Opinie o Pałac Saturna Czeladź (Termy Rzymskie Sp. Z O.O.) w Czeladź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Termy Rzymskie Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Termy Rzymskie Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Termy Rzymskie Sp. z o.o. w Czeladź

Emila Nowy wpis

Jak z pracą ratownika wodnego na baseny na sezon 2024? Coś słychać o tym może, ile mogą płacić? Nawet jak znacie stawki zeszłoroczne, to już będzie coś.

Drodzy Państwo, poszukuję pracy przy sprzątaniu, pokazała mi się tu oferta, ale nie otwiera się w ogóle. Taka praca jest tam aktualnie czy nie? Jeśli tak to chciałabym wiedzieć, czy przyjmują osoby z rentą, bo do nich należę.

Jaro Nowy wpis

Wydaje mi się że tak!! Jak by nie było za osoby z rentą są mniejsze opłaty pracodawcy. Sam jestem na rencie i pracuję i z tego co wiem to osoby z grupą chętniej są przyjmowane do pracy.

Klient Nowy wpis

Brud,syf wszędzie, mega drożyzna,za noc saunowa trzeba dać 250 zł , oferują koryto a mięsa nakładają tyle co kot napłakał,na dodatek można złapać choroby bo ludzie zachowują się tam jak króliki,(usunięte przez administratora) pijaństwo

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Termy Rzymskie Sp. z o.o.?

Xy

Najniższa krajowa do tego naliczane około 3 zł za weekend i noc saunowa. Premia uznaniowa jest albo jej nie ma według widzi mi się Prezesa. A jak jest, jest dawana wszystkim nawet tym co więcej siedzą na telefonie i nic od siebie nie dają bo i tak ja dostaną więc mają wy.... .

@Xy

Te 3 złote to są doliczane do stawki godzinowej? Czy jak to działa? I czy to na rękę już? Często w ogóle trzeba przychodzić w weekend do pracy?

Mikołaj
@Xy

A czy przy dłuższym stażu pracy można liczyć na cokolwiek więcej niż minimalna? Czytałem też w wątku, że bardzo trudno o premię, od czego ona zależy i w jakiej jest ewentualnie wysokości?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Termy Rzymskie Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Prawda

Przestrzegam każdego kto chce skorzystać z usług Termy Rzymskie Czeladź REGULAMIN jest nie jasny nie wiadomo dokładnie czy dotyczy basenów czy tylko sauny mąż z kuzynem po opłacie doszli tylko do szatni kiedy to dowiedzieli się od klienta że jest to dzień nietekstylny odrazu skierowali się do recepcji niestety zwrot kosztów okazał się niemożliwy przeniesienie kosztów na dzień tekstylny też nie dlatego uważam że jest to niezła pułapka zwłaszcza dla osób starszych które mogą czegoś nie doczytać nie zrozumieć itd po rozmowie z panią dyrektor która oczywiście zasłaniała się paniami z recepcji które jedna jak i druga powtarzały to samo o kupnie biletu do kina zapewne nie jest to pierwsze takie zdarzenie. Sprawa jest prosta nie było korzystania proszę oddać pieniądze w innym razie takie postępowanie jest nieuczciwe!

@Prawda

Z tego co mi wiadomo dzień tekstylny był w poniedziałki i dotyczy całego obiektu za wyjątkiem nowej strefy z Coloseum. Nowa strefa czynna jest id wtorku do niedzieli. zwykłe dni od 17tej weekendy od 13tej. Resztę tygodnia to dni bez tekstylne.

Czy pensja w Termy Rzymskie Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Kelner, ich ogłoszenie jest 17 września na Praca.pl.

Stasiek

Niedawni szukali pracownika restauracji. Ja chciałbym się przyjąć na wakacje do pracy tymczasowej na kuchnie. Zatrudniają na sezon letni więcej osób do pomocy i można tak dostać pracę? Podobno na kuchni jest premia uznaniowa. W jakie wysokości? Nowi jak zasłużą to też mogą dostać?

gość
@Stasiek

No na premię to raczej nie ma co liczyć. Szczególnie teraz latem. Może gdyby wydać z 50 obiadów z kuchni lecz jest to bardzo mało prawdopodobne. W tygodniu zbyt mało osób!! A w weekendy jest pizza oraz grill. Co do obiadów nawet dobre ale mogły by być trochę lepsze.

