Opinie o Salon Wnętrz Anna Mendrek w Olkusz

Salon Wnętrz Anna Mendrek
2 16 14 5 1
Menio Nowy wpis

@Stefan To nie jest właściwy adres na uwagi klientów gdyż to forum pracownicze!!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Jak ze studentami w Salon Wnętrz Anna Mendrek? Chętnie zatrudniają?

Stefan Nowy wpis

Obiecują dużo wszystko fajni a jak przychodzi do montażu żadnego telefonu, porażka nie polecam Stefan

Ewa Nowy wpis

Dzień dobry! j Jestem bardzo niezadowolona z usługi- zamówiłam 4 sztuki drzwi , dostawa 2 miesiace po terminie przewidzianym w umowie, do dziś drzwi nie są zamontowane, termin montażu przewidziany w umowie to 13 marca 2019r! (usunięte przez administratora) Zdecydowanie nie polecam

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
O

Skąd wiesz ? Ja tam wszystko chce wiedzieć!!!

Klient

Witam. Z czystym sumieniem polecę salon na Węgrzcach k. Krakowa. Kupiłem drzwi Porta. Doradzili, zamontowali w terminie i cena odpowiednia.

Tak2Nie

Iza

@Sywlia rozumiem, że miałaś okazję pracować w firmie Salon Wnętrz Anna Mendrek, czy mogłabyś opowiedzieć nam w kilku zdaniach jak wygląda kwestia warunków zatrudnienia oraz atmosfery? Może posiadasz również informacje na temat aktualnych rekrutacji w tej firmie? Daj znać, każda wypowiedź, zawierająca merytoryczną treść będzie cenna.

Monika - Olkusz

A ja polecam skorzystać z usług tego punktu. Kupiłam panele i rolety wszystko z montażem i poszło terminowo i sprawnie. Polecam.

Tak1Nie

Piotr Nowak

Polecam. Całe zamówienie dotarło zgodne z umową. Polecam !!

Tak1Nie

Opinie dotyczące pracy w Salon Wnętrz Anna Mendrek okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Tomasz

Firma na 4+. Dał bym 5 ale zostały pomylone klamki do mojego zamówieni. Wymiana nastąpiła w dwa dnia. Ogólnie polecam. Pozdrawiam Tomi

Ania

Firma na 5+. Podejście do klienta rewelacyjne, obsługa w trakcje realizacji zamówienia na mega wysokim poziomie, wszystko terminowo. Polecam i pozdrawiam Ania

Tak3Nie

Sywlia

Jak dla mnie firma mega. Pracuje się super, wszyscy bardzo pomocni, polecam z całego serca. Sylwia

Tak4Nie

Agata

Pracowałam w firmie ponad rok. Niestety za problemy ze zdrowiem musiałam zrezygnować. Prace wspominam bardzo dobrze. Pozdrawiam Agata

Tak3Nie

Zostaw opinię o Salon Wnętrz Anna Mendrek - Olkusz

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie