Opinie o DUHABEX Sp z o.o. w Trzebinia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DUHABEX Sp z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DUHABEX Sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DUHABEX Sp z o.o. w Trzebinia

Arnel Aquino

For me since I was here in duhabex for so many years I never say a bad words for duhabex ,I stay here as long as duhabex still standing and I never leave duhabex, my whole family was changes since I work here in duhabex ILOVEDUHABEX

Jham

I'm a new driver here in duhabex but I came from another company,but for me since I started to work here in duhabex I feel good and they are ACCOMODATING me and my family they are not worried because duhabex is a good company for me and my family ILOVEDUHABEX *****

Sadiri

I'm so happy to work at duhabex company I maid the right choice company. I do my best. I give what you want and I give what you need..I love duhabex isee the better bright future of my family.

ROGELIO MENDIGORIA

Duhabex is always willing to listen to us and help us with whatever we need.they are always willing to work with us and are very grateful for our business I'm looking forward to working with Duhabex for a long time I love Duhabex

Aplikowałeś na stanowisko Kierowca kat. C+E oraz z podstawowym ADR oferowane przez firmę DUHABEX Sp z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
ROGELIO MENDIGORIA

Rogelio Mendigoria from Duhabex would like to say thank you to his company for being so kind and good to him.he has worked for a lot of different trucking companies in the past,but Duhabex is the by far.they take care of their employees and make them feel like part of the family. I feel very safe travelling by my self,because I know that Duhabex will help me if anything happens.I'm also confident that I have the insurance and safety of my family covered,since Duhabex always guides me and their other employees. Duhabex is always willing to listen to us and help us with whatever we need.they are always willing to work with us and are business.I'm looking forward to working with Duhabex for a long time

Leon

Cześć chłopaki. Właśnie zastanawiam się nad przyjęciem do firmy,. Bardzo proszę , odpowiedzcie i na dwa pytania. Pierwsze czy Jeżeli będę jeździł 4/1 będę miał swoje auto? I drugie czy wyjeżdża sie z bazy w Polsce czy wożą do Niemiec?

Duch Świat

Firma Duhabex szczyci się tym, że jest graczem na rynku międzynarodowym, ale jakoś nie przenosi tych standardów jeśli chodzi o wynagradzanie, motywowanie pracowników, zwłaszcza tych którzy pracują na co dzień z kierowcami. Teraz okres świąteczny i wszystkie firmy nagradzają pracowników za ciężką pracę cały rok - bony dla dzieci, premie itp. Niestety z tego co słychać to w tej firmie nie ma takich przywilejów. Nic dziwnego, że jest rotacja na stanowiskach. Trzeba pamiętać o wszystkich pracownikach, a nie tylko o tych którzy są kierowcami, bo czekoladowy Mikołaj to chyba za mało jak na tak "duża" międzynarodowa firmę.

Oleh

Witam wszystkich. Po Nowym Roku będzie już 5lat jak przyszedłem do firmy DUHABEX. Były za ten czas różne robocze momenty no nowoczesny tabor, zawsze na czas i wysokie wynagrodzenie, stworzone na bazach warunki dają możliwość na pozytywną opinię. Polecam i pozdrawiam serdecznie.

Gwiazdor

Sprzedać się za (usunięte przez administratora) Fajnie. Wystaw pozytywna opinie, daj 5 gwiazdek i wyślij nam screena a my ci damy podkoszulkę mercedesa która od „dilera” dostajemy takich 10 za wymianę auta w „lizingu”. Człowiek powoli upada i te dwie strony tutaj. Wesołych świat. Pozdrawiam nowych kierowców. :)

Re : Gwiazdor
@Gwiazdor

Misiu kolorowy , zmusza cię ktoś do czegoś ? Łzy wylewasz ? … takie misie jak ty to właśnie dokładnie takie jak napisałeś , chodzące …….. i spiskujące ….. jak ci nie pasuje kolego drogi to ja mam pytanie …. Czego JesCze tutaj jesteś ? …. Proste i logiczne …. Nick swój tej tak dobrałeś ? …. Śmieszny jesteś nic więcej. Pewnie jak to czyta ktoś z biura to cieszą z ciebie i nic więcej . … Ja się pytam gdzie jest twoja odwaga kolego i nie pójdziesz i nie powiesz co ? To nie dzięki Tobie jest coraz lepiej w firmie tylko tym co maja odwagę przyjdą i powiedzą co im nie pasuje . Na zdrowy rozum to weź zmień firmę , spakuj się na święta i nie wracaj tu już . Poszukaj lepszej firmy . Jest ich 10000 co najmniej w PL . Powodzenia Gwiazdor ????

@Re : Gwiazdor

Nie napisałem co mi się nie podoba a co jest i stwierdzam fakty. Ciuszki za opinie, proste, logiczne. Z biura cieszą się ze mnie tak jak ja z nich jak otrzymałem taka ofertę. Zapewnie już będziesz ubrany od stop do głów po nowym roku, cooooo. Przyznaj się misiu tęczowy

RE : Gwiazdor
@Gwiazdor

A ty nadal płaczesz … co kogo to interesuje ? Pracą się zajmij i nie płacz już . Rzucasz się na ciuszki ze to takie proste , a ty jesteś jeszcze prostszy. / patrz w górę / szanowni Państwo kolejny gwiazdor z tych ….. nie pasujemy mi , śmieszna firma , śmieszni ludzie , ale nie nie … nie zwolnię się …. / jakie to jest żałosne … twój sport to GoWork , i tym zakończę podsumowanie Gwiazdora . ( emotka śmiechem płaczem )

@RE : Gwiazdor

Panie Gwiazdor dziękuję bardzo że moją opinią tak bardzo zwróciłem uwagę tak zacnego i szanowanego kierowce naszej firmy który potrzebuje aż 4 wpisów na forum żeby się wypowiedzieć i kto sie tu spina zastanów sie kolego czyżby zabolało i kultury troszkę bo admin ci uwagę zwraca jakbyś nie kumał to administrator strony pozdrawiam

@RE : Gwiazdor

Widzę (usunięte przez administratora) z ciebie. Zrób screena rozmowy i wyślij. Po takim włażeniu całym obwodem ciała w pupe myśle ze nowy ciągnik lub kugel się należy. Trzymaj soe ciepło bo dziś zimno

@Gwiazdor

I znowu wulgaryzmy czy dyskusja musi sprowadzać się do takiego poziomu najwyraźniej kolego u ciebie nie ma innego języka bardzo przykre.Już mam nowe auto i wuzek więc nie mam o co walczyć ciuchów firmowych cała szafa kasa dobra i prosze niech twoja gwiazda nie gaśnie jeszcze na forum pozdrawiam ciepło bo dziś zimno

Driver

Na wstępie chciałbym przypomnieć drodzy kierowcy naszej firmy że jak chcecie wygrać w konkursie SMS pozytywna opinia na forum za ubrania i gadżety musicie się podpisać imieniem i nazwiskiem bo skąd wiadomo będzie kto ma dostać nagrode spokojnie jest jeszcze czas na zmiane nicku i wskoczenie na podium chciałbym wam przypomnieć jak wielokrotnie na weekend byłem i jestem świadkiem jak zmieniacie firme, jak wam sie system rozliczeń niepodoba, i jak plujecie na kierownictwo jesteście dno i wodorosty delikatnie ujmując pozdrawiam normalnych kierowców (bardzo ich mało) po nowym roku konkurs na forum sprzedam kolege za gadżet

Raffy Quibo

Have a great day everyone. Duhabex company is the best company of all I've ever experienced. Every drivers here had its welfare, security and freedom. I am new here in this company And i am very much happy and contented of what i have now.

