Opinie o Klimża Gerard Dywyta w Racibórz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Klimża Gerard Dywyta. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Klimża Gerard Dywyta na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klimża Gerard Dywyta w Racibórz

Grzegorz

Wiecie, czy firma zapewnia jakieś szkolenia odnośnie swoich produktów? Oprócz pensji podstawowej są dodatkowe benefity?

@Grzegorz

Tak, przyjeżdżają przedstawiciele różnych marek i robią szkolenia odnośnie swoich produktów.

Zaciekawił mnie jeden z wcześniejszych wpisów, o zmiennym wynagrodzeniu. Zakładam, że chodzi o jakiś system premiowy. Może ktoś opisać, jak on mniej więcej wygląda? Premie za wyniki, za frekwencje, stażowa, może jeszcze jakaś?

Grzegorz

Były Pracownik
@Grzegorz

Szkolenia zapomnij pracownicy powiedzą Ci co i jak resztę wiedzy musisz pozyskać Sam jeśli chcesz wiedzieć coś na temat produktu który sprzedajesz. Dodatek na jaki możesz liczyć to na jakąś premię świąteczna to wszystko żadnych wczasów pod gruszą.

@Grzegorz

Firma zapewnia ubezpieczenie na życie i dobre wynagrodzenie, które jest zmienne.

walek

ble ble a dalej sa koperty czy juz sie poprawilo bo jak dalej emerytury bedziesz szukal

Pracownik Nowy wpis
@Grzegorz

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Klimża Gerard Dywyta? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Pracownik Nowy wpis

Nadgodziny mogą być wypłacone albo można je sobie odebrać. Wszystko kwestia uzgodnienia.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Klimża Gerard Dywyta? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Tak, Wigilia zawsze była dniem wolnym.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Klimża Gerard Dywyta? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Klimża Gerard Dywyta?

walek

na to że wycisnie z ciebie wszystko i nawet nie podziekuje

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Klimża Gerard Dywyta?

Oj nie chciał bys

Jan

@Kowal skąd te info o szefie ? Pracujesz tu ?

Jednym zdaniem zenada i te cenny z kosmosu.kiedys przymierzalem się do zakupu wykładziny dywanowe byłem parę razy w tygodniu na sklepie i w pewnym dniu tygodnia patrze o promocja ale po przyznaniu się dokladnie cennie w promocji dostrzegłem taka ruznica że przed ta niby promocja była tańsza niż w promocji cenne podniósł A potem dał rabat tak się robi ludzi w bambuko

Kowal
@Piotr

Dokladnie takes sie tammy robi I to z kazdym to warm wszystkie promocje at sztuczne szef to wielka sknera

Kamil

Czy w firmie pracują sami polacy?

Damian

Jest wymagana matura aby się dostać ?

Były pracownik.

Z okazji urodzin mojego szefa. Byłego uczciwego szefa.... Życzę Panu aby otworzył Pan oczy. Szeroko otworzył.

Olaf

@Pracownik Przyjmują tylko po studiach? Czy wykształcenie średnie wystarczy żeby aplikować?

Czy Klimża Gerard Dywyta zatrudnia studentów?

Były Pracownik

Nigdy w tej firmie nie zatrudniał studentów

Mirek

Ja też dodam swoje 3 grosze na temat obsługi w sklepie w dywyta w Żorach. Jakiś czas temu robiłem zakupy, a dokładniej wybierałem tapety. Oczywiście liczyłem na drobną pomoc pracowników sklepu, ale ta którą mi udzielono, przekraczała moje najśmielsze oczekiwania. Pani zdaje się Agata - pełen profesjonalizm, doskonała znajomość asortymentu, niezwykła wręcz cierpliwość. Do tego przesympatyczna, ciepła osoba. Pełen podziw i pozdrowienia dla Pani.

Zniesmaczony
@Mirek

Po co ten wpis... Czytając jasno widać że jest pisany specjalnie aby owej Pani zaskarbic przychylność właściciela sklepu. Żałosne. I to nie pierwszy taki.

Emeryt.

Obsługa sklepu jest dobra. Panie i Panowie mili. Czasami ma ktoś lepszy lub gorszy dzień. A co do opinii na temat starszej lub młodszej bardziej atrakcyjnej Pani są nie na miejscu. Ta atrakcyjna też będzie pracować za 10 lat... I co wtedy też będziecie ja oceniać tylko po wyglądzie? Wystarczyło napisać aby właściciele sklepu zwrócili uwagę personelowi. Bo ta osoba którą dość szczegółowo panowie opisali ma uczucia i swoją godność. Dodam iż pracując kiedyś z klientami też nie było łatwo.Jesli chodzi o wygląd zapach itp.

