PROSAT Jerzy Fojcik
counter
3 10 22 5 1
Aneta Nowy wpis

Już od dłuższego czasu nie pojawiają się nowe opinie o pracy w PROSAT Jerzy Fojcik. Ostatnie opinie nie były jednak zbyt pochlebne. Jestem ciekawa, czy aktualnie atmosfera w tej firmie uległa poprawie. Może ktoś coś wie i napisze coś więcej na temat warunków pracy w tym przedsiębiorstwie?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 128 dni.

Jak często odbywają się szkolenia pracownicze w PROSAT Jerzy Fojcik? W ogłoszeniu jakie umieścili 23 grudnia na Gratka.pl obiecują bogaty rozwój, dlatego pytam.

Irek Nowy wpis

@katja jaka premie ? Opowiadaj!

Katja Nowy wpis
@Irek

powiązaną z wynikami sprzedaży

Katja

fajną premię teraz nam wprowadzili, super

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Czy PROSAT Jerzy Fojcik ma ściśle ustalone godziny pracy?

Patyk
@Pytanie

tak

Była Pracownica

Pracowałam w tej firmie kilka lat. Praca z "Panami“ Fojcik to codzienne prześladowanie, uporczywe nękanie i zastraszanie, stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego w miejscu pracy - to definicja mobbingu. Atmosfera w pracy jest bardzo toksyczna. Co do pensji, bywa różnie. Są premie roczne - polega na tym że, otrzymujesz pewną kwotę do wybrania w towarze - tzw. w tym co się od dawna nie sprzedaje. Czyli pracownik dostaje premie, a Fojcik pozbywa się starego towaru. Są też premie, nadgodziny płacone pod stołem. Jeśli jesteś pracownikiem firmy PROSAT, należysz do Fojcików.

xxx:)

witam jedno wielkie (usunięte przez administratora) co do premii wybor towaru kierownik sam ustala danego odzialu zaslania sie ze to nie on jak kazdy zwala wine dalej a sam nie umi dopilnowac nic i zmowic konkretnie

sorokin

@Patryk Pracownicy również obiecują różne rzeczy ,a w trakcie wychodzi słabo.

Gutek

Może jakiś newsy o pracy ktoś wrzuci na to forum? Szukam pracy i przydałoby się poczytać coś o firmie.

Burczyk

JAKIS CZAS TAM PRACOWAŁEM I ZREZYGNOWAŁEM BO NIJAK TO SIĘ MIAŁO DO TEGO CO MI OBIECYWALI

Czy zdarzają się nadgodziny w PROSAT Jerzy Fojcik?

Patyk
@Pytanie

Tak praktycznie co miesiąc

Konrad

To forum pracownicze więc uwagi klientów nie tu powinny się znaleźć.

herbert

Polecam współpracę z tą firmą . Obsługa klienta fachowa, miła i perfekcyjna, dotrzymują zobowiązań.

krzyś
@herbert

A co to ma wspólnego z warunkami pracy? Wypowiedź nie na temat.

Urszula

@anonymous regulamin na każdym forum, ma stać na straży pewnego porządku i respektowania oraz szacunku do innych użytkowników forum. Ma jedynie na celu regulować kwestie istotne i wprowadza te same zasad funkcjonowania dla wszystkich użytkowników, dając nie tylko obowiązki, ale również te same prawa. Jest stworzony dla ochrony użytkownika, a nie przeciw niemu.

Urszula

@Były pracownik, rozumiem, że brak podziału obowiązków może być denerwujący, bo każdy chciałby wiedzieć za co dokładnie w swojej pracy jest odpowiedzialny. Jaki zakres w takim razie był wpisany w Twoją umowę? Może warto było w tym czasie powołać się na niego i odpowiednio domagać się wypełniania punktów umowy? Co do usuwania komentarzy to jeśli spełniają one wymogi forum to na nim pozostają (odsyłam do regulaminu www.gowork.pl/regulamin ), tak jak Twój komentarz.

anonymous
@Urszula

a czemu jest regulamin?

Nie polecam. Spędziłem tam kilka lat i to była najgorsza firm w jakiej pracowałem. Ustalenia na rozmowie kwalifikacyjne mają się nijak do rzeczywistości. Np. idziesz tam z myślą o stanowisku sprzedawcy? To oprócz tego będziesz ocieplał dach, robił instalację elektryczną, czyścił kibel, montował anteny satelitrane, itd. Tam nie ma czegoś takiego jak podział obowiązków, po co zatrudniać kilka dodatkowych osób albo zatrudniać firmę jak można wcisnąć więcej obowiązków pracownikom. Oczywiście pieniędzy za to nie dostaniesz, jedynie po kieszeni z byle powodu. JF na każdym kroku kombinuje jak tu ludziom kase uwalić, nawet jak wyrobi się normę to pod najbardziej idiotycznym pretekstem premi nie dostaniesz. Najgorsze są wlaśnie te idiotyczne "argumenty" wymyślane na poczekaniu żeby tylko poprzeć jakieś inne idiotyczne "argumenty" i pomysły. Z nim, tak samo jak z TF nigdy nie wiesz czy mówią prawdę czy akurat coś co im pasuje (żeby za chwilę mówić coś innego). Nie wspominając już o chamskim traktowaniu pracowników, zwykłe buractwo. Szczucie pracowników na siebie tylko po to żeby ludzie nie trzymali się razem. "Możliwość doskonalenia"? Jasne, szkoda że jak pojedziesz na delegację to jest ona obliczana po najmniejszych możliwych stawkach, np. nie ważne jakie twoje auto ma silnik i tak dostaniesz obliczone za najmniejszą możliwą pojemność. Rotacja w tej firmie jest taka jak za "dobrych czasów" w ekooknach... Pracą w tej firmie powinien się interesować tylko... PIP. Praca tam to duży błąd, strata czasu i nerwów (wielu zaczeło się na to leczyć). Pewnie moja opinia (jak inne negatywne) zostanie usunięte ale może przynajmniej kilka osób to przeczyta i sobie daruje zwłaszcza, że ostatnimi czasy pracownicy są w cenie. Pozdrawiam Ps. Sam odszedłem (jak większość).

beti
@Były pracownik

sprzedawca to wszedzie jest od wszzystkiego i to za slaba kase

Zostaw merytoryczną opinię o PROSAT Jerzy Fojcik - Racibórz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

PROSAT Jerzy Fojcik