Opinie o Skład Opału Karczma Skalna Krzysztof Zabuski w Miłków

Skład Opału Karczma Skalna Krzysztof Zabuski
3 7 9 5 1
Czesław Nowy wpis

Co sądzicie na temat firmy Skład Opału Karczma Skalna Krzysztof Zabuski? Znajdą się na forum osoby, które pracują albo pracowały w tym miejscu? Czy pracodawca gwarantuje ciepły posiłek w ciągu dnia, organizuje imprezy integracyjne? Jaka atmosfera panuje wśród pracowników?

Administrator Nowy wpis

Czy ubiegałeś się o pracę w Karczma Skalna Krzysztof Zabuski? Chcesz się się podzielić swoimi wrażeniami?

Adela Nowy wpis

Wspaniałe miejsce na wesele. Pyszne jedzenie świetna i miła obsługa. Szefowa GENIALNA wspaniała kobieta. Polecam.

jacek Nowy wpis

Karczma Skalna Krzysztof Zabuski to fajny lokal, dobre jedzenie tu mają. Organizuja także wesela, czy bale sylwestrowe, ceny niskie, bo to np. 120 zl od talerzyka.

Tak1Nie

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
lysypmi

nigdy nie pracowałem w Karczmie Skalnej ale byłem i jestem częstym gościem ,znam dobrze zarówno właścicieli jak i obsługę...lokal fantastyczny , przemiła obsługa i fantastyczni właściciele a jedzenie ...tylko moja mama gotuje lepiej ale niestety tego nikt nie sprawdzi...a opinia Karola...stary chyba byłeś w innym lokalu bądź tez masz problemy natury emocjonalno psychicznej ale na to może pomóc tylko strona internetowa PRZYTUL MNIE MAMO a nie najlepszy lokal na dolnym śląsku...pozdrawiam i gorąco polecam ps sam chciałbym tam pracować.

Ania

Pracuje w Karczmie juz dobre kilka lat, miła atmosfera, dobre zarobki, a wlascicieli trzeba samemu poznać ale gwarantuje, że są bardzo mili, kto zna ten wie.

Karol

Właściciele i obsługa bardzo niemili. Nie polecam.

Agnieszka

Jestem pracownikiem tej firmy nie mogę uwierzyć w te kłamstwa ,jakie są wypisywane. Wszystkie te oszczerstwa są nieprawdą . Pracuję w Karczmie już dość długi czas i jestem zadowolona z pracy , a właściciele są bardzo sympatyczni .Ogólnie bardzo miła atmosfera .

gotowork

[usunięte przez administratora]. Ja również starałam się o prace w tejze firmie. Prosze mi powiedziec. Jak dlugo Pani w niej pracowała?

Tak6Nie

Zostaw opinię o Skład Opału Karczma Skalna Krzysztof Zabuski - Miłków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie