Opinie o Maripol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k. w Podanin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Maripol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Maripol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maripol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k. w Podanin

Beti Nowy wpis

Dzień dobry, czy o (usunięte przez administratora) elektryka mógłby ktoś napisać parę słów? widzieliśmy z mężem na stronie, że jest teraz oferta na Podanin. Nie ma podanych w nim żadnych stawek, jak również wzmianki o wymaganym doświadczeniu. Jeśli mąż od siedmiu lat się tym zajmuje, to jaką stawkę początkową miały proponowaną?

Janek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Mam pytanie do akordzistów na dziale monter stelaży, a mianowicie jaką macie stawkę za wypracowaną godzinę? I ile można wyrobić w ciągu dnia.

W czerwcu na magazynie mieli 3,5 tys? tak ktoś pisał ze inni mówili, a teraz przed nowym rokiem jak to wygląda? nie widzę ofert na magazyn teraz, chyba ze one gdzieś indziej są dodawane niż te dla kierowników? Na produkcje mi się wyświetlały z kiedyś, obecnie gdzie są wrzucane oferty?

Michał Nowy wpis

Ponoć na magazynie mówią 3500 mają ????

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Maripol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista ds. BHP wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kamila

jeden Pan na forum pisał cos w temacie podkręconych norm. Widziałam w innym wątku, że podobno jest to wartość na poziomie 110%. pytanie tylko jak to 100% jest ustalane? na podstawie czego tak konkretnie? czy w każdym miesiącu weryfikowane są wyniki zbiorcze? które stanowiska ewentualne są za to odpowiedzialne?

Jak się pracuje z ludźmi z Maripol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Przyjdź zobacz. Normy podkręcone. Kasa nie adekwatna

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Maripol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Biorą wszystkich jak leci. Dużo ludzi uciekło.

@Marek

Dosłownie wszystkich? A co z karanymi?

Kamila

Ale jednak są tak jak mi odpowiedziała? I pracujecie z osobami karanymi tak?

Yolo
@Kamila

Karani też pracują. Maripol sam współpracuje z zakładami karnymi. Osoby odbywające karę przyjeżdżają pracować

@Yolo

No i co na to pozostali pracownicy? Nikt żadnego problemu co do tego nie ma?

Ela

liczą się chęci do pracy

@Ela

jedynie? a do którego stanowiska teraz w sumie to odnosisz?

Michałek

Fajnie się pracuje wysłucha i tyle :) samo się rozwiąże

@Michałek

Naucz się czegoś. Ubaw z Ciebie mamy.

Szczerze to dziwna sprawa tutaj jest pracujesz w akordzie a masz tak czasy zrobione ze nie zrobisz za wiele zależy jaki dział klejenie montaż itp. dają ci podwyżkę przy czym ucinają minuty które wyrabiasz i ledwo co możesz mieć 110%normy (usunięte przez administratora)

Polecam sprawdzić samemu.

Stanisław

Stabilna praca. Wypłata na czas. Zarobki super nawet po 5-6 tys. zarobisz na rękę. Super socjal. Premie, nagrody. Czego chcieć więcej.

Pracownica
@Stanisław

To pisze kierownik działu buc jakich mało

Kris
@Pracownica

A może to napisała prawa ręka kierownika zakładu? Wie ktoś?

niezadowolony
@Stanisław

Czy w zakładzie jest fatalna atmosfera? Czy kierwonik zakładu traktuje proacowników jak idiotów? Czy to prawda że hr bp nie zna sie kompletnie na swojej pracy i nie spełnia żadnego warunku z ogłoszenia na te stanowisko? Czy prawdą jest że kierownika zakładu szuka haków na wszystkich którzy mu nie pasują?

ewe
@niezadowolony

To wszystko nie prawda. Kierwonik zakładu jest wspaniałym, ciepłym, pełnym emapti człowiekiem. Nikt nie potrafi przytulac tak jak on. A Pani HR BP jest wysokiej klasy specjalistką, najlepszą pracownicą jaką mogł mieć maripol. i w ogołe Tandem zarządzający zakładem jest super. Jak nie wierzysz to sprawdz profil na FB.

