Kocięba Gerard Centrum Dachowe

Opinie o Kocięba Gerard Centrum Dachowe

Filtruj opinie po kryteriach:

Sylwia
 Opinia

Wiele osób wyraziło to jak współpracowało im się na płaszczyźnie firma - klient, jednak niewiele jest informacji o tym, jakim pracodawcą jest Kocięba Gerard Centrum Dachowe. Chciałabym się z tego powodu spytać, co oferuje firma swoim pracownikom? Jedna taka opinia się pojawiła, jednak jest ona sprzed roku. Nasuwa się pytanie - czy to co napisał użytkownik @adam0012 jest dalej aktualne?

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

adam0012
 Opinia

byłem pracownikiem tej firmy zarobki ok 3000 więc ok szef strasznie wymagający wszystko musiało byc na tip top bez partaczenia wszystkiego mnie nauczył teraz robię dachy we francji i zarabiam 10 razy tyle jak bedą przyjecia to składajcie cv polecam fachowiec poprostu

Sebastian
 Opinia

Firma bardzo solidna. Fachowe doradztwo i wykonanie. Bardzo polecam!!!

jan
 Opinia

naprawdę fachowcy znają się na tym polecam bardzo cena tez ok szybko i sprawnie

dominik
 Opinia

Super firma zrobiła dach z wypustami i okiem bawolim bez problemu długo szukałem firmy nikt sie nie chciał podjąc roboty a niby takie bezrobocie.polecam bardzo jak macie trudny projekt to polecam bardzo a szef firmy to prawdziwy fachowiec

Andrzej
 Opinia

Firma robiła dach u mnie w zeszłym roku i wszystko zostało zrobione perfekcyjnie. Dach nie przecieka i nie miałem z tą firmą żadnych problemów, wręcz przeciwnie mogłem liczyć na fachowe porady. Bardzo polecam

Anonim
 Opinia

Nie zgadzam się z panem " malinowski0987" u mnie ciekło na złączce rynny i jakoś przyjechali i naprawili i nic już nie przecieka .... więc nie rozumiem takich ludzi którzy wypisują takie bzdury . Ja miałem wykonywany dach w tym roku i powiem krótko Super wyszło !! Polecam tą Firmę w 100% godna zaufania .

Adam
 Opinia

Świetna firma , dach wykonany szybko i solidnie . Nie było żadnego problemu przy wykonaniu

Malinowski0987
 Opinia

Beznadziejna firma!!Zrobiła fuszerke,teraz nie chce wykonac poprawek!!!Nie radze brać tej firmy!

Tak4Nie

Zostaw opinię o Kocięba Gerard Centrum Dachowe - Krzanowice