Opinie o Usługi Budowlane Tomasz Foltynowicz w Potarzyca

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Usługi Budowlane Tomasz Foltynowicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Usługi Budowlane Tomasz Foltynowicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Budowlane Tomasz Foltynowicz w Potarzyca

Przeznaczenie Tomasza

Całe szczęście że mam dowody zdjęcia rozmowy w sądzie się przydają totalna katastrofa

@Jurek

Aaa, czyli nie piszesz jako pracownik, ale firma wykonywała dla ciebie usługę? Nie da się z nimi jakoś polubownie dogadać?

Na jakich pracowników nastawiona jest firma? Trzeba mieć doświadczenie i fach w ręku? Czy są otwarci też na osoby do przyuczenia bardziej? Szukam pracy jako pomocnik fizyczny, szybko się uczę. Byłaby tu taka możliwość? Ktoś już próbówał podpytać o prace, ale chyba z marnym skutkiem:/ Robi ktoś tu obecnie i da znac co i jak z przyjęciami, zarobkami? Szef jakie ma podejście do pracowników? Jest OK?

Klient

Posadzka po wykonaniu tego pseudo fachowca nadaje się tylko do skucia. Tomasz nie odbiera nie chce poprawić. Posadzka mało tego że spękana to krzywa jak cho le ra. Także z czystym sumieniem proponuje a nawet namawiam do skorzystania z innej firmy. Tomasz to zwykły (usunięte przez administratora) nie znający sie na porządnej pracy. Z dala od takich ludzi

Grzegorz Nowy wpis

Zapraszam.mozna zobaczyć wykonanie usług przez firmę pana Tomka na żywo.protokoły odbioru robót itd .zawsze dobra współpraca i jakość wykonania.wykonuja dla nas tysiące m2 posadzek maszynowych

@Grzegorz

Piszesz o współpracy na zasadzie podwykonawcy? Mają dużą ekipę? Właśnie rozglądam się za pracą jako fizyczny i mam doświadczenie w kładzeniu posadzek. Warto zgłosić sie do nich z papierami? Ty jak oceniasz?

Grzegorz Nowy wpis

Jestem inwestorem .budujemy osiedla bloki szeregowce.współpraca bez zastrzeżeń.warto zawsze spróbować .zalewanie posadzek idzie im dość sprawnie.

Przeznaczenie Tomasza

@Przeznaczenie Tomasza

ale na co są te dowody ? złej pracy ?

Hanna
@Przeznaczenie Tomasza

dowody na co jeśli można wiedzieć??

Jurek
@Marzena

Same dowody ponieważ dobrej roboty nie wykonał. Zapraszam można obejrzeć jak spier do lił. Ale za czyjeś pieniądze to można kaszane robić. Najlepiej jakby zakończył te usługi bo to się nie nadaje do niczego. Budowlaniec od siedmiu boleści

@Jurek

TOMEK

UWAGA (usunięte przez administratora) UWAGA (usunięte przez administratora) UWAGA (usunięte przez administratora) Wykonał o ile tak można to nazwać robote tylko nie tak jak się umawiał miało być prosto jest spad 10cm na 8 metrach wiem trudno to sobie wyobrazić ale to jest taka firma od partactwa za czyjeś pieniądze. Posadzka do usunięcia masakra totalna , miał poprawić ale nie odbiera nie odpisuje trzeba jechać po zwrot do Potarzycy. UWAGA (usunięte przez administratora) UWAGA (usunięte przez administratora) UWAGA (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Usługi Budowlane Tomasz Foltynowicz? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Danka

halo, ktoś tutaj z pracowników Pana Tomasza jest na tym forum? Czy może Pan Tomasz pracuje sam na budowach? Sporo tutaj opinii klientów, a mój mąż Zbyszek pracy szuka jako budowlaniec, ktoś wie czy da radę zatrudnić się i Pana Tomasza, potrzebuje on kogoś do pomocy przy budowach?

