Świat Firan

Olkusz

Opinie o Świat Firan

Był ktoś na rozmowie w Świat Firan? Chcesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej?

Olga

Podpowiedzcie jak się pracuje w firmie? Czy firma potrzebuje ludzi?

Krawcowa

Szyje dla nich firany dodatkowo dorywczo. Solidna firma, zawsze pieniądze w terminie.

Szukasz pracy?

Barbara

Piekne firany uszyli dla mnie. Polecam

Krystyna

Firany odbierałam osobiście, bardzo ładne. Tylko trudno trafić, duzy budynek ale bardzo mały szyld.

Magda

Piekne firany są tutaj szyte

Krysia

Firany bardzo ładne, odbierałam osobiście mieszkam niedaleko. Szkoda że można tylko przez internet zamawiać.

Martyna

Bardzo atrakcyjne cenowo firany. Kupowałam i jestem zachwycona.

Jadzia

ładne firaneczki.

Sylwia

Maja bardzo ładne firany. Kupowałem juz dwa razy

Izka

Jestem zachwycona otrzymanymi Firanami.

IWONA

polecam. sklep ma piękne firanki

Jola

Dziekuję! Dostałam bardzo jestem zadowolna! na pewno skorzystam jeszcze z Waszej firmy! Pozdrawim!

Basia Katowice

Pracowałam w Katowicach na Roździeńskiego w Firanach w Agacie. Wypłata zawsze na czas. Praca spokojna. Niestety czynne 7 dni w tygodniu trzeba przychodzić do pracy w soboty i niedziele jak w centrum handlowym.

Halina .

Pracowałam ponad rok w Swiecie Firan Sierpcu przy ulicy Wiosny Ludów 16. Odeszłam na urlop macierzyński. Jezeli będzie dla mnie miejsce to na pewno chętnie wrócę do tej pracy po urlopie. Bardzo fajni ludzie tam pracuje i jest super atmosfera. Do zobaczenia.

Grazyna .

Dziękuję , firany i zasłony są śliczne i takie jak na zdjęciach.Pozdrawiam.

Małgorzata

Byłam na rozmowie o pracę na Krawcową ale się nie dostałam do pracy.

Edyta

Fajne firany

Magda

Polecam, fajne firanki. Starannie uszyte i miła obsługa

Małgorzata

Kupiłam u nich firany i bardzo mi się podobają.Polecam

Nadia

Polecam, kupowałam tam firany i jestem bardzo zadowolona

Zostaw opinię o Świat Firan - Olkusz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Świat Firan