Opinie o Studio Fryzur Wites Grzegorz w Zgorzelec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Studio Fryzur Wites Grzegorz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Studio Fryzur Wites Grzegorz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Fryzur Wites Grzegorz w Zgorzelec

Dawna Klientka

Pan Grzegorz podupadł że swoją pracą. Już się nie stara tak jak kiedyś. W zakładzie po przyjrzeniu się widać brud i pajeczyny.. Próbuje być idealnym ale przestaje mu już to wychodzić. Zaden uczen nie zostaje u Niego na starzu i wielu odeszlo przez jego nieopanowane nerwy. Przydała by się rewolucja w tym zakładzie jak porządek przede wszystkim i większe staranie się co do włosów klientek których się nie lubi. My też płacimy.

Grzegorz
@Dawna Klientka

Tą opinię napisała osoba w ramach zemsty .to co jest napisane nie jest kompletnie prawda . Próbuje uderzyć w mój czuły punkt . Z rodziną wychodzi się najlepiej na zdjęciu. Pozdrawiam was Agnieszka B i Agnieszka W

Dawna klientka Nowy wpis
@Grzegorz

Proszę Pana, proszę nie mylić mnie ze swoją rodziną. Co z Pana za człowiek skoro na negatywna opinie odpisuje Pan w ten sposób oczernajac osoby z rodziny. Krytykę trzeba umieć przyjąć z pokorą. Nie każda klienta musi być mega zadowolona. Ja nie byłam i miałam prawo napisac swój opinie. W końcu po to jest ta strona. Pozdrawiam

Grażyna Nowy wpis
@Dawna klientka

Oj to faktycznie wpadł jak śliwka w kompot. Ale tak właściwie jak to się stało, że dopiero po tylu latach odpowiedziałaś na to? A byłaś może jeszcze niedawno przypadkiem u niego w zakładzie? Ciekawa jestem czy warunki tam wciąż są takie jak opisałaś

Marzena Nowy wpis
@Grażyna

Ja bylam I nie mozna sie do niczego zrazic jezeli chodzi o warunki czyli tzw,,, pajeczyny""

Zadowolona klientka Nowy wpis

Obsluga sympatyczna na poziomie, bardzo profesjonal ne podejscie do klienta. Praktykantka Nikola P. po przebyciu 3 tyg praktyk u Pana Grzegorza wlasnymi silami potrafila zrobic lepszy efekt ombre niz nie jedna wieloletnia Fryzjerka. Swiadczy to o nauczycielu.

Renata

A czy to studio przyjmuje uczniów na praktyki? Mieszkam niedaleko, chciałabym tu spróbować, ale nie wiem czy nie zostanę odesłana z kwitkiem.

Zadowolona klientka

Pan Grzegorz to najlepszy fryzjer w mieście. Chodzę do niego kilka lat i za każdym razem wychodzę w pełni zadowolona. Koleżanki również sobie chwala, bo robi cuda na głowie. Zawsze czysto, pachnaco i dobra kawka w poczekalni. Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Studio Fryzur Wites Grzegorz? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Serwisant rowerowy
klientka

Fryzjer który kiedyś miał.pasje i serce do swojego zawodu dziś nie wiem dlaczego ale pogorszylo sje w tym zakładzie. Zakład nie zadbany, gołym okiem widać jak jest brudno. Pan Grzegorz już nie zabiega o klienta tak jak kiedyś. Więcej co nie ma niz jest. Jeśli ktoś mówi o sobie tak jak Pan Grzegorz "perfekcjonista' to powinien nim być A nie co udawac

Grzegorz
@klientka

Ta opinie wystawiła tą samą osoba co.poprzednia w ramach zemsty .Pozdrawiam Agnieszka B i Agnieszka W

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Fryzur Wites Grzegorz - Zgorzelec

• Jak się pracuje w Studio Fryzur Wites Grzegorz?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Fryzur Wites Grzegorz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Studio Fryzur Wites Grzegorz
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Francuska 43
    59-900 Zgorzelec