Maciej

Mam wrażenie że poniższe opinie są pomylone z inną firmą. Pan Tomasz najlepszy! Polecam gościa! !!!

Beata

Firma wykonała już u mnie nie jedno zlecenie. Zawsze fachowo bez żadnych zastrzeżeń. Polecam Pana Tomka. Ja napewno skorzystam ponownie z usług w najbliższym czasie.

Zbychu

Firma godna polecenia. Pan Tomasz wszystko załatwi i doradzi. Fachowe podejście do klienta. Robota wykonana idealnie.

Halina

Sporo tu wpisów od klientów, a może dla odmiany ktos z ekipy pracowników wypowie się na temat warunków? Jak tam wam się podoba praca w firmie? Jakies plusy lub minusy? Nie potrzebujecie aktualnie dodatkowych rak do pracy? :) Np. pomocnika?

Elżbieta

Nie polecam, robota spaprana , raz przyjechał na poprawkę a na kolejną poprawkę ani nie odbiera telefonu ani nie odpisuje na sms. , szkoda nerwów na tego wykonawcę, omijajcie wielkim łukiem jak nie chcecie spapranej roboty. Na dodatek zatrudnia głownie pijaczków i wydaje mi się , że na czarno,.

Halina

Negatywne opinie trochę ucichły, nie wiem, co mam przez to rozumieć? Firma się poprawiła i realizują zlecenia na czas? ;) Ciekawi mnie w sumie czemu brali zlecenia, a potem nie stawiali się na nie, tak się nie robi, gdy ktoś ma mało pracy :P Może firma potrzebuje dodatkowych rąk do roboty? Szukają aktualnie pracowników fizycznych? Ktoś coś słyszał?

Foltynowicz

Burak jak chol... mało tego nie potrafi wykonać pracy porządnie tylko spierd... Szkoda czasu i pieniędzy na tego paproka. Lepiej poczekać z terminem i żeby ktoś zrobił profesjonalnie bo i tak wyniesie taniej. Z daleka od tego OSZUSTA!!!

Bronisław
@Foltynowicz

Dodałeś bardzo negatywną opinię o firmie Usługi Budowlane Tomasz Foltynowicz. Powiedz mi proszę co dokładnie firma ta takiego Ci zrobiła, że tak negatywnie akurat ją oceniłeś? Bardzo Cię proszę o szersze wyjaśnienia.

@Bronisław

(usunięte przez administratora) usługę. Posadzka po dwóch latach cała spękana ,krzywa i na dodatek słaba co nie znaczy, że nie miał towaru bo całą paletę cementu odwiozłem. Nie wygładzona ogólnie masakra. Grubość miała być 15 cm a jest 8 może mniej. No i powiedz jak można na szerokości 10m zrobić 10 cm spadu co miało być w poziomie. Jeszcze coś chcesz wiedzieć

adam
@Bronisław

panie Bronisławie!!! jak pan zauważy to ta sama osoba wystawia komentarze bo nie może się pogodzić z tym że jest niezrównoważona psychicznie.znam pana Tomasza i jeśli towar jest dobry to zrobią dobrze usługi bo robią bardzo dużo robót na faktury i nie ma problemu.a tutaj ktoś próbuje pod górkę robić.aa takich ludzi nie brakuje którzy ustalają coś innego a efekt końcowy też jest inny!!!.ten pan moim zdaniem powinien się leczyć bo dużo o nim możnaby opowiadać chociażby od bliskich osób z jego otoczenia!!! a firmawykonuje mi posadzki na wielu budowach i wszystko jest ok.

