La Cubana Tabakiera

Opinie o La Cubana Tabakiera

kqarolek

szkoda tylko że nie posiadają swojej stronyn internetowej, chyba coś im nie działa, bo bym sobie chętnie coś więcej o nich poczytala w wolnej chwilce. Tytoń, artykuły tytoniowe to nie jest już niszowa branża w Polsce, palimy dobrze, powinni zadbac o marketing w sieci

V.

Witam wszystkich, Jestem byłym pracownikiem w La Cubana Tabakiera(Calzedonia Promenada)i jestem mocno zdziwiona aż tak negatywnymi opiniami które tu czytam. Oczywiście są wymogi którym trzeba sprostać ale tak jest w każdej pracy. Nie należy sie kierować osobistymi uprzedzeniami pisząc o atmosferze pracy i o warunkach panujących w niej. Umowa jest o prace, pensja zawsze na czas, dodatkowe konkursy dla sprzedawców. Nikomu nie są sprawdzane żadne torebki oraz nie oskarża się o kradzież. A to, że wymaga się od sprzedawców dobrej i efektywnej sprzedaży to chyba o to chodzi w handlu, przecież każdy chce zarobić. Jak dla mnie praca była spoko jednak zaszłam w ciąże i nie mogę dalej pracować ale kto wie może jeszcze wrócę;)

słoneczko

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałam dodać również swoją opinię o pracy w tej firmie. Pisząc dość krótko...Jeśli ktoś poszukuje pracy w Calzedonii i trafił przypadkiem na ogłoszenie dotyczące pracy w Calzedonii w Promenadzie i zatrudni się tam.... Po kilku już dniach przekona się, że to był najgorszy błąd w jego życiu. Praca u [usunięte przez moderatora] zapewni każdemu moc niezapomnianych wrażeń! Jeśli ktoś nie wierzy niech spyta w jakimkolwiek sklepie w Promenadzie. Zła opinia [usunięte przez moderatora] krąży po całej galerii jak również w całej firmie Calzedonii. To smutne [usunięte przez moderatora] .Poniżanie innych, [usunięte przez moderatora] Nie bez powodu nawet klienci obchodzą szerokim łukiem ten sklep widząc tego "potwora" za ladą. Nie wchodzą..., bo nie chcą po raz kolejny spotkać się z niemiłą obsługą ze strony tej pani. Szkoda tylko, że osoba ta psuje opinie o całej firmie Calzedonii. Bo firma ta nie jest w sumie najgorsza. ;-) Piszę to, bo chcę wszystkich przestrzec przed pracą w tym sklepie. .

agniesiaaaa

WITAM WAS MILI PRACOWNICY!!!! Ostrzegam wszystkich którzy mają zamiar podjąć pracę w firmie La cubana tabakiera ( Calzedonia CH Promenada), nawet tych o mocnych nerwach!!! Człowiek pracując tam nie może zaplanować sobie wolnego dnia ponieważ ten rzekomo wolny dzień w każdej chwili może okazać się pracującym. Pozostało czekać na telefon z informacją o przyjsciu do pracy. Nie jest to oczywiście prośba tylko nakaz a niepojawienie się jest związane z groźbą zwolnienia. Ludzie traktowani są przedmiotowo , nawet ci którzy tej pracy jeszcze nie podjęli !!! Czekając na rozmowe tracą swój czas bo właścicielce [usunięte przez moderatora] spotkanie rekrutacyjne gdzieś ,,umknęło’’. Każdy pracownik uwazany jest za złodzieja także grubo się zastanówcie bo praca tam wiąże się z rewizjami portfelów i torebek. Pracownik kończąc prace o 5 rano(bo tak tez się zdarza) nie ma zapewnionego powrotu do domu. Praca sama w sobie jest bardzo przyjemna jednak panującej tam atmosfery nikt nie jest w stanie wytrzymac i dziewczyny zwalniają się jedna po drugiej!!! Pracownik jest poniżany i czuje się jak śmieć dzięki właścicielce która tam przez caly czas przebywa. NIE POLECAM

aassssikkk

Jezeli ktokolwiek chcialby zatrudnic sie w tej firmie (Jest to franczyza Calzedonii) niech przysli to 100 razy . Kazda inna calezdonia TAK byle nie ta. Ta konkretna w CH PROMENADA rzadzi sie "swoimi"prawami. [usunięte przez moderatora] , kazda z nas wychodzila stamtad wielokrotnie z placzem - [usunięte przez moderatora] Nie mozna pic nic w czasie pracy bo sie czepia i mowi ze od tego jest przerwa, ciagle zmiany w grafiku CODZINNIE stoi i zminia cos bo cos tam sie jej uroi i uwaza ze jak ktos ma wolne to musi przyjsc I NIE MA ZE NIE. Generalnie o wszytsko trzeba sie prosic nawet o swiadectwo pracy niczego nie ma na czas,wydzwanianie do pracownikow o kazdej porze nie wazne czy to 9 rano czy 23 trzeba odebrac bo jak nie to afera i grozba zwolnieniem,,,, O zwolnieniu lekarskim nawet w prawdziwej chorobie rowniez mozna zapomniec bo albo go nie przyjmie jak to sie zdazalo i kaze przyjsc do pracy alebo mowila ze zwolni jezeli pojdzie sie na zwoleninie wiec z goraczka trzeba przychodzic do pracy- TERROR!!!!! Nie polecam SZEFOWA UWAZA ZE MA WLADZE NAD WSZYTSKIM I KOMPLETNIE NIE STOSUJE SIE DO ZACHOWAN JAKIE OPANUJA W CALEJ CALZEDONII CZYLI calz polska . Zabrania prekazywania informacji niepokojacych dalej czyli do koordynatorki . O tragicznym dzialaniu tej firmy swiadczy fakt ze odkad sklep jest otwarty ROK i 4 miesiace przewinelo sie tam 40 osob PTRACUJACYCH KTORE SAME ZA KAZDYM RAZEM SIE ZWALNIALY ( wytrzymywaly mniejw iecej kilka miesiecy albo kilka dni jezli ktos mial slaba psychike , a wlasciwie nie slaba tylko normalną) Nie polecam i szczerze wspolczuje TYM KTORE TAM jeszcze pracuja.

Zostaw opinię o La Cubana Tabakiera - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie La Cubana Tabakiera