P.P.U.H. Tłocznia Maurer

Łącko

Opinie o P.P.U.H. Tłocznia Maurer

Agnieszka

@obserwator a czy pracujesz w firmie P.P.U.H. Tłocznia Maurer? Co możesz powiedzieć na temat pracodawcy? Wszystkie opinie i informacje są ważne dla osób szukających zatrudnienia w tej firmie. Aktualnie nie ma żadnych nowych ofert pracy. Jednak warto to śledzić.

obserwator

"szkoleniowiec" ;) Też mam styczność z wieloma różnymi firmami z którymi współpracuję ale ręki nie dam sobie uciąć że pracownicy tych partnerskich firm są szkoleni, "zatrudnieni" i szanowani w swojej pracy. To wiedza tylko oni i pracodawca.. Więc zamiast stawać w obronie "biednego" i wyzyskiwanego przedsiębiorcy, który ledwo wiąże koniec z końcem.. ;) Trzeba czasem spojrzeć w sposób merytoryczny na zwykłego szarego pracownika, za najniższą krajową, często nawet bez umowy.. dziękuję.

Agnieszka

@obserwator, ale sam nie jesteś pracownikiem P.P.U.H. Tłocznia Maurer?

obserwator

wiem z opinii ludzi, że jedynym plusem jest fakt posiadania pracy (zajęcia). osoby z perspektywami długo nie zagrzeją tam miejsca, gdyż brak jakiejkolwiek ścieżki kariery bądź perspektywy na przyszłość. Praca typowo doraźna z "braku laku"

Szkoleniowec
@obserwator 28.03.2017 21:37

Według mnie każda praca wymaga ciągłego uczenia się i doskonalenia się. Przecież nie każdy od razu potrafi i wie wszystko. Takie właśnie są sądy z "opinii ludzi" kiedy jedna bajka przeradza się w kolejną... Często mam styczność z tą Firmą i wiem, że osoby, które tam pracują są wysyłane na szkolenia, przechodzą kursy niezbędne do pracy z takim, a nie innym sprzętem itp. wciąż muszą się doskonalić żeby nadążyć nad tempem rozwijającego się rynku. Nie sądzę więc, że można ją nazwać: "Praca typowo doraźna z "braku laku" ". Bzdura. Przykro czyta się też stwierdzenie i jest to nawet prymitywne: "osoby z perspektywami długo nie zagrzeją tam miejsca". Przecież każdy ma swoje perspektywy....

Agnieszka

Jakie plusy pracy w P.P.U.H. Tłocznia Maurer? Za co przede wszystkim cenicie firmę?

pukinko

hondi, wszystko jest kwestią kosztów. Podobno są ludzie, którzy za raptem 1900 podejmą pracę choćby nie wiem co

Pracownik.

Witam. Jak ktoś się nie nadaje do roboty, podstawowych czynności to niech się nie dziwi, że ktoś ma do niego pretensje.

ziomek

Pracuje już w firmie kilkanaście lat i nie zamierzam zamienić na inną ( nie jestem odosobniona osobą w tym względzie ;) ) . Pozdrawiam kolegów którzy "odeszli" za niektórymi nie tęsknimy -- niech się kto inny z nimi męczy .

zdruzgotany

Odnosząc się do w/w opinii, muszę się z wieloma zgodzić.. Więc tak: szef oczywiście (usunięte przez administratora) te przez administratora) ludzmi, (usunięte przez administratora) awsze jest jakieś ale, nawet przy najłatwiejszych czynnościach. Nie da się długo wytrzymać w takiej atmosferze. Brak jakiegokolwiek zaufania do pracowników ze strony szefa. Odradzam szczerze, nie z zawiści ale z ludzkiej solidarności zwykłych ludzi...

patryczja

Urtac piszesz że w tłoczni maurer szef pomiata ludźmi - wątpię czy to prawda, natomiast jeśli uważasz że masz rację to proszę przedstaw konkretne sytuacje i dowody na to, bo brakiem kultury jest po prostu takie bezpodstawne oskarżenie sobie rzucac w świat. są dość krzywdzące i mogę mieć swoje konsekwencje

Urtac

Witam a czy mógłbyś oszukany wiecej cos napisac na temat tej firmy i tego szefa w jaki sposób pomiata ludżmi...No cóż a myślałem że to profesjonalna firma- nawet wysłałem cv. W takim razie napiszcie jeszcze cos na temat rozmowy kwalifikacyjnej na co powinienem zwrócić uwagę w trakcie rozmowy i jakie zaproponowac wynagrodzenie kiedy mnie o to zapytają?

oszukany1

Szef jest w ogóle nie do współpracy, wydaje mu sie że jest nie wiadomo kim, pomiata ludźmi jak szmatami z żadną opinią się nie liczy. Omijać szerokim łukiem!!!!!

TOKI

Nie wiem , skąd u ludzi biora sie takie bzdety . MOŻE POCHWALISZ SIĘ SKĄD WZIĘŁA CI SIĘ TAKA KWOTA. Pracuje i jestem zadowolony -- niestety nie ma już tak że " czy się stoi czy się leży to sto złotych się należy"

Sloneczko

No tak przeczytalam komentarze i co sie dowiedzialam on jest taki sam jak wlasciciel Mlina w Kamienicy.

pracodawca - 2010-10-08 21:41:11szefa się słucha a pogadać to sobie można w wolnym czesie anie w robocieŻeby pracownicy słuchali, szef musi mieć poukładane w głowie i stanowić jakikolwiek autorytet. Trudno słuchać człowieka, u którego co drugie słowo to (usunięte przez administratora)Żeby rządzić trzeba umieć rozmawiać, trzeba mieć podejście i szacunek do pracownika, a nie tylko rozkazywać i żądać.Za takie zarobki (poniżej średniej krajowej) (usunięte przez administratora) normalni ludzie prędzej, czy później podziękują.

pracodawca

szefa się słucha a pogadać to sobie można w wolnym czesie anie w robocie

pracodawca

szefa się słucha a pogadać to sobie można w wolnym czesie anie w robocie

Pracodawca

Jaka praca taka płaca!!!

Oszukany

Tez sie zgadzam. Wycisnie caly sok ale z Ciebie. (usunięte przez administratora (usunięte przez administratora)

zawiedzony

szef jest nie do życia

zawiedzony

Zostaw opinię o P.P.U.H. Tłocznia Maurer - Łącko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.U.H. Tłocznia Maurer