Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o.

Opinie o Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o.

HA

Hej, interesowałaby mnie praca na weekendy jako pokojówka. W zawodzie mam przepracowane parę dobrych lat. Wiecie może czy u Was nie potrzebują kogoś na soboty i niedziele, kiedy jest największy ruch? Będę wdzięczna za informacje :D

Aaa
@HA

Sprawdzałaś czy w internecie nie ma ofert?

Sola
@HA

Na stronie Osady są oferty ale teraz nie widzę, tzn. jest ale dla praktykantów, tak na etat to animatora potrzeba. Najlepiej albo zadzwoń albo napisz maila i tam zaznacz, że chodzi Ci o weekendy i możesz dopisać jeszcze że taka forma jest dla Ciebie cały czas interesująca jakby na przyszłość szukali to jesteś dostępna.

zara
@Sola

a ja mam pytanie odnośnie animatora, potrzebują jedną osobę czy więcej??

zara
@Sola

jak chodzi o animatora to to by była praca dorywcza, coś na weekendy czy bardziej na stałe?

hari
@zara

na stronie przy ogłoszeniu masz podanego maila kontaktowego, tam zadaj te pytania, bo nie wiem czy ktoś na forum będzie wiedział, chyba że ktoś z rekrutacji tutaj też wejdzie ;)

praktyki

Czy ktoś był w Osadzie na praktykach i powie jak było?

czajjj
@praktyki

też poznam waszą opinię ;) ogólnie jak bym chciał na wakacjach odrobić praktyki, to kiedy się zgłaszać?

Wero
@praktyki

jakie praktyki organizują? do gastronomii też szukają?

Wero
@praktyki

w ogóle nie widziałam nigdzie wcześniej info o praktykach, od niedawna jakoś organizują?

elo
@Wero

no do gastronomii też szukają, ja mam zamiar właśnie sobie odrobić praktykę jako kelner

superwyjazd

Super miejsce i świetna obsługa! Dzięki wielkie całemu personelowi

@superwyjazd

Personel dziękuje za miłe słowa. Pozdrawiam.

jowisz

No jednak wiadomo pracuje się dla kasy ale podziękowanie za pracę też czasami warto usłyszeć, szczególnie od zadowolonego klienta.

mentos

Nie wiecie może czy szukają kogoś do kuchni? Gdzie szukać ich ofert?

les yeux
@mentos

A nie było coś kiedyś na pracuj albo olx?

lupilu
@les yeux

Ja na pracuj aplikowałem, więc chyba warto tam obserwować

tucha
@lupilu

i chyba tylko tam, nie kojarzę, żeby gdzieś jeszcze były

@tucha

Teraz nie potrafię znaleźć żadnej oferty i nie wiem czy są czy ja nie umiem szukać

Remmy
@mentos

Raczej jak nie jesteś w stanie znaleźć, to można założyć, że nie ma

Remmy
@mentos

Umówmy się, szukanie ofert to nie jest rocket science, a jeśli by faktycznie kogoś szukali, to nie chowaliby ofert w odmętach internetu, tylko na standardowych platformach

Lasso
@mentos

kolego a umiesz coś gotować?

@Lasso

skoro zadal takie pytanie, to domyslac sie chyba trzeba ze tak :) haha

abcd
@Lasso

No raczej ktoś kto ma do tego 2 lewe ręce nie szukałby takiej pracy. Chociaż w sumie różnie bywa

Wishboneash
@abcd

Oj, zdecydowanie różnie bywa. Niektóre przypadki, z którymi miałem do czynienia, to się filozofom nie śniły. Nie w tej firmie, ale ogólnie na przestrzeni lat w tej branży

@mentos

Kuchnia spoko ale dość trudna praca, jak ci to nie przeszkadza to wysyłaj aplikację inicjującą.

@jowisz

czy jak wyślę, to moje cv trafi gdzieś w eter i słuch po nim zaginie?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Osada Śnieżka Operator rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kierownik Działu Aplikacji IT SAP?
manager

Dzień dobry, pojawiło się tu ogłoszenie o pracę na stanowisku Manager Salonu Kosmetycznego Dr Irena Eris Beauty Partner, w wymaganiach nie wskazali dokładnie ile doświadczenia jest wymagane, stąd moje pytanie ktoś się orientuje plus minus jakiego stażu pracy oczekują?