Bbm

Praca tragedia, spedytorzy to jakieś ziutki bez pojęcia czym jest spedycja. Jeden spedytor to podobno były piekarz i tacy ludzie prowadzą spedycję. Wszystko na czas. Nie polecam

@Bbm

Dzień dobry. Nie wiem skąd ma Pan takie informacje. Może poda Pan konkretne przykłady . Jak w każdej firmie są Spedytorzy z ogromnym doświadczeniem i jest zawsze jakaś osoba która dopiero praktykuje ten zawód. Przydały by się konkretne informacje od Pana. Jeżeli Pan u nas faktycznie pracował To potrafi Pan podać więcej szczegółów na ten temat dla kandydatów a nie wejść na forum napisać co Pan chciał i zostawić temat bo może to Pan pracował tydzień i obwinia Pan spedytorów za niepowodzenie. Czekamy na przykłady . Pozdrawiamy

@Rekrutacja

Nie pracowałem a pracuję, a co do spedytorów to jak poznałem kierowców to wszyscy narzekają a to na Tomka a to na Piotrka a to jakaś nowa Ania a to na kogoś. Konkretny ? Proszę pojechać na bazę na Rotterdam czy na Goch i posłuchać co kierowcy mówią o spedycji. Rekrutacja taka cwana to może wy udzielicie odpowiedzi konkretnej na moje pytanie otóż który że spedytorów jest po szkole w tym kierunku ?

@Rekrutacja

Nie będziemy komentować Pana wypowiedzi bo nie ma ona największego sensu. Nie wiem jak to odbierają forumowicze ale naszym zdaniem ktoś kto pisze taki komentarz jak Pan, nasuwa się pytanie dlaczego Pan nadal pracuje ? Przecież normalny człowiek nie pracował by w pracy która mu nie pasuje ? Po drugie Pana pojęcie spedycji jest całkiem inne niż nasze. Po trzecie, każdy normalny kierowca w tej firmie jeżeli mu coś nie pasuje to informuje o tym odpowiednie osoby które problemy rozwiązują lub nie, Jest więcej niż 10000 firm transportowych w Polsce, napewno znajdzie Pan idealna dla siebie. Po czwarte ,po co ktoś taki jak Pan wypisuje takie rzeczy ? Jaki jest cel ? Firma ma 30 lat, pracowała, pracuje i będzie pracowała z kierowcami i spedytorami. Takie komentarze które pojawiają się rzadko ale czasem faktycznie się pojawia, cieszę się że dla konkretnego kierowcy nie maja one większego znaczenia. Każdy w tej firmie wybiera co mu odpowiada a jak mu odpowiada to pracuje. U Pana jest widocznie inaczej . Wiec proszę Pana kierowcę jeśli taki faktycznie pracuje aby złożył rezygnacje z Pracy ponieważ nie chcemy aby dla nas pracowali ludzie którym to nie odpowiada. W takiej sytuacji to chyba forumowicze powinni zakwalifikować Pana jako niewolnika ? A pan się nazywa pracownikiem. Żywcem pracuje ale mu nie pasuje. ;) Zostawiam do oceny forumowiczom. Pozdrawiamy

@Rekrutacja

Na szczęście już niedługo niech rekrutacja się nie martwi. A odpowiedzi na konkretne pytanie czyli , który spedytor jest po szkole w tym kierunku nie otrzymałem i to też pokazuje szacunek biura do kierowców i innych forumowiczów. Brak odpowiedzi również zostawiam do oceny forumowiczom. Po szkole w kierunku spedycji jest może jedna osoba no ma dwie reszta to ziutki tak jak pisałem wyzej.A co do tego że mi nie pasuje bo nie pasuje, napisaliście normalny człowiek o tym informuję. Aha pytanie kogo jak w tej firmie potrafią kierowcy dwa razy w miesiącu spedycję zmienić i nic nie powiedzieć. Trasy po 200km i spedytor, który wypisuje 30 bezmyślnych wiadomości do kierowcy no to ciekawe komu coś takiego pasuję.

Re BBM
@Bbm

Potwierdzam, w tej firmie nie ma spedytorów, bo firma pracuje tylko i wyłącznie dla zagranicznych spedycji , a ludzie, którzy przesyłają zlecenia od tych spedycji na whatsupa do kierowców to faktycznie bez pojęcia ziutki. Organizacyjnie porażka, czasami dzwonią, nie wiedza z kim rozmawiają, pytają ciagle o te same rzeczy itd itp.

Rg

Witam, czy możliwe są załogi dwu osobowe w systemie 3/1

@Rg

Witamy. Niestety ale w żadnym systemie nie ma załóg dwuosobowych. Pozdrawiamy

Misiek
@Bbm

Witam. Szanowny kolego czy to w firmie Duhabex czy w każdej innej praca lub dzień pracy w 90% zależy od Ciebie samego. Dostajesz robotę do zrobienia i trzeba ja zrobić !! Za to dostajesz wynagrodzenie. W każdej firmie transportowej Ty jako kierowca zawodowy sprzedajesz firmie swój czas na tachografie. Powinno Ci zależeć aby zostało go jeszcze jak najwiecej do wykorzystania dla firmy w danym dniu po wykonaniu zlecenia bo wówczas firma dostaje kolejne zlecenie dla Ciebie które zostanie u nas a tym samym nie trafi do innego przewoźnika. W ten sposób przyczyniasz się do rozwoju firmy i do tego że ciągle masz prace dzięki której Ty i Twoja rodzina może godnie żyć. Jeśli chodzi zaś o spedycję w Duhabex: Dyrektor Firmy jest Twoim pracodawcą a Spedytor jest twoim przełożonym SZEFEM. To z nim spędzasz każdy swój dzień w pracy. Zależnie od spedycji dla jakiej wykonujesz zlecenia twój spedytor planuje twoją prace bądź przekazuje zaplanowaną prace dla Ciebie przez klienta. Jeśli to sobie poukładasz w głowie to twoja praca będzie efektywna i nie będzie polegała na tym jak być mądrzejszym od plenerów. Jeśli nawet któryś z plenerów wcześniej był piekarzem spawaczem czy kasjerem w markecie to co z tego ??? Jeśli teraz jest spedytorem i tu pracuje to znaczy ze się sprawdził w zarządzaniu i w planingu. Kim byłeś i od czego zaczynałeś Ty bo jak się domyślam teraz jesteś Wielkim Panem Kierowcą. Każdy z nas szukał pracy w której się dobrze poczuje sprawdzi i nie od razu się urodził kierowcą plenerem czy dyrektorem. Sam jestem kierowcą. Swoją przygodę za kółkiem rozpocząłem jakieś 5 lat temu i do firmy Duhabex przyszedłem po prostu z ulicy świeżo po zrobieniu kategorii i bez żadnej praktyki i doświadczenia. Pracowałem z różnymi spedytorami i szybko znalazłem złoty środek: zrób mu robotę którą ci zaplanował wyślij mu wszystkie raporty na czas i w każdym raporcie przekaż mu tak informację aby nie dać mu możliwości zapytania już o cokolwiek związanego z pracą którą wykonałeś. Czyli krótko WSPÓŁPRACA. Chłopaki ze spedycji tak jak Ty również mają rodziny dzieci do których chcą wrócić po pracy w dobrej kondycji a nie jako chodzący kłębek nerwów tylko przez to że są kierowcy którzy zamiast uczciwie wykonać zlecenie to często chcą pokazać kto tu rządzi.

Być może kierowca...
@Misiek

Proponuje koledze trochę pokory... Spedytor jest niczym innym, niż przedłużeniem kierowcy. Nie wiem jaki ładunek i za ile pieniędzy by nie wziął, na początku łańcuszka jest właśnie kierowca który jak to spier...i to i "spedytor nie zarobi" a firma ma po zarobku a i koszta dodatkowe. Zarówno spedytor i kierowca odpowiadają w tym samym zakresie wykonania działania. I pisze to jako wlasciciel firmy transportowej. ( niestety byłej juz bo brexit wykończył mi DG) Natomiast zawsze miałem szacunek do kierowców bo jak miałeś kilku a dobrych to spałem spokojnie w nocy. Spedytora łatwiej zmienić niż obecnie znaleźć choćby pół dobrego kierowcy. Pozdrawiam Mariusz

Mik
@Bbm

A czy ty skończyłeś szkołę w zawodzie kierowcy , czy tylko kursik i już zawodowiec .

RPG

Sama prawda

@Bbm

Nieudacznik wyleciał i pisze bzdury!!!

@Rekrutacja

Oczywiście, jest wszystko ok!

@Bbm

To czemu jesteś taki anonimowy, nie pasuje to nikt nie trzyma!!!!!

@Rekrutacja

Oczywiście, że tak, anonimowi kretyni, firma jest naprawdę b. dobra w koncu pracuje się już naście lat i kocham tą firmę, a czy ktoś z firmy powie złe słowo na mnie?, a wystarczy tylko uczciwie pracować, a firma odwdzięcza się zawsze, ja to doświadczyłem i doświadczam, i złego słowa nie dam powiedzieć.

Messi
@Jacek Woźniak

Złe słowo? Hehe, dobre. Kochasz firmę po donosisz na każdym kroku do biura co i jak. Już my cię wszyscy tu znamy, Mr. FREZARA.

Elmer P.

Hi! Ma'am/sir I am ELMER G PATACSIL a new member of Duhabex a truck trailer driver,ever since I came to this company,every one accepted me,all of the staff with open arms,The company was accommodating me.And all the staff/ despatcher and all drivers were friendly and helping each other as one team of this company, ILOVEDUHABEX*****

Henry Belano

hello sir,ma'm good morning,What i can say is that company that i have joined is the best and the most well managed.Duhabex is the number one for me.it is good to deal with the drivers and my other colleagues because of this company,work i have started to fulfill my dreams like when I was able to educate my children because of my company I was hired thank you very much duhabex live!!merry christmass and happy new year to all duhabex emplyees especially our vice president of the company and boss haber and his wife..

Teddy Dagdagan

1. Duhabex have acquired skills that enable us to provide high quality service to our customers. 2.. The trucks have a good appearance . Duhabex ensure costumer satisfaction Duhabex have a good management. The owner of Duhabex and admin officers are kind-hearted and approachable.

Jan franz

I join Duhabex since August, 2019 until now. My expedition no other than LTC as a container delivery... My own opinion. I work in container since I join Duhabex. Working in container is not easy. By the combination of planner and driver the works makes perfect. You always follow your planner to make easy work. I'm under with my lovely planner Mam Agniezska I can say is a very good planner for me. We have no any problem about our works... Another opinion.. It's an honor to works in Duhabex. In behalf to Duhabex management and the office employees there so very accommodating to their drivers. I love working at Duhabex and I contineuos my effort and give the best I can do. To appreciate my doing its an honor for me, so as long as I'm healthy I'll stay here to work.thank you on your very good company for giving me a chance to give a better future of my family..i love Duhabex..

Aro

Bardzo dobra firma

Valentin

Pracuje w firmie2 lata jestem zadowolony , praca poukładana i wypłata na czas. Polecam

Mały

Najgorzej jest na bazie Goch, Paulina sprzątaczka uważa się za ważniejszą od Dyrektora nie szanuje kierowców. Drze mordę na wszystkich bez powodu.Przez nią będę się kierowcy zwalniać

@Mały

Tak masz rację koolego. Pracuje tu od nie dawna i sytuacja jest na tej bazie wyjątkowo nie miła. Ta pani do wszystkich się rzuca. Czuję się tutaj jak w jakimś obozie.

