Opinie o Kraktex Bartłomiej Wypasek w Jangrot

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kraktex Bartłomiej Wypasek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kraktex Bartłomiej Wypasek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kraktex Bartłomiej Wypasek w Jangrot

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Kraktex Bartłomiej Wypasek?

Ktoś

Na pewno nie zapłacą Ci za dzień próbny...

xxx Nowy wpis
@Ktoś

mnie zapłacili za godziny 2 probne. wystarczy powiedziec i tyle.

Ile jest zmian w Kraktex Bartłomiej Wypasek?

xxx Nowy wpis

jedna, jak ja tam pracowalem 8-16

Iza Nowy wpis

***OSTRZEŻENIE DLA POTENCJALNYCH KLIENTÓW*** Unikajcie zakupów w tych powiązanych ze sobą firmach: Kraktex, Unity, Turtextil, e-dekoratornia!!! Zakupiłam 3 przejściówki, które okazały się wadliwe. W efekcie ich używania uszkodzeniu uległ dysk główny laptopa używanego do pracy zdalnej w czasie moich pobytów w Polsce. Pomijając problemy z pracą zdalną, spędziłam 2 miesiąca na próbach reaktywowania laptopa i odzyskania danych, co zakończyło się niestety koniecznością zakupy nowego dysku twardego. Dział rekalmacji, mimo odesłania niedziałających przejściówek, nie zwrócił mi kosztu ich zakupu. Nie poczuwają się do odpowiedzialości i straszą mnie działem prawynym. Firma sprzedaje niesprawdzoną chińską tandetę i nie ponosi za to żadnej odpowiedzialności! Nie polecam nikomu zakupów tej firmie. W przypadku problemów z ich produktami nie liczcie na zrozumienie i rekompensatę. Z mojej strony sprawa zostanie zgłoszona do Allegro i do Rzecznika Praw Konsumenta. Stracilam dane, czas i pieniądze, a nie usłyszałam nawet słowa przepraszam. Na pewno nie zostawie tak tej sprawy

Paulina

Ja otrzymałam akurat maseczki , ale ich jakość pozostawia wiele do życzenia i jest to naprawdę delikatne określenie. Maseczki są wykonane z najgorszej jakości materiału (śmiejemy się z narzeczonym, że będziemy nosić skarpetki na twarzy) - pomijając to samo wykonanie jest beznadziejne . Nierówne brzegi, wystające nitki. Maseczki po pierwszym praniu trafia zapewne do kosza. Kto jeszcze nie zdążył kupić- z całego serca nie polecam. To nie jest uczciwa maseczka. Za taka cenę można zdobyć maseczki , które będą porządne i długotrwałe. Zgłaszam sprawę dalej , ponieważ nie można pozwalać na to aby ktokolwiek bogacił się w taki sposób. Wstyd ! Druga sprawa - obsługa klienta. Najgorsza z możliwych. Bez powitania , odpowiedź pisana na prędko, nadawca nie znany ponieważ wg firmy nie ma potrzeby się podpisywać. Szkoda że wcześniej nie zweryfikowalam lepiej tej firmy ale na szczęście zamówiłam na próbę mała ilość maseczek więc stratę jakoś przeżyje. ;) NIE POLECAM I Z CAŁEGO SERCA ODRADZAM !!!!

goja
@Paulina

także zostałam oszukana, na zdjęciach zupełnie innej jakości maska dobrze obszyta a te co dostałam to jakaś żenada - jako kobieta mam małą głowę a maseczka jest naciągnięta na uszach jak proca ( oszczędność na gumkach) cena maski to 9 zł za te pieniądze powinna wyglądać jak na zdjęciach a nie jak " chińska podróbka markowej sukienki" tego nie da się nosić. kontaktu z firmą brak-żenada Nie polecam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kraktex Bartłomiej Wypasek odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Niech odda pieniądze za masaczki które nie wysyła !!!

michał
@Kasia

kiedy pani zamawiała maseczki ?

Jakie zmiany twoim zdaniem mógłby wprowadzić u siebie ten pracodawca, aby stać się lepszym? Firma Kraktex Bartłomiej Wypasek w miejscowości Jangrot liczy na twój szczery wpis.

Ado2pl

Wysyłać opłacone prudukty którymi handlują

Adr2pl

(usunięte przez administratora) o naciągacze zamówiłem produkt i dalej go nie dostałem! infolinia jest cały czas zajęta automat mówi że konsultanci są zajęci a po około 90 sekundach automatycznie rozłącza połączenie

Zostaw merytoryczną opinię o Kraktex Bartłomiej Wypasek - Jangrot

Kraktex Bartłomiej Wypasek