Skład Opału Karczma Skalna Krzysztof Zabuski

Adres: Miłków 277, 58-535 Miłków

NIP: 6110153570 REGON: 003288214

Skład Opału Karczma Skalna Krzysztof Zabuski

Opinie o Skład Opału Karczma Skalna Krzysztof Zabuski

Filtruj opinie po kryteriach:

Czesław
 Opinia

Co sądzicie na temat firmy Skład Opału Karczma Skalna Krzysztof Zabuski? Znajdą się na forum osoby, które pracują albo pracowały w tym miejscu? Czy pracodawca gwarantuje ciepły posiłek w ciągu dnia, organizuje imprezy integracyjne? Jaka atmosfera panuje wśród pracowników?

Opinia

Czy ubiegałeś się o pracę w Karczma Skalna Krzysztof Zabuski? Chcesz się się podzielić swoimi wrażeniami?

Adela
 Opinia

Wspaniałe miejsce na wesele. Pyszne jedzenie świetna i miła obsługa. Szefowa GENIALNA wspaniała kobieta. Polecam.

jacek
 Opinia

Karczma Skalna Krzysztof Zabuski to fajny lokal, dobre jedzenie tu mają. Organizuja także wesela, czy bale sylwestrowe, ceny niskie, bo to np. 120 zl od talerzyka.

Tak1Nie

lysypmi
 Opinia

nigdy nie pracowałem w Karczmie Skalnej ale byłem i jestem częstym gościem ,znam dobrze zarówno właścicieli jak i obsługę...lokal fantastyczny , przemiła obsługa i fantastyczni właściciele a jedzenie ...tylko moja mama gotuje lepiej ale niestety tego nikt nie sprawdzi...a opinia Karola...stary chyba byłeś w innym lokalu bądź tez masz problemy natury emocjonalno psychicznej ale na to może pomóc tylko strona internetowa PRZYTUL MNIE MAMO a nie najlepszy lokal na dolnym śląsku...pozdrawiam i gorąco polecam ps sam chciałbym tam pracować.

Ania
 Opinia

Pracuje w Karczmie juz dobre kilka lat, miła atmosfera, dobre zarobki, a wlascicieli trzeba samemu poznać ale gwarantuje, że są bardzo mili, kto zna ten wie.

Karol
 Opinia

Właściciele i obsługa bardzo niemili. Nie polecam.

Agnieszka
 Opinia

Jestem pracownikiem tej firmy nie mogę uwierzyć w te kłamstwa ,jakie są wypisywane. Wszystkie te oszczerstwa są nieprawdą . Pracuję w Karczmie już dość długi czas i jestem zadowolona z pracy , a właściciele są bardzo sympatyczni .Ogólnie bardzo miła atmosfera .

gotowork
 Opinia

[usunięte przez administratora]. Ja również starałam się o prace w tejze firmie. Prosze mi powiedziec. Jak dlugo Pani w niej pracowała?

Tak6Nie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Skład Opału Karczma Skalna Krzysztof Zabuski - Miłków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skład Opału Karczma Skalna Krzysztof Zabuski

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.