Opinie o Kocięba Gerard Centrum Dachowe w Krzanowice

Kocięba Gerard Centrum Dachowe
3 1 9 5 1
Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

adam0012 Nowy wpis

byłem pracownikiem tej firmy zarobki ok 3000 więc ok szef strasznie wymagający wszystko musiało byc na tip top bez partaczenia wszystkiego mnie nauczył teraz robię dachy we francji i zarabiam 10 razy tyle jak bedą przyjecia to składajcie cv polecam fachowiec poprostu

Sebastian Nowy wpis

Firma bardzo solidna. Fachowe doradztwo i wykonanie. Bardzo polecam!!!

jan Nowy wpis

naprawdę fachowcy znają się na tym polecam bardzo cena tez ok szybko i sprawnie

Tak2Nie

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
dominik

Super firma zrobiła dach z wypustami i okiem bawolim bez problemu długo szukałem firmy nikt sie nie chciał podjąc roboty a niby takie bezrobocie.polecam bardzo jak macie trudny projekt to polecam bardzo a szef firmy to prawdziwy fachowiec

Andrzej

Firma robiła dach u mnie w zeszłym roku i wszystko zostało zrobione perfekcyjnie. Dach nie przecieka i nie miałem z tą firmą żadnych problemów, wręcz przeciwnie mogłem liczyć na fachowe porady. Bardzo polecam

Anonim

Nie zgadzam się z panem " malinowski0987" u mnie ciekło na złączce rynny i jakoś przyjechali i naprawili i nic już nie przecieka .... więc nie rozumiem takich ludzi którzy wypisują takie bzdury . Ja miałem wykonywany dach w tym roku i powiem krótko Super wyszło !! Polecam tą Firmę w 100% godna zaufania .

Adam

Świetna firma , dach wykonany szybko i solidnie . Nie było żadnego problemu przy wykonaniu

Malinowski0987

Beznadziejna firma!!Zrobiła fuszerke,teraz nie chce wykonac poprawek!!!Nie radze brać tej firmy!

Tak4Nie

Zostaw opinię o Kocięba Gerard Centrum Dachowe - Krzanowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie