Opinie o Nasierowski Transport Sławomir Nasierowski w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nasierowski Transport Sławomir Nasierowski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nasierowski Transport Sławomir Nasierowski o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nasierowski Transport Sławomir Nasierowski w Słupsk

GRYFINIAK Nowy wpis

NIE POLECAM tej firmy transportowej

anonim Nowy wpis
Inne

Czy wie ktoś, jak wygląda tu rekrutacja? Są publikowane gdzieś ogłoszenia o wolnych stanowiskach? Czy może kierowcy trafiają tu z polecenia, ewentualnie polecają się sami?

Informacje Nowy wpis

Kontakt dla poszkodowanych 572 369 699

Grażyna Nowy wpis

znnaczy ze korzystales z pomocy jakiejs windykacji by odzyskac kase?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Nasierowski Transport Sławomir Nasierowski? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Wykroty
Logiserv Group Sp. z o.o. sp.j.
(38 opinii)
(2 opinie)
Aplikuj na wiele ofert
Szymon
Inne

Komu nie płaci? Pracownikom, wynagrodzeń? Chcę tam pytać o pracę, ale najpierw niech mi ktoś napisze jakie są warunki pracy?

Anonimus

Nie pol cam. Nie płaci

Kasia
Inne

Jakie trzeba spełniać warunki żeby dostać się do firmy ?

Martiguard
 Rekomendacja

Polecam człowiek który nie owija w bawełnę gdy mówi o pracy. Pasjonat i kochający robotę która robi. Nerwy trzyma na wodzy w sytuacjach sterujących i pracownicy widać zadowoleni. Rekomenduje.

Martiguard
@Martiguard

Szybko dodam ( bo zaraz pojawi się jakiś "Jan Miodek"). We wcześniejszym komentarzu pragnę zmienić słowo "sterującym" na "stresujących" aby sens zdania był zrozumiały nawet dla tych którym może sprawić to trudność...

Życzliwy

Podziwiam Pana Sławomira za zaangażowanie i chęć pracy. Niestety powszechnie wiadome jest, że firma A współpracuje z Panem Sławomirem na wyjątkowo dogodnych warunkach - daleko odbiegających od warunków pozostałych przewoźników. Dodatkowo analizując filmy Pana Sławomira dopatruję się bardzo rozmytej prawdy - która w zależności od filmiku - przyjmuje różne oblicza.

SAS
@Życzliwy

A za przeproszeniem, co Pana obchodzą relację między firmą Pana (usunięte przez administratora)i firmą (usunięte przez administratora), albo jakąkolwiek inną? I co to ma w ogóle do rzeczy? To jest miejsce do opinii na temat pracodawcy, a nie na Pana insynuacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Nasierowski Transport Sławomir Nasierowski - Słupsk

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Nasierowski Transport Sławomir Nasierowski?

Zobacz opinie na temat firmy Nasierowski Transport Sławomir Nasierowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nasierowski Transport Sławomir Nasierowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nasierowski Transport Sławomir Nasierowski
1/5 Na podstawie 3 ocen.