Hehe

Najgorsze miejsce w jakim pracowałam. Pracowałam na głównej recepcji . Powodem było słabe szkolenie i wredota niektórych osób stamtąd. Każda z "koleżanek" szkoliła jak chciała, wiele informacji nie było wogole przekazywanych a później był chaos.Noce saunowe to był cyrk na kółkach . Jako jedna osoba musiałam ogarnąć recepcję główną, recepcję term, czasami zrobić kąpiel piwną, ogarnąć ręczniki które sauna mistrzowie przynosili jak im się chciało. Najlepsze było rozliczanie gości, kiedy każdy z nich chciał inaczej . Czyli np masaże albo alkohol podpiąć pod cenę pokoju. Porażka .

Joanna
@Hehe

Napisałabyś, jakie zarobki miałaś jako recepcjonistka? Nawet jeśli teraz są większe ze względu na inflację, to spróbuję się zorientować plus minus na podstawie Twoich, jakie mogą być. A tak w ogóle to się chyba wszyscy trzymają pracy, bo ostatnio szukali sprzątaczek w 2018, a barmanek w 2021...

@Hehe

To chyba dlatego często widuję nowe twarze na obiekcie Term. Ale to też wina systemu pracy ustalonego przez Rząd skoro można iść po bandzie to się idzie. Nie za bardzo się orientuję ale opłaty za pracownika chyba są najwyższe w Europie. A zarobki marne

Hehe
@Joanna

Już niestety nie pamiętam dokładnie ile. Ale pamietam że zawsze coś było nie tak z wypłatą

Ewelina
@Hehe

Co było nie tak ze szkoleniem? Nie były poruszone te tematy, które potem były potrzebne w pracy? Czy było zbyt krótkie? Jakie informacje nie były przekazywane?

Hdydbej
@Ewelina

Szkolenie było chaotyczne ,nerwowe.

(usunięte przez administratora) Ah, nie tylko... Najbardziej PRESTIŻOWY obiekt saunowy w Polsce, gdzie nie można dostać szklanki wody po seansie za darmo, odgrzewane pierogi z biedronki, cała kuchnia funkcjonuje na podobnej zasadzie. Zabiegi oraz masaże wykonywane przy pomocy oleju rzepakowego z 5 litrowego baniaka, soli spozywczej i tym podobnych.. Klienci są (usunięte przez administratora) na każdym kroku, taka jest niestety prawda. Liczy się tylko pieniążek. Co do traktowania pracowników, ktorzy rowniez bywają (usunięte przez administratora) (np godzinowo). (usunięte przez administratora) Jesli ktokolwiek widział tam umowę o pracę, to chyba po 5 letnim stażu. Reszta jest na umowie zlecenie, co skutkuje tym że często pracownicy są zwalniani z dnia na dzień (np za pośrednictwem któregoś z pracowników rozmową telefoniczną). Bez podania powodu!!! Traktują pracownika jako (usunięte przez administratora), który z uśmiechem na ustach ma wykonywać obowiązki, które nawet nie są w jego rzeczywistych obowiazkach na danym stanowisku. Atrakcyjny system premiowy? Niestety, premia UZNANIOWA na kuchni, prowizja dla osob z wellnessu, saunamistrzowie oraz inne działy nie wiedzą co to premia, pracują za 14,70 brutto. Najśmieszniejsza stawka wśród środowiska saunowego. Zwalnianie ludzi, którzy odważą się postawić, źle wypowiedzieć, bądź krzywo spojrzeć, bo szefostwo unosi się honorem. Powinnismy ich calować po rękach za możliwość pracy w tej firmie, z takiego założenia można wyjść. (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora) Nagłe cięcie godzin bez uprzedniego uprzedzenia też nie jest czymś dziwnym. Odradzam absolutnie każdemu pracę w TR w Czeladzi, jak również odradzam korzystania z tego miejsca jako ośrodka do wypoczynku, (usunięte przez administratora)

Jaro

Nie wiem jak jest z pracownikami może to prawda a może nie!! Natomiast bywam tam regularnie już od ponad 10 lat. Znam 3 sauna majstrów którzy pracują tam już 4 lub 5 lat. Co prawda było kilku dobrych sauna majstrów którzy już nie pracują. A stałym bywalcom TR bardzo ich brakuje. Jedyny minus to taki że w wypoczywalni gdzie znajdują się leżaki przydało by się umyć szyby z przeszkolnym dachem i wymienić firanki.Natomiast atmosfera jaki seanse są znakomite. Np wczoraj wszyscy goście bawili się znakomicie na seansach zarówno Cezara jak i Kleopatry.

