Opinie o Tranzit Sp. z o.o. w Zawiercie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Tranzit Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tranzit Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tranzit Sp. z o.o. w Zawiercie

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy jest możliwość pracy w Tranzit Sp. z o.o. na część etatu?

Rafał T. Nowy wpis

Jaka praca taka płacą, też nie polecam tej firmy bo non stop człowiek pracuje jako (usunięte przez administratora)za marne pieniądze znajomy też pracował w tej firmie i do dzisiaj mu nie wypłacili pieniędzy. Patrzą jak się wzbogacić kosztem ludzi

Tranzit

Jedna wielka porażka!!! Synek szefa zakochany w rajdach samochodowych. Wypłata dosyć, że kiepska to jeszcze w kilku ratach. Synuś się bawi za pieniądze pracowników. Nawet Ukraińcy się zwalniają. Na materiałach oszczędzają, więc mają kupę reklamacji po zakończonej robocie. Uzysk przez wyzysk. NAPRAWDĘ NIE POLECAM!!!

Adrian Nowy wpis
@Tranzit

Dlaczego wypłata zamiast w całości wypłacana jest w kilku ratach? Zaniepokoiłeś mnie tym komentarzem, ponieważ sądziłem, że wynagrodzenie w tej firmie wypłacane jest w całości. Daj znać, czy znasz powód, dlaczego tak właśnie jest, jak napisałeś.

Były kierowca Nowy wpis
@Adrian

Kolego tak jest bo to uzysk przez wyzysk. Inaczej synek nie miał by pieniędzy na swoje chobbi czyli rajdy samochodowe. Porażka, uwierz mi.

Adrian

Wiecie, czy obecnie firma zatrudnia na umowę o pracę i płaci terminowo wynagrodzenie? Chciałbym też dowiedzieć się, czy firma rozwija się i są nowe pojazdy we flocie.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tranzit Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Operator walca?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Krzycho

Interesuje mnie praca w firmie , może dowiem się jaka umowa i jakie średnie zarobki wychodzą?

Dziku
@Krzycho

Jakie stanowisko Cię interesuje Krzycho?

Krzycho
@Dziku

Operator spycharki

Dziku
@Krzycho

To wal jak w dym do firmy bo operatorzy mają lepiej niż kierownicy.

Trytytka

Klasa sama w sobie

Bolo

23.09 a tylko część wypłaty wypłacili, firma chyba pnie się ku upadkowi

@Bolo

a ktora czesc dostales z lewej czy z prawej raczki ???, bajzel tu straszny

Katarzyna
@zawadziok

Co chciałeś przez to powiedzieć? Jesteś byłym czy obecnym pracownikiem firmy? Mógłbyś nam opisać warunki płacowe w tym miejscu? Mogą to być to tak zwane widełki płacowe oferowane pracownikom.

Mat

Podobno będzie fuzja kapitału, natka się pewnie rozkręci, ciekawe jak stary i czy młody będzie rider, obserwujmy potomkinów7, a skąd jes t młoda?

Katarzyna

Na forum nie używamy wulgaryzmów i określeń obraźliwych w stosunku do osób trzecich. Jest to niezgodne z regulaminem forum i znacznie obniża poziom komunikacji w tym miejscu. Jeśli chcecie powiedzieć nam coś ważnego na temat pracy w firmie Tranzit, zróbcie to w sposób kulturalny i merytoryczny. Zapoznajcie się ponownie z regulaminem forum GoWork.pl. https://www.gowork.pl/regulamin

@Katarzyna

pieniadze tak jak pisze pytek 8.07.2018 -troche na papierze resztz do reki, niektorym to pasuje to pracuja, powody są rozne, komu nie pasuje to do tranzita nie przyjdzie, waruki pracy beznadziejne, tylko operatorzy lepiej maja

Aleksander

@Olo, czy wyjaśniałeś te kwestie z szefostwem? Na forum niewiele osób będzie w stanie pomóc Ci w rozwiązaniu Twojego problemu. Może opóźnienia w wynagrodzeniach wiążą się z przejściowymi problemami finansowymi w firmie? @Fifi, czy jest szansa, że podwyższenie wynagrodzenia będzie możliwe za jakiś czas?

Olo

Prawie 20.08 a wypłaty brak

Fifi

Firma jakoś się kręcić. Jak narazić płacą stawki nie zbyt dobre, socjalu nie ma, ubrań roboczych i środków ochrony osobistej brak. Brak organizacji pracy, zwłaszcza wśród kierowników. Nie którzy przyjeżdżają na godz 12 przekreca się i jadą do domu " druga zmiana"...

Aleksander

Czy ktoś ostatnio aplikował do Tranzitu? @Kanalrz, możesz powiedzieć coś więcej na temat "zabierania prawie spod domu"? Jak rozumiem miałeś na myśli to, że pracodawca zapewnia transport dla pracowników? @Kozioł, może powiesz nam coś na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy takowe są dostępne dla pracowników firmy?

Kanalarz

Praca fajna, zabierają nas prawie z pod domu, tylko łysy nie do wytrzymania, ciężki przypadek. Płacą tez w miarę..

Kozioł

Tego łysego juz wszyscy olewają, wystarczy mocniej noga tupnąć i głowę w dół spuszcza. Ogólnie to nienawiść wśród pracowników panuje. Jest kilku konfidentów, którzy na bieżąco zdają relacje "staremu" tak zwani dyspozytorzy.

catepiler

kupił facet za unijne pieniądze maszyny, trzymał w stodole i chciał sprzedać, ale ktoś to namierzył, postanowił robić roboty drogowe i jest efekt !

@catepiler

pracownicy zatrudnieni "pod stołem", płaca minimalna + reszta do ręki wg uznania i godzin , w otoczeniu 2 firmy nako i dominum, Ktoś zaprzeczy??

@pytek

NAKO nie ma pracowników, wszyscy robią w TRANZIT.

@catepiler

ale dajom nam kase za robote i jest ok, trzeba się upominać czasem, szef jest fajny, młody niedorobiony jakiś, niewykształcony pewnie, młoda - pożałuj Boże

chętny

jakie są zrrobki w tym Tranzicie, wie ktoś ???, warto próbować

@chętny

płaca minimala + reszta do ręki, jak się nie upomnisz możesz nie dostać, prezes jest niesłowny i szczerzy zęby na wieść o kasie, teraz się rozmnaża więc mogą być większe problemy

Anonim1

Nie polecam pracowałem kiedyś i łysy tam mobing prowadzi ja to się dziwie szefowi ze takiego człowieka trzyma nic nie robi tylko z telefonam łazi i zadzi i wyzywa ludzi

@Anonim1

tego łysego to kobita podobno zostawila, pewnie kiepski był w robocie a mocny w gebie, wcale sie jej nie dziwie, teraz się wyżywa na ludziach w robocie, podobno na rekę kozłom

kopara

Tranzit to dziwny twor, zbieranina ludzi, ale jakos funkcjonuje

admin

Czy firma Tranzit Sp. z o.o. to dobry kandydat na pierwszego pracodawcę? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Tranzit Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Tranzit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tranzit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tranzit Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • 68
    29-130 Zawiercie