie: 10 pracowników, gdy zatrudnia mniej niż 100 osób, 10 % załogi, gdy w firmie pracuje co najmniej 100 osób, ale mniej niż 300, 30 pracowników, gdy zakład zatrudnia co najmniej 300 osób Odprawa przy zwolnieniu indywidualnym Ponadto podkreślić należy, że zgodnie z powołaną ustawą do odprawy uprawnieni są nie tylko pracownicy zwalniani grupowo, ale także pracownicy zwalniani indywidualnie, pod warunkiem, że przyczyny istniejące po stronie pracodawcy są wyłączną podstawą rozwiązania umowy o pracę, np. niekorzystna sytuacja finansowa pracodawcy, likwidacja określonych stanowisk pracy bądź ogłoszenie upadłości czy likwidacji pracodawcy. Przez sformułowanie wyłączny powód uzasadniający rozwiązanie stosunku pracy należy rozumieć sytuację, w której bez zaistnienia tych przyczyn nie zostałaby podjęta przez kierownika zakładu pracy indywidualna decyzja o zwolnieniu pracownika (wyrok Sądu Najwyższego z 10 października 1990 r., I PR 319/90).

You
@Mdk

Jestem byłym pracownikiem zwolnionym z przyczyn leżących po stronie pracodawcy i otrzymałem należną mi odprawę.

Paczka

Tam tak juz jest ze po awansie palma odbija . W kazdym dziale .!

Joy

Chyba tylko dla Ciebie?! Jedna warta drugiej. - niestety..

Jak wygląda praca w Osada Śnieżka?

Odpowiedź

Kiedyś było super teraz szkoda czasu na prace w osadzie. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o. - Łomnica

• Jak się pracuje w Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o.