Bobi

Byłem pod koniec 2020 roku 2 razy w termach. 2 razy miałem masaż i ani razu nie czułem zapachu olejku do masażu. Zawsze pytali się jaki wybieram zapach, a tu nic. Żona to samo. A wychodzi na to że to olej rzepakowy. Masakra

@Bobi

Trudno mi coś na ten temat powiedzieć. Gdyż na takim masażu nigdy nie byłem. Jako stały bywalec wydaje mi się to nieprawdopodobne. Na jedynym jakim byłem zabiegu to okład błotno kredowy który bardzo pozytywnie podziałał na samopoczucie. Natomiast uwielbiam seanse jakie prowadzone są na obiekcie. Szczególnym seansem jest dla mnie Dźwięk Duszy prowadzony w Świątyni Venus. Który przez dłuższy czas był niedostępny ale od 15 stycznia jest już dostępny. Bardzo fajnym seansem jest Mokra Włoszka z odżywką do włosów. Czy też Seans z pilingiem solnym z olejkami w Saturnie. Gdzie po pierwszej rundzie wychodzi się przed saunę i naciera ciało solą z olejkami i wraca na kolejne dwa seanse.

Bobi
@Jaro

Ogólnie termy są spoko. Na dzwiekasz duszy nie byłem bo wtedy było nieczynne. Pilingi są bardzo fajne. Nawet w październiku udało się skorzystać z budowanej sauny Coloseum. Mega wrażenie. Gorzej jest jak seanse są w susnie Cezar. Jest wtedy sporo chetntch i jedno mnie tam wkurza. Nie wszyscy się zmieszczą ale na każdym seansie jest właściciel z żoną. Ludzie którzy płacą za wejście nie mia się dostać., bo szef tam siedzi. Ja akurat się nie dostałem na taki seans ale dla właściciela było miejsce. Trochę to słabe

@Bobi

Owszem kiedy była dostępna tylko strefa wewnętrzna z Sauną Cezara było ciężko dostać się na seans szczególnie w Weekend.!!! Były też seanse Kleopatrze kiedy zabrakło miejsca co niektórym osobą. A co do właściciela i lego żony często bywają na seansach ale nie zawsze. Częściej bywa Pani Anna niż Pan Leszek.. Może akurat w tym dniu co Państwo byli częściej pojawiali się właściciele Term. Teraz na szczęście zewnętrzna część jest już dostępna i można spokojnie się zmieścić.

para
@Jaro

W czasach kiedy były dostępne tylko sauny Cezara i Kleopatry na seanse Też nie zawsze załapaliśmy się na seans. Mamy tu na myśli Cezara. Dzisiaj można już wypocząć na całym obiekcie!! Byliśmy na Syberyjskiej Nocy oraz Weekend!! Jesteśmy pod wrażenie znakomitych seansy. Szczególnie utkwił nam w pamięci Seans Bania o 14:30 z Panem R Rakiem!!

gość
@Bobi

Olej z pestek winogron nie rzepakowy! Jeżeli ktoś życzy sobie masaż aromaterapeutyczny, to nie ma z tym żadnego problemu. Po prostu wystarczy zapłacić kilka złotych więcej.

Para z Krakowa
@gość

Byliśmy w Termach Rzymskich na 3 dniowych mistrzostwach Polski. Jako obiekt czy seanse są wspaniałe. Natomiast mamy duże obawy do prowadzenia konkursu z nagrodami dla gości. Nagrody praktycznie powygrywali znajomi Prezesa lub najbliższa jego klika. Jesteśmy tam dość częstymi gośćmi i trochę się już co do znajomych prezesa. i panujących tam zasad. Dziwne jest to że nagrody wygrali osoby z ZŁOTA OPASKĘ

Alicja
@Para z Krakowa

No może faktycznie troszkę dziwne się to może wydawać. Ale czy dosłownie stwierdzacie, że to wszystko jest ustawione? O jakie konkretnie nagrody chodzi?

