Opinie o Auto Handel Adrian Trocki w Suwałki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Auto Handel Adrian Trocki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auto Handel Adrian Trocki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Handel Adrian Trocki w Suwałki

Ostrzegam! Nowy wpis

Jak ktoś chce kupić u tych (usunięte przez administratora) auto to niech jedzie na szrot bo stan ich złomów jest taki sam (usunięte przez administratora) życzę żebyście żadnego więcej złomu nie sprzedali a sami poszli tyrać do fabryki bo na chleb taką pracą nie zrobicie!!! Omijajcie ludzie ich z daleka!!

Adam Z. Nowy wpis

Kupiłem u tego pana samochód do roboty miała byc jedna rzecz okazalo sie ze silnik jest caly orzygany w oleju klapa bagaznika nie działa sprzedawca zachowuję sie karygodnie jego kolega również

Agnieszka

Jestem zainteresowana zakupem auta z tej firmy, wszystko wydaje się być sprawne, ale trochę martwi mnie tyle negatywnych opinii. Czy ostatnio kupował ktoś tam samochód? Czekam na rzetelne rekomendacje!

Jurek Staszkowicz
@Agnieszka

Ja kupiłem tydzień.temu opla za 2 tys bardzo fajny samochód napewno wiele lepsze auta niż od tych braciszków z jeleniewa

Beata Nowy wpis
@Jurek Staszkowicz

I jak się sprawdza po miesiącu?

Braciszki Nowy wpis
@Jurek Staszkowicz

Co ty piszesz za głupoty .

anna

UWAGA UWAGA UWAGA Ostrzegam prze kupnem auta u tego pana i jego kolegi.Mówił że auto bez problemu bez usterki a po tygodniu skrzynia biegów się zepsuła, elektryka też szwankuje ciągle.

Czy po rozmowie w Auto Handel Adrian Trocki rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Leszno

Nie wiem z kad tak negatywne opinie kupiłem u tego pana w tamtym roku passata poinformował mnie ze rozrząd i olej do wymiany zrobiłem te zeczy i więcej żadnych jakichkolwiek usterek polecam 100 %

Robson

A ja polecam bardzo dobry i tani samochodów kupiłem u tego pana jeżdżę już rok bez problemu

andrea

beszczelny typ nie polecam nikomu kupowac u niego samochod

Nie polecam jego i tego co z nim jeździ obaj nie warte nawet rozmowy a co mówić jakiego kolwiek interesu.

Agnieszka

Bardzo nie miła odsluga uważa że ma tak tanie auta że nie powinno się ich nawet oglądać i sprawdzać. A w rzeczywistości to kupa złomu. Nie poleciała bym tego handlarza.

Renault

(usunięte przez administratora) Sprzedał samochód w atrakcyjnej cenie, auto miało być sprawne, a w dowodzie rejestracyjnym znaleźliśmy karteczkę z info że wtryski do wymiany (1000zł+robocizna)

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Handel Adrian Trocki - Suwałki

• Jak się pracuje w Auto Handel Adrian Trocki?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Handel Adrian Trocki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Handel Adrian Trocki?

Auto Handel Adrian Trocki
  • Sianożęć 1A