Jan04
@Emeryt.

Opinia dość mocna, ale osobiście sam jestem właścicielem pewnego sklepu i uważam, iż pracownik to przede wszystkim wizytówka sklepu.Pracownik powiniem wyglądać schludnie, czysto i być przede wszystkim uśmiechnięty. Takie sytuacje jak po niżej opisane nie powinny mieć miejsca. Obsługa i wyglad pracownika to połowa sukcesu dobrego handlu.

Emeryt
@Jan04

Oczywiście. Ale sposób przekazania zły.

Job130

Czytajac wypowiedzi Radka i Artura to tak jakbym był tam wczoraj. Ja miałem dokladnie taką samą przygodę, kobieta w długich włosach, dokładnie taka sama sytuacja. Jak można nie czuć że spadają spodnie?i świecić (usunięte przez administratora)?i ziewać podczas rozmowy z klientem?Dramat! Na szczęście moje drugie zapytanie o dany towar skierowalem do innej Pani:) Młoda,atrakcyjna i uśmiechnięta;) Pozdrawiam Panią Agatę.

Artur30

Wracajac do wypowiedzi Radka o sklepie Dywyta w Żorach, to nie stety miałem podobne doswiadczenie. Kobieta taka starsza z długimi włosami dramat!najpierw przy schylaniu sie po tapety ze spodni przywitała mnie jej "du...." a potem do tego jeszcze ziewała jak ze mna rozmawiała!

Robotnik

Wypłata ok i to w zasadzie wszystko .wlasciciel słucha opinie tylko jednej osoby która uważa za nieomylnego. Morale ekipi bardzo niskie z tego powodu. Żadnych szkoleń pokazów trzeba samemu pozyskać wiedzę o towarze. Myśli że ma sklep w Warszawie. Wymaga od pracowników najlepszej obsługi a gdzie szkolenia? Te jego podsluchiwanie przy obsłudze jakś chora fanaberja! Ogólnie to nie polecam, a szkoda bo jakieś 3 lata temu było jeszcze ok a teraz cała rodzinka i,, nieomylny, w tym siedzi, więcej zamieszania, kłótni i nie miłej atmosfery po co? I jak później może wymagać dobrej obsługi...?Szkoda że tego nie widzi i nie da Sobie powiedzieć....

Firma schodzi na Psy wypłaty niby podniósł się to tylko dlatego że pracownicy zaczęli się zwalniać zaczął płakać że po podwyżkach nie ma pieniędzy i pozabierał wczasy , paczki na mikołaja i premię świąteczną! Oczekuje od pracowników profesjonalnej obsługi a gdy frima produkująca dywany zaprasza na darmowe opłacone szkolenia gdzie pracownik może na własne oczy zobaczyć jak są tkane dywany doszkolić się by wiedzieć więcej na temat towaru który sprzedaje to Pracodawca odpisuje firmie że pracownicy DYWYTA nie biorą udziałów w żadnych szkoleniach!!! Masakra jakaś a gdy szef przyjedzie na sklep to stoi z boku i podsłuchuje jak pracownik rozmawia z klientami. Gdy pracownicy zasugerowali mu żeby wysłał ich na szkolenie odnośnie obsługi klienta to przyniósł wydrukowana kratkę na komputerze jakimi zwrotami powinien operować pracownik rozmawiając z klientem śmiech na sali. Odradzam tam pracę. Obiecuję i nic potem nie robi.

Radek

Ja byłem w Dywycie skurat w Żorach, sklep ok, ale kobieta która tam pracuje to masakra jakaś. Czuć od niej było potem, co już jak na kobiete to okropność, a do tego podczas schylania sie wystaje jej za przeproszeniem " (usunięte przez administratora) " masakra i obrzydzenie w jednym bleeeeeeee.

Zostaw merytoryczną opinię o Klimża Gerard Dywyta - Racibórz

• Jak się pracuje w Klimża Gerard Dywyta?

Zobacz opinie na temat firmy Klimża Gerard Dywyta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Klimża Gerard Dywyta
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Polna 2
    47-400 Racibórz