@adam

Sam sobie wystawiasz opinie. Znam osoby gdzie robiłeś wszystko do różne.... się nadaje. Skoro taki jesteś dobry fachowiec to dlaczego ciągle ogłoszenia wystawiasz. Z tego co wiem konkretną firma nie musi się ogłaszać ponieważ opinie wyrabia sobie dobrym wykonaniem. A widać to świadczy o twojej niby firmie jak wykonujesz usługi skoro ciągle szukasz w internecie jeleni co cię zamówią i (usunięte przez administratora) im robotę

adam
@Foltynowicz

słuchaj gościu jak pisze że to mój znajomy to mój znajomy !!!ja zajmuję się czymś innym!!! każda firma wystawia swoje ogłoszenia i to na różnych stronach więc nie rozumiem takiego głupiego pisania!!!kończę bo to wogóle nie ma sensu komuś tłumaczyć

@adam

Każda firma co ma renomę nie musi się ogłaszać. Po tym ile jest negatywnych opinii nie dziwię się dlaczego szuka naiwnych co uwierzą w te bajki jak pięknie robi. Tyle że bałagan. Prymityw i paprok jesteś tomeczku

@adam

Pajac nie zna się na robocie , z daleka od tego pajaca

Klient

Nie polecam! Umawia się na wykonanie prac, następnie nie odbiera telefonu. Straciliśmy rok czasu przez tego (usunięte przez administratora)

@Klient

jak duże było to zlecenie? może po prostu znalazł lepsze jak to w tej branży, ale słabe że się nie wytłumaczył i nie odbierał telefonów. Mam nadzieję że zaliczki żadnej nie straciliście?

Aleksandra
@Klient

yyyy to znaczy że rok "wykonywał" swoją pracę czy rok nie odbierał telefonu? :D

Bad Boy

(usunięte przez administratora) kłamca (usunięte przez administratora) nieudacznik fajtłapa paprok wyraziłem się o tym paskudzie w jak najbardziej delikatnych słowach. Jak dzwonię z poprawka to nie odbiera pajac. Trzeba chyba osobiście jechać uzgodnić termin poprawki lub zwrot kosztów. NIE POLECAM

Klient

Absolutnie NIE POLECAM!!! Można się załamać gdy się zobaczy wykonanie tej ekipy.

Zibi

@ON a ty pracujesz w tej firmie? Jak twoje wrażenia?

Firma bardzo rzetelna i dokładnie wykonującą swoją pracę . Nie rozumiem komentarzy wścipskich ludzi. Napewno na wiosnę skorzystam z usług Pana Tomasza. Super podejście do klienta i wykonanie pracy. POLECAM W 100 %

Barbara

Nieudacznik, mówi co innego a robi co innego. Opinie które widzę się potwierdziły. Na wiosnę czeka mnie niestety zrywanie kostki i układanie od początku ???? Ludzie czytajcie opinie ponieważ to szczera prawda że firma to kitu. NIE POLECAM!!!

ON
@Barbara

Pani Barbaro....nie przypominam sobię by w tej ekipie była kiedyś zatrudniona kobieta....więc nie wiem co pani tam robiła jako pracownik...pozdrawiam....i proszę nie psuć opinii dobremu człowiekowi....

ON

Miałem okazje współpracować z tą firmą nie raz....i nigdy nie zauważyłem takich rzeczy...wszystko zawsze zmierzone i wyliczone...narzędziami nie na oko....kilka robót budowlanych widziałem od początku do końca...nie ma o co się przyczepić..zawsze wszystko posprzątane...i robota zrobiona...usługa wykonana wzorowo....a jak komuś po roku się przypomina...że coś (usunięte przez administratora)...to najlepiej obwinić firmę budowlaną....bo brama się nie domyka...bo nie wiem kostka usiadła bo położona pod samochód osobowy a wjeżdżał pewnie dostawczy....i to nie raz...jak umiesz lepiej to zrób sam...

Darek

Zgadzam się z opinią że firma do bani!!! NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Budowlane Tomasz Foltynowicz - Potarzyca

• Jak się pracuje w Usługi Budowlane Tomasz Foltynowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Budowlane Tomasz Foltynowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Budowlane Tomasz Foltynowicz?

Usługi Budowlane Tomasz Foltynowicz
4.1/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Wyzwolenia 15
    63-200 Potarzyca