@manager

Ktoś z pracowników podzieliłby się informacją iluosobowy jest zespół w tym obszarze? Z góry dzięki za informacje :)

wika
@manager

a nie szukają może osób do wykonywania zabiegów?

wika
@manager

wiem, że wy nie wiecie, bo tu nie pracujecie, ale po prostu podpinam się pod wątek

Azalia
@manager

Ciężko stwierdzić, skoro nie określili, pewnie im więcej tym lepiej. Myślę, że najlepiej zaaplikować i się przekonać.

Azalia
@wika

Wiesz co, no podejrzewam, że skoro nie ma takiej oferty to nie poszukują.

@Azalia

A orientuje się ktoś w jakim czasie można liczyć na odzew z ich strony?

alfa
@manager

trudno powiedzieć dokładnie ile czasu, ale pewnie z tydzień-dwa? tak się domyślam

alka

Jakie są warunki zatrudnienia, godziny pracy? Forma okej?

anima
@alka

ogólnie mogę powiedzieć, że warunki są dobre, ale konkretniej to nie wiem o jakie stanowisko pytasz

anima
@alka

a z tą formą to już w ogóle nie rozumiem

@anima

a przy okazji to jaki rodzaj umowy dają?

jerry
@norton

taki jaki ci odpowiada, uop, zlecenie... można się dogadać

@jerry

a no to jak sie da wybrać to dobrze

@jerry

a jakbym powiedzmy wziął zlecenie i chciał w jednym miesiącu sobie więcej godzin wyrobić a w innym mniej, to nie ma problemu?

fiona
@alka

są zmianowe ale wszystko zależy od stanowiska na którym jesteś zatrudniona, z tego co wiem to są zleceniówki i umowy o prace ale to tak jak mówię wszystko zależy gdzie jesteś zatrudniona i czy jest sezon wysoki czy niski...

Sassy
@fiona

Kiedy się zaczyna dany sezon?

bruno
@alka

praca zmianowa, a forma pracy zalezy jak kto patrzy, mi pasuje dlatego tez tu pracuje...miedzy innymi oczywiscie

@bruno

jakie są zmiany i na jakim stanowisku?

Natka
@quc

nie uważasz że to za ogólne pytanie??

Wishboneash
@quc

No dokładnej rozpiski to bym na twoim miejscu nie oczekiwał

ogłoszenia o prace

Nie wiem czy ja nie umiem odpowiednio szukać, czy po prostu akurat nikogo teraz nie potrzebują, ale gdzie zamieszczane są aktualne ogłoszenia o pracę u was?? będę wdzięczna za jakąś konkretną informację :) pozdrawiam

Yaal
@ogłoszenia o prace

jeśli w internecie nic nie ma to widocznie nie szukają pracowników, ale jeśli chcesz się upewnić to po prostu do nich napisz

Yaal
@ogłoszenia o prace

ja wyhaczyłem ofertę na pracuj.pl ale to było dawno temu, nie wiem czy nadal tam publikują

groszek
@ogłoszenia o prace

polecam poszukiwania po nowym roku

groszek
@ogłoszenia o prace

okres okołoświąteczny to nie jest najlepszy czas na szukanie

figu
@groszek

czemu taka opinia? chyba będą potrzebować na ferie dodatkowych pracowników, co nie?

@figu

może tak być, ale i tak według mnie lepiej już teraz sobie miejsce zaklepać i złożyć cefałkę

Natka
@quc

to są jakieś przyjęcia teraz czy cisza?

Aagg
@ogłoszenia o prace

może jeszcze w jakichś innych miejscach zamieszczają ogłoszenia, ale ja swoje akurat tam znalazłam

Aagg
@Natka

Jest jedna oferta na managera salonu kosmetycznego, jeśli taka pozycja cię interesuje.