Ten kierowca
@Mały

Kolego chyba od weekendowego picia poprzewracało Ci sie w głowie, jeżeli nie wiesz jaką funkcje pelni Paulina zapraszam pod biuro tam jest taka kartka z imieniem i nazwiskiem administratora obiektu a nie sprzątaczki. A jak nie potrafisz uszanować czyjejś pracy i że zobowiązuje cisza nocna to już twój problem, za który najwidoczniej zostałeś nagane skoro wylewasz swoje żele

@ADAMUS

Najwidoczniej pracujesz zbyt krótki okres czasu żeby zrozumieć panujące zasada na bazie Goch, i musisz należeć do zacnego grona które sie do tych zasad nie stosuje

ADAMUS

Drogi Panie mężu tej nie wychowanej Pani.rzeczywiscie krótko pracuje ale dobrze pamiętam pierwszy niedzielny mój przyjazd na podpisanie umowy. Większość czasu w rozmowie Pan mi opowiadał co wolno na tym placu i kim Pan tu jest i Pana żona. O właścicielu ani słowa i 2 minuty jak wypełnić karty drogowe. I zaś Pana opowieści gdzie na jakiej linii po wjeździe mam się zatrzymać kto wyjdzie itd. To jest nie normalne. O Panu i tej pani to już kierowcy na autohofach rozmawiają z obcych firm. Jeśli zaś chodzi o poszanowanie pracy jak to Pan pisze to z całym szacunkiem w imieniu kolegi przepraszamy za słowo sprzątaczka bo rzeczywiście kolega się pomylił. Państwo jesteście Administratorami placu bo rzeczywiście Państwo w większości rozdzielacie tylko pracę do zrobienia a sami sprytnie się przy tym kręcicie.

Rogamus
@Ten kierowca

Panowie macie rację. Na Rogamie jest jak jest ale na tym Gochu z tą panią to jaks masakra już jest. Jej zachowanie to jest szczucie kierowców i faktycznie nie długo tutaj ludzie nie beda chcieli przyjeżdżać ani pracować. I nie chodzi tu o zasady bo każdy stosuje się do poszanowania własności i innych którzy chcą odpocząć po pracy tylko o nastawienie tej pani.Ona chyba nienawidzi ludzi. Pytanie tylko dlaczego szef z tym jeszcze nic nie zrobił

ABG
@ADAMUS

Jeżeli uważasz że, zasady panujące na bazie Goch są dla Ciebie nie do zaakceptowania zawsze możesz zgłosić swoje żale do Pana Dyrektora, a dwa jeżeli masz odwagę zapraszam do rozmowy w biurze, choć nie wydaje mi się będziesz miał na tyle odwagi żeby się ujawnić

ADAMUS

Tak kolego my też szanujemy jak to piszesz te zasady tylko my nie stoimy tam na dole w nagrodę za to że za nich pracujemy i im gotujemy ????

@ABG

No przecież zgłosiłem te żale i coś miało się zadziać bo już zbyt wielu kierowców dzwoniło w tej sprawie

@ADAMUS

Nikt Ci nie zabrania się dołożyć do obiadu weekendowego, bo każdy na ten obiad się składa

Alex

Dowiedzenie!

Mario

Prawda

@Mały

A co miała pozwolić byś robił chlew, dramat!!!, !!ktoś dba o porządek, dla wszystkich, a brudasy się żalą!!!!

Maria

Witam.Przestan mnie szkalowac,szukaj tego co Ci odpisal w swoim gronie.Ps.Napisal o Tobie prawdę to się go czepiasz.

R.O.

Witam. Juz dulgo robie na tej firmie i jest zadowoliony. Normalne spedycii i dobre speditory. Kierowniki jest dobri i dosluchaje do kierowcow. Rekomenduje!

Zostaw merytoryczną opinię o DUHABEX Sp z o.o. - Trzebinia

• Jak się pracuje w DUHABEX Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DUHABEX Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DUHABEX Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 123, z czego 91 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DUHABEX Sp z o.o.
4.3/5 Na podstawie 97 ocen.

DUHABEX Sp z o.o.