Para z Krakowa
@Alicja

Nagrodami były wejściówki na takie obiekty jak Termy Krakowskie Resort Tropikana w Kielcach czy do Term Rzymskich oraz nagrody pocieszenia torby, Czy nie dziwne się wam wydaje że 3 nagrody wylosowała grupa około 7 osób która siedziała przy basenie. Po drugie na początku losowań nagród dla gości powiedziano że dużo takich samych nazwisk się powtarzało. Po trzecie na seansie Maćka P była prawie pełna sauna najwięcej gości brało udział. A wygrał kto inny

Mario

Miejsce bardzo pozytywne. Obsługa miła i profesjonalna. Irytujący jest Pan właściciel i jego uwagi dla gości typu co mozna robić, gdzie nie wchodzić, czego nie dotykać, jak siedziec na seansie, a że ręcznik za mały lub to że 1 cm ciała dotyka deski....można sie poczuć jak w szkole podstawowej. Kiedyś często tam jeździłem ale teraz rzadko. Jest sporo nowych obiektów na południu kraju w porównywalnej cenie gdzie mozna sie czuć swobodniej.

Teresa
@Mario

Ten właściciel to on regularnie obsługuje klientów? Nadzoruje personel czy raczej przyjmuje rolę gospodarza?

Anit

Bardzo często jestem w niedzielę na termach ale od jakiegoś czasu zauważyłam że o 17.30 seans dla kobiet w saunie Cleopatra się nie odbywa nawet po upomnieniu personelu nie ma seansu, jestem tym zawiedziona i oszukana w końcu bilet wstępu obejmuje wszystkie seanse.I 20.30 piling w saunach parowych też jest zapomniany jest to przykre że tak się traktuje gości.

@Anit

Witam Anito!! Też jestem stałym bywalcem Term Rzymskich i jak do tej pory nigdy się z czyś takim nie spotkałem . Natomiast zauważyłem że owy seans dla Pań nie zawsze jest w saunie Cleopatry tylko w łaźniach parowych Kwiatowej lub ziołowej ewentualnie w Tężni parowej. Owszem czasem nie odbywa się seans Dźwięk Duszy w saunie Wenus kiedy jest mniej niż 4 osoby.Chociaż dobry Saunamajster nawet dla 1 osoby by to zrobił np Mateusz który kiedyś pracował w Termach i po prawie 2ch latach wrócił taki seans by zrobił. Nie wykluczam że mogło mieć takie zajście jak pani pisze lecz trochę trudno mi uwierzyć. Tak po prawdzie to Saunie Wenus najlepiej mi się wypoczywa!! Jest to sauna w której zazwyczaj nie ma nikogo i można w ciszy wypocząć! Też zazwyczaj bywam w niedziele chociaż i w tygodniu czasem bywam ale w niedziele więcej jest seansów więcej gości i fajniejsze seanse!!

Emilia

Wie ktoś z Was, jak w chwili obecnej wygląda kwestia umowy w Termach Rzymskich? Czy nowo przyjęty pracownik może tam liczyć na umowę o pracę już od pierwszego dnia? Czy obowiązuje tam okres próbny? Proszę, opiszcie, jak wyglądały Wasze początki tutaj. Chętnie sobie poczytam :)

Jaro

Dla mnie to najlepsze miejsce na wypoczynek w Polsce. Znakomite seanse fajna atmosfera. Np wczoraj wszyscy goście bawili się znakomicie.

Zostaw merytoryczną opinię o Termy Rzymskie Sp. z o.o. - Czeladź

• Jak się pracuje w Termy Rzymskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Termy Rzymskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Termy Rzymskie Sp. z o.o.?

Termy Rzymskie Sp. z o.o.
  • Dehnelów 2
    41-250 Czeladź
  • NIP: 6341982645 REGON: 273314669 KRS: 0000031682

Termy Rzymskie Sp. z o.o.