Modlniczka

Opinie o A.Witek

Reklama

Teraz wymyślili rozdawanie gazetek w Futurze, taki chwyt marketingowy.

@Reklama 27.06.2017 21:39
Teraz wymyślili rozdawanie gazetek w Futurze, taki chwyt marketingowy.

Faktycznie "Witek Home" czasami rozdaje klientom magazyny wnętrzarskie w Futurze oraz jako dodatek do topowych magazynów np "M jak mieszkanie", "Moje mieszkanie", "Dobre wnętrze", "Cztery Kąty" czy "Ładny Dom". Prezentujemy tam wszystko co jest piękne, modne i funkcjonalne. Klienci Futury są bardzo mili a Dyrekcja obiektu pozwala nam rozdawać ich klientom nasze magazyny.

Lucky

Jest tam taki Pan co sobie zapewnił już Wszystko! Bo jego decyzje są ostateczne, hehe

@Lucky 04.04.2017 08:09

Wszystko? Wiem, że ostateczne decyzje ma ktoś inny, kto jest kobietą w 100%

Michael

Chyba że jesteś z branży.

@Michael 07.02.2017 12:00
Chyba że jesteś z branży.

Cenimy bardzo fachowców, szczególnie z branży wyposażenia wnętrz :-) Mamy świetnych doradców klienta, projektantów, montażystów oraz kierowców. Mierzymy wszystko i wysoko też :-)

Bob

A.Witek nie zapewnia nic. Najniższą brutto i tyle.

@Bob 25.01.2017 19:35
A.Witek nie zapewnia nic. Najniższą brutto i tyle.

Uprzejmie informuję, że to nie jest prawda. Absolutnie :-) No chyba, że ktoś sobie tylko na tyle zasłużył - ale to były tylko 2 takie przypadki :-) Dodatkowo, w naszej firmie mamy: kartę Multisport, telefony służbowe, pakiet medyczny Saltus, posiłek w naszej restauracji i szacunek Szefowej.

Czy uważasz że A.Witek zapewnia odpowiednie warunki zatrudnienia? Dodaj komentarz. Pomożesz wielu osobom zastanawiającym się nad aplikowaniem do tej firmy.

Zostaw opinię o A.Witek - Modlniczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A.Witek