Opinie o Mrówka Jarosław Formika w Rydułtowy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mrówka Jarosław Formika. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mrówka Jarosław Formika o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja motocykli, quadów i skuterów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mrówka Jarosław Formika w Rydułtowy

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Mrówka Jarosław Formika?

Czy pracodawca Mrówka Jarosław Formika motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Aneta Nowy wpis

Tak. Oczywiście

Czy firma Mrówka Jarosław Formika udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Kamil Nowy wpis

Nie nie udziela pożyczek pracowniczych

Jarek

Nikt o imieniu Mateusz nigdy jeszcze u nas nie pracował ani obecnie nie pracuje. Pomyliłeś firmy mój drogi

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Mrówka Jarosław Formika się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Czy Mrówka Jarosław Formika zatrudnia studentów?

JM

Chętnie podejmujemy wspolprace długofalową z osobami aktywnymi, chętnymi do pracy, zaangażowanymi w to co robią, potrafiącymi samodzielnie podejmować decyzje i za nie odpowiadać. Nie ma znaczenia wykształcenie.

Michal@

Nie polecam!! Byłem tam dwa razy i nikt nawet dzien dobry nie odpowiedział... podszedlem do lady do jakiegos pana mowie "dzień dobry" i cisza, nawet nie spojrzał po kilku sekundach z łaską poprosiła mnie jakaś pani z obslugi... ale ona nic nie wiedziała, nawet nie znała ceny produktu nie mówiąc o tym, ze mogla sprawdzic w katalogu. Wygląda jakby pracowali tam za karę. (moze im sie nie podoba praca) I proszę aby właściciel nie pisał, ze "po 8 godzinach pracy w lato człowiek się męczy" bo to było o 9:15 rano... chyba że mieli nockę...

Jarek
@Michal@

Dziękuje za informację. Wzięliśmy ją pod uwagę. Przykro mi że takie odniosłeś wrażenie. Fakt, że lipiec to schyłek sezonu i faktycznie wszyscy byliśmy przemęczeni. Przespana noc nic by nie zmieniła. Tym bardziej, że tego lata pracowaliśmy w temp. ok 30st (klima nie wrabiała). Weź pod uwagę że ty byłeś na 15 min a my siedzimy tu cały dzień. Moje tłumaczenia niczego nie zmienią ale też jesteśmy ludźmi i też możemy mieć gorszy okres. Ty widzisz tylko wycinek naszej pracy i będąc niezadowolony rozgłaszasz wszędzie jacy to jesteśmy źli, co wcale nie przykłada się na nasze spostrzeżenia. Mamy stałych klientów którzy potrafią przyjechać po 300km właśnie do nas bo im pasuje bo mamy odpowiedni asortyment. Nikt nie jest doskonały a na pewno ten nie popełnia błędów kto nic nie robi. Każdego dnia doświadczamy czegoś nowego i ciągle staramy się podnieść poziom obsługi. Wpadnij pogadać- twoje uwagi są dla nas bardzo ważne

Zostaw merytoryczną opinię o Mrówka Jarosław Formika - Rydułtowy

Mrówka Jarosław Formika