Mart

pytanie do pracowników. gdzie znaleźliście oferty pracy tutaj?

...

Ciężko się pracuje . Atmosfera nie fajna

axel
@...

Ciężko to się zgadzam, atmosfera zależy gdzie. Ja się z ludźmi akurat super dogaduję.

kika
@...

a jakie stanowisko? cieżko, że dużo roboty czy że nw...?

Michi

Po co w dziale sprzątającym aż tyle kierowniczek ? Rozumiem Ukrainkę bo tam pracują przeważnie Ukrainki . Ale dla dwóch pracujących polek aż dwie ?! Cały dzien siedza albo przyjeżdżają na dwie godziny i jadą do domu .

Sonia
@Michi

może ze względu na język jakieś wprowadzenie? Pracując za granicą w wakacje bardzo potrzebne były takie dziewczyny

K
@Michi

Po to żeby trzepać godziny .

Anita

Witam, czy ktoś wie jak wygląda praca dla pokojówek? Czy Osada to jest coś bardziej w stylu hotelu czy domki? Pozdrawiam

@Anita

+ wiem że to dość ciężko tak ogólnie ocenić ale może ktoś ze swojego doświadczenia tutaj się wypowie. Jak tak ogólnie wypada kultura osobista gości. Pytam czy raczej trafiają się tutaj takie naprawde ciężkie przypadki do sprzątania czy ogólnie goście raczej tacy kulturalni?

@Anita

goscie sa rozni, wiec obstawiam ze i tacy i tacy moga sie zdarzyc

@Anita

Myślę, że takie przypadki mogą się zdarzyć wszędzie, nawet w 5gwiazdkowych hotelach

@Anita

W każdym razie na każdą ewentualnosć trzeba być przygotowanym, ale ja myslę, że to jakieś mega skrajne i rzadkie sytuacje

Anita

Jeszcze kolejne pytanie czy jakieś zniżki do wykorzystania w firmie są dla pracowników?

Lasso

A skad ta ciekawosc

@Lasso

tak o, po prostu, sama bym sie chetnie dowiedziala czy cos macie czy nie bardzo, takze jak mozesz to daj znac

holdi

witam, nie wiecie może czy są teraz jakieś przyjęcia do działu gastronomicznego?

@holdi

kierownika restauracji obecnie szukają, ale nie wiem czy po takim czasie ta informacje będzie przydatna

Emilia
@Ulo

Jeszcze szukają? Jak oceniacie warunki w praktyce?

amnes
@Emilia

tak ogólnie dział gastronomiczny oceniam całkiem na plus. wiadomo jak to bywa w gastro, jest ciężko, ale ekipa fajna się trafiła

ona
@amnes

Potwierdzam! Ludzie spoko, warunki też, ale no jak to w gastro, bywają dni kiedy jest ogień :)

Goryl
@ona

Oby jak najmniej tego ognia co

nr1
@Goryl

a dla mnie to tam wgl ognia nie ma, zalezy jak spojrzysz

Rosie
@nr1

No to już każdy to inaczej może odbierać, dla osoby z dużym doświadczeniem w gastro, to faktycznie może być lajtowo, ale dla mnie osobiście bywają czasem cięższe dni

@ona

no w sezonie to chyba najgorzej. U was gorzej jest na zimę czy na lato? Pytam o ilość pracy

święta

w tym roku również będą paczki?

jowi
@święta

a dotychczas były?

Litovel
@święta

A to takie wazne?

Emilia
@Litovel

To ostatecznie były czy nie? Niby nie aż tak super ważne ale zawsze o miłe zakończenie roku. Tutaj z kolejnym zapowiada się coś konkretnego?

@Emilia

chyba się nie dowiemy, jak to się mówi święta święta i po świętach :)

Czy firma Osada Śnieżka Operator kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

heros

ogólnie to zarabiałem tyle samo co koleżanka na tym samym stanowisku więc myślę, że tak

@heros

a no to dobra wiadomość w sumie

@heros

na jakich stanowiskach byliście? bo chcę wiedzieć czy raczej wszystkich to dotyczy?

