Opinie o Kraktex Bartłomiej Wypasek w Jangrot

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kraktex Bartłomiej Wypasek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kraktex Bartłomiej Wypasek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Kraktex Bartłomiej Wypasek w Jangrot

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Kraktex Bartłomiej Wypasek odbywa się w siedzibie firmy?

Pytanie Nowy wpis

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Kraktex Bartłomiej Wypasek?

Pytanie Nowy wpis

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Kraktex Bartłomiej Wypasek?

Ktoś Nowy wpis
Kandydat
@Pytanie

Na pewno nie zapłacą Ci za dzień próbny...

Paulina

Ja otrzymałam akurat maseczki , ale ich jakość pozostawia wiele do życzenia i jest to naprawdę delikatne określenie. Maseczki są wykonane z najgorszej jakości materiału (śmiejemy się z narzeczonym, że będziemy nosić skarpetki na twarzy) - pomijając to samo wykonanie jest beznadziejne . Nierówne brzegi, wystające nitki. Maseczki po pierwszym praniu trafia zapewne do kosza. Kto jeszcze nie zdążył kupić- z całego serca nie polecam. To nie jest uczciwa maseczka. Za taka cenę można zdobyć maseczki , które będą porządne i długotrwałe. Zgłaszam sprawę dalej , ponieważ nie można pozwalać na to aby ktokolwiek bogacił się w taki sposób. Wstyd ! Druga sprawa - obsługa klienta. Najgorsza z możliwych. Bez powitania , odpowiedź pisana na prędko, nadawca nie znany ponieważ wg firmy nie ma potrzeby się podpisywać. Szkoda że wcześniej nie zweryfikowalam lepiej tej firmy ale na szczęście zamówiłam na próbę mała ilość maseczek więc stratę jakoś przeżyje. ;) NIE POLECAM I Z CAŁEGO SERCA ODRADZAM !!!!

goja
@Paulina

także zostałam oszukana, na zdjęciach zupełnie innej jakości maska dobrze obszyta a te co dostałam to jakaś żenada - jako kobieta mam małą głowę a maseczka jest naciągnięta na uszach jak proca ( oszczędność na gumkach) cena maski to 9 zł za te pieniądze powinna wyglądać jak na zdjęciach a nie jak " chińska podróbka markowej sukienki" tego nie da się nosić. kontaktu z firmą brak-żenada Nie polecam

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kraktex Bartłomiej Wypasek odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Kasia
 Problem

Niech odda pieniądze za masaczki które nie wysyła !!!

michał
@Kasia

kiedy pani zamawiała maseczki ?

Jakie zmiany twoim zdaniem mógłby wprowadzić u siebie ten pracodawca, aby stać się lepszym? Firma Kraktex Bartłomiej Wypasek w miejscowości Jangrot liczy na twój szczery wpis.

Ado2pl
@Administrator

Wysyłać opłacone prudukty którymi handlują

Adr2pl

(usunięte przez administratora) o naciągacze zamówiłem produkt i dalej go nie dostałem! infolinia jest cały czas zajęta automat mówi że konsultanci są zajęci a po około 90 sekundach automatycznie rozłącza połączenie

Zostaw merytoryczną opinię o Kraktex Bartłomiej Wypasek - Jangrot

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie Kraktex Bartłomiej Wypasek?

Liczba opinii klientów firmy Kraktex Bartłomiej Wypasek, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kraktex Bartłomiej Wypasek
1/5 Na podstawie 1 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kraktex Bartłomiej Wypasek