Stanisław
@niezadowolony

Tak prawda ???? niestety nie podobasz się to szach mat...i nie ma atmosfery pewnie to usuną hebhe taka prawda masz rąbać bez słowa uznania a pensja poniżej przeciętnej...i tak ...jesteś no na magazyn a rabieszjako pracownik produkcyjny ????

Marcel
@ewe

Niczym jak jedna wielka rodzina.

Renia
@Marcel

Renatka to ty?

Irek
@Stanisław

Tego gościa trza unikać. Niesłuchac - bzdur.

Jacek
@Irek

Czemu tak uważasz? Z czym konkretnie się nie zgadzasz w tej wypowiedzi?

@Stanisław

Weź se koło i jeb....j się w czoło.

Niekompetentny człpwiek.

@Dawid

Kto niekompetentny i czemu, autor wpisu? Skoro obecnie tu jesteś to przybliżysz warunki?

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy Maripol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k. - aktualnie poszukują osób na stanowisko Specjalista Ds. BHP. Jak oceniacie tego pracodawcę?

Gdyby pracodawca był dobry to by twój poprzednik nie składał wypowiedzenia

@.

A skąd pewność, że to firma nie zadecydowała o rozstaniu?

Na olx znów dali ogłoszenie. Tylu ludzi uciekło w tym miesiącu. Szukają kolejnych naiwniaków.???? Praca na przetrzymanie.

Paulina

W ogłoszeniach piszą że soboty wolne. A od października pracujemy po dwie w miesiącu. Płatne - jak w zwykły dzień. Nie polecam tu pracy.

@Paulina

A to jest to wymagane żeby przychodzić te dwie soboty? Co jeśli ktoś nie może z powodu innych zobowiązań, są jakieś konsekwencje?

Wiolka
@Paulina

Nie chce mi się wierzyć że płacą za sobotę jak za zwykły dzień.... Ktoś tu nadwyolbrzymia.

@Wiolka

Czemu nie chce Ci się w to wierzyć? Czyli normalnie płacą więcej a komuś się coś pomyliło?

@Paulina

To od kiedy to kiedy wkoncu ruszaja soboty dodatkowe?

Natalia
@Inne

a kto dal takie info ze ruszaja? kierownictwo ?

@Natalia

No ciagle gadaja, ze od pazdziernika

Zofia
@Inne

A to jeszcze dużo czasu. Myślisz że to dojdzie do skutku?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Maripol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k.? Na jakim poziomie kształtują sie zarobki dla nowo zatrudnionych. Jak wyglądaja zarobki po okresach próbnych, czy sa podwyżki, oraz jak Maripol motywuje nowych pracownikow do pozostania w firmie

Kandydatka

Witam. Chcialabym zapytac o warunki pracy w Maripol. Mianowicie wiele rzeczy juz znam, doczytalam sie itp. Chcialabym zapytac w maripol posiada jakies dodatkowe profity pracy? Tzn. Czy sa jakies karty multisport z dofinansowaniem, dofinansowania do jakis posiłków?

Dlaczego odmawiaja kandydatą i przyjmują tylko po znajomości? Od wielu dni aplikuje i nie mogę się dostać a wiem że przyjmują innych? Brak szacunku.

@Kandydat

Skad niby wiesz skoro nie pracujesz, ja aplikowalam i dostalam informacje gdy zadzwonilam, ze nie ma miejsc a tylko zbieraja CV

@Kandydat

Wez po prostu zadzwon jak ja to zrobilam, jak mozesz aplikowac jak ogloszenia nie ma juz od tych twoich wielu dni.

@Kandydat

W jaki sposob aplikujesz i na jakie stanowisko. Byles osobiscie i w jaki sposób aplikujesz skoro nie ma juz ogloszen? Zanies osobiscie, przedzwon. Jesli nie ma miejsc to zaczekaj.