@Ulo

ale nawet jak ci powiem, to nie będziesz wiedział czy dotyczy wszystkich, tylko tego konkretnego stanowiska, więc nadal daje to dość mały ogląd. a ja w innym w portfel nie zaglądam, więc nie wiem.

amnes
@Ulo

w dziale gastro mieliśmy po równo z tego co wiem i pamiętam

centuś
@amnes

a zdarzają się tu jakieś premie?

centuś
@amnes

jak tak, to na jakich zasadach?

Zmienił się dyrektor i zaczyna się fajnie dziać.

Ogłaszają duże zmiany, wobec pracowników na lepsze i powoli zaczynaja je wprowadzać w życie.

@Anonim

Poważnie? Według mnie nic się nie zmienia a nawet jest gorzej

Szukam pracy
@Anonim

Cześć. Widzę sporo negatywnych komentarzy dotyczących pracy w Osadzie. Zastanawiam się nad złożeniem CV w dziale marketingu i prowadzenia Social Mediów. Jak wygląda obecnie sytuacja w Osadzie? Czy coś się poprawiło?

@Anonim

A jakie to są te zmiany na lepsze?

jerry
@Szukam pracy

z tego co widzę to tutaj się raczej pracownicy bardziej z bezpośredniej obsługi wypowiadają, a nie umysłowi, więc jak atmosfera w tamtym dziale to nie wiem, ale co ci szkodzi spróbować, najwyżej się zwolnisz

Korbka
@Anonim

co pracownik, to inna opinia... nadal jest ten dyrektor "nowy"?

zaskoczenie
@Korbka

dziwisz się, każda osoba inny odbiór

Korbka
@zaskoczenie

Nie no ja rozumiem wszystko

Ulo

jak zapatrują się tutaj na pracowników z orzeczeniami niepełnosprawności, wie ktoś?

@Ulo

nie widziałam w ogłoszeniach jakiegoś doniesienia, musisz chyba się z nimi sama skontaktować

nikodi

są w ogóle ogłoszenia?

@nikodi

jak patrzyłam w sezonie letnim to były, ale teraz niestety nie mogę znaleźć zastanawiam się nad wysłaniem do nich po prostu cv, może akurat gdzieś się znajdzie miejsce

adaaa
@kinia

też się przymierzam tak zrobić, bo może na święta albo potem na ferie coś będzie

@adaaa

dziewczyny, pojawiła się oferta na OLX na recepcje, wysyłajcie CV jak jesteście jeszcze zainteresowane?

adaaa
@pomocna

tak widziałam wysłałam ale cisza....

mikaela
@adaaa

wiecie czy już kogoś zatrudnili? bo mi umknęło ogłoszenie i nwm czy jeszcze jest?

@mikaela

nie chyba już wygasło...

@mikaela

następnym razem ustaw sobie powiadomienia albo na sezon wyślij wcześniej cv

axi

hej, czy znajdzie się tu praca w housekeepingu? jest opcja tylko na weekendy, bo studiuje dziennie, a chciałabym sobie dorobić? doświadczenie mam, pracowałam w różnych hotelach, za granicą też, także wiem na czym polega ta robota, jakby była taka możliwość, żeby sobie dorobić w weekendy to będę wdzięczna za info

@axi

ale to teraz chciałabyś się zatrudnić?

@axi

bo nie widzę żeby mieli aktualnie jakieś oferty, ale na sezon może się coś pojawi i będą potrzebowali kogoś na mniejszy etat, nie wiem

@Ano

no teraz najlepiej, żeby już się jakoś wdrożyć, bo jak będzie sezon, to wiesz, żeby to sprawnie szło, wtedy też ja będę miała więcej wolnego na studiach, to i godzin więcej bym mogła wyrobić

@Ano

pozostaje cierpliwie czekać, też liczę, że w sezonie coś będzie

@axi

No ale wiesz, że to nie od ciebie zależy...może i wolisz teraz, ale będą przyjmować kiedy będą mieli potrzebę i tyle

No dokładnie

@axi

Niestety to coś na co wpływu się nie ma. Chyba, że chcesz podesłać aplikację tak o, ale to i tak nie wiadomo czy jakikolwiek efekt będzie

@Lizard

ja się zastanawiałam, bo pare razy w hotelach pracowałam choć to były raczej dorywcze prace, właśnie czytam wasze komentarze i się zastanawiam kiedy u nich przypada stricte sezon? bo kurcze jak by nie patrzeć wakacje i zima (święta/ferie) to chyba sezon?

@Lizard

a orientujesz się może gdzie ogłoszenia najczęściej wrzucają, olx? pracuj? ich strona? bo właśnie też nic nie widzę i będe chyba po prostu wysyłała do nich bezpośrednio

@kinia

no to widocznie nie szukają obecnie, ale wysłać cv i zapytać nie zaszkodzi moim zdaniem

@kinia

no sezon to tak standardowo, jak piszesz, wakacje i zima, ale akurat ja pracowałem na wiosnę i dość krótko, więc na 100% nie potwierdzę

słomka
@manno

a możesz powiedzieć czemu?

słomka
@manno

a i na jakim stanowisku byłeś?

heros

pracowałem jakiś czas w trakcie przerwy w studiowaniu. lekko nie było to na pewno, ale ogólną atmosferę w zespole będę wspominał dobrze i choć nie wiąże przyszłości z pracą w gastro to jednak dużo się tu nauczyłem jeśli chodzi o takie ogólne ogarnięcie i zorganizowanie swojej pracy. teraz będę szukał czegoś w innym zawodzie, ale na tamten moment była to dla mnie spoko praca

@heros

a CV składałeś na konkretne ogłoszenie czy tak o wysłałeś? bo ja akurat nie widzę aktualnych ofert i nie wiem czy warto np. wysłać mailowo albo wgl iść osobiście? daj znać

@axi

wysłać zawsze możesz, chociaż skoro nie ma ofert to może narazie po prostu mają wszystkie stanowiska obstawione

@axi

też szukam czegoś w gastro, żeby sobie dorobić i liczę, że może w grudniu się coś pojawi, bo to chyba większy ruch wtedy, potem ferie i wgl

@jusi

no generalnie trzeba obserwować czy coś się pojawia czy nie, ja się np. zapisuję na powiadomienia na stronkach z ofertami jak mnie jakaś praca interesuje i tak łapię roboty

@Ano

całkiem dobry patent, też chyba tak zacznę robić, no będę na bieżąco mieć dostęp do ofert, najgorzej jak coś wygaśnie albo już obstawią jakieś stanowisko, a ty sobie nie sprawdzisz wcześniej, więc dzięki za wskazówkę

@jusi

orientujesz się może czy oni po rekrutacji wysyłają na badania sanepidowskie? czy sami to mamy ogarnąć?

@kinia

a to tego nie trzeba samemu wyrobić? nie wiem w sumie ja w sumie za swoje pieniądze robiłem jeszcze zanim zacząłem szukać pracy w gastro

@kinia

ja mam już, więc nie orientuje się jak to u nich wygląda

@heros

w sumie to mam podobne zdanie na ten temat, więc nie będę pisać nowego komentarza tylko daję ci uśmiechniętą buźkę

nik
@holdi

nic nie widze na pracuj aktualnie, ale może zadzwoń się dopytać czy coś

moro
@holdi

z tego co mi wiadomo to nie ma, ale też nie dopytywałem, bo to nie mój dział

@moro

okej, dzięki może będą później kogoś szukać jeszcze

@holdi

pewnie na sezon będą szukać ludzi, ale nie wiem czy chcesz aż tyle czekać na ofertę pracy

@holdi

no ale w sumie najlepiej monitorować na bieżąco, może coś wpadnie :)

norton

no tak właśnie najlepiej wydaje mi sie

@norton

kiedy tutaj sezon przypada? wakacje czy zima raczej?

@norton

i wtedy zatrudniają tymczasowych w sezonie? czy jak sie zatrudnie w sezonie to będzie się dało na dłużej zostać?

Zostaw merytoryczną opinię o Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o. - Łomnica

• Jak się pracuje w Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o.