Alonzo
@Inna

Potwierdzam ze tylko po znajomosci robote dostaniesz. kiedys tam procowaliśmy ale się zwolniliśmy i teraz cały czas nas zbywają żeby nas nie przyjąć.

Alonzo
@Inna

Dodam, ze pracowaliśmy z kumplem tam kilka lat i takie cos. Lepiej nowego niż doświadczonego...

@Inna

Aplikuje i aplikuje, znalazlam juz inna prace...

Aleksander
@Kandydat

Dużo razy wysyłałeś CV? Bo ktoś napisał że wcale nie przyjmują tylko zbierają CV. Byłeś choć raz na rozmowie czy tylko skończyło się na wysłaniu aplikacji?

Była pracownica

Ja jak najbardziej polecam prace w tej firmie, jedynym powodem mojego odejścia były problemy osobiste, wiele osób odeszło i potem żałowało tej decyzji. Najlepiej przekonać sie samemu.

Dawny Pracownik

Nie polecam tego zakładu. Tam nic sie nie zmienia poza ludzmi. Kadry tez sie zmieniły. Bedac w tej pracy to mozna sie poczuć jak na migracji za kasa. Wszystkie jezyki swiata... Atrakcyjne warunki? to chyba dla nich jak sie ogłaszali, biorac ukraincow i wszystkie narodowosci swiata. Dyrekcja, specjalistka HR, kadry profesionalnie potrafia tylko sprowadzac tania sile robocza i nawijac makaron na uszy. Firma jak to bylo glosno, ma gdzies pracownika tylko efekt koncowy. Firma na kadrowo glinianych nóżkach zalezna od taniej sily roboczej.

piłkarz
@Dawny Pracownik

Przyznaj, że nie możesz przeżyć jak cię peru na hali sportowej w gałę ogrywa! więcej trenuj.

Czy zakład jest dobry kierowany ?

Krystian
@Michał

Wyzysk...i nie liczą się z pracownikiem ...

Ewelina
@Michał

Wyobraź sobie ze jedziesz autobusem po krętej drodze a kierowcą jest małpa.

Maciek
@Krystian

Tak, to prawda. Ludzi trakruja jak (usunięte przez administratora) nie liczy sie czlowiek tylko produkcja. Ogolnie porażka, biuro kadry itp. Uważają sie za jakąś szlachtę tego zakladu, co do zwyklych ludzi brak wyrozumiałości, czy zrozumienia. Byle by wbic kogos na akord, czy chce czy nie...

Julka

Dziwna firma, dodaja ogloszenie o prace, wiec zadzwoniłam. Odpowiedz,, aktualnie nie ma miejsc, mozna zlozyc cv bo zbieramy do swojej bazy danych gdy będą wolne,, brak słów... Dodawac ogloszenie i po telefonie takie cos.

Abc
@Julka

Nie jest to nic dziwnego ani nowego . wiele firm w Słupsku i okolicy w ten sposób postępuje . Chociazby przykładem jest Scania :)

Julka
@Julka

Skladalam CV do wielu firm i z kazdej dzwonili na rozmowe, ewentualnie dali znac, ze wybrali inne osoby. Skoro firma bierze przykład, ze Scani jak to ujęte to bardzo dobrze swiadczy o firmie... Tylko nikt o zdrowych zmyslach nie przyjdzie jak znajdzie inna prace po x miesiacach bo tu sie cos zwolni...

Irek
@Julka

Kto będzie czekał kij się ile...racja albo chcą albo nie chcą każdy normalny poszuka gdzie indziej...

Kandydatka
@Irek

To jakas żenada... Tez skladalam, dzwonie po tygodniu i to samo. :-/ Znalazlam inna prace, a tam juz nie złożę wiecej. Nie ma sensu sobie glowy zawracac, będą madrzy jak ukraina wyjedzie na mobilizacje... Brak szacunku dla kandydatów.

Zostaw merytoryczną opinię o Maripol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k. - Podanin

• Jak się pracuje w Maripol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Maripol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maripol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Maripol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k.
2.2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Polipol Aleja 1
    64-800 Podanin

Maripol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k.